Січневі рефлексії

Про Новорічні вітання.
За нашого Ґаранта вже казав – лицемірство й пафос. Добре що не ботокс, як у його альтер-его, царя Вови. Путін вітав як добрий самаритянин, уповідав, що треба любити Росію, шанувати батьків, дбати за дітей. Зміна іміджу – очевидна.
Здивував Саакашвілі, який Новорічне привітання виголосив гарною українською мовою. Об‘єктивно – виглядав симпатичніше за двох вище згаданих, але хіба трохи задовго говорив…
Натомість, генсек ООН Антоніу Гутерріш, оголосив червоний (мабуть найвищий) рівень тривоги на “планеті Земля». Перехід Третьої світової у гарячу фазу стає все більш імовірним, а природні катаклізми щоразу потужнішими.
Звісно, що можна зупинити деструктивні процеси «потреблядства» та Третю світову, але тоді зруйнується й могутність лихварів…
Біснуватий Ин вчергове похвалився: корейські ракети накриють США ,і оголосив подальше нарощування ядерної піпіськи…
Погортавши в перервах між працею фейсбучну стрічку, вчергове звернув увагу на маркери дегенератизму. Захотілося взяти свічку і вийти на вулицю шукати людей.
Тішуся, що хоч серед моїх віртуальних друзів останні присутні. В реалі таких стає все менше, а це мене тривожить значно більше, ніж Новорічні вітання деяких статусних 3,14…, перепрошую – офіційних осіб…

1 січня 2018 р.

***

Система – на те вона й те система – або буде поглинута складнішою, або зруйнованою зсередини.
В прикладному аспекті це – або примусове впровадження «зовнішніх» правил, або внутрішня відповідь.
Перше – це те, що намагається впровадити Захід – накинути свою модель і підпорядкувати собі нашу корупцію, олігархат, правосуддя, силові структури, тощо.
Друге – це пряма реакція суспільства, на кшталт судів Лінча, коли ”кривосудді” висітимуть на гіляках, а обдовбаних мажорів розстрілюватимуть на місці злочину.
Історично, друга модель нам є більш притаманною, але її носіїв особливо активно винищували впродовж останнього століття. Тому – попит є, а опришків (гайдамаків) нема.
Недаремно «сіонські мудрагелі» ще понад 100 років тому, одним із наріжних завдань визначили: роз‘єднати «зрячу» силу еліти зі «сліпою» силою народу. Як казав Генрі Форд, що не так важливо, правдиві чи фальшиві «Протоколи», як те, що в них написане – чітко реалізовується.
Зміни починаються з усвідомлення, що світ трішки не такий, як вам його малюють.

2 січня 2017 р.

***

Погортав перед сном стрічку новин… Як би то так делікатно сказати? Вже згадував про людей в рожевих окулярах, які начиталися всілякого мотиваційного непотрібу і думають: те, що навколо коїться, їх омине.
Чи думали розніжені липневим сонечком європейці, що «раптом» почнеться Перша світова?
А чи могло кому прийти в голову, що на найбагатших чорноземах планети, люди, котрі збожеволіли від голоду, їстимуть своїх дітей?
Звідкіля взялися нелюди, що прийшли з «першими совєтами» і живцем варили людей та штрикали багнетами животи вагітним?
Ви думаєте, потомство тих виродків не розплодилося? Не вірите, що вони вже посеред нас? Ага, прикрившись фіговими листочками толерантності, патріотизму та лояльності, вони чекають свого часу. Як вампіри півночі. Просто я їх бачу…
І нічого я не нагнітаю. Позитив народжується з усвідомлення правди, а не ховання голови у пісок.
Цього разу земну кульку підпалюють з усіх боків. Ідіотам, які начиталися «пономарів» та «позитивчикам», котрі мислять, що їх омине чаша сія, раджу перечитати історію.
А для тих, котрі не розівчилися думати, вчергове процитую Клімова:
“Чи готують мікроби змову для вбивства здорового організму? Чи мають віруси план атаки та знищення його захисних систем? Я не думаю щоби у мікробів з вірусами була якась всесвітня змова проти здорових людей. Вони руйнують та вбивають за своєю природою. Нічого іншого вони просто не здатні робити. Природа їх така. Але, якщо хтось буде розставляти контейнери з мікробами чуми в стратегічно важливих місцях – на станціях метро, на вокзалах, в аеропортах (щоби заразити та згубити якмога більше людей), у них є якийсь план? Якщо хтось розставляє дегенератів на стратегічно важливі посади в пресі, на телебаченні, в системі освіти, в армії, у церкві – у них є якийсь план? Дайте ВИ мені відповідь на це питання…”
P.S. Сказане не є приводом для песимізму. Просто розуміння ситуації може запобігти сатанинським планам тих, хто «розставляє контейнери з мікробами чуми».
Моя справа застерігати. Кому не подобається – може не читати.

