Сміття в Гробах або Грибовичі N 2

Сміттєві щупальця львівського мера, після трагедії на Грибовецькому сміттєзвалищі, гордо поіменованому полігоном твердих побутових відходів (надалі ТПВ), простяглися до районних міст області, зокрема до Миколаєва, в якому назріває екологічна катастрофа. 

Але трішки передісторії. У 2013 році, в урочищі Гроби, поблизу міста Миколаєва Львівської області, розпочалося будівництво полігону ТПВ загальною кошторисною вартістю 16 млн.грн. Очевидно, що для прийому львівського сміття цей полігон не передбачався.

22 жовтня 2013 року:

«Урочище “Гроби” знаходиться за три кіломет­ри від Миколаєва. Виконувачка обов’язків директора МКП [Миколаївське комунальне підприємство, – авт.] “Житлово-комунальне управління” Уляна Міськів запевнила “ВЗ”, що люди довколишніх сіл не проти полігона, є дозволи усіх служб. У тендері змагалися дві фірми: одна — з району (ПП “Монтажник”), друга — з Миколаєва (ТзОВ “А.ОМЕГА”). Перемогла остання. Полігон мають звести до кінця 2014 року. До кінця 2013 року фірма-переможець повинна освоїти 9 мільйонів гривень. За ці гроші придбає сортувальне обладнання.
“Це буде сортувальна лінія, а не сміттєпереробний завод, — зазначила пані Уляна. — Завод сортуватиме сміття, укладе договори з фірмами, які забиратимуть сортовані відходи. Туди звозитимуть сміття тільки з м. Миколаєва».

https://wz.lviv.ua/news/44130-smitnyk-u-hrobakh

Роботи розпочалися. У 2013 році були підписані акти виконаних робіт по реалізації цього проекту на суму 4,1 млн. грн. У 2014 році на суму близько 2,5 млн. грн. Проте, згодом, при перевірці актів виконаних робіт та фактично виконаних робіт, фінансовою інспекцією встановлено суттєві порушення, зокрема: «завищена вартість виконаних будівельних робіт по об‘єкту «Будівництво полігона твердих побутових відходів за адресою: Львівська обл., м. Миколаїв, урочище «Гроби» за 2014 рік на суму – 991886,00 грн.». І це було не єдине порушення:

«МКП «Житлово-комунальне управління» Миколаївської міськради Львівської області заплатило 3,1 млн грн ТОВ «А.Омега» за обладнання для лінії з сортування сміття, що не відповідає технічним характеристикам конкурсної документації та становить загрозу для здоров’я працівників.
Власниками ТОВ «А.Омега» є екс-депутат Миколаївської райради від ВО «Батьківщина» Мартин Буфан та його син Ігор Буфан. У 2010 обидва безуспішно намагались стати депутатами, Буфан-молодший – у Миколаївській міськраді, Буфан-старший пробував повторно пройти до Миколаївської райради.
Дружина останнього, Лідія Буфан, чинний депутат Миколаївської міськради від «Батьківщини», член постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я. Також вона очолює Миколаївську районну організацію товариства Червоного Хреста.
»
17 лютого 2016 року.
https://zaxid.net/cholovik_golovi_mikolayivskogo_chervonogo_hresta_prodav_mistu_nebezpechne_obladnannya_za_31_mln_n1383002

А вже 15.04.2016 року Господарський суд Львівської області розглянув справу за позовом ТзОВ «А. Омега» щодо відшкодування затрат на виконання проекту будівництва полігону по неоплачених актах виконаних робіт за 2014 рік, на загальну суму 4,069 млн. грн. (2 млн. 617 тис. грн. – основний борг за виконані у 2014 році роботи; 336 тис. грн. – пеня; 69 тис. грн. ­- 3% річних; 1 млн 046 тис. грн. ­інфляційних) і задовільнив позов «комерсантів» проти «комунальників», стягнувши додатково з МКП «ЖКУ» судовий збір у розмірі 61 тис.грн.

Для подання апеляції було потрібно приблизно 67 000 грн. на сплату судового збору, щоби суд прийняв документи та справу до розгляду. Як пояснила виконувачка обов’язків начальника «ЖКУ» Міськів Уляна, вона звернулась до міської ради щодо надання необхідної суми для апеляції. Проте, як стало відомо на сесії Миколаївської міської ради 24.06.2016 року, суд не взяв до розгляду апеляційну скаргу через неоплату судового збору в зазначені законом терміни.

Чи «випадково» не знайшлися кошти на сплату судового збору? В контексті цього запитання знаковим є той факт, що ще перед розглядом у Господарському суді, Миколаївський районний суд Львівської області 28.03.2016 року розглянув справу за подання прокуратури проти директора ТзОВ А. Омега Буфана М. Г. у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів). Як йдеться у постанові суду, Буфан М. Г. визнав провину повністю, проте подав заяву про звільнення його від кримінальної відповідальності, яку суд задовольнив.

Таким чином, Миколаївський суд Львівської області визнав порушення при використанні бюджетних коштів ТзОВ «А. Омега», а Господарський суд прийняв зовсім інше, протилежне рішення – відшкодувати витрати ТзОВ «А. Омега».

Попри всі судові перипетії, проблема з Миколаївським полігоном ТПВ так і не була вирішена. Але до неї додалася проблема львівського сміття. Про певні політично-господарські аспекти цієї проблеми можна почути у цьому репортажі майже річної давнини: https://www.facebook.com/NTAchannel/videos/454838334854347/?hc_ref=ARRafYQWeeZkPhETNpHV6BwzCh3xjsrd_gM_5oEFucgBNO6R_mEgDUxZW2VRA-khe_4 ,
а також прочитати в публікаціях автора:
http://yurko.info/афера-садового/

Як оптимально вирішити сміттєву проблему

Сміттєвий Меморандум.

Сміттєва садо-хуцпа

Сміттєвий цуґцванг Садового


http://yurko.info/лижний-інструктор-каськіва-у-львові/

Тим часом на миколаївському горизонті з’являється близька до пана Садового компанія «Грінера» в особі ТОВ «Інвестиційна фірма «Екотех».

