Юрко-інфо N17

Світ потрохи сходить з розуму, але варто міцно триматися за своє коріння – вітром перемін не занесе до дідька, повінню не змиє…

У випуску: мова та символи – ниточки з прадавніх часів; правильні наголоси слів; як змінювалась територія України; гаманець Трампа; генерал СБУ проти юдеїв; демографічна криза Європи; кому належить Лондонський Сіті; Гонтарева про “Приват”; “Приват” і Ротшільди, Путін агент ЦРУ; 200 мільярдів на чемпіонат з футболу.

Ми надто мало знаємо про своє коріння, хоча насправді маємо чим пишатися!

Ще в розпіареному “древньому Єгипті” не було ніяких пірамід і міст з фараонами і жерцями, в сакральному Межиріччі ще не розміщувався казковий Едем-Рай, а в Україні ( яка тоді ще дійсно не мала цієї ,порівняно сучасної, назви) вже існувало “оране” землеробство.
Ще праотець праотця праотця праотця Авраама не побачив першого верблюда,шумери не придумали свого Бога, який вмирає і відроджується, а в Україні вже були величезні хліборобські мегаполіси- міста на 2000 двоповерхових будинків(!).
Тільки в одному Майданецькому поселенні, віком більше 6000 років(!) розкопано стільки.
Чому я називаю цю землю Україною а не “Оріяною” , “Руссю”, “Скитією”, чи ще якоюсь романтично- містичною вигаданою назвою?
Та тому що наша мова і поняття Світу зберегли свою тяглість від тих часів і того способу життя, чого немає у інших народів.
Наш народ через свої праслова, мову, означення і реакції на Всесвіт ,через ланцюжок своїх предків – батьків – дідів -пращурів тягнеться і живе тут на своїй землі аж до тієї першої борозни ,першої посіяної зернини і першого хліба, який був спечений саме тут.
Це не сучасні єгиптяни- араби, які захопили Єгипет в 14 столітті, а тепер хваляться перед враженими туристами пірамідами і древніми руїнами, які були збудовані не їхніми предками, чи навіть (для сміху) сучасні “русскіє”, які не тільки чужу історію привласнили, але і свою самоназву вкрали у сусідів всього якихось 300 рочків тому.
У нас малюнки на писанках і вишивка на сорочках точно повторює ті ж візерунки,які є на глечиках Тал’янок і Майданецького, хати побудовані тим же способом, сакральні вірування, праслова,назви і спосіб обробітку землі, все те, що є основою життя, теж унікальні і точно вигадані тими першими орачами і погоничами волів – турів.
Так само, як тільки в зоряному небі України був Чумацький шлях.)))
Ви не задумувалися над цим Космогонічним явищем? Адже не кожен народ може створити такий вагомий світоглядний внесок у картину Всесвіту! Інші народи користуються чужими “очима-поглядами” на будову Світу, називаючи Чумацький шлях “млєчним путьом”, Великий Віз – “бальшой мєдвєдіцей”, а Стожари- “Плєядамі”, Чепіги- “Оріоном”,а Дівку-“Орлом”.))))
От вам ,до речі, нові загадки. Самі з цього зробите.
Наприклад- Яку Дівку Орлом називають? )))
Такий же важливий погляд на свій Світ мають, наприклад чукчі, використовуючи більше двадцяти (!) назв снігу. Для всіх сніг та й сніг, а вони бачать двадцять Світів через сніг.
От вам і мова.

https://site.ua/lirnyksashko/7222/?utm_source=facebook&utm_medium=siteua

***
В соцмережі промайнули неоднозначні оцінки правильних наголосів українських слів. До прикладу – руслО. Вперше таке чую, але ось трішки в тему:

Раз по раз порушують акцентуаційні норми, подаючи слова з такими наголосами: алфавІт, випАдок, грАблі, жИвопис, залозА, коромИсло, кропИва, листОпад, лІтопис, нЕнависть, пЕрепис, феномЕн, шАвлія, щАвель, КвАша, КОваль, ЛОпух (прізвища), вАловий, нОвий, фАховий, цЕховий, чарІвний, нЕсти, сіктИ, привЕзти, одИнадцять, чотИрнадцять. Правильні наголоси такі: алфАвіт, вИпадок, граблІ, зАлоза, живОпис, корОмисло, кропивА, листопАд, літОпис, ненАвисть, перЕпис, фенОмен, шавлІя, щавЕль, КвАша, КовАль, ЛопУх, валовИй, новИй, фаховИй, цеховИй, чарівнИй, нестИ, сІкти, привезтИ, одинАдцять, чотирнАдцять

http://detector.media/infospace/article/125677/2017-05-10-pro-naiposhirenishi-movni-pomilki-v-radio-i-teleefiri/

***

Як змінювалася територія України. Дуже цікава підбірка карт!

http://opogode.ua/ua/article/2014-04-15-iak-zminiuvalas-tieritoriia-ukrayini-istorichni-mapi-foto-vidieo

