Чому геї знищують Гею

Чому зграя збоченьців знищує Землю? Тому що паразитам не потрібна ця планета. Але знищити її та самих себе ми повинні добровільно. В Космосі діє непорушний Закон Волі Вибору. Насильство породжує протидію та супротив. Диявол не може насильно змусити людство визнати  його владу над планетою – це не “зарахується”. Тому NOVUS ORDO SECLORUM має бути нашим спільним вибором.

Моя коротка репліка про те, що одним із маркерів, за яким можна виявити дегенеративну складову людини, є її ставлення до продажу української землі, спровокувала бурхливу реакцію одного цікавого екземпляру українського політичного траріуму – матюкливої адвокатеси Тетяни Монтян.

 

Довелося коротко відреагувати на псевдонаукові, але вочевидь добре проплачені, потуги пані Монтян обгрунтувати необхідність узаконення дерибану української землі та її розпродажу:

Про землю. За мотивами дискусії з Тетяною Монтян.

Хороша аналітика та непогані аргументи в пані Тетяни, але…
(детальніше тут: https://www.facebook.com/notes/tetiana-montian/земельне-питання-або-чи-продавати-сг-землі-/727146220730695/?hc_location=ufi)

Цитую її головний аргумент: “Тому що працюючий земельний ринок – це один з найцінніших юридично-інфраструктурних активів БУДЬ-ЯКОГО суспільства, і саме відсутність цього активу є однією з найголовніших причин того, чому Україна – це дика Папуасія.”

Чому маю в це вірити? Бо Монтян пише розумні речі? Чи може це хтось із “загальноприйнятих авторитетів” сказав?

Маю іншу думку. “Дика Папуасія”, себто Папуа Нова Гвінея є конституційною монархією і належить Британській Короні. Тож не все так зле. Але не буду про це, як і НЕ БУДУ в рамках цього допису про речі світоглядні. Як прихильник фізіократизму, зокрема “Енергії прогресу” в трактуванні Миколи Руденка, ставлюся до поняття “ринок” вельми критично. А для пошановувачів авторитетів зазначу, що праці Руденка високо оцінив академік Сахаров, на вулиці імені якого мешкаю.

Тому коротко прокоментую допис пані Тетяни “на хлопський розум”. Це лише моя думка, в дискусії не вступатиму – шкода часу. Вибачте буду дещо вульгарним – так багатьом краще доходить. Та й накипіло…

Отже, поїхали.

“Хто-небудь із затятих противників продажу с/г земель – розкажіть, яким чином  формальна належність земель Великої Британії та Ізраїля  впливає на РЕАЛЬНИЙ  об’єм прав та обов’язків землекористувачів – власників різноманітних земельних майнових прав?”

Розказую. Формальна державна власність передбачає цілком не формальний, а жорсткий контроль за використанням землі. Тож обмежує всіляке “ріпакове” свавілля – держава не допускає такого знущання над землею, яке чинять у нас в погоні за швидкою наживою. То може для початку назвемо головну причину нашої “папуасії” – олігархічно-охлократичну систему, а не спихатимемо проблему на відсутність ринку землі?

“Невже хтось всерйоз вірить, що Україна “потягне” тотальну реєстрацію земель, квадрат за квадратом?  Україна, яка за 24 роки не спромоглася навіть на найпримітивнішу інвентаризацію власних активів?”

Немає грошей на “реєстрацію земель”? А коли не п#здити з бюджету, знайдуться? Отож. Скільки бабла Бєня з Порохом зрубали з Привату? 5 мільярдів доларів, 7, більше? Ну точно на інвентаризацію би вистачило. Якщо у нас є конституційні територіальні громади, то за дещицю в народу вкраденого можна було б усе проінвентаризувати та взяти на облік. Так що Україна й не таке “потягне”, а зграя 3’14дарасів при владі – ніколи.

“Скажіть – ви десь бачили в Україні хоч скільки-небудь придатні для с/г землі, які б “гуляли” і ніким не оброблялися?
Я – ні.
Тому що таких земель в Україні не існує і існувати не може. А якщо ВСІ землі таки кимось використовуються (майнове право – право користування, ага) – значить, земельний ринок в Україні таки Є ! І всі, хто бажав “долучитися” до українських земель – давно вже це зробили, навіть не сумнівайтеся! ;)”

Я бачив і щоразу бачу з вікна автівки. А те що “ВСІ” землі чортзна ким використовуються – це не ринок. Це ПОГРАБУВАННЯ народу, котрому вся земля, згідно Конституції, і належить. То на дідька узаконювати грабунок?

