Шабат шалом, Томосе!

Або Томос, 500 кілограмова срібна ханукія і жінка ІІІ Тисячоліття.

Що пов‘язує надання так званого Томосу з почесним званням пані генпрокурорової та найбільшим у світі срібним дев’ятисвічником, подарованим, знову ж таки, найбільшому світовому хабадівському центру, який розташований у Дніпрі?
Пов‘язує, але не що, а хто – кримінальний авторитет, ймовірний кріт КДБ у кримінальному середовищі, спонсор хабадівської синагоги на прізвисько «Нарік» (на верхній знимці стоїть по праву руку від Епіфанія).

Нещодавно цитував:

«Во время молебна в храме Рождества Пресвятой Богородицы Православной церкви Украины в Днепре возле предстоятеля Православной церкви Украины Епифания и президента Петра Порошенко были замечены лидер организованной преступной группировки Александр Петровский, известный в криминальных кругах как Нарик…»
https://gordonua.com/…/butusov-na-molebne-v-dnepre-ryadom-s…Нарік, грузинський єврей, який стоїть по праву руку від Епіфанія (Петро Олексійович – зліва – абись’те не перплутали) відомий ґанстер зі славних 90-х. Більше тутка:
https://skelet-info.org/aleksandr-petrovskij-nalekreshvili/…
»
Детальніше у дописі від 19 грудня за посиланням:

Кара за мислезлочин або грудневі рефлексії -2

Ось ще одна скандальна знимка зі сайта Президента України:

 

Хто ж такий цей «Нарік», він же Петровський? Трішки з біографії для ознайомлення:

«Чудовий грузин? Ні, грузинський єврей!
Олександр Володимирович Налекрешвили народився 9 червня 1972 року в грузинському місті Руставі. Через кілька років його мама розлучилася і переїхала з сином в Дніпропетровськ (нині – Дніпро), де вони жили на вулиці Червона 14-26, і повторно вийшла заміж [сьогодні мати Олександра: директор та художній керівник Дніпровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка Заслужена артистка України Оксана Іванівна Петровська, Ю.С].І при отриманні паспорта Олександр взяв прізвище вітчима (можливо, й по батькові теж), ставши Петровським, а в графі національність попросив записати «українець». Але його справжня етнічна приналежність дещо інша, причому публічно ніколи не розголошувалася. По-перше, Олександр Налекрешвили народився не грузином, а євреєм — і це пояснює, чому йому доводилося приховувати свою національність в обстановці, наближеній до антисемітизму, яка панувала у 80-ті роки в УРСР з-за політики ідеологів КПУ (докладніше про це читайте у статті Леонід Кравчук: старі гріхи першого президента). По-друге, за непідтвердженою інформацією, він народився в сім’ї не ашкеназов (центральноєвропейських і східноєвропейських євреїв), а эбраэли – грузинських євреїв, окремої етнічно-культурної групи, яка жила на Кавказі з незапам’ятних часів (до теперішнього часу майже всі вони репатріювалися). Эбраэли серед ашкеназов в деякій мірі «білі ворони», і може бути це могло б пояснити, чому їх сім’я в 80-х жила в бідності, хоча євреї Дніпропетровська намагалися один одного якось підтримати.
Тим не менш, до теперішнього часу Олександр Петровський зайняв дуже вагоме становище в єврейській громаді Дніпропетровська, і не стільки завдяки своїм щедрим пожертвуванням і подарункам, скільки як давній «покровитель» і «діловий партнер» найбільших олігархів-парафіян центру «Менора»
Все почалося ще в кінці 80-х років. Олександр Петровський сяк-так закінчив 8 класів, а про подальше навчання, навіть у ПТУ, не хотів і чути. Він був абсолютно «вуличним пацаном» і зібрав компанію таких же юних гопників, які могли здійснити свої матеріальні мрії лише одним способом – відбиранням чужих грошей. Від них же він отримав своє прізвисько «Нарік», яке є неправильним похідним від його «дитячої» прізвища, під якою він вчився в школі і придбав свій перший «авторитет на районі». «Тренувалися» на однолітках, потім взялися за кооператорів, дещо невдало: Наріка «пов’язали», після чого, за інформацією джерел SKELET-info, у нього сталася якась досить цікава зустріч з представниками зовсім непрофільних органів, а саме КДБ. І неулыбающийся чоловік у строгому сірому костюмі запропонував Нарику стати «кротом», втілившись у справжню «бригаду». Про це говорили ходили в Дніпропетровську серед «пацанів» чутки: Налекрешвили і його «колегу» Гуревича за спиною обзивали «КГБшные жыдята», стверджуючи, що ті раніше співпрацювали з органами, а потім мали тісні контакти з «міліцейської мафією». Цікаво, що ці чутки говорили саме про КДБ, а не СБУ чи МВС. Хоча, водночас, ЗМІ називали куратором Наріка в 90-х роках начальника Дніпропетровського ВБОЗ полковника, а потім генерал-майора Миколу Астіона».

