Спецоперація ФСБ «Щеплення»

Щоби дискредитувати ідею – потрібно її очолити. Аби відбілити негідника – необхідно дискредитувати його найактивніших опонентів. Усе це – перевірені часом ефективні методи спецслужб. Власне, з метою дискредитації фактів співпраці пана Порошенка з ФСБ, остання й «злила» грузинському телеканалу «Руставі-2» начебто компромат на Петра Олексійовича.

Блискуча операція! Недалекі журналісти розпочали тиражування фейкової доповідної Порошенка на ім‘я «Директора ФСБ Росії», а люди, котрі щиро не люблять нашого Президента, підхопили цей витвір кремлівських спеців і понесли його «в маси».

Колись переглядав художній фільм на тему сланцевого газу. В маленьке містечко приїжджає представник нафтогазової компанії, щоби домовитися з місцевеми мешканцями та громадою загалом про викуп приватних ділянок під видобуток вуглеводнів. Мешканці поділяються на два табори – аналогічно як у нас, коли  «Шелл» і «Шеврон» прийшли в Україну з подібними намірами. Детальніше тут: http://vgolos.com.ua/blogs/slantsevyy_gaz_rozirve_ukrainu_119930.html
Правда, в Україні ніхто згоди громад не запитував, але це вже інша тема.

Отже, чесний і переконаний у благах прогресу й порядності бізнесу клерк, з усіх сил намагається переконати «аборигенів», що видуботок сланцю – це робочі місця, інвестиції, розвиток регіону та інші блага, про які ми часто чуємо зі ЗМІ, коли людей вчергове хочуть обдурити. Ситуація ускладнюється, а пристрасті закипають, коли в це містечко приїжджає еколог – ярий противник видобутку сланцевого газу. Шалька терезів починає схилятися на користь опонентів компанії. На доказ страшної загрози довкіллю, заїжджий еколог демонструє мешканцям фотографію наслідків видобутку сланцевого газу в аналогічному містечку десь в іншому куточку країни. Громадська думка формується. Працівник компанії в розпачі але, вивчаючи фотографію еколога, раптом бачить, що вона є фальшивою – зробленою  в іншому місці, а шкода довкіллю, що на ній зображена, спричинена зовсім не сланцевим газом! Аферист еколог публічно шельмований, громадська думка різко змінюється на протилежну, а противники видобутку вуглеводнів присоромлено мовчать. І тут у приватній бесіді еколог (у якого з представником компанії виник особистий конфлікт через жінку) зізнається своєму супернику, що вся ця операція й була спланова нафтогазовою компанією, на яку вони обидвоє працюють, від самого початку…

Можливо комусь і потрібно доказувати, що український бізнесмен-чиновник, олігарх, засновник проросійської Партії Регіонів, який веде в Росії бізнес – мусить співпрацювати з ФСБ, але не мені.

Дозволю собі процитувати біографію нашого Президента з Вікіпедії:

1998 року Порошенко став членом партії СДПУ(о), її тоді ж очолив Віктор Медведчук.
На виборах 1998 мав № 11 у партійному списку партії. Однак, мандат здобув за мажоритарним округом № 12. Входив у парламентську фракцію об’єднаних соціал-демократів, був обраний членом Політбюро СДПУ(О).
На початку 2000 залишив СДПУ(О) і створив фракцію Солідарність, згодом — однойменну партію. Остання восени того року ввійшла до Партії регіонального відродження «Трудова солідарність України» (згодом — Партія регіонів). Порошенко став співголовою утвореної партії, у березні 2001 року — заступником голови, через півроку залишив партію.
У грудні 2001 партія «Солідарність» увійшла до виборчого блоку Ющенка «Наша Україна», а Порошенко став керівником виборчого штабу. Після парламентських виборів 2002 року опозиційний блок Ющенка «Наша Україна» вперше одержав понад 25 % голосів виборців. За списком «Нашої України» Порошенко у 2002 і 2006 роках обирався народним депутатом. Очолював парламентські комітети з питань бюджету (2002—2005) та фінансів (2006—2007).
З липня 2004 — заступник керівника штабу коаліції «Сила народу», з моменту створення партії Наша Україна — в її керівництві.
8 лютого 2005 призначений на посаду секретаря РНБО. 5 вересня 2005 року після висунення проти нього звинувачень з боку колишнього Державного секретаря Олександра Зінченка подав заяву про відставку. Тоді Зінченко звинуватив Порошенка у корупції та вимагав від нього відокремлення бізнеса від влади. Проти Порошенка відкрили кримінальну справу, але її було закрито.
З 22 лютого 2007 Порошенко — голова Ради НБУ.

Соратник Медведчука, який після приходу Путіна до влади виходить з такої перспективної партії, а в 2001 році купляє в Росії Ліпєцку кондитерську фабрику і водночас починає співпрацювати з чітко антиросійським політиком Ющенком – це вам не видається дещо дивним? А нічого дивного немає. Ще зі студентських років прослідковуються передумови співпраці Петра Олексієвича з ФСБ. А у 2000 році, він міг бути делегований тандемом Путін-Медведчук в опозиційний до Росії український політичний табір. Доказів тісної співпраці Порошенка з Росією настільки багато, що шкода часу їх перелічувати.

Повернімося до спецоперації ФСБ «Прививка», себто «щеплення», або «вакцинація» – введення антигенного матеріалу з метою породити імунітет до хвороби, який запобігає зараженню або ослабляє його негативні наслідки.

Оцим інфовкидом фейкової доповідної Порошенка на ім‘я Директора ФСБ, остання, руками опонентів Петра Олексієвича, прищепила українському суспільству імунітет до майбутніх викриттів, щодо співпраці українського президента зі спецслужбами країни-агресора.

Віддаю належне фахівцям із ФСБ – операція проведена успішно! Але насправді – це «піррова перемога». Далі буде…

 

Залишити відповідь