Сеанс пономаро-магії с разоблачєніямі

Давайте пошпортаємося в шоколадному лайні. Нижче – пост популярного політ-анало-експерда, який набрав більше 15 тис. лайків і понад штири й пів тисячі репостів. Ну шо, одягнули протигази й поїхали? Тєкст таварісча П. на радном, мої ж коментарі – на общєпанятном.

Это мой крик души.
Это моё обращение к депутатам коалиции (БПП и НФ).

– Коли криком душі є звернення до Гєращєнка, Пашинського, Вінника, Ганчарєнка інших 3’14…, себто достойників, які вже на ділі довели свою законодавчу імпотентність, то ця душа або хворенька, або продана, або з розумом не дружить.

(Я не обращаюсь к кремлевско-популистской оппозиции – они не будут ничего принимать, им сегодня “чем хуже-тем лучше”).

– Нема базару – найперше потрібно зафіксувати ворогів – “наші” й “німці”. Гаспадін експерт добре знає свій елєкторат, а ше ліпше, що його гонорар є прямопропорційний кількості “вподобайок” та “розповсюджень”. Тому старається.

Вы уезжали на Канары в Июле и вы не хотели голосовать реформы, необходимые стране. Но вы сказали – Мы вернемся отдохнувшие и мы всё примем в Сентябре. Вот Сентябрь закончился (следующая неделя у вас – снова отдых) и вы приняли только Реформу образования. Один важный Закон – за месяц! (уверен, что Президент по приезду его подпишет). Это – bullshit.

– Чомусь одразу згадався бородатий анекдот про “даїшника” – за мої гроші на Канари?! Пана-гаспадіна не хвилює, що, насправді, ніяких реформ упродовж цих років немає, а є лишень їх імітація! По-суті – є декоративні покращення які, за словами одного мента-поліцая, лише замінюють одні проблеми іншими. Система колишнього МВС була прогнилою та корупційною, але, як зогнилу хату на поганім фундаменті, її підмалювали, вставили пластикові вікна й полатали шифер. Хата далі валиться, всередині тхне цвіллю, вітер свистить у щілинах між дерев’яними стінами й пластиком, а дощ зверху затікає поміж латки… Це треба дуже любити гроші, щоби суперечливий закон “про освіту” називати реформою.

Я не взываю к вашей совести и ответственности за страну. Это бесполезно. Я взываю к вашему чувству самосохранения. При такой работе, как сейчас, ни один из вас не попадет в следующую Раду. В следующей Раде будут заседать только кремлевские и популистские партии, ведь свою кампанию через два года они построят на полнейшей “зраде” и несбывшихся надеждах людей. И мы получим Молдову наоборот – евроатлантист- Президент и Додон-Рада.

– Є проблиски тверезого розуму, є, але з підтекстом! Депутати, звісно , безсовісні й безвідповідальні, але НАШ ПРЕЗИДЕНТ, о-о… Видите як тонюнько! А хулі, перепрошую, пану експерту з тих депутатів – не вони п’ють його каву “пономаріо” і забезпечують хлопові чоколядове життя, не вони. Отож. Але ж, засранці, псують рейтинг САМОМУ! А шо саменький буде робити (тут знову вкид бісеру своїм прихильникам, – кругом врагі і популісти!) коли “на зраді” до парламенту в’їдуть всілякі Юльки, Мішки та, не приведи Мамона, кляті нацики!? Це ж правдивий Аводлом! Себто, Молдова, тілько “наоборот”.

У вас есть только один выход – принять всё и очень быстро. До конца Октября – самый самый крайний срок. Потому что еще существует временной лаг. То есть, от момента принятия нужных законов до того момента, когда это почувствуют люди, проходит обычно год-два.

– О-о! Людиська вже чувствуют. І обвал гривні львівским комсомольцем Кубівим, і “мінскі угоди”, і рехформи Кулявлобистого – все відчувають на власній шкірі. Але народ закипає і треба терміново якої “дурилки”! План “Маршала” – це, канєшно, охюндайно, але ще евро-амеро-лохи на то мають виділити 50 мільярдів, а то непевна справа. Випускати пару виборами, Головкондитер не велить – ше ся замало нажерли наколотих рошенів і можут не так проголосувати. Тому лохам треба рехформи. Срочно.

