Юрко-інфо N 14

Ми перебуваємо в полоні якоїсь суцільної шизофренії. А може це такий своєрідний сплав віртуальної реальності та дійсності? Не беруся судити, відрізнити одне від другого стає все важче, а світ тим часом прямує до катастрофи…

Нині у випуску такий інфо-коктейль: хто в Україні володіє засобами масової ідіотизації (ЗМІ) населення; чи загрожує нам новий Чорнобиль; про модифікації християнства; ймовірні наслідки потепління; як думка формує реальність; про знимки з “радянської” Криворівні; Колима – це трішки Україна; вторгнення інопланетян замість Третьої світової; як Трамп любить Ізраїль; медичний геноцид; скільки нас залишилося насправді та дніпровський “бєспрєдєл”.

Критичність сприйняття інформації починається з запитання: кому це вигідно? Для того, щоби відсіювати інформаційні зерна від полови, варто пам’ятати – який ЗМІ чию думку ретранслює. Кому належать українські засоби масової ідіотизації населення, за посиланням:
http://www.theinsider.ua/infographics/2014/2015_smi/vlasnyky.html

***

ТЕЦ зупиняються, вугільна вакханалія триває і збільшується навантаження на наші підтоптані АЕС. На фоні домінуючої хибнокомпетентності та шаленої корупції, котра не обминула ядерну енергетику, ми маємо більше шансів загинути від “мирного атома”, ніж від московської ядерної бомби…

Проте, плани введення нових енергоблоків, будівництва власного сховища для зберігання ВЯП в теперішніх невтішних реаліях позбавлені здорового глузду. Немає чітких розрахунків необхідних витрат, які передбачають дані заходи, та оцінки зміни вартості атомної електроенергії. Нівелюючи поняття екологічної безпеки і “забувши” її важливість, Україна сьогодні “пишається”, що частка атомної енергетики зросла в 2016 році з 47-ми до 60%.
Відповідно до Енергетичної стратегії України до 2035 року – базового держаного документу, який визначає пріоритетні напрямки розвитку в енергетиці , термін експлуатації енергоблоків АЕС продовжується до 50-ти років, не зважаючи на те, що вони були спроектовані лише на 30. Не згадується публічно вартість продовження експлуатації, не кажучи вже про безпечність таких заходів.
Процес підготовки та продовження терміну експлуатації енергоблоків АЕС є досить тривалим і витратним. Так, для 1 блоку потужністю 1Гвт така цифра буде коливатися в межах 4-6 млрд грн, що може підвищити тарифи щонайменше на 80%. Для порівняння, за таку суму можна з нуля побудувати близько 0,9 Гвт “зеленої” генерації, для використання якої, не потрібно буде в майбутньому купувати паливо, платити за його доставку, переробку, зберігання та утилізацію.
За 10 років України заплатила країні-агресору близько $1,5 млрд за зберігання відпрацьованого палива. І навіть, при наявності власного сховища ВЯП в Україні, на будівництво якого потрібно потратити додаткові мільйони з бюджету, вартість зберігання відпрацьованого палива буде достатньо високою – $392 млн.
На продовження термінів експлуатації зношеного обладнання застарілих АЕС залучаються мільярдні міжнародні кредити, які, збільшуючи непідйомний зовнішній борг України, заганяють її на ще глибше дно. Важливо зважати на те, що колись (а це буде зовсім скоро) їх вже не можна буде продовжити, діючі атомні станції доведеться закривати… А це додаткові колосальні витрати. Для прикладу, попередньо оцінена вартість закриття АЕС в Німеччині складає близько €38 млрд.

https://gazeta.ua/articles/economics/_mifi-pro-atomnu-energetiku/768193

***
Минули християнсько-юдейські свята, пасочки вже спожиті, а на носі Пєрвомай з Дньом Побєди. Але корисно знати – в чому відмінність між основними напрямками христового вчення. Адже де-юре вони поділилися з певних богословських міркувань. Тож вашій увазі цікава порівняльна табличка головних християнських течій:
http://arzamas.academy/materials/1265

***

Погодні анамалії можуть завдати лиха не менше, аніж енергія атома в руках дикунів. Тож погляньте, де краще придбати нерухомість, якщо збираєтесь довго жити…

Журнaл National Geographic змoделював кaрту світу у випaдку, якщо розтaнуть усі льодoвики на планеті.


Вони пишуть, звісно, про Лондон і Венецію – але видно, що Україна втратить в абсолютних показниках чи не найбільше території в Європі (не рахуючи європейської частини Росії).

Маленькі ж північноєвропейські країни – Нідерланди, Данія, Естонія – можуть зникнути практично зовсім.
Середземноморські країни якраз постраждають менше, бо вони більш гірські одразу від моря.

