Третій шлях

Третій шлях, або символ Трійці.

Зомбі-терорист на вантажівці, котра трощить кістки мирним обивателям у Лондоні, чи п’яне чудовисько, яке розстрілює 8 чоловік у Твері; хтивий розфарбований 3’14дарас в Європі чи бородатий содоміт у рясі, десь в околицях Москви; злидні на евро-периферії, чи голод на околицях “русскава міра” – ось псевдоальтернативи, якими буквально розривають Україну. Чи є “третій шлях”?

Всі дії нинішньої влади спрямовані на часткове перепорядкування України так званому “заходу”, що об’єктивно пошматує країну. Крим і Донбас – це лишень початок. “Русскій мір” превентивно відгриз собі шматок України і продовжуватиме це робити й надалі. З іншого боку, морально й ідеологічно збанкрутілий ЄС як вампір живитиметься нашою кров’ю щоби продовжити свою агонію. Нам, як державі і як нації, підписано вирок. Але люди цього не хочуть ані бачити, ані усвідомлювати, одягнувши рожеві окуляри або запхавши голови в пісок.

Тільки міцна держава самоврядних громад, поєднаних спільним, може зупинити процес розпаду. Тільки вихід за лінію між псевдополюсами “західного світу” та “русскава міра” і спрямування “до центру”, в середину, збережуть мільйони життів від швидкого та повільного знищення – сценаріїв, які вже успішно започатковані…

Ми або зуміємо налагодити об’єднавчі процеси “знизу” і сформувати конституційну владу, або розпадемося на шматки в кривавій міжусобиці.

Три елементи суспільної конструкції повинні перебувати в гармонії: людина-громада-держава. Особливість сьогодення в тому, що ті, котрі уособлюють собою державу, є колонією паразитів, яка знищує два перші елементи. Соціальні ліфти працюють як і раніше – на верхівки виносять як правило те, що не тоне. Народ, зманіпульований ЗМІ, котрі працюють в інтересах цих паразитів, не бачить що відбувається насправді і куди все прямує…

Всі анало-експерти, прогнозисти й футорологи делікатно оминають суть нинішніх геополітичних процесів, які підпорядковані лихварству.

Лихварство ОБ’ЄКТИВНО монополізує ресурси та владу через синдикат банків і корпорацій, знищуючи державні утворення. Останні їм потрібні лише на етапі цієї монополізації та перерозподілу активів, які скупляються за зелені папірці та нулики в комп’ютері. За доларом стоїть економіка великої Америки? Ха-ха-ха. Зовнішній борг США сьогодні наближається до позначки 20 трильйонів (!) доларів. Країна банкрут – це наркоман, який без чергової порції “дози” вже не проживе. Але зі збільшенням дози, кінець все ближчий…

Що може порятувати глобальну фінансову піраміду? Всеохоплююча війна, глобальна криза, після якої буде встановлено нео-тоталітарний режим на всій планеті. Власне це й стверджував один з творців Нового Світового Порядку, Девід Рокфеллер. Але цей порядок буде світовим електронним концтабором, з біороботами-вертухаями…

Якщо поглянути зверху на земну кульку, то побачимо центри напруги, які формують вектори майбутнього людства в точці нинішньої біфуркації.
Ми сьогодні є одним із таких центрів. Якщо виродкам удасться за кривавим сценарієм розірвати Україну на шматки – це активізує процеси дефрагментації що ЄС, що Московської імперії в систему NOVUS ORDO SECLORUM.

Колективний “трампутін” світової політики балансує на грані ядерної війни – це вже стало очевидним. У цій ситуації якісь політичні містечкові розбірки чи загальноукраїнська боротьба гієн-олігархів над пошматованим і ледь живим тілом України, не відіграють жодної ролі. Натомість надважливу роль відіграє добра воля і намір кожного з нас.

Про це наголосив нинішній непрОстий Папа:

Притча про доброго самарянина – це притча про сучасне людство. Людське життя вкрите ранами, бо все крутиться навколо грошей і речей, а не людей. І люди, котрі називають себе “достойними”, часто не дбають про інших, залишаючи тисячі людей, цілі народи, на узбіччі. На щастя, є люди, які творять новий світ, піклуючись одне про одного, витрачаючи кошти з власної кишені. Мати Тереза з Калькутти сказала: що любити можна тільки власним коштом. Нам так багато треба зробити, і ми повинні діяти разом. Але як нам це вдасться, коли ми щоденно дихаємо злом? Дякувати Богу, жодна система не здатна знищити наше бажання відкритися добру, співчуттю і здатності реагувати на зло – все це проростає глибоко в наших серцях. Ви заперечите: але я не добрий самарянин і не мати Тереза з Калькутти. Навпаки: ми дорогоцінні, кожен-кожнісінький з нас. Кожен-кожнісінький з нас – незамінний в очах Бога. Серед мороку нинішніх конфліктів кожен із нас може стати яскравою свічкою, нагадуванням про те, що світло долає темряву, і ніколи не буває навпаки.
(тут детальніше: http://yurko.info/юрко-інфо-n15/)

Одним із символом Трійці є прорив за межі надуманих протирічь. Про це дещо грубо але правдиво сказано в Пєлєвіна:
“У китайських даосів … була подібна думка… В боротьбі за серця та свідомість працівники дискурсу постійно вимагають від людини відповідати “так” чи “ні”. Всі людські думки повинні як електричний струм пробігати між цими двома полюсами. Але в реальності можливих відповідей завжди три – “так”, “ні” і “пішов ти на х…й”. Коли це починає розуміти занадто багато людей, це є ознакою що в черепах з’явився люфт”.

Нам варто накінець зрозуміти, що критично на часі послати “на…” організаторів “полюсного мислення”, прислухатися до мудрих слів Папи і спробувати стати тією маленькою свічечкою…

Залишити відповідь