***
Скажи, на що витрачаєш гроші і я скажу хто ти…

Шелдон Адельсон — один из богатейших людей планеты, являющийся председателем правления и исполнительным директором корпорации «Las Vegas Sands» и он же наиболее влиятельный кошелек республиканской партии. Свой путь в бизнес начал с займа в $200.  Сейчас состояние Адельсона Forbes оценивает в $25,2 млрд, а Bloomberg на 10 мая — $24,1 млрд (29-е место в мире и 18-е в США). Из них $4 млрд — наличные средства. Основной актив, холдинг Las Vegas Sands, на 10 мая на Нью-Йоркской фондовой бирже оценивался в $36,65 млрд. Те 54%, которыми Адельсон владеет напрямую или через семейный фонд, оцениваются тем самым в $19,8 млрд.
Отец Шелдона всегда мечтал побывать в Израиле, но так и не собрал денег. Когда Шелдон первый раз туда поехал, то одел старые ботинки своего  покойного отца. Может быть эта мечта отца сыграла свою роль, но Адельсон стал самым крупным лоббистом и благотворителем Израиля. Ежегодно он переводит в собственный благотворительный фонд $200 миллионов на нужды Израиля и евреев. Регулярно Адельсон делает многомиллионные пожертвования сионистским организациям. На его средства в 2007 году был создан и функционирует Центр медицинских исследований в Тель-Авивском университете. Более $100 млн чета Адельсонов предоставила в  организацию Taglit-Birthright Israel , которая организовывает для евреев во всем мире бесплатные туры по Израилю. И $25 млн — в Яд Вашем, мемориальный музей Холокоста в Израиле.
Ну и главное: Адельсон полностью финансирует не только сионистскую организацию Америки, но и Шмули Ботича —  раввина хасидского движения Хабад-Любавич в Нью-Йорке и его предприятия…

Шалман Трампа

***
Не всі толерують юдеїв так, як Трамп та його оточення…

Всё я имею против евреев. Украина имеет против евреев. Вы не украинцы и вас я буду уничтожать вместе с Рабиновичем. Еще раз говорю — пошли вы нахрен, ж_ды, достали уже украинский народ», — такую цитату генерала СБУ Василия Вовка привел на своей странице в Facebook директор Украинского еврейского комитета Эдуард Долинский.

Генерал СБУ призвал уничтожать всех евреев вместе с Рабиновичем

***

Все частіше прості заробітчани жаліються на Європу – там стає все важче. Біла раса щезає…

Майже п’ятнадцять років тому німецький дослідник Гуннар Хайнзон надрукував книгу під назвою «Сини і світове панування: роль терору у народженні в занепаді націй» (Heinsohn G. Söhne und Weltmacht: Terror im Aufstieg und Fall der Nationen). За розрахунками професора, який сьогодні викладає в університеті Бремена, Федеральній Академії політики і безпеки в Берліні, Оборонному коледжі НАТО в Римі, демографічна ситуація в Європі вже тоді набула характеру демографічної війни. Адже в регіонах, з яких найбільш активно емігрують до ЄС на протилежність до Європи вкрай велика питома вага представників «бунтівного віку» (молодь 15-24 років). А саме в цьому віці, на думку автора, не дуже освічена і дуже релігійна людина не тільки максимально сприйнятлива до екстремістки форм ідеології (в даному випадку радикального ісламізму), а й, водночас, має найбільші фізичні можливості реалізації ідей всесвітнього релігійного панування. Цьому не може не сприяти демографічний вибух в ісламському світі, коли з 1900 по 2000 рік його населення виросло з 150 до 1200 млн чоловік , тобто на 800%
Таким чином, проблема Європи далеко не вичерпується старінням власного населення. Йдеться про абсолютне викривлення моделі соціальної держави і чудернацьке трактування невід’ємних прав людини. Внаслідок цього, за розрахунками  Хайнзона, зі 100 громадян Франції та Німеччини приблизно 70 двадцятилітніх французів та німців сьогодні повинні утримувати 30 емігрантів того ж віку які живуть на соціальну допомогу. Таких тільки у Німеччині сьогодні 6 млн., і це за наявності в країні більше 2 млн. вільних робочих місць ( Здесь мы внесем уточнение. При этом только 1,5 млн получателей помощи являются иностранцами по происхождению, то есть большую часть помощи все-таки получаются этнические немцы, но при этом она непропорционально большая среди мусульман, которые составляют 4,3 млн населения Германии — прим. «Хвилі». При цьому 35% новонароджених в цій країні не є етнічними німцями, а 90% саме) представників цієї категорії здійснюють 90% тяжких злочинів. ще один вражаючий факт: шведське місто Мальме сьогодні перетворилось на розсадник злочинності: на 359 тис. населення тут уже проживає 150 тис. мусульман, а кількість сексуальних злочинів проти жінок і дітей за останні роки збільшилось на 1472%!!!1

http://hvylya.net/analytics/geopolitics/globalna-gibridna-viyna-na-samoznishhennya.html

