Спецоперація “Третій Майдан”?

У мене нехороше відчуття, що нам пропонують дилему: Третій Майдан або перевибори, які все одно призведуть до хаосу.

Ці сценарії підготовані чинною владою та погоджені з кураторами. Навіть не беруся сказати з якими. І не стільки мене лякає розвал України на окремі частини, скільки те, що цей процес буде кривавим…

Добре, поділюся враженнями.

Я розумію, що об’єднання Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі, з невеличкою але бойовою партією “Воля”, владі не сподобалося. Але, скажіть мені – які шанси були в екс-президента Грузії та екс-губернатора Одещини, пана Саакашвілі, та неолігархічної постмайданної “Волі”, без ЗМІ та спонсорів-олігархів, створити конкуренцію нинішнім політичним важковаговикам, з медійним та фінансовим ресурсом Коломойського, Фірташа, Порошенка, Пінчука, Садового та інших диктаторів електоральних уподобань? Я вже не кажу про явні проекти Кремля. Та практично ніяких!

Тоді поясніть: навіщо Порошенкові було так поспішно створювати фейкову партію імені Саакашвілі, залучивши для цієї ганебної акції політзаробітчанина, який перед тим вже змінював своє прізвище на Дарт Вейдер?

Але й цього виявилося замало і наступним кроком стало позбавлення Саакашвілі єдиного українського громадянства. Це була антиконституційна та незаконна акція. Повірте, пишу цілком відповідально, після серйозних консультацій. Аргументи згодом – усьому свій час.

Звісно, що не важко було передбачити реакцію запального грузинського політика – він вирішив публічно й відкрито повертатися в країну проживання та відстоювати свої права. А як інакше, коли Закон на його боці?

Таким чином, Саакашвілі раптово стає топ-темою інформаційного простору, головним опозиціонером чинної влади і героєм, який, наражаючись на загрозу екстрадиції в Грузію, сміливо прямує мало не в “пащу лева”, а точніше – в пащеку Кремля. Тільки зашореним порохоботам та штатним аґентам ФСБ “не зрозуміло”, що Іванішвілі, з яким Порошенко мав бесіду перед бозбавленням Міхо громадянства – це ставленик Путіна.

Такі дві, абсолютно нелогічні для розумного й хитрого Порошенка “помилки”, наводять на думку, що цілком ймовірно мова йде про зовсім інше – спецоперацію з організації “Третього Майдану”, або підготовку шоу “перевибори”, яке, вчергове зманіпульоване ляльководами, в результаті, ймовірно матиме не менш трагічні для держави наслідки.

Отже, всупереч здоровому глузду, президентська політика не лише породила серйозного конкурента нашому однотуровому, а ще й об’єднала навколо нього політиків, кожен з яких сам по собі не ніс серйозної загрози царюванню Петра Олексієвича.

Тепер вимальовуються два ймовірні сценарії:

1. Третій Майдан, як наслідок феесбешної провокації, при перетині Михайлом Саакашвілі кордону.
2. Політична криза, яка загостриться після повернення Саакашвілі та призведе до позачергових виборів.

Для реалізації цих сценаріїв навіть не важливо – повернеться Саакашвілі в Україну чи ні. Хоча другий варіант більш логічний разом зі сценарієм повернення.

Чому обидва варіанти є небезпечними і вимагають відповідної реакції суспільства, яке, сконсолідувавши розумних і відповідальних людей, може зупинити остаточний розвал країни?

Для реалізації першого сценарію потрібні жертви – просто так народ вже на Майдан не виведеш. А в натовпі провокації зробити не важко. Далі – ланцюгова реакція. Про реальність такого варіанту свідчать заяви деяких штатних політичних (і не лише) курвів із закликами й погрозами, щодо вбивства Міхо та його прихильників.

Якщо в нинішній ситуації вийти на перевибори, долучивши, згідно неіснуючих “мінських угод”, до цього процесу райони ОРДЛО та зманіпулювавши, як фальшивими картами, електоральними настроями – то це призведе до повного хаосу з подальшим кривавим поділом держави на частини.

Вважайте це за примітивноконспірологічну версію, але вважав за потрібне її озвучити. Ми (активна й мисляча частина суспільства) можемо будь-який сценарій використати собі на користь. Найголовніше – не піддаватися на провокації. Якщо справедливий протест проти диктатури – то мирний і жорсткий. Якщо перевибори, то… Про це ще побалакаємо.

 

 

 

Залишити відповідь