“ЗДОГАДАЙТЕСЯ З ОДНОГО РАЗУ, ХТО ГОЛОСНІШЕ ЗА ВСІХ ВОЛАЄ ЩОСЬ НА КШТАЛТ “ТОРГУВАТИ ЗЕМЛЕЮ – ЦЕ ВСЕ ОДНЕ, ЩО ТОРГУВАТИ РІДНОЮ МАТІНКОЮ ! ”
Да-да – це великі латифундісти, які в упор не розуміють, навіщо їм платити селянам якесь реальне бабло за їхні паї, якщо вони і так чудово користуються землями власників паїв, грабують їх і не заморочуються?”

Волаю. Не латифундист. Навіть не маленький. Але знову ж таки – світоглядні речі не зачіпаю. Тому лише репліка: а може розпочати потрібно з “великих латифундистів”? Ні-ні, не всіх розстрілювати, а змусити “платити реальне бабло”. Ну а хто вже не схоче платити, того…

Це вже тема іншої дискусії – чи потрібен країні Піночет?..

“Дискутуйте, аргументуйте, доводьте: чому дикий позалегальний ринок – ця няшно, а справжній, нормальний, легальний ринок земельних майнових прав – це “розпродаж Батьківщини”?! 

Не дискутую, бо дикий позалегальний ринок – це перший етап позбавлення українців чи не останнього реального конституційного права. Право обирати телеекранних мастурбаторів – нє в счьот. А няшний “справжній, нормальний, легальний” – це узаконення грабунку. У нас заледве 10 відсотків підприємств залишилося в державній власності. Їх “нинішні” таки доприхватизують. Ефективні, бл@дь, власники з 1000 відсотками рентабельності на продажі газу пограбованим тубільним лохам. Тобто нам з вами, пані та панове. Коли все допродамо, то що? Ага. Саме так. Це завершення короткого історичного етапу “позиченої незалежності”.

І якщо який пошановувач портнікових-пономарів не розуміє наслідків остаточного позбавлення держави економіки та ресурсів (залишки яких і так контролюються жменькою мамоненят), то можу лише щиро поспівчувати – смажений півень дзьобне боляче, а Песець прийде несподівано.

Чи розуміє це пані Тетяна? Думаю що так – вона мудра жінка. Але це лише моє припущення. Те що розуміє – припущення, бо в її розумі не маю підстав сумніватися. А розумних опонентів дуже ціную, бо таких завжди є шанс у чомусь переконати. Та й маю думку, що розумний ворог часом є ліпший ніж дурний приятель 🙂

На жаль мене очікувало розчарування в інтелектуальному потенціалі пані Монтян, оскільки вона перейшла, як на мене, межі допустимого:

Тож довелося відправити пані Тетяну до дідька, себто в “бан”:

Спроба діалогу з одним із представників латентних структур в Україні, фейєричною умнічкою Тетяною Монтян, закінчилася закономірно – баном 🙂
Колись ця особа набилася в друзі і мені було цікаво спостерігати за нею та її аудиторією. Тим паче, що широковідомий у вузьких колах Ігарь Бєркут, зарахував пані Тетяну єдину (!) в дегенеративний новий уряд, який має (на думку певних пупарасів) керувати так званим “Небесним Єрусалимом” на території України:
“Керувати проектом будуть 12 відкритих апостолів і один потаємний. Рада опікунів (совет благоволителей)
Вічний Голова Голда Мейєр – 13 номер
Натаньяху, Ліберман, Кедмі, Щаранський, Естін, Володимир Соловьйов, Євгеній Сатановський, Тетяна Монтян, Бен Бернарке”
Детальніше за посиланням:
http://yurko.info/вікна-овертона-в-небесний-єрусалим/
Після дискусії “про землю”, коли дєточка Монтян не спромоглася захистити свій околонаучний брєд, вона ся зденервувала, бо за такі пройо… спонсори можуть бабла більше не дати. Тож абсолютно прогнозовано клюнула на мій наступний допис, який стосувався ще одного маркеру на дегенеративність.
Але витримка пані Тетяну зрадила і вона перейшла на особистості, та ще й зачепивши дитину, що є типовою поведінкою кінцево здегенерованої особи, але цілком неприємлимою як на мене – глибоко зневажаючи пана Садового, ніколи собі не дозволив зачепити його родину – це речі які навіть не дискутуються.
В цю мить пані Монтян зі своїм кодлом дегенеративних сраколизів стала мені не цікавою. Хороших юристів є дуже багато, її матюкливість – це жалюгідна пародія на Подерв’янського, а в професіоналізмі членкині омріяного виродками окупаційного уряду дегенератів – розчарувався.
Шкода. Завжди шкода, коли замість достойного суперника натрапляєш на роздуте за чиєсь бабло чмо.
Тож усіх друзів, які важко терпіли мої дискусії з даною особою, перепрошую, але дуже раджу перечитати наші діалоги – я до них ще повернуся.
Тим, хто поділяє погляди пані Монтян, рекомендую написати донос а АДміністрацію пейсбуку і добровільно видалитися.
Якщо мене вчергове заблокують – нагадую про свій блог і публічну сторінку.
Добра нам усім, а дегенеративні вилупки нехай захлиснуться власним лайном 
🙂
Ага. Про зв’язок продажу землі з гей-парадами ще обов’язково напишу 😉