У National Geographic показали, як вплине повне танення льодовиків на континенти та Україну (КАРТА)

***

Можливо ми живемо в Матриці, а може навіть і самі її формуємо. Важливо те, що ми, на моє переконання, є сотворцями цього світу.

Ключевое открытие, сделанное Джо Диспензой, заключается в том, что мозг не отличает физические переживания от душевных. Грубо говоря, клетки «серого вещества» абсолютно не отличают реальное, т.е. материальное, от воображаемого, т.е. от мыслей!

Мало кто знает, что исследования доктора в области сознания и нейрофизиологии начались с трагического опыта. После того, как Джо Диспенза был сбит машиной, врачи предложили ему скрепить поврежденные позвонки с помощью импланта, который впоследствии мог привести к пожизненным болям. Только так, по мнению врачей, он смог бы снова ходить.

Но Диспенза решил бросить вывоз традиционной медицине и восстановить свое здоровье с помощью силы мысли. Всего через 9 месяцев терапии Диспенза снова мог ходить. Это и послужило толчком к исследованию возможностей сознания.
http://www.brainum.ru/2017/04/blog-post_727.html

***

Якщо ми перебуваємо в Матриці, то чи показує фотографія об’єктивну реальність? Принаймні вона відображає ту, яку ми пам’ятаємо… А старі фотографії – це завжди цікаво…

– Чотири тисячі фотографій – досить великий архів. Що зображено на них, в який період вони виникали?

– Наскільки ми зрозуміли, Параска Плитка-Горицвіт почала знімати в 70-х роках. У неї тоді з’явилася перша фотокамера. І знімала вона, я не впевнена, що до кінця життя, але дуже довго – понад 30 років. Увесь цей час вона жила на одному і тому ж місці – в своїй хаті у селі Криворівня. Тому знімала вона пейзажі, портрети людей і свята. Вийшла така комплексна ретроспектива життя цього місця. На фотографіях можна простежити, як одні і ті ж люди з’являються на них в різний час: спочатку дівчинка, потім вона ж – уже доросла жінка, потім вона і її діти. І особливо мені здається цікавим, що у Плитки-Горицвіт багато знімків, наприклад, Великодня. Це цілий жанр. Великдень вона знімала з року в рік. Простежити, де який рік, досить складно. Єдине, що можна побачити, – що одного року було сонце, а іншого – йшов дощ. Коли сонячна погода – всі в гуцульських народних костюмах, а коли дощ – видно радянські парасольки, радянські плащі, інший одяг. І ось ця низка людей з великодніми кошиками просто нескінченна. Вона тягнеться у вічність з року в рік. Це те, як мені здається, цікаве, що можна відстежити на її знімках.
http://www.radiosvoboda.org/a/28448803.html

***

Коли взявся впорядковувати книгу Романа Яремкевича, друга Вчителя, познаходив купу різноманітної інформації з часів його спогадів. Однією з несподіваних знахідок став блог мешканця Магаданського краю, в якому він описує та ілюструє поїздку до залишків фабрики ім. Чапаєва. Саме на цій фабриці, разом з іншими невільниками ГУЛАГУ, серед яких українців було дуже багато, відбував покарання за вільнодумство мій Автор.

Колыма известна не только своими богатами золотыми приисками, но и оловянными разработками. Кассетерит начали добывать еще в 30х годах, когда поняли что с Англии возить не выгодно, а в Магаданской области есть большие залежи кассетерита и высоким содержанием олова.
Рудник им Сергея Лазо и Фабрику Чапаева были открыты 1 января 1940 года. На месте у притоки реки Сеймчан была построена фабрика. Там же был и прииск, но ему не суждено было начать свою работу…


Из воспоминаний з\к Шевякова: В тридцатых годах в стране олова добывалось очень мало, за золото его ввозили из Англии. А тут на Колыме нашли большие залежи касситерита. Геологи дали заключение, что в руде содержится от б до 42 процентов олова, в то время как в Англии самыми высшими показателями были всего от двух до трех процентов содержания. На основе такой базы и начали срочно строить обогатительную фабрику.

http://alkrylov.livejournal.com/457704.html

***

Не ядерним Апокаліпсисом єдиним. Хоча агресія інопланетян теж не вельми втішає…

Чарльз Болден, возглавляющий американское аэрокосмическое агентство НАСА, 22 апреля сего года на конференции в Хьюстоне заявил, что инопланетяне могут вторгнуться (начать войну с землянами) на нашу планету уже через несколько месяцев.
Ученые ведомства, признался бывший астронавт, ветеран нескольких космических полетов и проведший в космосе с 2009 года почти семьсот часов, установили, что во Вселенной существуют десятки тысяч, если не больше, различных инопланетных цивилизаций, и наша Земля давно уже привлекла их внимание, о чем говорит возросшая активность НЛО последних лет. Поэтому инопланетяне могут захватить Землю в любой момент, по крайней мере, это произойдет в ближайшие годы.