«Сміття возитиме фірма “Екотех”, засновником якого є “Грінера”, наближена до Садового“, – заявив свого часу депутат Миколаївської міськради Михайло Галущак.
https://lviv.depo.ua/ukr/lviv/smittya-u-mikolayiv-vozitime-firma-nablizhena-do-sadovogo-deputat-20170621593066

30 березня 2017 року виконавчий комітет Миколаївської міської ради розглянув звернення того ж МКП «ЖКУ» і за N 39 прийняв рішення погодити керівництву комунального підприємства проведення перемовин з «Екотехом» і за їх результатом, за умови погодження комісією результатів перемовин, укласти відповідний договір.

08 квітня 2017 року, створена виконкомом комісія вирішила прийняти запропоновані «Екотехом» пропозиції щодо (увага!) спільної з МКП «ЖКУ» діяльності до відома, а вже 10 квітня 2017 року вирішила: рекомендувати керівництву МКП «ЖКУ» розглянути можливість укладення мирової угоди із ТзОВ «А.Омега» у процесі виконання рішення Господарського суду від 15.04.2016 року, згідно якого і виник борг у сумі 4,069 млн. грн.

У частини депутатів і громадян, які вболівають за долю рідного міста, виникли цілком резонні запитання щодо такої схеми укладення договору. Адже насправді мова йде не про господарські відносини між комунальним підприємством і комерційною структурою, а про відносини між територіальними громадами Львова та Миколаєва. Такі відносини регулюються, зокрема, Законом України “Про співробітництво територіальних громад” , яким визначено організаційно-правові засади співробітництва територіальних громад, принципи, форми, механізми такого співробітництва, його стимулювання, фінансування та контролю.
(Детальніше тут: http://yurko.info/афера-садового/)

12 травня 2017 року Миколаївська міська рада прийняла рішення № 583 «Про скасування рішення виконавчого комітету №39 від 30 березня 2017 року», яким вирішено: 1. Скасувати рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради №39 від 30 березня 2017року. 2. Визнати не чинним договір про спільну діяльність між МКП «Житлово-комунальне управління» та ТзОВ «Інвестиційна фірма «Екотех».

На підставі звернення МКП «Житлово-комунальне управління», було призупинено виконання робіт по МКП «Житлово-комунальне управління», починаючи з 08 травня 2017року. «Екотех» оскаржує це рішення в судовому порядку мотивуючи це тим, що на виконання умов Договору про спільну діяльність від 10 квітня 2017року уже виконано робіт на загальну суму 511044,00 грн.

Постановою Миколаївського районного суду Львівської області від 26 жовтня 2017 року адміністративний позов «Екотеху» було задоволено. Не погодившись із прийнятою постановою, депутат Миколаївської районної ради Львівської області, Паньків В.І., подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати оскаржувану постанову та прийняти нову, якою в задоволенні адміністративного позову відмовити.

Проте , Львівський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді Заверухи О.Б., суддів – Гінди О.М., Ніколіна В.В. апеляційне провадження у справі закрив: «Виходячи зі змісту фактичних обставин справи, колегія суддів приходить до висновку про те, що ні зазначене судове рішення, ні оскаржуваний нормативно-правовий акт не стосується місцевого депутата безпосередньо».

Це «прекрасне» рішення свідчить про те, що коли, до прикладу, в криницях з’являється отруєна вода через незаконну експлуатацію стихійного сміттєзвалища (полігоном ТПВ воно так і не стало), то ця проблема не стосується місцевого мешканеця і депутата. Чудова ілюстрація відомого прислів‘я: «Закон як дишло – куди повернеш туди і вийшло»…

Що характерно, сама Миколаївська міськрада, в особі її голови, вочевидь з програшем у суді погодилась:

«Сьогодні міський голова Миколаєва (Львівська обл.) А. Шебель відмовився надати міським депутатам інформацію про те, чи буде міська рада подавати апеляцію на рішення Миколаївського районного суду (від 26.10 №447/2149/17), який скасував рішення міської ради про розірвання договору з «Екотехом» (засновник Грінера, наближена до Садового). Щебель також відмовив депутатам в ознайомленні з матеріалами справи».
http://vgolos.com.ua/blogs/smittieva_firma_sadovogo_cherez_sud__povernula_koruptsiynu_shemu_288481.html

Ще до початку цих судових перипетій, внаслідок політичного протистояння між львівським мером і центральною владою, та злочинною халатністю першого через яку Львів потопав у смітті, керівники Львова, області та мери 20 обласних міст підписали меморандум про співпрацю щодо прийому львівського сміття на полігони області.

«Час дії меморандуму – два роки. Відповідно до оприлюднених обсягів захоронення ТПВ, найбільшу кількість львівського сміття прийматимуть Новояворівськ (80 тонн на добу), Самбір (70 тонн), Миколаїв (60 тонн) та Дрогобич (50 тонн). Менші обсяги відходів зі Львова поїдуть до Червонограда (40 тонн), Стрия (40 тонн), Золочева (30 тонн), Борислава (30 тонн), Буська (30 тонн), Сокаля (30 тонн), Бродів (20 тонн), Жидачева (20 тонн), Радехова (20 тонн), Белза (10 тонн), Великих Мостів (10 тонн), Мостиськ (10 тонн), Перемишлян (10 тонн), Рави-Руської (10 тонн), Старого Самбора (10 тонн). Усього – 580 тонн. Приблизно така кількість відходів продукується у Львові щодня».
21 квітня 2017 року.
https://zik.ua/news/2017/04/21/580_tonn_lvivskogo_smittya_shchodnya_vozytymut_na_poligony_oblasti__1083621

Звісно, що 60 тон на добу – це величезне додаткове навантаження на Миколаївське сміттєзвалище. Адже проектна потужність проектованого полігону ТПВ складала 86030 тон, або 140384 м3 при ущільненні сміття до 600-650 кг/м3 (того що захоронюватиметься на полігоні). Під це була зарезервована площа 4 га. Річний об‘єм планувався 21000 м3. При питомій вазі сміття з контейнера 160-220 кг/м3, ми отримуємо приблизно 11,5 тони сміття на добу. При умові встановлення сміттєсортувальної лінії цей полігон мав би прослужити від 27 до 32 років.

Відтак, Миколаївська громада збунтувалася:

«УВАГА! УВАГА! ТЕРМІНОВО!
ВЛАДА НЕХТУЄ ВИМОГИ ГРОМАДИ!
ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО!

