Хроніки воєнного стану

25 листопада. 21:30:

Ну що, бюджет прийняли – можна воєнний стан запроваджувати? Такою може бути конспірологічна версія причин конфлікту в Керчинській протоці.
Так, м@ск@лі анексували Крим цілком незаконно, звісно, що їхні так звані «територіальні води» – це порушення всілякого міжнародного права. Все це зрозуміло, але на дідька туди скерували наші військові кораблі? Чи все-таки наші кораблі не заходили у самозахоплені Росією «територіальні води»?

***

25 листопада. 22:30: Ось як м@ск@лі атакували наш корабель…

***

25 листопада. 23:30::

 

Це якийсь фантастичний треш!
«Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко і голова комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко вранці вилітають до Берліна у зв’язку з ситуацією на Азовському морі»
Щоби не ображати цих двох дам – промовисто промовчу. Ще Парасюка пошліть, укупі з Зіміним і Грішиним, – то вже буде повна дипломатична перемога над м@ск@лями!

***

Ну все, приїхали, дорогі мої. Вітаю вас з початком диктатури та остаточного розвалу України. Вночі на Раді РНБО буде запроваджено воєнний стан. Це вже анонсував Турчинов.

***

26 листопада. 00:30

***

26 листопада. 01:30:

Дорогі мої, на жаль ми перейшли до чергового етапу кривавого сценарію. Воєнний стан – це те, що мало бути запроваджене лише при загрозі територіальній цілісності України. Тобто ще в 2014 році. Сьогодні – це лише і винятково консервація чинної влади. Інакшими словами: перехід до диктатури. Про що попереджав і застерігав упродовж останніх років. Ви будете чути багато пафосу і брехні. На жаль більшість у це повірить. Моліться і зберігайте здоровий глузд. Ну і забудьте про вибори…

***

26 листопада. 02:30:

Тут вже з‘явилося в мережі багато корисних і без ідіотів, які пафосно підтримуватимуть введення особливого правового режиму воєнного стану. Чимало щирих патріотів теж готові «повестися» на цю «постанову», палаючи праведним гнівом щодо «клятих м@ск@лів».
Дуже коротко, можливо завтра більше, хоча не знаю чи є сенс далі писати.

Отже – все засідання РНБО було вибудуване на брехні. Таке враження, що раптом (!) трапилася збройна агресія. Насправді воєнний стан мав бути запроваджений ще в лютому 2014 року. Власне його суть – це запобігти тому, що вже трапилося.

Цинічно вказувати причиною запровадження воєнного стану провокацію в Керчинській протоці. А що, Іловайськ, Дебальцеве, тисячі загиблих – це не була агресія? То чому нині?

Вибори.

Під час дії воєнного стану жодні вибори не можливі. У вересні 2014 року, у відкритому листі до Президента написав:
«Тепер наведу ОСНОВНУ ПРИЧИНУ, по якій Ви наближаєте кінець існуючої держави Україна, та свій власний:
“В умовах воєнного стану забороняються: зміна Конституції України; зміна Конституції Автономної Республіки Крим; проведення виборів Президента України, а також виборів до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.”
Шановний Петре Олексієвичу, не потрібно міняти Конституцію, її потрібно ВИКОНУВАТИ! Тим паче, Боже Вас упаси знищувати “територіальні громади” під виглядом гройсманівської децентралізації!
http://vgolos.com.ua/…/konstytutsiya_vid_poroshenka_148793.…
Підходимо до Вашої основної мети – виборів. Так, введення воєнного стану це Ваш останній козир. І я ЗНАЮ коли Ви ним захочете “піти”.
Якщо Ваші придворні соціологи подадуть Вам перед виборами реальну картину електоральних симпатій, з якої Ви побачите ту конфігурацію, яка Вас задовільнить менше ніж існуюче нардепівське стадо – ви введете воєнний стан ДО виборів.
Якщо будете переконані, що ВР Вам підконтрольна, через домовленості з Льовочкіним, Коломойським та іншими спонсорами старих-нових політичних сил, то введете воєнний стан вже після виборів, для придушення тієї частини суспільства яка цілком справедливо, на чолі з тими хто виживуть в “іловайських котлах”, захоче провести остаточну люстрацію охлократичної системи, котру Ви очолили.
Також Ви можете його ввести коли зрозумієте, що підконтрольність є сумнівною – це вже Ваш козир у торгах із вищезгаданими олігархами.
Більше того, незважаючи на нелегітимні переговори нелегітимних осіб про нелегітимне перемир’я – війна продовжуватиметься. І причина введення воєнного стану у Вас завжди буде. Або її створять.
Але… Ви у будь-якому випадку програєте. Це вже очевидно із Ваших системних помилок. Вибачте за відвертість»
http://vgolos.com.ua/…/vidkrytyj-lyst-do-prezydenta_158380.…

Причина введення особливого правового режиму воєнного стану є очевидною для політиків – опонентів Петра Олексійовича. Відтак неминуче політичне загострення, яке буде використане Кремлем. До прямого вторгнення включно.