Заявление Болдена просто ошеломило участников конференции, после чего директор NASA был выведен со сцены своими сотрудниками, очевидно связанными со службами ЦРУ или ФБР. Напомним, что в последнее время Чарльз не раз высказывал довольно смелые суждения о пришельцах и их планах, однако это все было на уровне журналистских сплетен. Так открыто, почти официально сказать о вторжении инопланетян на Землю директор НАСА не позволял себе еще ни разу, что встревожило многих, в том числе и видных уфологов мира.
Если говорить об аэрокосмическом агентстве, то его сотрудники тут же публично осудили своего директора, заявив, что это личное мнение Чарльза Болдена, но никак не официальная позиция руководства, да и всего коллектива научных работников НАСА. Заместитель директора организации Дэйв Ньюман попытался успокоить собравшихся на конференции, заявив, что никакой реальной информации о готовящемся вторжении на Землю инопланетян нет и быть не может.

http://esoreiter.ru/index.php?id=0417%2F25-04-2017-093447.html&dat=news&list=04.2017

***

Трамп, чия дочка й зять є вірними прихожанами синагоги на хабадівський лад, продовжує публічно демонструвати свою лояльність до юдейства та держави Ізраїль.

«…Да присохнет язык мой к гортани моей, если я не вспомню тебя, если не будет Иерусалим, вершиной радости моей! Припомни, Господи, сынам Едомским, говорившим в день гибели Иерусалима: «РАЗРУШАЙТЕ ДО ОСНОВАНИЯ, РАЗРУШАЙТЕ ЕГО!»
Дочь Вавилона злосчастная, БЛАЖЕН, КТО ВОЗДАСТ ТЕБЕ ПО ЗАСЛУГАМ ЗА ВСЕ, ЧТО СОТВОРИЛА ТЫ НАМ!
БЛАЖЕН, КТО СХВАТИТ МЛАДЕНЦЕВ ТВОИХ И РАЗОБЬЕТ ИХ О КАМЕНЬ!» 
http://alpenforum.forumsmotion.com/t39156-topic

Выступление Президента США было посвящено Дню Катастрофы и героизма. «В этот день мы оглядываемся назад, на самый темный отрезок человеческой истории. Мы вспоминаем, скорбим, молимся. Мы клянемся, что подобное больше никогда не повторится. Я говорю: это никогда не повторится», – заявил Трамп.
http://eajc.org/page16/news57179.html

Трамп защищает Израиль от ЮНЕСКО
25.04.2017, Мир и Израиль

Послы США получили указание от госдепа немедленно обратиться в МИДы стран пребывания, чтобы сорватьантиизраильскую резолюцию.
По сообщению 10 канала ИТВ, американским посланникам предписано сообщить властям стран-членов ЮНЕСКО, что готовящееся решение по поводу святых мест в Иерусалиме носит ярко выраженный односторонний характер. «Никто из структур, нарушающих самым грубым образом нормы управления ООН по культуре, науке и образованию, не получает такого отношения, как Израиль – отмечается в указаниях госдепа. – Предлагаемая резолюция наносит значительный ущерб усилиям по достижению мира между израильтянами и палестинцами».
Государственный департамент также предлагает странам-членам ЮНЕСКО голосовать против предлагаемой резолюции.

http://eajc.org/page16/news57201.html

***

Не вважаю себе симпатиком доктора Комаровського, а тим паче Гордона. Проте, це інтерв’ю, в контексті “медичного геноциду”, є доволі цікавим:

Это же мой любимый, в кавычках, хештег – #странабездедушек. Что делать бабушкам? Жить для себя. Понимать, что если у тебя болит сердце, а ты сосешь “Валидол”, ты – дура! Ты должна прийти к врачу и получить нормальную помощь! Но бабушки считают, что врачи выписывают им “фуфломицин”. Вдумайтесь, Дима. Меня потрясла эта статистика. За 2016-й год жители нашей страны потратили на лекарства с недоказанной эффективностью 3 миллиарда долларов!
– А говорят: “Бедная страна”.
– Нет, глупая. На каждом углу аптеки, где продается абсолютное дерьмо. Но эту тему даже поднимать страшно – просто грохнут, потому что речь идет о миллиардах…
подделка?
– Мне даже страшно это озвучить.
– Давайте озвучим, это важнейший вопрос.
– Я считаю, не менее половины того, что продается, – это полная фигня. Работать врачом просто безумно сложно. Мне звонят коллеги и говорят: “Слушай, Жень, там, условно, в аптеке №4, продается лекарство “Ампицилин”, и оно работает, всех туда посылай!”, понимаете? То есть мы уже как сакральную информацию передаем друг другу, где есть нормальное лекарство.
– У вас, человека чувствующего, нет злости на этих мерзавцев, которые уничтожают собственный народ?
– Дима, это не злость, это чувство внутреннего омерзения. Я не могу быть злым на комара, который меня укусил. Но в данной ситуации это просто запредельная подлость.
– Вы сказали, что ни один врач, находящийся внутри системы, не посмеет открыть рот и рассказать, что творится внутри.
– Потому что врач абсолютно зависит от своего начальства. Вы хирург, кому вы нужны без операционной? Кому нужен педиатр, терапевт без своего кабинета? Вы не можете ходить сами по себе, у вас должна быть корочка, подтверждающая категорию. Вы абсолютно зависимы. Как только вы скажете: “У меня в отделении дети умирают, потому что лекарства левые”, вас вызовет главный врач, даст вам таких трындюлей и скажет: “Что, самый умный?! Вали отсюда! На твое место есть куча желающих!”

http://gordonua.com/publications/doktor-komarovskiy-u-nas-na-kazhdom-uglu-apteki-gde-vmesto-lekarstv-prodaetsya-dermo-no-etu-temu-strashno-podnimat-grohnut-rech-idet-o-milliardah-dollarov-185011.html

***

Ще менше симпатій ніж до Комаровського та Гордона, маю до модно-маніпулятивного ресурсу “Хвиля”. Але й тут трапляються цікаві та пізнавальні матеріали:

То есть сегодня в Украине, скорее всего, проживает не 45 и даже не 42 миллиона человек, а 34,373. Прописью: тридцать четыре миллиона триста семьдесят три тысячи. Уже скандал — информация, способная стать оружием в руках критиков власти.
Дальше — хуже. Из этого числа, не менее 9 миллионов людей (если считать, что 1 млн пенсионеров уехали за рубеж) пенсионного возраста и не менее 7 миллионов детей в возрасте до 17 лет. То есть населения в трудоспособном возрасте в стране осталось не более чем 18 миллионов. Из них, как свидетельствует социология Украинского Института будущего, около 34% получает «теневую» заработную плату. То есть всю государственную машину, социальную сферу, содержат примерно 11,9 миллионов жителей Украины. Пользуется результатом их работы примерно 34 миллиона – всё население страны, проживающее на её территории.
Такая диспропорция ведёт к одному — коллапсу государства. Признать проблему означает идти на срочные, жёсткие и неприятные меры. Но резкие шаги власти приводят к недовольству общества. Поэтому при выборе между «пропетлять до следующих выборов и сыпануть гречки избирателю» и «пойти на болезненные шаги ради развития страны», большинство политиков выберет первый вариант. Что, впрочем, мы и наблюдаем сегодня в виде праздника субсидий, повышения пенсий (вместо реформы системы) и разбрасывания льгот отдельным категориям населения (вместо урезания льготных программ).

http://hvylya.net/analytics/politics/pochemu-pravitelstvo-boitsya-provedeniya-perepisi-naseleniya-v-ukraine.html

***
Вгодований хряк розпустив руки і практично при повній бездіяльності поліції побив активіста. Мова про побиття фейсбучним улюбленцем Філатовим, смотрящим за Дніпром мером і другом Вови Парасюка, відвідувача мерії. Ця подія характерна для окупаційної влади України. Суспільство це “схаває”, як і все інше.


http://www.sobytiya.dp.ua/news/mer-dnepra-razbil-lico-aktivistu-foto
Більше того, Боря Філатов у Фейсбуці просто цинічно постібався з побитого ним чоловіка: “Городской голова Днепра Борис Филатов процитировал стихотворение Станислава Куняева “Добро должно быть с кулаками…” с намеком на вчерашний инцидент в мэрии.”
http://www.sobytiya.dp.ua/news/posle-mordoboya-v-merii-gorodskoy-golova-dnepra-zayavil-chto-dobro-dolzhno-byt-s-kulakami
З орублікованих відео очевидно, що активіста почали бити, коли він вийшов з приміщення на оклик Філатова, а поліція несміливо тупцяла перед зачиненими дверима, за якими відбувалося побиття, котрі загородив якийсь мамонообраний тип у спортивному костюмі…

 

Залишити відповідь