Завтра у Миколаївській міській раді має відбутися позачергова сесія. Порядок денний і проекти рішень цього депутатського зібрання ніхто не бачив. Однак із достовірних джерел нам стало відомо, що міський голова, нехтуючи вимогу громади про розірвання договору співпраці із так званим «інвестором» фірмою «Екотех», має намір внести у той договір зміни, а відтак, – продовжити співпрацю із вищезгаданим підприємством. Мотивацією таких дій мер начебто, називає бездіяльність з боку комісії, яка майже місяць тому була створена з числа депутатів та громадськості для вивчення проблеми міського сміттєзвалища, а також внесення пропозицій щодо їх подолання.

Однак, – можу вас запевнити – це цілковита БРЕХНЯ! Комісія гідно виконала свою місію і на сьогоднішніх громадських слуханнях стосовно будівництва асфальтного заводу, які до речі мер А. Щебель чомусь проігнорував, як, зрештою, і більшість жителів Миколаєва, планувала проінформувати громадськість про здобуту та вивчену інформацію та ознайомити із пропозиціями, які на підставі вивченого, виникли стосовно вирішення проблеми впорядкування міського сміттєзвалища.

Ці пропозиції вже надіслані міському голові Миколаєва, а зараз пропонуємо ознайомитися з протоколом комісії, де зазначено усе, що стосується проблем сміттєзвалища. Читайте, аналізуйте, робіть висновки і якщо ви не згідні з намірами міського голови – прийдіть на сесію і вимагайте поваги до своїх прав.

ПРОТОКОЛ №3
тимчасової комісії Миколаївської міської ради Львівської
області щодо подальшої роботи та організації міського сміттєзвалища
м.Миколаїв «15» червня 2017 року
Присутні: 7
Запрошені: 3

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Обговорення зібраної інформації.
2. Затвердження висновку та напрацювання дорожньої карти .
3. Розгляд звернення департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА
4. Різне.

По першому питанню порядку денного:

ВИСТУПИВ: секретар комісії Галущак Михайло, який запропонував викласти в мотивувальній частині висновку усю інформацію, яка була зібрана у процесі роботи. Під час дебатів був сформований текст фактів досліджених комісією а саме:

1. Ситуація з міським сміттєзвалищем в урочищі «Гроби» є неконтрольованою ані з боку міського комунального підприємства «Житлово-комунальне управління», ані з боку Миколаївської міської ради Львівської області протягом 2016-2017 років (Припис №220 екологічної інспекції від 05.05.2017р.). Проте, за останніх три роки питання надзвичайної ситуації на сміттєзвалищі не виникало, тверді побутові відходи (далі ТПВ) вивозилися та без жодних проблем приймалися без належної техніки та персоналу.

2. Будівництво полігону ТПВ в урочищі «Гроби» станом на дату прийняття цього рішення є невиконаним. Жодна із карт захоронення ТПВ полігону не готова. (Лист проектної організації ПП «Поліном-стиль»)

3. Договір про спільну діяльність, заключений 10 квітня 2017 року між МКП «ЖКУ» та ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех», є таким, що обмежує права та свободи територіальної громади міста Миколаїв на участь у місцевому самоврядуванні. (п. 1 ст. 6 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»). Цей договір можна визнати кабальним, який укладений на дуже невигідних для громади умовах, які при цьому завдають економічних та екологічних збитків МКП «ЖКУ» та територіальній громаді міста Миколаєва.
4. Вважаємо прийняті рішення Виконавчого комітету №39 від 30.03.2017 та утвореної відповідним рішенням комісії стосовно міського сміттєзвалища такими, що перевищують повноваження самого Виконавчого комітету, міського голови Миколаєва та МКП «ЖКУ». Стосовно цього питання подано заяву у правоохоронні органи для перевірки цих порушень.

5. Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради і керуючим справами на вимоги комісії не надано жодних економічних та технічних обґрунтувань щодо доцільності заключення договору про спільну діяльність між МКП «ЖКУ» та ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» та умов підписання Меморандуму міським головою А. Щебелем.

6. Міським головою Миколаєва А. Щебелем протягом січня-червня 2017 року на сесії міської ради не виносилось жодного питання щодо впорядкування міського сміттєзвалища та заключення угод з містом Львовом щодо надання міжбюджетних трансфертів (коштів за прийом сміття).
Як приклад, Червоноградська міська рада прийняла рішення про заключення договорів про прийом сміття зі Львова та про міжбюджетні трансферти, згідно яких сьогодні вона отримує 1410 грн. за 1 тонну сміття. Щоденний прийом відходів зі Львова проводиться в об`ємі 10 тонн.

7. Представники інвестора Б. Михалусь та Р. Іванців на засіданні комісії оголосили про затрачені кошти на впорядкування Миколаївського сміттєзвалища протягом квітня місяця ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» в розмірі 512 000 грн. Проте, за озвученими цифрами керівництвом МКП «ЖКУ» жодного документального підтвердження (актів виконаних робіт) на прохання комісії не надано.

8. Представником проектної організації І. Зайцем доведено до комісії, що:
– керівництво МКП «ЖКУ» протягом останніх трьох років не зверталося до проектної групи для коригування проекту та перерахунку проекту, що доводить бездіяльність підприємства та те, що Миколаївська міська рада не зверталася в міністерство екології за коштами для закінчення будівництва полігону, оскільки не мала на це підстав та відкоригованої вартості проекту.
– представники інвестора у 2017 році зверталися до проектної організації ПП «Поліном-стиль» щодо коригування проекту та розширення земельної ділянки під сміттєзвалище з 4 га до 12 га;
– при сьогоднішній ситуації, коли ПАФ «Дністер» засипало грунтом 2 та 3 карту майбутнього полігону ТПВ, вдається врятувати лише першу карту;
– вартість коригування проекту першої карти становитиме близько 200 000 грн., роботи з будівництва першої карти коштуватимуть приблизно 4 млн. грн., робота проектної організації разом із проходженням експертизи триватиме до 1,5 міс.;
– проект «Будівництво полігону ТПВ в урочищі «Гроби», який у 2011 році розроблений ПП «Поліном-стиль», вилучений правоохоронними органами у 2015 році та не повернутий проектанту досі;