3 січня 2017 р.

***

На 5 хв. увімкнув свого оракула. Звісно, що на 5-м, найчеснішім аналі.
Насправді дивно, що цей абсурд, яким є нині чинна СИСТЕМА влади, ще існує.
Я розумію, що його всіляко леліють і підтримуюють прикоритники та легіони свідків Святого Безвізу, увірувавших у єдинокошерний Рошен (точнісінько як кілька років тому це робили сраколизи папєрєдніків), але все одно дивно.
Що цікаво, у припорошених чоколядою мізках, не виникає когнітивного дисонансу. Цей феномен конче мусять дослідити спеціалісти: адепти Рошену щиро (на своїх сторінках, принаймні) бідкаються черговою жертвою режиму «Переможців «Революції Гідності» – закатованою активісткою Ноздровською, в той час, коли ця трагедія, як і тисячі інших, є невмолимою закономірністю. Вседозволеність і безкарність: за нечувану корупцію в часі війни, за результати «рехформ», за смерті вояків через імпотентних генералів, а мирних мешканців під колесами «Переможців…» та їхніх друзів…
Другий сюжет – суд над Саакашвілі, який, звісно у всьому винен – війні, корупції, кривосуддівстві… Вже все з цього приводу написав, додати нічого – час розсудить.
Ось третій сюжет підняв настрій. В якомусь приміщенні купа піліцейських нагороджувала двох жіночок, одна з яких, наскільки можна вірити новинам з сайту ТСН, вмастила стільчиком по голові харківського поштового терориста. Друга, мабуть, його тримала або відкривала в той час двері доблесним спецпризначенцям.
Дві звичайні жіночки, купа вгодованих ментів і голос за кадром: а також були нагороджені поліцейські…
Гірка правда полягає в тому, що причин для Третього Майдану у нас більше ніж при папєрєдніках. Але, насправді, немає замовника та спонсорів. І це добре. Тому що чергової зміни рил біля корита, держава не витримає. Але й цей абсурд не може тривати надто довго…

3 січня 2017 р.

***

Що економіка, що політика рухаються за грошима… Колись, на початку 90-х, прийняв участь в одній фінансовій піраміді, завезеній у нашу провінцію якоюсь московською компанією, «Баком» (якщо не помиляюся). Предтеча МММ. Таких фірмочок тоді було, як нині криптовалют. Суть одна – шахрайство на людському прагненні халяви.
Вся лихварська система – це шахрайство, але якась невеличка часточка реальної економіки за нею ще стоїть. За криптовалютою не стоїть нічого. Електронна абстракція. Віртуальні кольорові намистинки, за які купили Мангеттен…
Хаос у фінансовому світі (а лихварська система починає розвалюватися, прямуючи до максимальної концентрації), неминуче породжує хаос економічний і політичний. Наслідки зрозумілі – згадайте символ «інь-янь». Або анекдот: про українця з кілограмом сала та юдея з кілограмом золота – у ньому суть постапокаліптичної фінансової системи та економіки…
Ага, на тій афері у 90-х мені навіть вдалося трішки заробити і я повернув борги, в які заліз, коли вирішив у Польщі здурити наперсточників 🙂
Але то вже інша тама та історія.

3 січня 2017 р.

