Шофар хникає «ЗЕ»

Цим дописом повідомляю про продовження терору щодо вашого покірного слуги зі сторони АДміністрації Великого Цукерберга, славного серед улюбленців Мамони, і встановлення влади істинно юдейської в Україні.

В групі «Львів та його львівці» розмістив допис фейсбук-приятеля Вячеслава Вітвіцького наступного змісту:

«Смішно, але це банальна хуцпа!
Я про це писав , після Нового року вже декілька разів.
Я не пророк!
Але чітко ВКАЗАВ, що в Першому турі ПЕРЕМОЖЕ ЗЕ, бо так вирішив ребе синагоги Бродського.
( може Вам нагадати про виступ Президента Ізраїлю з трибуни ВР України, коли він відверто поливав лайном українців, як етнос, опісля чого Головний ребе України дудів з трибуни ВР України в шофар!!! Шофар -це ритуальна труба в яку дують гебреї після того як поневолюють якусь країну. Роблять шофар з рогів дуже великого цапа, що має білу масть.)
При цьому я ВКАЗУВАВ, і це очевидно, що на дебатах Другого туру, а вони ОБОВ’ЯЗКОВІ,- Порошенко зробить із ЗЕ афганську зеленку після обстрілу “Шілкою”. Перетворить його на відому єврейську одеську закуску – форшмак!!!!
Адже саме ради ЦЬОГО і винайняли клоуна ЗЕ, щоб постібатися над украми та Україною!!!
До речі ,- ЗЕ чесно виконав свою частину роботи, і чесно ЗАРОБИВ собі декілька десятків мільйонів євро ( яких перед цим було вкрадено з наших кишень).
А далі все класика жанру!!!
“”” Я не втомлююсь повторювати, що демократія це не захист прав більшості від меншості. Демократія – це захист зверхправ євреїв від більшості!”””” Бронфман Голова Всесвітнього Конгресу євреїв з трибуни з’їзду в 2011р.
Не переймайтесь ВСЕ ОДНО,- все буде Україна!!!
Я в цьому сьогодні впевнився ЩЕ БІЛЬШЕ!!!».

Проілюстрував процитований допис знимкою з відкритих інтернет-джерел:

Після чого, буквально за кілька годин отримав черговий 30-ти денний бан:

Що цікаво: аналогічний допис (цитування пана Вітвіцького) розмістив на сторінці «Люстрація», звідкіля його успішно розтиражували:

Тобто в одному випадку цей допис став приводом, щоби посадити примітивного конспіролога до віртуального карцеру на 30 діб, а в іншому вільно тиражується…

Щодо самого змісту цитати та перемоги ЗЕ. Спочатку креатурою глобального юдейства на противагу містечковому вважався Славко Вакарчук (більше тут: http://yurko.info/вакарчук-гриценко-садовий/). Проте, в силу якихось невідомих причин, коньюктура змінилася. Славка відправили в резерв, а на зачистку містечкового олігархату скерували чистокровного юдея ЗЕ. Власне зараз тривають гарячкові домовленості та перемовини: хто все таки буде дбивати Україну і в який спосіб її ділитимуть. Зрештою дані голосування за ЗЕ і ПЕ по регіонах, красномовно натякають на можливий формат поділу:

Швидш за все ЗЕ в другому турі – це не «мальчік для бітья» чинним Гарантом, а просто інструмент «упокорення» містечкового олігархату. Для цього вже створені потішні антикорупційні органи, метою яких є ліквідація конкурентів глобальних гравців на теренах окупованої «містером Доларом» держави. Хоча вивід у другий тур цих персонажів може означати лише продовження сценарію кривавого поділу України.

Щодо версії з шофаром, як символом поневолення юдеями національної держави, то я не знайшов достовірних джерел, які б могли її підтвердити. Проте є вельми прозорі натяки власне на таке трактування символу звучання «ієрихонської труби» в стінах Верховної Ради:

 

 

Рог эпохи избавления, в которой находится наше поколение, называют «шофаром Машиаха». В одноимённой статье великого Бааль Сулама сказано:

Распространение этой мудрости (каббалы) в массах называется «Шофар», подобно шофару — бараньему рогу, звук которого разносится на большие расстояния. Так же и отзвук этой мудрости будет разноситься по всему миру, пока даже народы не услышат и не признают, что есть мудрость Творца в среде Израиля. (http://jewish-secret.com/zvuki-shofara/)

Версії щодо звуку шофара є наступні:

«Тора говорит о трублении в шофар следующими словами: «Будет у вас день труа». Прозелит Онкелес (полулегендарный переводчик Торы на арамейский язык) в своей книге перевел слово труа как «плач». Следовательно, звук труа должен напоминать человеческий плач. Существуют две разновидности плача: короткие звуки, хныканье, и более длинные звуки, стоны. Один из мудрецов полагал, что продолжительность труа должна быть равной продолжительности человеческого хныканья (евава, короткий звук), другой считал, что продолжительность труа должна быть равно продолжительности человеческого стона (гниха, долгий звук)».

Пришестя ЗЕ – це «хіхікання» замасковане під «хникання». Якщо залишиться ПЕ, якого підтримує інше крила юдейства в Україні, то «стогін» продовжуватиметься. В обидвох випадках – це різні варіанти одного сценарію знищення України, які можуть можифікуватися в один – розвал держави на кавалки…

Щодо наведеної паном Вітвіцьким цитати Бронфмана, то я теж знайшов її серед відкритих джерел:

«Я не устаю повторять: суть демократии не во власти большинства, а в защите сверхправ евреев от большинства» Э. Бронфман
«Мы предвзяты во всех своих начинаниях. Изоляционизм – это наш образ жизни. Желание Власти и в политике, и в торговле – это наше второе Я. Любое государство, в котором мы не имеем абсолютной власти и не хозяйничаем всем к своей выгоде, объявляется нами тираническим, и мы навалимся на него всем своим еврейским миром, пока не свалим его, повергнув его жителей в нищету и бросая их в ненасытную утробу бога Иеговы.» Н. Зиман.

https://censor.net.ua/forum/2625701/ya_ne_ustayu_povtoryat_sut_demokratii_ne_vo_vlasti_bolshinstva_a_v_zaschite_sverhprav_evreev_ot_bolshinstva

***

P.S. Меседжером користуватися не можу. Кого потрібно знайду через інший акаунт у ФБ. Переходимо у непублічний режим та езопову мову. Шалом Алейхем!

 

Залишити відповідь