Наступного дня після “дебатів” з пані Монтян та ще кількома фейсбук-приятелями, був запрошений на ефір Львівського радіо, передачу “Про політику зблизька”, де мав приємність продовжити тему разом з ведучим, Ігорем Осадчуком, та доктором філософських наук, професором Ігорем Держком.

На жаль не можу працюючи на “айпаді” виставити тут посилання на ефір, оскільки мій планшет його … не бачить! Телефон бачить, а на планшеті допису немає. Дивно але факт:

Не можу зрозуміти прочини. Можливо якийсь технічний збій, а можливо мій аккаунт зламано й існує якийсь його дублікат… Не буду гадати, а пропоную бажаючим знайти відео самостійно – або на моїх приватній і публічні сторінці, або на сторінці “Львівського радіо” у Фейсбуці.

Ну і щодо “стьобу” секти пані Монтян над зв’язком між продажем української землі та гей-парадами. Хто прослухав нашу бесіду з паном Ігорем Держком, мабуть вже зрозумів. Тим хто не слухав або ще не зрозумів, спробую коротко пояснити.

Нав’язана суспільству думка, що педерастія це не психічне відхилення та збочення, а якась “особливість” сексуальної орієнтації – це повністю НЕприродній тренд, або вектор розвинку людства.

Майбутнє, в якому домінуватимуть “погані дегенерати” (в термінології Григорія Клімова), себто збоченці, на яких працюватимуть біороботи, а природовідповідні люди будуть рабами та об’єктом цькувань – це, на жаль, не маячня, а диявольський план.

Система цінностей сучасного світу така, що “лише людина з ненормально розвинутою жадобою влади (подавлений садистичний гомо-маньяк) може перемогти в бійці за владу”. Це аксіома дегенерології, – стверджує Григорій Клімов, якого дегенерати люто ненавидять.

Психічно здорова та природовідповідна людина не надається на реалізацію планів виродків по влаштуванню на земній кульці світового електронного концтабору. Тому на вершини найрізноманітніших “пірамід” пропихають збоченьців:

“Чи готують мікроби змову для вбивства здорового організму? Чи мають віруси план атаки та знищення його захисних систем?
Я не думаю щоби у мікробів з вірусами була якась всесвітня змова проти здорових людей.
Вони руйнують та вбивають за своєю природою. Нічого іншого вони просто не здатні робити. Природа їх така.
Але, якщо хтось буде розставляти контейнери з мікробами чуми в стратегічно важливих місцях – на станціях метро, на вокзалах, в аеропортах (щоби заразити та згубити якмога більше людей), у них є якийсь план?
Якщо хтось розставляє дегенератів на стратегічно важливі посади в пресі, на телебаченні, в системі освіти, в армії, у церкві – у них є якийсь план?
Дайте ВИ мені відповідь на це питання…”

(з Клімова)

Для контролю над людством, виродкам необхідно контролювати ключові ресурси. Ні, не гроші, бо на відміну від обдурених людей, мамоненята добре знають: лихварські гроші нічого не вартують і є лише інструментом закабалення наподів та перерозподілу ресурсів на користь жменьки божевільних садистів. Контроль повинен бути над питною водою та їжею. Експерименти, такі як влаштований українцям Голодомор, показали: подібний контроль є повним і надійним. Тому за допомогою компаній на кшталт Монсанто, запроваджується тотальний контроль над продовольством усієї планети. Як це відбувається, зокрема можете переглянути у фільмі “Корпорація “Їжа”:
http://www.kinokiwi.com/movies/12390

Отже. Толерування психічних відхилень та просування збоченців на різноманітні керівні посади, або в лідери громадської думки, і продаж української землі, здатної прогодувати чи не цілу Європу – це складові елементи одного диявольського плану. І план цей передбачає не що інше, як перетворення людства з живого організму в елемент Матриці. Це і є Пекло, яке описують містики. Пекло, котре ми з вами маємо обрати добровільно…

*
Ге́я (дав.-гр. Γαῖα, латинська транслітерація Gaia, Ge) — у давньогрецькій міфології космологічне божество, яке уособлює Землю, за найдавнішими переказами та за Гесіодом, народилося слідом за Хаосом. Від самої себе і власних дітей народила численних інших божеств і чудовиськ.
(Вікіпедія)

Залишити відповідь