Тарифний геноцид українців (2)

image

Тарифний геноцид – це предтеча фінансового рабства, коли ви працюватимете як прокляті, аби заплатити олігархам за право виживати.

– Ви хочете в Європу? Вона ще вам покаже свої зуби. У нас повна невідповідність зарплати і тарифів. За невеличку стандартну “двушку”, при зарплаті 650 евро, доводиться віддавати в місяць 450 евро. І це вже з врахуванням енергозберігаючих заходів! Ці тарифи обслуговують олігархічні клани. Це все під ” дахом ЄС”…, – розповів пересічний обиватель з Литви.

На загал відомо, що в ЄС комунальні платежі дорогі, а зарплата суттєво різниться. Скажімо, за даними Вікіпедії, після сплати податків середня зарплата в тій же ж Литві становила в 2013 році 524 €, а в Британії 2233 € у 2014-му.
(https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Список_країн_Європи_по_середній_місячній_зарплаті)

Все з Европою зрозуміло – це цивілізоване рабство. Настільки цивілізоване, що в Греції цього літа було зауважено чимало сімей, місцем проживання яких була лише власна стара автівка. Ну, там хоч тепло. А в Німеччині адресну допомогу видають на оплату квартири чи будинку площею не більше 40 кв.м. на одну людину. Мешканці більших за площею помешкань на допомогу можуть не розраховувати – у випадку платонеспроможності їх попросять з’їхати і пересилитися у “малометражку”.

А що ж там у батюшки-царя, під крило якого прагнуть інфіковані “русскім міром”? Як там живеться простому трудязі? Читаємо:
“Среднемесячная заработная плата в России в номинальном выражении в январе 2016 года составила 32 122 рубля. Или 28 тысяч рублей после вычета подоходного налога в размере 13 %. По сравнению с январем предыдущего года в реальном выражении она уменьшилась на 6,1 процента. При этом около 70 % работников получают меньше средней зарплаты…
(https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Средняя_заработная_плата_в_России)

За 45 кв.м. житлової площі (приблизно та ж стандартна “двушка”), в Росії доведеться заплатити: в Москві – 48929 рублів, в Ростові 37096 рублів, в Пєрмі, Смолєнску, Рязані, Калузі – понад 35 тисяч рублів, а в Пертопавловську-Камчатському 76089 рублів!
(https://aftershock.news/?q=node/434107)

Проста арифметика і нічого особистого – це теж геноцид.

Висновок перший: За комуналку платять усі. Багато. Що в Европі, що в Московії.
І загроза виселення з квартири висить над кожним трудягою як домоклів меч! Гроші ж ідуть банкам, транснаціональним корпораціям і доморощеним олігархам.

Але повернімося до наших баранів. Себто населення, котре погоджується бути бидлом. Нещодавно політична партія “Воля” провела детальний аналіз формування ціни на газ, про який я згадав у своїй попередній публікації про тарифний геноцид українців: http://yurko.info/тарифний-геноцид-українців/
З наведеної там інфографіки очевидно, що відбувається нахабне й цинічне пограбування… Ба! Навіть не пограбування, а мародерство, бо все це на фоні війни, коли щоденно гинуть годувальники сімей, та фактичної агресії сусідньої держави, влада і бізнес якої володіють і контролюють цілі стратегічні сектори економіки України! І що? А нічого. Народу пороблено. Він приречено йде стадом на забій, декламуючи “герої не вмирають” і медитуючи на телеекрани зомбоящиків!

Юрій Дерев”янко на брифінгу в парламенті, 22 вересня 2016 року, заявив наступне:
“Сьогодні у Верховній Раді відбулось цинічне протягування закону, який стосується буквально кожного українця. Сьогодні у ВР відбувся безпрецедентний випадок, коли голосами Опозиційного блоку, олігархів, групи “Відродження”, групи “Воля народу” Президент отримав контроль разом з фракцією БПП і Народний фронт за національною комісією з регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП)”.
Оце НКРЕКП, як стверджує народний депутат, є повністю неконституційним органом, який діє в інтересах олігархату:
” Дерев”янко підкреслив, що членами НКРЕКП, які встановлюють тарифи для всіх українців, є люди, повністю залежні від компаній олігархів:
–  Голова НКРЕ КП, Дмитро Вовк до цієї посади працював у корпорації “Рошен” Петра Порошенка, де відповідав за збільшення продажів продукції у Росії,
–  Борис Циганенко — був посадовою особою в структурі російського бізнесмена Григоришина та у “Київенерго” Ахметова,
–  Володимир Євдокімов — бізнес-партнер соратника Арсенія Яценюка,
–  Юрій Голляк — пов”язаний з олігархом Дмитром Фірташем,
–  Вікторія Морозова — пов”язана зі структурами Григоришина.
“Сьогодні брутально Конституція була порушена цим голосуванням, адже цим законом були делеговані повноваження Президенту, які йдуть всупереч Конституції України”, — заявив Дерев”янко.
“Відповідь очевидна — це було зроблено для того, щоб контролювати потоки, які перевищують державний бюджет України”, — вважає нардеп.
Він зазначив, що з кожної тисячі гривень, яку українці сплачують за газ, 580 гривень — це так звана корупційна політична рента, яка йде в кишені Ахметова, Коломойського, Фірташа, Пінчука й інших олігархів за сприянням влади, Президента і уряду України.”
http://derevyanko.org/ua/news/id/derevjanko-rada-cinichno-viddala-kontrol-za-tarifami-prezidentu-ta-oligarham-1307/

І що? Може багатомільйонна аудиторія українського фейсбуку закипіла гнівом праведним й хвиля репостів і лайків загрозливо нависла над рейтингами солідарно-самонемічних депутатенят? Ага. Перейдіться пріоритетами стрічки новин, чи подивіться як стадо лайкає дебільно-оптимістичним дописам Алєжкі Пономаря на кшталт http://kordon.com.ua/politika/55553-kontrakt-skreplen-na-nebesah-pochemu-ukraina-idet-v-evropu.html, сльози на очі навертаються.