60 днів – це «замануха». Насправді, якщо вже нині цей особливий режим запровадять, – його продовжуватимуть як завгодно довго.

«М‘який» варіант – це одночасні парламентські та президентські вибори. Можливо – це справжня мета запровадження Порошенком воєнного стану. Але він може жорстоко прорахуватись…
Дай Бог усім розуму, щоби одночасними виборами й обійшлося. На жаль, все таки це виглядає на продовження кривавого сценарію. Дуже хочу помилитися…

***

26 листопада. 10:30:

1943 рік. Радянські військові кораблі проходять Керчинську протоку, на що, як звикло, запитують дозволу в німецького диспетчера. Той, чомусь, цього разу мовчить.
Радянські кораблі продовжують рух і тут їх раптом атакують крейсери Kriegsmarine.
Вночі Сталін збирає Пленум ЦК КПРС, де всі засуджують акт агресії проти радянських кораблів і пропонують запровадити воєнний стан.
У цей час в СРСР продовжують працювати німецькі компанії, а кум Гітлера регулярно, вночі, зустрічається у Кремлі зі Сталіним…
Ви слухали новини з паралельної реальності…

***

Я зробив відкриття на «Нобеля»: чоколяда вбиває пам‘ять, атрофує совість, блокує здоровий глузд, відбирає розум і затамповує очі.

***

26 листопада. 13:30:

Цієї, 19-ї сатанинської, місячної доби під назвою «Павук» тривають вельми напружені торги за Україну.

«Захід» дуже стурбований і обурюється, що порушені права України на судноплавство. Тим що Крим анексований уже ніхто й особливо не переймається.

Зрештою, а чому «Заходу» перейматися. В прямому етері з РНБО… Відчуваєте суть – прямий ефір вищого безпекового органу держави в часі війни – просто в традиціях славного Святослава – «Іду на Ви» (дарую тезу порохоботам в якості дрібної лапувки)… Отже, в прямому етері засідання РНБО, міністр оборони заявив дещо схвильованому (злі язики стверджують – піддатому) президенту, що наші кораблі запрошували дозволу в керчинського диспетчера, і той, цього разу, промовчав.

Нікому це не нагадує банальний «договірняк» і провокацію?

Виглядає так, що до цього часу наші кораблі через Керчинську протоку рухалися лише з дозволу країни-окупанта. Більше того, пан Клімкін заявив, що Росія порушила (тільки собі подумайте!): «Конвенцію ООН з морського права і Договір з Росією про співробітництво і використання Азовського моря та Керчинської протоки».

То як ви накажете реагувати «заходу», коли просто порушені якісь договірні зобов‘язання? І саме це раптом стає причиною запровадження воєнного стану, а не те, що коїться всі чотири з гаком роки ґешефтної війни…

Ну давайте без лицемірства – не трапилося нічого такого, чого не відбувалося раніше у значно драматичніших ситуаціях. Оті соплі, про «пряму агресію» коментувати не хочеться – бігме, бридко.
Коли ось так цинічно, розмінною монетою в політичній грі стають тисячі загиблих у котлах, під артилерійським вогнем військових країни-агресора, кум президента якої кулуарно зустрічається з Президентом України в переддень запровадження воєнного стану – то нехай псевдопатріотична риторика та перепощування «портнікових» залишаються на совісті «патріотів».

Не менш цинічним є звернення до країн – підписантів Будапештського меморандуму. Нагадаю, що про необхідність провадити зовнішню політику в цьому форматі і про нікчемність «мінських угод» – пишу вже кілька років. Нагадую не заради хизування, а щоби ви добре зрозуміли – цей єдино легітимний формат врегулювання російської агресії мав бути застосований від початку. Відтак повернення до нього сьогодні – це або «ініціатива» наших нікчемних політиканів, себто істерія, або вказівка «кураторів». Згодом до цього повернемося.

Коли вже кожному тверезомислячому зрозуміло, що метою запровадження воєнного стану є зрив або перенесення виборів, то відтак дочекаємося засідання ВРУ. О! Яке там бабло зараз гуляє в переговорному процесі! Стартова ціна голосу починається з мільйона, двох, п‘яти долярів? Просто цікаво.

Отже, хибнокомпетентне збіговисько має визначитися: повірити Петру Олексійовичу, що він їх не кине, і з патріотичними мармизами проголосувати за воєнний стан, чи піти на конфронтацію, що є вельми ризиковано, з огляду на псевдопатріотичну істерію у ЗМІ. Також усі фігуранти «політичного процесу» чекають сигналів «західних партнерів», які, в свою чергу міркують: а чи не уху їв Петя, що зважився на такий крок?

Для щирих і обдурених пропагандою патріотів хочу вкотре сказати: особливий правовий режим воєнного стану жодним чином не виправить ситуацію в якій ми опинилися, бо його суть – запобігти тому, що вже відбулося. Також пропоную освіжити в пам‘яті всі аргументи чинної влади проти запровадження воєнного стану, щоби зрозуміти справжню мету цього дійства.

Залишити відповідь