9. Зауважуємо, що досі залишається невиконаним рішення тимчасової комісії щодо звернення міського голови міста Миколаїв А.І.Щебеля та керівництва МКП «ЖКУ» до Миколаївського районного суду Львівської області з клопотанням про повернення усіх вилучених документів за кримінальним провадженням щодо виконаних робіт згідно укладеного договору МКП «ЖКУ» №83 від 15.10.2013р. із ТзОВ «А.Омеги» (підрядником) на закупівлю робіт: «Будівництво полігону твердих побутових відходів за адресою: Львівська область, м. Миколаїв, урочище «Гроби», оскільки 28.03.2016 року Миколаївським райсудом Львівської області кримінальне провадження щодо посадової особи ТзОВ «А.Омеги» було закрито у зв`язку із дієвим каяттям, та передати копії документів на ознайомлення під час наступного засідання комісії ( проект, договора, акти виконаних робіт, постанови, ухвали судів, які пов’язані із міським сміттєзвалище Миколаєва, а також акт КРУ від 2013 року).

10. Зважаючи на припис екологічної інспекції №220 від 05.05.2017 року, яка з 25.04-05.05.2017 року проводила позапланову перевірку на сміттєзвалищі, жодних покращень, змін, порівняно з попереднім роком там не виявлено. Хоча нагадаємо, що ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» уже 2 тижні (з 10.04.2017 року) проводила спільну діяльність за договором. Так, зокрема п. 10 Припису №220 – «встановлення ваги». Мало того, згідно з додатком №1 Договору про спільну діяльність, пунктів 2,3,4,5,6,8,9, які повинні були бути виконанні протягом 14-20 днів з дня укладення договору, тобто до 24 або 30.05.2017 року, – досі не виконанні. Проте у приписі, який надійшов до МКП «ЖКУ» 05.05.2017, встановлення вагового обладнання не зафіксовано. Цей факт підтверджує невиконання договірних зобов’язань ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех».

11. Беручи до уваги проект «Будівництво полігону ТПВ в урочищі «Гроби» в м. Миколаєві», зокрема розділ «Графічні матеріали», презентовану геодезичну зйомку міського сміттєзвалища та прилеглої території міським головою А. Щебелем, комісія прийшла до висновку, що ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» протягом квітня-травня 2017 року, з моменту підписання договору про спільну діяльність з МКП «ЖКУ», діяла поза межами наданої земельної ділянки під будівництво полігону, виконувала роботи без розробленого проекту та необхідних погоджень. Також комісія зазначає, що ця земельна ділянка, на якій ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» здійснювала захоронення сміття, є територією Миколаївської міської ради поза межами населеного пункту, якою розпоряджається Миколаївська РДА і вона перебуває в оренді ПАФ «Дністер».

12. Керівництво МКП «ЖКУ», зважаючи на порушення по проекту «Будівництво полігону ТПВ в урочищі «Гроби», які були виявлені перевіряючими органами, на сьогодні не розірвало договору генерального підряду із ТзОВ «А. Омега» та не звернулося в судові інстанції щодо виявлених порушень. У договорі про спільну діяльність, який заключений 10 квітня 2017 року між МКП «ЖКУ» та ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех», у п. 4.4 вказано про мирову угоду (договір поруки) ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» із ТзОВ «А. Омега». Проте на комісію жодного документального підтвердження цього факту не надано.

13. Миколаївська районна рада Львівської області у травні 2017 року рішенням сесії виділила 60 000 грн. на впорядкування міського сміттєзвалища Миколаєва (на відео спостереження та огорожа).

14. Львівська обласна рада у травні прийняла рішення щодо розподілу коштів природоохоронного фонду, де на Миколаївську міську раду було спрямовано 1,7 млн. грн. (становить приблизно 50% від необхідної суми для будівництва 1-ої карти міського сміттєзвалища) Проте, замість того щоб міський голова А. Щебель запропонував використати зазначені кошти на будівництво полігону ТПВ в Миколаєві (про зміну видів робіт), виявилося, що очільнику міста терміново потрібен автомобіль для вивезення сміття. У комісії є припущення, що цей автомобіль знадобиться місту Миколаєву для вивезення власного сміття на чужі полігони після закриття міським головою миколаївського смітника через недбале керівництво МКП «ЖКУ» та Миколаївської міської ради. 09.06.2017 року на сесії Миколаївської міської ради міським головою А. Щебелем пропозиція щодо закупівлі сміттєвоза була винесена на голосування і більшість депутатів це погодила, незважаючи на заперечення голови комісії В. Леськіва.

ВИРІШИЛИ: затвердити даний текст.
Голосували: «ЗА»- одноголосно, «ПРОТИ»- 0, «УТРИМАЛИСЯ»- 0.

По другому питанню порядку денного.
СЛУХАЛИ: Леськіва Володимира Богдановича, який запропонував резулятивну частину висновку викласти в такій формі :

1. Враховуючи відсутність коригованої документації та проведення державної експертизи проекту «Будівництво полігону ТПВ в урочищі «Гроби», продовження переговорів з ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» та продовження договірних відносин є недоцільними. Беручи до уваги рішення Миколаївської міської ради про скасування рішення Виконавчого комітету №39 та договірні умови, а також невиконання умов додатку №1 до вказаного договору , вважаємо за необхідне вчинити передбачені законом юридичні дії МКП «ЖКУ» щодо розірвання договору з ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» до 01.07.2017 року (про що повідомити комісію).

2. Зважаючи на п. 1 викладених фактів комісія вважає, що керівництво МКП «ЖКУ» за підтримки керівництва Миколаївської міської ради проводить відкритий саботаж (прихована протидія здійсненню впорядкування міського сміттєзвалища) на міському сміттєзвалищі, порушуючи всі законодавчі норми щодо захоронення твердих побутових відходів (Наказ Мінрегіонбуду від 04.05.2012 №196 «Про затвердження Правил експлуатації об’єктів поводження з побутовими відходами»).