Більше за посиланням: http://povin.com.ua/62748-24-10.html

Може наговорюють на достойного чоловіка кляті антисеміти? Читаємо та дивимося далі:

«Глава СБУ Василий Грицак заявил, что в организованную преступную группировку вместе с Геннадием Корбаном входили руководитель “Фонда обороны страны” Павел Хазан, помощник нардепа Бориса Филатова Михаил Кошляк и уголовные авторитеты Александр Налекрешвили и Сергей Олейник.
“Для чего был нужен этот фонд (Фонд обороны страны, – ред.) лидерам ОПГ, в которую входили на тот момент Геннадий Олегович (Корбан, – ред) вместе с Хазаном, Кошляком, Налекрешвили – уголовное прозвище Нарик, Олийнык – вор в законе, так называемый Умка. Эта ОПГ специализировалась на похищении людей – назывались сегодня Сергей Рудык, Александр Величко. По материалам производств, по команде руководителей так называемые частные охранники Кошляка, вооруженные автоматами, совершали похищения и давление оказывали на этих людей”, – сказал он на брифинге
».
https://korrespondent.net/ukraine/politics/3584234-sbu-nazvala-chlenov-oph-korbana

У продовження цієї теми, як завжди, порадував Ходос. Послухайте, не пошкодуєте:

Тут і про суть Томосу, й про Наріка-Томосового друга, про національність Порошенка, 500 кілограмову Ханукію та ще багато цікавого.

Кримінальний авторитет «Нарік» й меценат і благодійник Петровський в одній особі, удостоєний честі знимкуватися з Президентом України на честь отримання кошерного Томосу, недаремно (себто не задурно) є таким шанованим у місцевій синагозі:

«В Днепровском, крупнейшим еврейским многофункциональным центре в мире «Менора» произошло уникальное культурное событие. В честь своего 45-летия украинский меценат и филантроп Александр Владимирович Петровский, подарил еврейской общине великолепный серебряный девятисвечник – Ханукию. Торжественное открытие стало большим и значимым событием не только для еврейской общины. Разделить радость приехали представители двадцати семи городов из разных стран. Среди гостей были многие уважаемые раввины и почетные граждане Украины,представители культуры и общественности Днепра»
https://mbfs.com.ua/obshchestvo/sobytija/16049-evrejskoj-obshchine-dnepra-podarili-unikalnoe-proizvedenie-isskustva.html

Більше фото з урочистостей дарування «Наріком» Дніпровській синагозі 500 кілограмової ханукії за посиланням: https://drive.google.com/drive/mobile/folders/0B7WRQQc2u1lhMllNYWl0QjcwMU0?usp=sharing
А тут відео: https://m.youtube.com/watch?v=W8lbAqU0Kmo

До речі, срібний дев’ятисвічник, подарований у червні 2017 року Дніпровській «Менорі» Наріком-Петровським, планують внести до Книги рекордів Гіннеса:
«Для правильного оформления заявки был проведен официальный обмер ханукии, главный инженер центра «Менора» Александр Мирошник констатировал, что высота ханукии 252,5 сантиметра, а ширина – 197. Измерения сопровождались фото и видео фиксацией». Кажуть, що вага витвору сягає 500 кілограм…»
https://www.religion.in.ua/news/ukrainian_news/37195-bolshuyu-serebryanuyu-xanukiyu-v-dnepre-izmerili-dlya-knigi-rekordov-ginnessa.html

А ось що пишуть про візит Філарета у найбільший (за розмірами) світовий центр Хабаду восени 2017 року, на сайті самого центру:
«Патриарх Киевский и всея Руси-Украины Филарет, Предстоятель Украинской Православной Церкви Киевского Патриархата, посетил еврейскую общину Днепра, и этот визит с полным основанием можно назвать историческим событием.
Главный раввин Днепра и региона Шмуэль Каминецкий вместе с Патриархом Филаретом, председателем областного совета Глебом Прыгуновым и сопровождающими их лицами, в том числе, епископом Днепропетровским и Криворожским Симеоном, президентом Международного фонда «Солидарность» Александром Петровским и другими духовными и общественными лидерами, приняли участие в ряде совместных мероприятий, в том числе, в знаковой встрече с членами еврейской общины
»
http://www.litsa.com.ua/show/a/38899
Ось знимки з цього вікопомного візиту, продемонстровані Едуардом Ходосом у своєму відео:

Зрозуміло, що після такого коштовного подарунка світовому хабадівському центру, Петровський засужено приймає участь у подібних заходах. Проте не лише приймає, а й організовує. На сторінці Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» (символічна співзвучність з партією Петра Олексійовича) є відео церемонії нагородження «жінок третього тисячоліття» на якій присутнє подружжя Луценків (на 1хв 46 сек можете поглянути).
https://www.mbfs.com.ua/video/video/59-ceremon-ja-nagorodzhennja-zh-nka-3-go-tisjachol-ttja-ukra-na-2017.html

Пікантність відвідин Генпрокурором заходу, фінансованого кримінальним авторитетом, який фактично і нагородив його дружину потішним званням «Жінки третього тисячоліття», залишаю читачам до самостійного смакування. Варто зазначити, що «Нарік» успішно продовжує спонсорувати жінок ІІІ Тисячоліття й сьогодні: днями, вже у Дніпрі, відбулося чергове шоу, пишно, із запрошеннями відомих музикантів:

Так що не Томосом єдиним!

Символіку назви заголовку пояснювати не буду. Після прослуховування ювілейного відео пана Ходоса, читачі самі зможуть вибудувати логічно-асоціативний ряд. Шабат шалом, православні!

Залишити відповідь