Сміттєва садо-хуцпа

Сміттєва садо-хуцпа, або: “заграніца нам паможет” і “кругом врагі”.

Насправді проблема сміття вирішується елементарно. Готовий про це дискутувати БУДЬ З КИМ у прямому ефірі. 

Ось допис Андрія Івановича у Фейсбуці від 17 березня 2017 року:

А тепер розшифровую посланіє князя Львова цього. Отже, день нині (17 березня) сатанинський і ніц з тої угоди доброго не буде. Сміттєвий Монстрик не злякався й скрутив дулі усіма своїми щупальцями.

По-суті. А чому це від імені громади міста пан мер підписує угоду саме з ЦІЄЮ компанією, та ще й у присутності “пані Посла Франції”? Кошти виділяє французька держава? О! Безвозмєздно? Не вірю.

Як колись казав Лєх Валєнса: цось ту, курва, нє ґра! Адже тільки на початку місяця Садовий розповідав дещо інше. Вибираю перше-ліпше посилання:

“Французький уряд прийняв рішення про надання гранту в розмірі 650 тисяч євро на повний пакет проектної документації щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища”, – сказав мер міста Андрій Садовий у п’ятницю у відеозверненні, пише “Інтерфакс-Україна”.
https://galfinance.info/ekonomika-ta-biznes/2017/03/03/francziya-vidilila-€650-tisyach-na-rekultivacziyu-griboviczkogo-smittezvalishha/

Це було 3 березня, а ось що пише “Леополіс” вже 17 числа цього ж місяця:

“Меморандум передбачає впродовж 9 місяців розробити дослідження «Міської стратегії поводження з твердими побутовими відходами для міста Львова: техніко-економічне обґрунтування інтегрованої системи поводження з ТПВ, включаючи збір відходів, переробку та утилізацію».
Основну свою увагу Egis зосередить на розробці проекту стабілізаційних заходів на Грибовицькому полігоні, його рекультивація та проект розміщення сміттєпереробного заводу.
Вартість досліджень становить 650 тис. євро. Ці кошти компанії Egis передав французький уряд, через Фонд вивчення та підтримки приватного сектору генерального казначейства Франції.
За словами Андрія Садового, перші результати дослідження будуть відомі вже у травні цього року. Відтак, після завершення розробки проекту, буде оголошено міжнародний конкурс на рекультивацію Грибовицького полігону та будівництво заводу з комплексної переробки ТПВ за кошти, які місту виділив Європейського Інвестиційного Банку, в розмірі 75 млн. євро.”

Франція виділила 650 тис. євро на проект рекультивації Грибовицького полігону

Якщо на початку місяця мова йшла про “повний пакет проектної документації“, то сьогодні мова йде лише про дослідження! Вловлюєте різницю?

Більше того, якщо французькі благодійники проспонсорують дослідження, то однозначно порекомендують своїх проектантів і технології. Інакше б дурні були. Про те, що це лише дослідження, ви можете переконатися з його презентації у стінах Львівської міськради.
http://city-adm.lviv.ua/video/watch/231018-170317

Тобто, минуло більше 9-ти місяців з моменту трагедії в Глібовичах, а наш сонцесяйний посмітюх урочисто розповідає про те, що накінець маємо добрих буржуїнів, які нам за 9 місяців задурно розроблять, використовуючи архітектурну термінологію – містобудівний розрахунок із техніко-економічними показниками.

Якщо вартість такого розрахунку складає 650 тисяч євро, то за проект, виконаний на підставі цього розрахунку, доведеться заплатити не менше 6 мільйонів євро.

Натомість, не через 9 місяців, а вже у найближчі дні посадовці ЛМР “хочуть обмежити чи тимчасово призупинити роботу продовольчих ринків у місті, враховуючи, що на сільськогосподарських ринках міста Львова продукується велика кількість біологічних відходів.”

У Львові хочуть закрити усі продовольчі ринки через сміття

А далі, нам усім виїхати з міста, щоби не смітити?

Резюмуючи цю першу, за словами Андрія Івановича, символічну новину: після 9-ти місяців, які минули з моменту трагедії на Грибовецькому сміттєзвалищі, конкретно не зроблено нічого, а проект рекультивації розроблений інститутом Гірхімпром, і за який з казни міста було заплачено приблизно 75000 доларів, тепер перероблятимуть французи.

Дещо на цю тему в моїх попередніх публікаціях:

Сміттєвий цуґцванг Садового

Афера Садового

Друга новина, у Фейсбуці нашого геніального маніпулятора, звучить наступним чином:
Українська держава закрила останній полігон, куди ми могли вивозити ТПВ зі Львова. Раніше доступ нам повністю закрила Львівська область, згодом всі інші області. Останій полігон, з яким була підписана угода – приватний в Покровську Донецької області. Сьогодні зранку подзвонив власник і сказав, що змушений розірвати угоду через тиск з боку державних структур. Сьогодні скликали комісію з надзвичайних ситуацій. Слідкуйте за новинами.

Слідкуйте за руками Андрія Івановича! Що значить: “українська держава закрила”? Заборонила туди вивозити львівське сміття? А є хоч один документ, договір, відмова в укладанні договору, листи, тощо? Що за примітив? Факти, пане мере, факти, а не локшину для своїх львівців!

На території Львівської області, за даними 2012 року, щорічно утворюється приблизно 5 млн. м3 побутових відходів. Ці відходи, практично без сортування, вивозяться на сміттєзвалища, яких у області нараховується 671 одиниця загальною площею понад 600 гектарів. Більшість з них влаштовані без проектів на їх будівництво і немають необхідних дозволів на роботу. То не було де львівське сміття притулити, а потрібно було витратити понад сотню мільйонів грошей громади, аби возити всією Україною? А де пропозиції-звернення пана Садового до свого колишнього підлеглого, пана Синютки?

Я прекрасно розумію, що львів’яни стали заручниками президентських амбіцій Андрія Івановича і тепер мають терпіти на своїх вулицях Сміттєвого Монстрика, який пожирає мерські рейтинги вкупі з санітарно-епідеміологічною безпекою міста, але скільки можна шукати крайніх! Та “на обіжених воду возять”, як вчили вас колись “діди” у тім Кремлівським полку, пане Садовий, чи де ви там у Москві служили…

Так що маємо те, що маємо і тепер чекаємо милості від Порошенка, спасіння від Гройсмана чи чуда від Синютки. А пан мер далі продовжує себе піарити і мріяти про гетьманську булаву. Ну, якщо не всієї України, то хоча б Галицько-Волинської губернії чи воєвудства. Але то вже інша тема.

Залишити відповідь