3. Невідкладно врахувати вимоги, які викладені в Наказі Мінрегіонбуду від 04.05.2017 року. Зокрема,
п. 2.3. «На території кожного об’єкта поводження з побутовими відходами має бути контрольно-пропускний пункт (далі – КПП), оснащений приладами для здійснення радіометричного контролю побутових відходів, а також встановлено автомобільні ваги для здійснення обліку кількості побутових відходів, що надходять на такий об’єкт.»
п. 2.4. При прийнятті побутових відходів на КПП необхідно:
– обліковувати спеціально обладнані транспортні засоби, які прибувають на об’єкт поводження з побутовими відходами, у відповідному журналі;
– здійснювати радіометричний контроль побутових відходів;
– приймати побутові відходи за такими документами: дорожній лист, товарно-транспортна накладна, в якій наведено вид та кількість побутових відходів;
– здійснювати зважування спеціально обладнаних транспортних засобів, якими побутові відходи доставляються на об’єкти поводження з побутовими відходами.

4. Беручи до уваги надані пропозиції щодо впорядкування сміттєзвалища міським головою А. Щебелем, велику заборгованість МКП «ЖКУ», припис екологічної інспекції №220, п. 2 цього рішення, вважаємо за необхідне створення спільного малого комунального підприємства із захоронення та утилізації ТПВ (міської та районної рад з подальшою власністю об’єднаної громади) для управління міським сміттєзвалищем та будівництвом полігону ТПВ із власним статутом, штатом та наданими повноваженнями (на підставі ЗУ «Про співробітництво територіальних громад»). (до 15.07.2017 року)

5. Міському голові Миколаєва А. Щебелю негайно звернутись до Львівської обласної ради щодо зміни виду робіт, які будуть фінансуватися з обласного природоохоронного фонду з проханням замінити закупівлю сміттєвоза на роботи із проведення будівництва полігону ТПВ в урочищі «Гроби» (сума 1, 7 млн. грн.). (до 01.07.2017 року) Копії листів звернень міської ради та відповідей надати на розгляд комісії.

6. Міському голові Миколаєва А. Щебелю звернутися до Миколаївської районної ради, Розвадівської та Тростянецької громад, Дроговизької сільської ради щодо можливості виділення коштів на співфінансування проекту Будівництво полігону ТПВ в урочищі «Гроби» (загалом 2 млн. грн.). (до 20.06.2017 року) Копії листів звернень міської ради та відповідей надати на розгляд комісії.

7. Керівництву МКП «ЖКУ» та Миколаївської міської ради невідкладно звернутися у судові інстанції щодо дій ТзОВ «А.Омега» по виконанню договірних зобов’язань щодо реалізації проекту «Будівництво полігону ТПВ в урочищі «Гроби» про що у 10-денний термін з дня отримання цього рішення повідомити комісію. Надати роз’яснення про наявність мирової угоди, згаданої у договорі про спільну діяльність, заключений 10 квітня 2017 року між МКП «ЖКУ» та ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех».

8. МКП «ЖКУ» дотримуватись рішення Виконавчого комітету № 99 від 26.11.2014 року «Про укладання договорів на вивезення побутових відходів» при укладанні договорів на захоронення та утилізацію ТПВ.

9. Опублікувати цей висновок у міській газеті «Миколаївські вісті» та на сайті Миколаївської міської ради.

10. Скликати позачергову сесію Миколаївської міської ради для розгляду наданих висновків та виділення коштів на негайне коригування проекту «Будівництво полігону ТПВ в урочищі «Гроби» м. Миколаєва». Термін – до 01.07.2017 року.

11. Міському голові Миколаєва А. Щебелю створити комісію для негайного проведення службової перевірки щодо дій керівництва МКП «ЖКУ» щодо порушення правил утилізації та захоронення ТПВ на міському сміттєзвалищі, куди залучити представників депутатської тимчасової комісії.

ВИРІШИЛИ: затвердити зазначений текст.
Голосували: «ЗА»- одноголосно, «ПРОТИ»- 0, «УТРИМАЛИСЯ»- 0.

По третьому питанню порядку денного.

СЛУХАЛИ: Леськіва Володимира Богдановича, який виніс на обговорення звернення представника департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА в якому запитується можливість підписання угоди про прийом Львівського сміття у рамках меморандуму між владою Львова й області та Миколаївською міською радою.
У процесі довгих суперечок та враховуючи вище вказану інформацію

ВИРІШИЛИ: Враховуючи гостру ситуацію з вивезенням сміття у сусідньому Львові та потребу коштів для повноціного закінчення будівництва Миколаївського палігону ТВП в урочищі «Гроби» комісія не відкидає розгляд вищевказаних пропозицій щодо допомоги місту Львову і готова повернутися до розгляду цього питання, але тільки за наступних умов:
– після будівництва та здачі в експлуатацію карти для захоронення ТПВ;
– підписання угоди на утилізацію та захоронення ТПВ напряму з новоствореним комунальним підприємством Миколаївської громади;
– термін даної угоди визначити в 6 місяців (до кінця 2017 року);
– добова норма приймання сміття повинна не завдавати значного зменшення терміну експлуатації полігону та не повинна перевищувати 40 тонн;
– оплата за захоронення ТПВ для міста Миколаєва повинна випливати з угоди про договірні відносини між Львовом та Червоноградом щодо захоронення сміття, де плата за цю послугу становить 1410 гривень за одну тонну.
Голосували: «ЗА»- одноголосно, «ПРОТИ»- 0, «УТРИМАЛИСЬ»- 0.
Голова комісії: В. Леськів
Секретар комісії: М. Галущак
Члени комісії : Баранецький А., Корецький М., Ярошевський А., Старовецький О., Попко М., Рибак Р., Борисовський І., Маркевич Ю.

https://www.facebook.com/groups/1479940105631425/permalink/1791664007792365/

Проте, аргументовані вимоги комісії було задоволено лише частково:

«У середу, 21 червня, під час засідання сесії Миколаївської міської ради, що у Львівській області, депутати погодили укладання договору щодо прийняття 40 тонн львівського сміття у день та його захоронення на місцевому сміттєзвалищі. За відповідне рішення проголосували 14 з 23 присутніх депутатів міської ради.
У коментарі ZAXID.NET міський голова Миколаєва Андрій Щебель заявив, що укладати угоди на прийняття сміття зі Львова будуть після узгодження карт полігону. Він не зміг назвати приблизної дати, коли відходи зможуть возити на полігон у Миколаєві.
21 червня під час апаратної наради у Львівській міській раді мер Львова Андрій Садовий повідомив, що сміття на миколаївський полігон вивозитиме компанія «Грінера». Згідно з меморандумом, Миколаїв отримає від Львівської міської ради майже 28 млн грн на рекультивацію сміттєзвалища та покращення міської інфраструктури
».
21 червня 2017 року.
https://zaxid.net/deputati_mikolayivskoyi_miskradi_pogodilis_shhodnya_priymati_40_tonn_lvivskogo_smittya_n1429259