***

Перші результати судової реформи: з 21 штатної одиниці, в Подільському суді Києва розгляд цивільних справ здійснюють лише троє чоловік. На сьогодні двоє з них у відпустці. Страшно й подумати про медицину…
Звісно, суддівська система прогнила, але ліквідовувати (реорганізовувати) суди було б доцільно у випадку, коли б нинішні, замазані з ніг до голови, дружно пішли у відставку (відсотків так на 90), а нові, яких зараз набирають за конкурсом, не опинилися в заручниках системи, коли їм вказівки даватимуть з АП телефоном.

4 січня 2017 р.

***

З 1 січня у нас новий прожитковий мінімум…
Купив щойно кілька пляшок «Поляни квасової». На нинішній прожитковий мінімум міг би набрати ґазованих півторачок цілих 100 штук! Уявляєте! То більше ніж три пляшки, або штири і пів літра денно! Ну, зі спраги не помрем…
Переглядав нинька, у фейсбучних спогадах, знимки, з поїздки в Індію наприкінці 2013-го.
І згадався мені коментар з тих часів: як можна, яка Індія, коли у нас Майдан!?
І взагалі, 99% бізнесу є злочином. Як мінімум – це несплата податків, завищення цін, фінансове шахрайство, обслуговування злочинців. Але у нас цим хизуються. Це так, константація факту.
Ага. Знаєте кого в числі перших варто би було покарати за законами воєнного часу? Антимонопольний комітет.
Чи мав би я закликати до толерантності, терпіння, ура-патріотизму? Ні. За все доведеться заплатити. Всім.
Кожному зокрема за своє…

4 січня 2017 р.

***

Коли Бозя хоче когось згубити, то забирає розум. Так і з нашими порохоботами.
Влаштували празднік з приводу того, що грузинський суд (особливо смакують – самим Саакашвілі пореформований), засудив заочно Міхо до трьох років в‘язниці. Убогі, бігме.
Я не вникатиму в питання, наскільки чесним може бути суд у країні, де влада фактично належить чи не найбільшому приватному акціонеру Газпрома та російсько-грузинському олігарху Іванішвілі.
Навіть не хочу розбиратися, наскільки перевищив свої повноваження Саакашвілі, помилувавши кількох, звинувачених у вбивстві чоловік – там якась мутна справа. Та й судити за помилування – це навіть звучить не вельми пристойно.
Хочу лише запитати, на скільки років би мали засудити Саакашвілі, коли б він:
1. Цинічно порушив Конституцію й закони країни, назвавши війну з Росією АТО, чим фактично поставив поза законом українських вояків.
2. Допустив, якщо не очолив, вивід за кордон мільярдів долярів та обвал національної валюти.
3. Упродовж 3-х років війни з Росією, мав у країні-агресорі власний бізнес і сплатив у її бюджет десятки мільйонів доларів.
4. Толерував у часі війни розвиток бізнесу країни-агресора у своїй державі, зокрема банківського та в сфері енергетики.
5. Упродовж майже 4-х років війни, не вивів увесь (!) мобільний зв‘язок з під контролю олігарха країни-агресора.
6. Будучи олігархом, у часі війни стрімко збагачувався та розвивав власний бізнес на тлі зубожіння свого народу.
7. Цинічно розправлявся зі своїм політичним опонентом, порушуючи закон, фабрикуючи справи та незаконно викрадаючи й депортуючи з країни його прихильників.
Цей список можна продовжувати, завершуючи державною зрадою та мародерством, але немає сенсу, бо як писав раніше – марно сперечатися з увірувавшими, особливо коли їхня віра приносить непогані матеріальні дивіденди.
Амінь.

6 січня 2017 р.