Тож висновок другий: Воістину – народ заслуговує на те, що з ним чинять!

Слухаю того ж 22-го вересня брифінг Юлі Тимошенко, якою ніколи не зачаровувався, і яку сприймаю абсолютно критично:
… – Сьогодні можна сказати що Самопоміч була автором чи не найгіршого законопроекту, і на мій погляд найкорумпованішого, який руками Самопомочі [Підлисецького – бізнес-партнера сонцесяйного львівцепастира, – авт.] практично протягнули в парламенті… Це закон який започатковує мега-корупцію в сфері електроенергетики… Законопроект про електроенергетику… який сьогодні протягнули разом БПП, Народний Фронт, Опозиційний блок і Самопоміч… Що вони зробили: до сьогодні ви отримували електроенергію по середній ціні; складалася ціна на дуже дешеву гідроенергетику, з ціною на дуже дешеву атомну енергетику, складалася з тепловою, яка є самою дорожчою, все це змішувалося на енергоринку, країні видавали середню ціну на електроенергію і це складало тариф на електроенергію для вас; … тепер можна торгувати цією дешевою електроенергією напряму, без енергоринку; це означає що дешеву електроенергію заберуть з ринку, віддадуть по прямим контрактам своїм комерційним структурам…, а люди отримають саму дорогу теплову електроенергію…
І я сьогодні прошу всі громадські організації, які не на грантах, бо грантоєди підтримали цей закон, тому що це теж інтереси великих міжнародних корпорацій, а не інтереси громадян України. Я прошу всі справжні громадські організації, людей, які представляють незалежні профспілки, негайно втрутитися в цей процес. Якщо ми допустимо, що цей проект, внесений у парламент руками Самопомочі, буде підтримано в другому читанні, то це те саме, що було по природньому газу – тарифи будуть збільшені тотально… Ця Верховна Рада безнадійна…”
(детальніше тут: https://m.youtube.com/watch?v=zd0w-jFKa7s)

І що? Де масові протести кишенькових громадських організацій та ручних профспілок?..

Висновок третій: Немає у нас громадянського суспільства, бо воно може вирости лише на територіальних громадах, передбачених чинною Конституцією України та Європейською Хартією місцевого самоврядування.

Ліричний відступ. Згадалося, коли очолював один час Львівську обласну організацію профспілки “Соціальний Прогрес”, в яку входили підприємства бізнес-імперії Віталія Антонова, то спробував приструнити ручних профспілкових лідерів окремих компаній. Відразу наштовхнувся на агресію, а невдовзі дана була команда створити свою ручну профспілку, яку очолив особисто відданий Антонову Олесь Пограничний. Тоді з кожного сучасного раба, персонально, відібрали (!) заяву про вихід з “Соціального Прогресу” (це кілька тисяч папірців!) і жоден навіть не поцікавився – а чому?..

Тепер бізнес Антонова та його кума, який фіктивно (на думку деяких експертів), продав свою у ньому частку, Віталія Хомутінніка (нинішнього нардепа і касира “Сім’ї Януковича”) процвітає, АЗС ОККО ще нещодавно чудово торгували бензином у Криму, а на минулих парламентських виборах ця бізнес-імперія фінансувала й підтримувала Самопоміч…
Хто раптом не в курсі – дорога теплова електроенергетика України в руках ще одного “члена Сім’ї” – пана Ахметова.
Тож ще раз послухайте Юлю і поскладайте тепер пазли самостійно…

Підсумовуючи.

В проект бюджету на 2017 рік заклали 40 млрд грн на субсидії, але передбачають, що ця сума може вирости до 52 мільярдів грн. Це означає, що гроші з бюджету просто плавно перетечуть у кишені олігархів, які 100% володіють всією енергетичною сферою та контролюють усі комунальні підприємства. До прикладу: халатне та некомпетентне керування паном Садовим львівським комунальним підприємством “Збиранка”, котре обслуговує полігон твердих побутових відходів, більше відомий як “Грибовецьке сміттєзвалище”, окрім смерті кількох людей вже на сьогодні призвело до випомповування десятків мільйонів гривень з кишень львів’ян; грошові потоки таких комунальних підприємств як Львівводоканал, Львівтеплоенерго та їм подібних, повністю контролюються мером міста; тощо…

Збільшення тарифів – це збільшення субсидій. Черговий етап закріпачення країни і фінансового геноциду населення. У мене на разі все…

Ну ось, написав. Дякую хто прочитав. Очікую хвилю репостів у Фейсбуці. Наївний…

1 comment for “Тарифний геноцид українців (2)

  1. Лариса
    02.10.2016 at 15:23

    не виступають, бо вважають субсидії своїми грошима законними, певною компенсацією за малі доходи. А субсидії ж не вічні, потроху будуть забирати або зменшувати. Поки по голові не отримають, не зрозуміють…

Залишити відповідь