22 червня 2017 року:

«Міський голова Миколаєва Андрій Щебель розповів у коментарі Tvoemisto.tv, що станом на сьогодні міський полігон не може приймати сміття з-за меж Миколаївського району.
«Теоретично зараз ми не можемо приймати взагалі. Нам треба вирішити питання з документацією. За моїми прогнозами, це до чотирьох місяців ми могли б упорядкувати, щоби мати можливість щось робити» – сказав він.
На уточнююче запитання, чи зможе завтра це місто приймати сміття зі Львова, мер відповів однозначно : «Ні».
За словами Андрія Щебеля, потрібно впорядкувати документацію полігону від 2013 року.
«Передовсім це проектна документація. Вона у нас є, погоджена Кабінетом Міністрів, але потребує коригування, бо вона ще з 2013 року – ціни 2013 року не відповідають теперішнім» — розповів мер Миколаєва.
Він сподівається, що це можна буде зробити за рахунок коштів, які Львів обіцяв виділити районним містам в рамках меморандуму щодо подолання сміттєвої кризи.
Тоді Миколаїв погодився приймати 60 тон відходів зі Львова на добу, натомість Львів обіцяв виділити райцентру 28 млн грн на два роки.
«Що ми очікуємо від Львова? Згідно з меморандумом – це 28 мільйонів на два роки, тобто теоретично 14 млн на рік для можливості впорядкування нашого полігону» – сказав Андрій Щебель. Також потребує уточнення питання щодо розташування полігону і лише після виконання цих пунктів Миколаїв зможе приймати сміття з-поза меж району».

http://tvoemisto.tv/news/teoretychno_mykolaiv_ne_mozhe_pryymaty_smittya_zi_lvova_vzagali__miskyy_golova_86561.html

На той час сміття вже довший час завозилося в Миколаїв компаніями «Аве-Львів», а згодом «Санком-Львів». За словами місцевих активістів, замість обумовлених 1-2 машин вивантажували 6. Згідно ж умов договору про співпрацю між МКП «ЖКУ» та «Екотехом», перше має право завозити сміття в обсязі 16,9 т. за добу з м. Миколаєва та Миколаївського району Львівської обл., а друге в обсязі 120 т. за добу після реалізації низки взятих на себе зобов‘язань.

Невдовзі, 07 липня 2017 року, з’явилась інформація про «коригування робочого проекту “Будівництво полігону твердих побутових відходів за адресою: Львівська область, м.Миколаїв, урочище Гроби…”
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 07 липня 2017  —  31 грудня 2017
ДК 021:2015: 71322000-1 — Послуги з інженерного проектування в галузі цивільного будівництва».

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-07-001142-b

Коригування провадила компанія ПП «Поліном-стиль» – автор проекту взірця 2013 року. В попередніх проектних рішеннях, як стверджують місцеві активісти, дно сміттєзвалища передбачалося устеляти метровим шаром глини, щоби унеможливити попадання шкідливих речовин у ґрунтові води. Проте, на проектантів, знову ж таки з розповідей миколаївчан, почали «тиснути» представники «Грінери» – «Екотеху», вимагаючи замінити шар глини на плівки. А коли «Поліном-стиль» не погодився на такі рішення, йому просто не підписали актів виконаних робіт, хоча проектанти в процесі коригування вже потратили власні кошти…

Після збурення миколаївської громади, коли на громадські слухання в міський палац культури з’явилося кількасот чоловік, у «липні, коли хвиля міського протесту сягнула Миколаївської міської ради, господар Миколаєва, міський голова А. Щебель просто зник майже на два місяці. Ніхто і гадки не мав куди цей чоловік подівся. Але, мережа Інтернет допомогла зясувати всі факти.
Як виявилось, в той час, коли вантажівки із сміттям прямували на Миколаїв, мер весело «бавив» арабів у Катарі. Так… так…
»
http://glechyk.info/2018/02/23/koly-mykolaiv-potrebuvav-hospodaria-a-shchebel-«dudiv»-u-katari/

Як стверджують миколаївці, їхній мер є талановитим чоловіком, гарно грає на трубі й навіть має свій невеличкий гурт. Тож у час вирування пристрастей, пан Щебель учинив мудро і подався, судячи зі знимки, на гастролі.

Поки миколаївський мер торував у Катар дорогу нашому дорогому Петру Олексійовичу, з’явилися дані про «забруднення води колодязів індивідуальних володінь на території м. Миколаєва» від Миколаївського міськміжрайонного відділу ДУ «Львівського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України», скеровані листом N 1574/02 від 05 серпня 2016 року міському голові п. Щебелю А.І. З тексту листа:
«Із приведених даних видно, що із 10 аналізів на нітрати у 9-и (90 %) концентрація нітратів перевищувала допустиму норму від 2,3 до 7,1 разів. Ці забруднення встановлені на вулицях Міцкевича і Тарла. Крім того, за адресами … виявлені забруднення питної води бактеріями кишкової палочки, а також по вул… колі-фаги, які нормами не допускаються у питній воді».