***

Друзі, бігме, немає часу перевіряти чи всім лайкнув, а тим паче – відповів на привітання. Але всім дякую, навіть тим, хто забив «меседжер» ріжними ґіфками, картинками й відео. Чесно. Якщо то щиро – то чом би й ні?
На майбутнє все-таки прошу врахувати – я прихильник живого слова. Власного. Навіть у Фейсбуці. Оті картинки – то шлях до віртуальної реальності. А ще в них багато фальші – як у чергових американських усмішках – начебто позитивненько, а насправді всі тебе мають в …
Але при святі не вільно вживати погані слова…
Хоча, а коли тепер правдиве свято в християн? Наш чоколядовий привітав свою паству з Різдвом – 25 грудня. Разом з тим він є дияконом у Московскім патріархарті. Шизофренія поглиблюється…
Мені, під знимкою накритого на святу вечерю столу, написали зауваження з приводу присутності на ньому пляшок з вином. Хм. А якщо ми святкували Різдво по-новому, а то лише поправини, данина традиції?
Та ну, не робіться святіші від Папи, бо як би то всі гріхи – чарка вина в піст, то на Землі би був комунізм. Чи рай – то вже що кому подобається. Та й нагадаю – вже семий рік не вживаю…
Зрештою, чого лукавити, для мене Різдво – це просто традиція. Спогад з дитинства, коли на Новий рік постили, і 31 грудня його не святкували, а ялинку ставили у переддень Святвечора. Зате файно колядували, пишно зустрічали «старий Новий рік» і… тоді були зими зі снігом…
Але маю сказати, що все, у що люди вірять – існує. Св. Миколай, Дід Мороз, Санта, і навіть найкращий у світі Порошенко. Такий Закон сотворіння, себто спільного з Богом творіння матеріальної реальності. Але він працює – коли віра є щирою. Тож з наведеного списка можете когось викреслити…
Ще мушу вибачитися. Я не завжди уважний до своїх друзів і читачів. Часом можу пропустити чиїсь уродини – не привітати, забути «лайкнути», не відповісти на коментар… Це не зі зла і не від пихи -то бракне часу, потім забуду… Як у звиклім житті.
Те ж саме – з обіцяною кавою. Знаю, негарно дурити. Особливо панянок, але… Ну, так ся стало – не тримайте зла. Тому більше ніц обіцяти не буду. Як Бог дасть, або карта ляже…
Взагалі стаю тим … як його … що людей не любить – мізантропом, чи як? А може старим маразматиком…
Зрештою, є така проблема, що в 90% люди когось намагаються використати в своїх цілях, перекласти власні проблеми на чужі плечі, отримати щось на халяву…
А час невмолимо тече. Тож його стає шкода, бо правдивою цінністю є людське спілкування, а не ритуальні танці з корисною чи прихованою метою…
Карма. Доля… Каждий посполитий чоловік, котрий не досягнув дао, інсайту, прозріння чи нірвани – щоденно щось спокутує і творить нові причинно-наслідкові ланцюжки. Не так важливо коли доведеться платити за векселями – при житті, в наступній реінкарнації, чи у пеклі. Але точно час розплати прийде. Тож з часом приходить розуміння – краще не заплутувати нитку Долі, бо розплутувати важко, а рубати «гордієві вузли» – дуже боляче…
Тому бажаю всім при святі, й у тім Новім році – розуміння, самоусвідомлення, щирості та позитиву. Собі – рівно як і вам…
І ваші щирі побажання – най до вас стократ і повернуться!

8 січня 2018 р.

