Чому нам підписали вирок

image

Як би я був конспірологом, а не примітивним конспірологом, який оцюніє події та явища з точки зору здорового глузду та принципів Трансерфінгу, то запідозрив би наступне:

Останній оплот Білої Раси, з великою кількостю природовідповідних людей на родючих чорноземах, творці Novus Ordo Seclorum вирішили знищити.
Навіщо?

По-перше, ці люди тисячоліттями передають свою Традицію з покоління в покоління і вперто не сприймають нав’язані ззовні тренди, відкидаючи неприродні та асимілюючи ідеологічні. Ну ніяк не можуть “куратори” нав’язати місцевим “аборигенам” толерантність до збоченьства, а християнство по-українськи якісно відрізняється від московського сектанства.

По-друге, їхня країна самодостатня навіть в умовах світової фінансової диктатури, та водночас є колискою нового світового устрою заснованого на природніх економіці й народовладді. Так, аборигени можуть собі дозволити нічого не експортувати й імпортувати і повноцінно жити, а значить і легко обійтися без зелених фантиків, за які у них нині скупляють всі ресурси, як колись у індіанців купили Манхеттен за жменю біжутерії.

По-третє, в епіцентрі слов’янства, незважаючи на тисячолітній терор і геноцид раволюціями, війнами та голодоморами, продовжують народжуватися найгарніші та найрозумніші на планеті люди, нащадки арійської цивілізації, котру адепти Матриці (царства Сатани, техногенної системи тоталітаризму – на ваш розсуд) вже тисячоліттями намагаються знищити антиприродними трендами.

Отже, десь в аналах масонських лож та більдерберзьких клубів, народився план знищення цього осередку непридатних до суспільства біороботів людей, та загарбання належних аборигенам, згідно їхньої Конституції, природніх ресурсів.
Звичайно, що цей план є лише елементом загального сатанинського плану, але, як виявилося, його ключовим елементом.

Фільтри проходження на вищі рівні фінансової та політичної піраміди були встановлені з першого дня позиченої незалежності через подвійних і потрійних агентів КДБ, які плекали й просували на верх ними ж завербованих агентів та сексотів. Так в Україні найбагатшим олігархом став кадебешний стукач, картяр Ахметов, а президентом зсучений зек Янукович. В Росії, де імперська традиція, разом із ребрендінгом “русскава міра”, була законсервована для розв’язання Третьої світової, чекісти поставили правити Путіна – збірний образ кількох двійників.

Коли по-дитячому жорстокий і захланний зек зумів довести більшість аполітичного населення України до точки кипіння своєю примітивною брехнею та рекетирськими методами, з’явилася завжди контрольована опозиція. Це як передача м’яча з одного флангу на інший у футболі – від контрольованого кадебістами Януковича передали функції знищення тубільного населення країни до контрольованих іншими, разом із ФСБ звичайно, спецслужбами, найманців світового капіталу.

Для отруєної ЗМІ свідомості це дивно – як, адже спецслужби працюють на уряд? Ні. Спецслужби, як і так звані “національні уряди”, працюють в інтересах транснаціональних корпорацій та банківських синдикатів, які контролюють “зло світу цього” – гроші породжені лихвою.

Отже, в зомбованій полярними міфами “євроінтеграції” та “русскава міра” Україні, “революцію” проти другого міфу очолили адепти першого, за якими вдалося підняти народ на протест, організувавши побиття “беркутом” студентів на Майдані, а згодом розкрутивши кривавий сценарій, в якому на фініші традиційно “невідомі снайпери” розстрілювали як протестувальників так і ментів.

Пролита кров згуртувала зомбованих полярними міфами настільки , що феесбешним агентам, під керівництвом одного з менеджерів нового світового порядку під псевдо Путін, вдалося, через підкуп та пострах “нової влади”, безперешкодно анексувати Крим та розпалити вогнище війни на Донбасі.
Натомість, на крові “Небесної сотні”, до влади в обкусаній північним сусідом Україні, прийшли зрадники та мародери.

Таким чином перший етап кривавого сценарію розвалу та поділу України завершився, але з несподіваними корективами внаслідок непорозуміння між, назвемо їх умовно, “Ротшільдами” та “Рокфеллерами”. План “Новоросія” був зірваний олігархом Коломойським, який публічно пригрозив “сучому псу” Кернесу “важкою Кармою” і з’їзд сепаратистів, на якому мала би бути проголошена Новоросія, відбувся за зовсім іншим, ніж запланований, сценарієм.

Проте, стратегічна мета проміжкового етапу була досягнута. За милостивою згодою “кураторів” країна була віддана на пограбування переможців двірцевого перевороту, брендованого “Революцією Гідності”. Нова влада розпочала знищення країни з нечуваного пограбування бюджету через так зване рефінансування наскрізь прогнилої та спекулятивної банківської системи. Створені “папєрєдніками” корупційні схеми очолили переможці “революції” та перебіжчики з табору “Янукович і компанія”. Прикриваючись патріотичною риторикою, евроінтеграційними гаслами, тезами “не заважайте нам, а то Путін нападе” і “хто проти переможців “Революції Гідності” – той агент Москви”, зграя гієн розпочала гризню над ще теплим тілом держави Україна, пошматованої імперським хижаком “русскава міра”.