Окрім висновків Держсанепідслужби України, є ще й запит депутата Миколаївської районної ради Львівської області Паньківа В. І. до Міністерства екології та природних ресурсів України:

«10 квітня 2017 року Миколаївське комунальне підприємство «Житлово-комунальне управління» (Львівська область, м. Миколаїв) (далі МКП «ЖКУ») уклало договір про спільну діяльність із ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» (Додаток 1). Згідно п. 1.2 Договору МКП «ЖКУ» надає земельну ділянку площею 4 га (кадастровий номер 4623010100:02:000:0067) для спільної діяльності.
Згідно даних публічної кадастрової карти України, дана земельна ділянка розміщена на території Миколаївської міської ради Львівської області (поза межами населеного пункту) та надана МКП «ЖКУ» у постійне користування (присутній державний акт ЯЯ № 177920), згідно розпорядження голови Миколаївської районної адміністрації.
Починаючи з 11 квітня ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех»  втілює умови договору, тобто впорядковує сміттєзвалище. Проте хочу зауважити, що впорядкування сміттєзвалища здійснюється невідомими методами. Так, в системі українського законодавства існує Наказ Міністерства ЖКГ України № 435 від 01.12.2010 року «Про затвердження правил експлуатації полігонів» та Державні будівельні норми В.2.4-2-2005. Проте ані в Законі України «Про відходи», ані в даному Наказі не наведено правил, норм впорядкування сміттєзвалища. Згідно ст. 1 Закону України «Про відходи» – відведені   місця  чи  об’єкти  –  місця  чи  об’єкти  (місця  розміщення   відходів,   сховища,  полігони,  комплекси,  споруди,  ділянки  надр  тощо),  на  використання  яких  отримано  дозвіл на здійснення  операцій  у  сфері  поводження  з  відходами. Узагальнення цих норм доводить, що об’єктом договору про спільну діяльність між ТзОВ «Інвестиційна фірма «Екотех» та МКП «ЖКУ» не може бути сміттєзвалище, а тільки полігон твердих побутових відходів. Таким чином не маючи полігону твердих побутових відходів стає невідомо що саме упорядковувати повинна фірма Екотех.
Велику кількість твердих побутових відходів дана фірма просто згорнула у яр, який утворився після видобування надр (піску) ПАФ «Дністер» у західній частині кар’єру. Окрім цього ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» виконувало дані роботи без жодного проекту, дозвільних документів та без дотримання законодавства України. Згідно ст. 32 ЗУ «Про відходи» з метою обмеження та запобігання негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людини, проводити будь-яку господарську діяльність, пов’язану з утворенням відходів, без одержання від місцевих органів виконавчої влади дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами забороняється. Тобто самовільно прийняла рішення про банальне закопування сміття. На зауваження громадськості та депутатів ані посадові особи Миколаївської міської ради, ані МКП «ЖКУ» не вчинили жодних дій.
Ще з 2013 року Генпідрядником ТзОВ «А.Омега» реалізовується проект «Будівництво полігону ТПВ в урочищі «Гроби» м. Миколаїв Львівської області, згідно Договору №83 від 15.10.2013 року з додатками (Додаток 2). На даний час у 2013 та 2014 році підписано акти виконаних робіт на загальну суму близько 6,5 млн. грн. (фінансування здійснюється виключно коштами державного бюджету). Земельна ділянка, яка надана для реалізації проекту та ж сама, що й у Договорі про спільну діяльність (кадастровий номер 4623010100:02:000:0067). Договір №83 від 15.10.2013 року не розірвано! Яким чином ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» веде роботи, захороняє ТПВ на земельній ділянці, яка передбачена для будівництва полігону, більше того, згідно актів виконаних робіт частина проекту уже виконана – не відомо!
У 2017 році, згідно повідомлень мешканців, які живуть поблизу сміттєзвалища, у криницях на воді утворилась плівка невідомого походження та помутніла вода.
Згідно даних лабораторії у 2016-2017 роках (Додаток 3), що знаходиться в Миколаївському районі (завідувач Чейпеш Ю. Ю.), на підставі постанови КМУ,  проводились дослідження криничної питної води у домогосподарствах, де мешкають діти до трьох років. Виявлено перевищення допустимих норм нітратів  в майже 7 разів від дозволеного значення, а також бактеріологічне забруднення води. І це, в загальній масі, домогосподарства, які межують із сміттєзвалищем.
05.05.2017 року Екологічною інспекцією у Львівській області було проведено перевірку роботи сміттєзвалища і надано припис № 220 (Додаток 4), який МКП «ЖКУ» повинно було виконати до кінця вересня 2017 року. Проте цей екологічний припис не було виконано. Жодних дій обома сторонами не вчинено.
01.12.2017 року проведено чергову позапланову перевірку міського сміттєзвалища, якою виявлено невиконання попереднього припису № 220. Видано новий припис.
Підсумовуючи все вищесказане, є підозра, що ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» при бездіяльності МКП «ЖКУ» та Миколаївської міської ради:
1. Нанесла мешканцям міста Миколаєва та навколишніх населених пунктів значної екологічної шкоди, скинувши сміття в яр та змішавши його з грунтом.
2. Проводила роботи на земельній ділянці,яка не належить цій фірмі та не надана їй на умовах договору про спільну діяльність від 10.04.2017 р.
3. Порушила законодавство України, виконуючи роботи без проекту та необхідних дозволів, тобто на власний розсуд.
4. Завдала економічних втрат громаді міста Миколаєва, оскільки частина проекту будівництва полігону виконана.
Прошу перевірити факти, викладені в даному листі».

Згодом, щодо проблем сміттєзвалища лунає голос … самого миколаївського мера!
«Тонни закопаного сміття, яке складувалось десятиліттями в урочищі Гроби та яке сягає глибини залягання місцями 25-28 метрів, та сотні тонн сміття нагромадженого на поверхні – це є болючим питанням номер один на сьогодні для місцевої громади і його слід вирішувати першочергово. Адже вода, яка потрапляє на тіло смітника, проходячи крізь гігантські обсяги непотребу, просочується у ґрунт, і далі прямує водоносним горизонтом. Особливо це небезпечно у нашій, західній частині України, де опади доволі значні. Інша небезпека, яку має неупорядкований міський смітник – це викиди в повітря. Звалища можуть горіти, виділяючи великий спектр шкідливих речовин, в тому числі і діоксини».
9 жовтня 2017 року
http://rtv.in.ua/?p=3687

28 дистопада 2017 року, на міському сміттєзвалищі м.Миколаєва, в урочищі Гроби, відбулось виїзне засідання комісії з питань облаштування та упорядкування міського смітника, утвореної виконавчим комітетом Миколаївскої міської ради ще 30 березня поточного року. Комісія браво відрапортувала про свої досягнення:
https://galinfo.com.ua/news/v_mykolaievi_na_lvivshchyni_oblashtovuyut_ta_uporyadkovuyut_miske_smittiezvalyshche_275401.html