***

Про міфи.
Поки пив на кухні каву з горіховим тортом (ага, щоби не зіпсувався), то 5-й канал уповів про успішну співпрацю державного літакобудівного підприємства «Антонов» з саудитами. Так виглядає, що державні підприємства можуть бути успішними. Зрештою, у світі багато таких прикладів – хоча б Сингапур.
Для цього при владі мають бути люди, для котрих ця держава насправді є Батьківщиною.
Села об‘єктивно відмирають, бо життя урбанізується?
Ще один маркер дегенеративності. Село, як джерело та економічну основу українства, особливо активно знищують упродовж останніх 100 років. Для матолків, котрі ся вчили в економічних вишах, пораджу найперше познайомитися з працями фізіократів і природньою економікою Миколи Руденка.
Для ілюстрації наведу один з моїх найулюбленіших економічних анегдотів:
«Ідуть українець з юдеєм лісом, заблукали. В першого з собою кілограм сала, в другого кілограм золота. Ось юдей і каже: може ми б з тобою ґешефт зробили? – Легко – відповідає українець, – але скучно просто так.
– А як,? – зацікавився юдей.
– Давай базар зробимо.
– Давай!
Розстелив українець на траві свіжу ґазету, дістав з-за халяви ножа, вийняв з-за пазухи сало, поклав на папір і розрізав навпіл. Підходить попутник:
– Прошу пана, скілька пан хоче за пів кіля сала?
– Кільо золота!
– Та чи пан звар‘ював?!
– То прошу пана піти по базару й поторгуватися…»
Ну і чому так звана «децентралізація» – це один з елементів знищення села.
Насправді вона побудована на брехні про «бідні» села. Ага, чого бідні? Бо… Отож, тільки не люди дурні, а дегенерати при владі. Якщо виконати Конституцію України, створити передбачені нею та Європейською Хартією місцевого самоврядування територіальні громади й наділити їх належними ресурсами – бідних не буде.
Сьогодні злочинне поняття «земля поза межами населених пунктів» – це не лише джерело нечуваної корупції та годівниця для гройсманів – це теж елемент знищення села. Що, віддали цю землю у відання ОТГ? Віддадуть, коли на чолі тих ОТГ будуть цілком залежні від влади ставленики олігархату. А земля та природні ресурси – мають бути економічною базою територіальних громад…
І на завершення, бо дискутувати не хочу й не буду – шкода часу. В Лондоні лише дуже багаті люди можуть собі дозволити споживати натуральні продукти, вирощені «малим сільгоспвиробником» – селянином або фермером. Українська земля, навіть сьогодні, ще надається на вирощування таких натуральних продуктів…
Чєлавєк єсть то – что он єст. Такі да…

8 січня 2018 р.

***

Цитую людину далеку від політики, керівника будівельної компанії: те, що коштувало при Януковичу один долар – сьогодні два. Мова про хабарі, звісно.
Логічно – доплата за ризик…

9 січня 2018 р.

***

Не вірте у зміну політичної системи – це лише підсистема.
Живіть власним життям і керуйтеся здоровим глуздом.
Не слідуйте за лже-проводирами, а коли займаєтесь політикою, то згадайте:
«Не давайте священне собакам, ані не кидайте перел ваших перед свиньми, щоб не потоптали їх ногами й, обернувшись, вас не роздерли» (Мт 7, 6).
Пам‘ятайте – визначальною є мотивація, але «благими намірами вимощена дорога до пекла».
Прислухайтеся до того, хто сам робить, а не каже що маєте робити ви.
Все істинне є простим і зрозумілим, але значення слів часто різняться.
Міряйте цінність людини її почуттями міри й такту.
Не давайти собі засирати ні мізки, ні душу – шукайте «кому – це вигідно».
Ми нікому й нічого не винні, а вдячність – то критерій душевної зрілості. Не майте справи з невдячними.
Не позичайне грошей – краще просто віддайте, скільки зможете, а коли просите – то тільки для життєво необхідного. Буде менше розчарувань і ворогів…
Не маніпулюйте, й неманіпульовані будете – фальш приваблює нікчемність, а на кожного хитрого знайдться ще хитріший.
Більшістю людей керують комплекси й інстинкти. Особливо тими, які «чогось досягли» – серед таких дегенератів найбільше.
Це не просто думки вголос. Певно від дефіциту сну та споглядання суєти…

10 січня 2018 р.

***

Файна кобіта Ґонтарєва-Сатановска. Про таких вульгарно кажуть – «чесна давалка», перепрошую. Але не в сенсі задоволення красивою, за молоду, панянкою сексуальних фантазій ріжних хтивих хлопів. Вона задовольняє більш потаємну пристрасть альфа-самців – до грошей. Януковичу завела в глибокий офшор – 1,5 мільярда долярів, Коломойському злизала з «Привату» мінімум 6 ярдів. У твердій валюті, звісно.
А як вона дала Порошенкові, покористуватися потенціалом НБУ – один Мамона знає.
Бігме, чесна – всім то всім. І трошки собі – бо ж дама, вочевидь, не »мама Тереза»…

10 січня 2018 р.