Что вам нужно принять в Октябре?
Полностью медицинскую реформу.
Пенсионную реформу.
Судебную реформу.
Антикоррупционный суд (или палаты).
Открыть обязательно рынок земли. Рынок земли, как пылесос, привлечет мировые деньги, которые начнут работать внутри Украины. И это отразится на кошельке каждого украинца.
Закон про мову.
Закон о быстрой и прозрачной приватизации.
Защитить европейскую реформу Нафтогаза.

– Як добре покірне теля, пан експерт не тілько чоколядове вим’я ссе. Главний вопрос – ЗЕМЛЯ. Їм, курва, дуже треба нашу землю. Ну д-у-уже-д-у-уже. Поки земля ще хоч якось де-юре належить народу та існує в чинній редакції Конституція, до тих пір той народ ще остаточно не перетворився на своїй землі в папуасів. Так, серед нього достатньо 3’14-асів, але земля – це базова платформа для зміни системи. Й не лише економічної… Як має бути? До прикладу, візьмемо Ізраїль. Ну, люблять у нас Ізраїль, люблять… Добре. Беремо за взірець. Там є 13 основних законів, з яких один про землю. Його Стаття 1 гласить: “Право власності на землі земельного фонду Ізраїля, який формують розташовані в Ізраїлі землі Держави… не може бути передано ні шляхом продажу, ні в будь-який інший спосіб.” Крапка. Щодо всього іншого – то як з тов хатов, шо вище писав…

Выделить три дня и принять все! (не 2-3) законы о полной дерегуляции бизнеса (законы Макса Нефьодова).
И для следующих выборов в Раду:
Закон об открытых списках.
Снять депутатскую неприкосновенность с 2020 года, чтобы уменьшить тягу в Парламент криминалу и делкам от политики и бизнеса, которые идут в Раду за неприкосновенностью. Тогда появится шанс у молодых технократов, которые просто будут писать и принимать нужные законы.

– Дерегуляція бізнеса в чинній олігархічно-охлократичній системі – це як хірургічне відновлення цноти повіям у будинку розпусти. Те ж саме з відкритими, напіввідкритими, призакритими та іншими списками – хитрожопа меншість обере потрібну їй нікчемність руками зомбованої більшості. Однозначно. Зомбоящик і адмінресурс зроблять свою справу…

Только приняв всё это в Октябре, вы сможете попасть в следующую Раду. Ибо тогда заработает экономика и люди будут видеть это наяву. Как это было в 2006-07 годах, когда на каждую кассу в каждом Эпицентре стояла очередь в 20 человек. А вы в 2019 году будет ходить по эфирам триумфаторами и рассказывать, что это всё вы сделали.

– Дуже пан експерд ся страшить того “Октября”. Певно дєтскі страхи перед революційов – бо може іссякнути цівочка рідкого чоколяду, до якої гаспадін ся кріпко присмоктав. Але хлоп не дурний і добре знає, що черга в Епіцентрах стояла зовсім не через якісь міфічні реформи у 2006 – 2007 роках, а через напомповування країни іпотечними долярами в рамках світової афери, про яку можете прочитати в книзі Майкла Льюїса “Гра на пониження”, або переглянути в однойменному фільмі з няшним Бредом Пітом. Тому, вішаючи лапшу своєму лохоелекторату, знаний порохобот лукавить – його папіки мають надію випустити пару реклямою реформ. Наївні бариги…
……
Сейчас момент истины в стране.
Вы либо войдете в историю лузерами, которые за чварами между собой и за деньгами, просрали шанс для страны (ибо страна потеряет 2-3 следущих года)..
Либо войдете в историю смелыми и прогрессивными реформаторами, которые ускорили кардинальные перемены в Украине.
Выбор ваш.

– Такі да, такі да… мамєнт істіни. Тільки шобла 3’14-асів до Істини має таке ж відношення як пан анало-експерт до Правди та Щирості. Ця зграя, вкупі з папєрєдніками та іншими пупарасами, таки увійде в історію СУСПІЛЬНОЇ ПАРАЗИТОЛОГІЇ. І якщо ми помудріємо – то цю науку вивчатимуть наші нащадки, а як що ні, то потомство тих, хто замінить нас на цій землі…

Майте си добру каву з чоколядкою “рошен”!

Залишити відповідь