Смотрящі

image

Зарплата грузинки-головполіціянтки становить 100 тис./грн місяць.
Керівник “Укрпошти”, українець, присланий з Америки, заробляє 333 тис.грн/місяць. Ну, плюс премії, звичайно.
Керівник “Укргазвидобування” має трішки більше – 398 тис.грн/місяць. Крім цього, згідно з колективним договором, йому нараховується щомісячна премія 75%, надбавка за інтенсивність праці 50%, надбавка за роботу з секретними документами 15%. Вкупі 955 тисяч грн на місяць.
Десь в районі мільйона долярів на рік заробляє польський рокер, керівник “Укрзалізниці”.
Кілька мільйонів долярів на рік заробляє британець – керівник “Укрнафти “…

Що, в Україні немає талановитих керівників? Є, але туземцям колоніальна влада ніколи не платитиме високих зарплат. Це режим повзучої окупації України певними геополітичними кланами під брендом “заходу”. Деякі райони Донбасу і Крим прийняли агресивну й очевидну московську окупацію. Там, на відміну від “прозахідного менеджера”, керує вічний садист-чекіст. Це просто дволикий Янус панове. Або анус, якщо провести аналогію з місцем у якому ми всі знаходимося.

Хочу зауважити, що ми все це вже проходили. І “вічний мир”, яким поділили Україну Польща й Московія. І дві світові, коли країну продовжували шматувати сусідні імперські утворення у своїй боротьбі. Нині вчергове Україну ділять, знищуючи в процесі непокірне тубільне населення й перетворюючи його в рабів.

Але, це все свідомо перекручений і поверхневий погляд на історичний процес, який не відображає справжню пекельну політичну кухню, на якій господарюють ті, хто контролюють гроші. Власне останні призначають нам “смотрящіх”, чи то з феесбешних сексотів – керівників квазі-державних утворень і промосковських олігархів, чи то під виглядом напівлегітимних керівників держави та високооплачуваних іноземних менеджерів і консультантів.

Знаєте, чому так ненавидять українських націоналістів, що східні, що західні “партнери”? Чому ліплять ярлики фашистів, звинувачують у холокості, антисемітизмі, гомофобії та всіх смертних гріхах? Чому паплюжать ідеї націоналізму платними політичними курвами у вишиванках? Тому що це єдина народна (не плутати з політичною!) сила, котра може протистояти як агресивній московській окупації, так і повзучій “західній”. В пеклі ГУЛАГу тільки українські націоналісти давали собі раду з зсученими “смотрящімі” і противилися “воровському бєспрєдєлу”. Тому справжніх націоналістів завжди люто винищували, дискредитували, перекупляли і стравлювали між собою. І тому сьогодні з українців у владі переважно запроданці. Не всі, але більшість…

І ще дна крамольна думка. Найбільшим союзником Путіна є влада клептократів, котра обкрадає та знищує свій народ і послуговує чудовою агітаційною картинкою для зомбованих “русскім міром”…

 

3 comments for “Смотрящі

 1. Леся
  19.10.2016 at 11:17

  Якби це так зробити, щоб Ситника Юрка читав простий нарід?!

  • Yuriy Sytnyk
   19.10.2016 at 22:10

   Розповсюджувати 🙂

  • Ігор Бондар
   20.10.2016 at 13:57

   Хіба, Пані Лесю, видряпаєтеся на стелу, що на Майдані, і будете читатати його блог у присутності тих ЗМІ і тих зіваків, які туди прийдуть з інтересу до незвичності ситуації. Є ще один варіант: вікривайте у ФБ побільше акаунтів, приєднуйте побільше друзів і груп та поширюйте правду – вона звучить не тільки з уст Пана Юрка.

Залишити відповідь