***

Що відбувається на кордоні?
Та все просто! Держава хоче відібрати заробітки з контрабасу в посполитого люду, та залишити за собою монопольне право на цей бізнес. Народ впирається, бо тєжко гарував – працювати «мурахою», перетягуючи через кордони тони вантажу, – то вам не собачі буди майструвати. Тим паче, на відміну від сонячного Закарпаття, наші контрабасисти не мали приватного кордону й кожної днини мусіли робити прориви а-ля-Саакашвілі. А шо, їм за то хтось пенсію нарахує? А на «блєхи» ся стратили, кабаків набудували, готелів – то всьо потребує свіжих долярів, аби економіка не вклєкла!
Воно не так просто, як ся здає на перший погляд…

10 січня 2018 р.

***

Коли протиріччя, несправедливість, злодійство, брехня, цинізм і лукавство все міцніше переплітаються з владою в тугий вузол і формують з силовими структурами зашморг – це неминуче призведе до радикального вирішення всіх проблем: або здорова частина суспільства буде задушена тим зашморгом , або порубає його як гадюку.
Чим далі – тим менше шансів розплутати вузол, а шнурок все тісніше стискає горлянку…

11 січня 2018 р.

***

Свято мєсто…
Ким заповнюються вакансії львівських робітників?
З якоїсь «домашньої служби» до знайомих ремонтувати унітаз приїхав мешканець Житомира – працює у Львові вахтовим методом – по 2 тижні. А машиністи з Конотопа влаштовуються на Львівську залізницю.
Наші ж, завдяки Святому Безвізу, масово виїхали в Польщу.
Чи зле це? Ні. Кожне явище має дві сторони медалі. Якщо розуміти їхню суть…
Зле інше – безпросвітня тупість, коли за фасадом видимих (поданих ЗМІ) подій, люди не розуміють, які процеси насправді відбуваються у суспільстві, державі та світі загалом.
А найгірше – що й не хочуть розуміти…

14 січня 2018 р.

***

А-а-а…, виявляється МВФ – це 3‘14дараси! Вони, всілякі сороси нікчемні, бариги міжнародні, кровосісі – не донори, а вампіри!
Вони принижують гідність українців, бо присадили горду націю на кредити! Валкі пазорниє! Тепер ці тварі зазіхають на святе – на Конституцію!
Підлі вороги хочуть познущатися з українського правосуддя – створити такі собі «сталінські трійки», за спиною яких сидітиме джентельмен з Уолт-стріт і показуватиме пальцьом хто винен…
Це тези кришталево чесного нардепа-патріота Мосійчука на каналі найвидатнішого борця з корупцією та Гаранта Конституції щодо вимог МВФ запровадити в Україні Антикорупційний суд.

15 січня 2018 р.

***

Публічно про Третю світову, яка вже триває у латентній фазі впродовж кількох останніх років, публічно говорять двоє людей – ваш покірний слуга і … Папа.
Добре, що на Папу хоч слабенько, але реагують.
Останнім часом не раз писав про те, що ми сповзаємо в прірву і «гарячу фазу» може запустити будь-яка подія.
А ось що сказав Папа: «Я думаю, що ми знаходимося на межі, я дійсно боюся цього. Однієї випадковості досить, щоб запустити весь процес».
І не порятують нікого ні мільярди в офшорах, ні влада, ні приватні армії. Світ зануриться в ядерне безумство й наступить Апокаліпсис.
Власне, абсолютно тверезо розуміючи, що відбувається, й об‘єктивні процеси та злу волю, котрі спрямовують людство в Морок, я волонтерю такою собі цьвіркуватою Кассандрою місцевого розливу…
Панікувати не варто з кількох причин: матеріальні вектори ще не сформувались у цьому напрямку і деструктивні процеси гальмуються; на метафізичному рівні відбувається щось дивне і з непередбачуваними наслідками; немає сенсу перейматися тим, чого ми не можемо змінити.
Що можемо? Намагатися бути собою, робити щось добре й корисне і жити власним розумом, а не теле-анальними випорожненнями.

15 січня 2018 р.

 

 

 

Залишити відповідь