1917… 1937… 2017… або право на ПОВСТАННЯ-2

“Реформована” поліція, в рамках кампанії по політичній розправі над Михайлом Саакашвілі та його соратниками, незаконно викрадає та затримує людей, тим самим провокуючи народ на протести. “10 грудня 1948 року, Генеральною Асамблеєю ООН, було прийнято «Загальну декларацію прав людини», яку Україна ратифікувала ще у 1973 році! З цієї Декларації випливає право народу на ПОВСТАННЯ, якщо права людини не охороняються законом та влада у державі узурпована” (детальніше за посиланням: http://vgolos.com.ua/blogs/pravo_na_povstannya_131216.html)

Ви хочете, щоби вашого батька, брата, чоловіка чи сина, хапнули серед білого дня у “воронок” і вивезли невідомо куди? Може вам подобається, коли серед ночі ваша дочка, сестра, дружина чи мати повинна наражатися на небезпеку, намагаючись визволити викрадених людей з рук поліції? Ні? Тоді прочитайте, перегляньте відео і робіть свої висновки. Розповсюдити цей допис чи ні – це ваше право. Ваш вибір. Тільки пам’ятайте – ніхто не знає, коли й за ким прийдуть…

Коли мене часом запитують “а що робити?”, відповідаю: жити власним розумом, не брати участь у чужих ігрищах і діяти за ситуацією. Всі мої останні дописи – це рефлексії на події, до яких мимоволі став причетним. Отже, маєте інформацію максимально правдиву, часом, правда, дещо емоційно забарвлену.

Почалися затримання громадських активістів, “атошників”, журналістів та просто звичайних людей, які брали участь у “незаконному перетині кордону” разом із Михайлом Саакашвілі. Вчора, серед білого дня, на Херсонщині , запросивши, під приводом огляду трупа, двох людей, які приймали участь у подіях 10 вересня на пункті переходу “Шегині”, поліцаї кинули їх до автівок і повезли у Львів. Ще раз: заманивши людей під надуманим приводом, реформовані поліцаї насильно їх затримали, без жодних пояснень відібрали мобільні телефони, запакували по автівках і повезли до Львова. Один із затриманих – це військовий капелан, інший – журналіст.

Про цей поліцеський “бєспрєдєл”, вже вночі, стало відомо члену Ради партії РНС, Ользі Галабалі, та медіа-консультанту, Мар’яні Почтар, які негайно помчали на Бандери,1, де знаходиться Львівське міське управління нашої доблесної реформованої поліції. Чому власне туди привезли двох викрадених активістів – не зрозуміло. А що саме відбувалося в стінах знаменитої “тюрми на Лонцького”, дивіться за цим посиланням:

 

 

 

Залишити відповідь