Проте, буквально за кілька днів, стало зрозуміло, що радіти «досягненням» передчасно:
«01 грудня 2017 року на міське сміттєзвалище прибув представник екологічної інспекції Ігор Ярема для проведення позапланової перевірки діяльності на смітнику та уточнення фактів, викладених у заяві депутата Миколаївського районної ради Паньківа Володимира.
Як виявилось проміжні результати проведеної перевірки різняться із тими, що надала миколаївчанам громадська комісія, утворена рішенням Виконавчого комітету Миколаївської міськради 30.03.2017 року
».
http://glechyk.info/2017/12/03/ekolohichna-inspektsiia-pereviryla-mykolaivske-smittiezvalyshche-promizhni-vysnovky-rizniatsia-iz-rezultatamy-komisii-miskrady/

Пристрасті щодо перетворення миколаївських «Гробів» у «Грибовичі N 2» не вщухають і по нині:

«Під час акції протесту громадськість Миколаєва зустрілась з керівництвом ПАФ «Дністер», через територію якого проходить дорога на сміттєзвалище. Активісти з’ясували, що «Екотех» завозить недопустиму кількість сміття. Адже, за рішенням сесії Миколаївської міської ради, Миколаїв може на день приймати до 40 тонн сміття зі Львова, а  «Екотех» ледь не кожного дня завозить у кілька разів більше.
ГО «Розвиток громади» повідомляла, що у грудні 2017 р. миколаївське міське сміттєзвалище, яке знаходиться на території колишнього піщаного кар’єу, прийняло майже 1600 тонн твердих побутових відходів від фірми наближеної до Андрія Садового «Грінера». 17 січня зафіксовано – понад 300 тонн сміття в день, хоча за рішенням сесії Миколаївської міської ради тонаж не повинен перевищувати 40 тонн у день
».
23 березня 2018 року.
http://vgolos.com.ua/news/na_lvivshchyni_zhyteli_odnogo_z_mist_vvazhayut_shcho_ihniy_naselenyy_punkt_peretvoryuyut_na_drugi_grybovychi_video_308702.html

Стосовно земельної ділянки, на якій відбувається так звана «спільна діяльність», миколаївські громадські активісти стверджують наступне:

«Ситуація, яка виникла на міському сміттєзвалищі є вигідною для усіх трьох зацікавлених сторін:

ПАФ “Дністер” – для цієї юридичної особи відбувається фактично беззатратна процедура рекультивації, відновлення використаного кар’єру піску, на яку мали б бути витрачені значні кошти. І це має відбуватись не тільки на 4 га виділеної земельної ділянки, але, в перспективі (як це доносив на громадських слуханнях Михайлусь Б. Й. – директор «Грінера» та акціонер “Екотеху”) і на 24 га відпрацьованого кар’єру.
Миколаївська міська рада – вирішена проблема із сміттєзвалищем та пов’язаним із ним проблемами  (фінансовими та господарськими). Фактичне усунення від даної проблеми. Зацікавленість у підписанні актів приймання рекультивованих земель ПАФ “Дністер”, які будуть відновлені сміттям.
ТзОВ “інвестиційна фірма “Екотех” – фінансова вигода від фактично найнижчої ціни захоронення ТПВ у Львівській області, повний карт-бланш від міської влади та ПАФ “Дністер” та відсутність контролю за захороненням сміття.Безлімітне захоронення ТПВ».

Завершити цю епопею про «Грибовичі N2» хочеться дописом автора у Фейсбуці від 8 березня 2018 року, коли він уперше почув цю всю історію:

«Щойно півтора години спілкувався по телефоном з одним депутатом місцевої ради Львівщини. Не буду про саму проблему – збережу інтригу, але два слова про те, як працює Система.
Є проблема. На її вирішення виділяються кошти, які успішно розкрадаються. Докази передаються в суди. Але до фірми, задіяної в розкраданні бюджету, причетне місцеве начальство: чиновники, депутати, прокуратура і судді – пов’язані між собою родинно-кумівськими схемами.
Всім, хто знає реалії наших райцентрів ще з часів СРСР, який (СРСР) і по нині успішно існує в системі радянських органів місцевого самоврядування, – це відомо. Місцева «еліта» забезпечує надійність корупційних домовленостей і через політично-чиновницькі ієрархії їх покриває. 
Отже, проблема залишається, кошти розікрадені (за документами – освоєні), але з’являється більша проблема, дотична до тієї, невирішеної.
Відтак, потрібні на порядок більші суми на її вирішення і до існуючих інтересів додаються інтереси вищих посадовців і політиків. Система успішно інтегрує містечкові інтереси в обласні і дерибаняться вже десятки мільйонів.
Тим часом, в районі матеріалізується привид екологічної катастрофи, а вміст певних токсичних речовин у криницях мешканців зростає з перевищення у 3 рази, до перевищення в 7 разів. Суди й обласні чиновники блокують звернення та займаються відписками, покриваючи інтереси місцевих ділків і дбаючи про свої політичні преференції…
Тому, коли вам хтось розповідає про зміну системи – попросіть його намалювати механізми реалізації, а не картинку.
Тільки не варто мене звинувачувати в критиканстві – на кожну критику маю пропозиції. У вигляді принципових рішень, які базуються на чинній Конституції і потребують законодавчого оформлення. Всі вони у відкритому доступі й нікому не потрібні. Так що продовжую роботу над книжкою…
»

P.S. Автор остаточно утвердився в намірі написати детальніше про сміттєві «Гроби» після відвідин славної миколаївської книжкової толоки. Розповідаючи перед залом про важливість утворення конституційних територіальних громад, він навів, як приклад, проблему зі сміттєзвалищем у Миколаєві. Одразу після завершення виступу на сцену увірвався мер міста і запропонував «поговорити». В кабінеті діалогу не вийшло – кожен залишився при своїй думці, хоча вражання від особи талановитого миколаївського голови залишилося не найкраще.
Запам‘яталася фраза: ми в середньому приймаємо 80 тон сміття на добу. Це було сказано так, начебто перевищення удвічі норм установлених сесією міськради є досягненням.

Далі буде…

На знимці: Миколаївський голова А. Щебель під час гастролей Катаром улітку 2017 року.

 

 

Залишити відповідь