***
А ви знали про державу Ротшільдів?

Сегодня Лондонский Сити – это эпицентр мировой финансовой империи площадью 1,5 самых богатых кв километров на планете. Именно там находятся Банк Англии Ротшильдов, банк Ллойдс, все британские банки, филиалы 385 иностранных банков и 70 американских банков, а также все биржи: Лондонская фондовая биржа, Балтийская биржа, регистрирующая морские контракты, Лондонская биржа металлов и Лондонская товарная биржа (продажа каучука, шерсти, сахара, кофе, какао и т.д.).
Своими корнями Лондон-Сити уходит ещё в эпоху норманнского завоевания Британских островов 11 века, когда он получил привилегии, став финансовой столицей королевства. Они были упомянуты еще в статуте Вильяма и Марии 1690 года. Однако сегодня финансовый центр Лондона уже не подчиняется британской короне, а управляется собственным лорд-мэром, начиняя с 1820 года. С тех самых пор, когда контроль над британской экономикой получила семья Ротшильдов.

Resistance раскрыла тайну империи Ротшильдов: три истинных владельца «Короны»

***
А може Гонтарева копає мертвого лева? Хто востаннє бачив Коломойського живим?

“На сьогоднішній день нічого не зроблено. У нас час – до кінця червня. Не думаю, що такий портфель можна встигнути реструктуризувати за такий термін, але час ще є”, – сказала Гонтарева.
За її словами, екс-власники у рамках підписаної минулого року програми рекапіталізації взяли на себе обов’язки реструктуризувати борги банку. Проте, до сьогодні нічого так і не зробили.
Гонтарева зазначила, що восени 2016 року начебто була проведена рекструктуризація портфелю, за результатами якої обсяг пост-аудиту склав 137 млрд грн. Проте вона виявилася фіктивною, запевняє колишній керівник НБУ.
“Одним фіктивним компаніям було сказано реструктуризувати – вони реструктуризували на інші фіктивні компанії. Один fraud (шахрайство, – ред.) закрили іншим fraud. Було зобов’язання реструктуризації, ось вони і робили вигляд, що їм треба було тягнути час, інакше вони не виконали б цієї програми “, – наголосила Гонтарева.

http://espreso.tv/news/2017/05/12/kolomoyskyy_fiktyvno_restrukturyzuye_borgy_pryvatbanku_gontareva

***

“Приват” з якого “вивели”, за різними оцінками від 5 до 10 мільярдів долярів, начебто мають “підтримати” куратори однотурового та великого Пу – панове Ротшільди. Себто купити недорого. Але ця новина промайнула ЗМІ 7-10 травня, а далі тиша…

В начале мая Приватбанк подпишет договор с консорциумом международных компаний во главе с Rothschild & Co ( «Ротшильд») относительно переговоров о реструктуризации кредитов бывших владельцев банка.
Как отмечается, 13 апреля Набсовет банка избрал консорциум компаний в составе Ротшильд, ООО «Эрнст энд Янг» и ООО «Финпоинт» победителем конкурса по избранию компании для ведения переговоров о реструктуризации, внесении допобеспечения и восстановлении стоимости проблемных кредитов, которые были предоставлены бывшим конечным бенефициарам Приватбанка, для максимизации качества такого кредитного портфеля.

http://hvylya.net/news/digest/rotshildyi-pomogut-privatbanku-s-restrukturizatsiey-kreditov-kolomoyskogo.html

***

Путін проект ЦРУ? А чом би й ні. Доволі успішно розвалює свою імперію, зомбуючи “русскій мір” різними міфами. А тим паче – такий православно-патріотичний сайт написав:

Ветеран Главного разведывательного управления И.И. Паринов, прослуживший там более тридцати лет, рассказал: «Путин давно завербован Западом и, по всей видимости, стал самым крупным проектом западных спецслужб». И далее пояснил, что шпионы такого масштаба выводятся за пределы разведки, есть много других, более профессиональных и более незаметных служб.

http://3rm.info/23992-oficery-gru-putin-samyy-krupnyy-proekt-cru.html

***
А тим часом, в іншій реальності… Або яскрава ознака того, що світ безнадійно хворий…

Общий объем затрат Катара на ЧМ-2022 превышает 200 миллиардов долларов. Это в восемнадцать раз больше, чем потратит на ближайший чемпионат мира Россия (недавно правительство утвердило новую смету – 643,55 миллиарда рублей или 11,1 миллиарда долларов по текущему курсу ЦБ).
Деньги идут не только на строительство стадионов и тренировочных центров – вся спортивная инфраструктура укладывается примерно в 10 миллиардов долларов. Остальное – это новые дороги, полноценная сеть железнодорожного транспорта, которая создается с нуля, больницы, аэропорт и даже новый город, в котором пройдет финал чемпионата мира. «Почти все из 200 миллиардов мы вкладываем в инфраструктуру страны, а если говорить исключительно об объектах чемпионата мира – он получится не самым дорогим в истории», – уверен министр финансов аль-Эмади.

https://www.sports.ru/tribuna/blogs/sportconnect/1276395.html?ext=kis

Залишити відповідь