“Небесна сотня”, під портретами якої виродки у вишиванках ділили народні й позичені “кураторами” гроші, швидко поповнювалася все новими й новими сотнями й полками, забираючи до Ирію кращих синів та дочок України.

Змінюючи топ-менегерів, та “смотрящіх” від “кураторів”, світова закуліса буквально за два роки перетворила умовно незалежну й все ще багату країну в злиденну й обезкровлену колонію нео-російської імперії та “західних демократій”, по-суті поділивши державу на сфери впливу окремих геополітичних кланів – власників банківських синдикатів і транснаціональних корпорацій.
Представники останніх, місцеві олігархи на чолі з напівлегітимними президентом і парламентом, маскують боротьбу за ці сфери впливу, а відповідно й реальні ресурси, так званою “політичною боротьбою”, відволікаючи увагу людей найрізноманітнішими “реаліті-шоу”, від телеекранних у “шустера”, до вуличних, на кшталт боротьби з пам’ятниками епохи псевдокомунізму.

На сьогодні головним завданням “сценаристів” є провокація “Третього Майдану” у форматі повномасштабної громадянської війни під егідою одних олігархів, агенти яких очолять чергову хвилю протесту, проти інших олігархів, які сьогодні себе ототожнюють з державною владою. Це дасть змогу повністю винищити найбільш активних представників тубільного населення, які, зомбовані як старими псевдоальтернативами (мовне питання, “мир” чи “війна” на Донбасі, тощо) так і новими – повстання або повільне вмирання, розпочнуть вбивати один одного, як це вже не один раз відбувалося в українській історії.

Якщо ж обезкровлений та обезсилений народ не підніметься на повстання, “куратори” організують “хрестовий похід” “армій” ЛНР-ДНР під егідою “істинного православія” та цінностей “русскава міра” проти хунти та гомодиктатури. Оці всі гей-паради та релігійні “хурали” власне з цією метою і використовуються. Якщо й так не вийде, ляльководи мають в запасі ще кілька “сюжетів”, включно з прямим вторгненням Росії, з метою “визволення братнього українського народу” від міфічних кривавих “бендеровцев” та цілком реальних “кровосісь” при владі.

Можливий і повільний та повзучий геноцид українського народу, але, коли б я був конспірологом, то не дуже би на це сподівався, оскільки часу в ляльководів немає – у них вже розпочалася агонія…

***

Ви можете сприйняти чи відкинути ці конспірологічні версій – це ваше право. Мені все одно. Цей пост – це чергова спроба простимулювати думання кожного власною головою за допомогою свого ж здорового глузду.

Як насправді працює цей механізм знищення людства, я здогадуюся й про це пишу останні роки. Сподіваюся, кого зацікавить, знайде відповіді у моїй книжці. Дасть Бог – через літо її закінчу. Якщо встигну…

2 липня 2016 року

2 comments for “Чому нам підписали вирок

 1. Фредо
  08.07.2016 at 16:35

  Громадянська війна це звичайно гаплик. А ось точковий, я би сказав снайперський, природній (чи народний) відбір тут би був доречний. Тим паче все ж навидноті, очманілі від безкарності пацюки давно вже діють відкрито.

 2. Юрій
  14.07.2016 at 16:42

  Якщо таке буде в книжці то шкода паперу.
  Конспірологія штука добра, але вона для слабонервових людей а не для серйозних аналітиків чи журналістів.
  Цікавим аналогом може бути вирішення довгого спору чи є в озері Локхнес чудовисько… Спорів було багато. крапку поставили іхтіологи – Не існує в цьому озері кормової бази щоб там міг вирости біологічний організм більше як на 200 кт..Для прикладу є соми вагою більше 100 кт.
  Так і з цим світовим урядом Рокфеллерів ротшильдів чи ще там когось… при теперішній кількості журналістів розслідувачів уже давно б було відомо де центр цього уряду скільки там працює – а кількість має бути солідна бо тре обробляти інформацію по цілому світу і ще багато всяких подробиць. НЕ має цього- значить і немає такого центру тай щей під управлінням .жидів.
  Всяким любителям конспрірології слід зрозуміти що чутки про світовий уряд розаускаються спеціально щоб відбити у малих народів і націй бажання опору систкмі глобалізації. Ісландія не звертала увагу на світовий уряд і послала всіх іноземних банкірів і сказала що нікому нічого не вина в результаті кризи 2008-2009 років… І що зробив світоаий уряд … а нічого облизався – бо немає такого нічого в природі

Залишити відповідь