Світ завис…

Світ завис у точці біфуркації. Численні вектори геополітичних впливів формують два напрямки: збереження хиткої рівноваги та віднайдення нової парадигми розвитку людства, або занурення останнього в хаос локальних протистоянь з переходом у гарячу фазу Третьої світової.

Сумарний вектор якого напрямку переможе – спрогнозувати важко. Мабуть вирішальними факторами стануть: вибудувана на лихві фінансова система та Природа. Остання – в дуже широкому розумінні цього слова. З певними застереженнями можна привести більш зрозумілі порівняння: Диявол і Бог. Ще іншими словами – системи: інформаційно-техногенна Матриці та природовідповідня.

Об‘єктивно: лихварство прямує до концентрації влади та ресурсів у руках жменьки виродків, які заради цього результату приносять у жертву Мамоні мільйони людей.

Диявол – це бездушність. Образно: цивілізація суміші біороботів, наділених штучним інтелектом, та людиноподібних істот, «покращених» біоінженерією.

Бог – це спільнота самоусвідомлених свого божественного начала та єдності зі Всесвітом людей-сотворців.

Першою правитимуть ті, хто керуватимуть електронним концтабором, і під чиїм контролем та в чиїй волі знаходитиметься зомбована біомаса. Це щось на кшталт антиутопії Орвелла, описаної в романі «1984».

Другою – Махатми, себто «великі душі», відомі людству як Учителі, святі та провидці.

Цивілізація Матриці побудована на Хуцпі – тотальній брехні та напівправді. Природня спільнота людей виростає з довіри та взаємодопомоги.

Матриця – це закритість «еліт» і повний контроль над рабами. Природа ж є відкритою для пізнання таємниць вільними людьми.

Сьогодні ознаки царства Диявола ми бачимо у формуванні неприродніх трендів (штучної їжі, культу споживання, знищенні природи, екологічної катастрофи, культивації збочень тощо).

Царство Боже проглядається у доброті, співчутті до ближнього, потягу до здорового способу життя та натуральних продуктів, протестів проти знищення природніх ресурсів, усвідомленого споживання та намагання зрозуміти, що насправді відбувається.

Паростки природньої системи проростають крізь бетон лженауки та гори інформаційного сміття, крізь мертві догмати релігій та тваринні інстинкти масової культури. Вони збереглися у натуральному середовищі, культурних традиціях, казках і легендах. Тому дегенерати завжди знищували психічно здорових носіїв Традиції і природовідповідних представників народу. Правдиву національну еліту здатен породити лише здоровий народ. Тож ліквідовували як справжніх представників еліти, так і середовище, з якого вона могла з‘являтись.

Проте плани виродків, незважаючи на всю могутність, яку їм дала лихварська система (ще Христом персоніфікована у Мамоні), ніяк не можуть зреалізуватися. Природня традиція проросла навіть через наскрізь юдеїзоване та задогматизоване християнство, яке слуги Диявола намагаються використати як механізм перетворення людей у рабів свого хазяїна…

Диявол хоче спантеличити людство і забрати в нього віру. Тому в час Переходу туман стає густим, а пітьма повною…

Закони Всесвіту передбачають Волю вибору. Тільки саме людство, як єдиний організм може прийняти царство Диявола, себто добровільно обрати майбутнє в техногенно-інформаційній системі Матриці. Але зовнішні умови та обставини, які мають спонукати людей до цього вибору, зазнають протидії сил Природи.

Природа ніколи не мстить – вона відновлює рівновагу.

Такі умови та обставини, коли людство добровільно би прийняло царство Антихриста, з‘яву якого очікують уже найближчим часом, можуть бути породжені всесвітнім хаосом, загибеллю мільярдів у ядерному холокості Третьої світової. Тоді вцілілим запропонують «вічний мир» і «справедливий» СУД, яким насправді виявиться Світовий Уряд Дегенератів.

Природні катаклізми застерігають режисерів цього сценарію, що «керований хаос», особливо ядерний на тлі кліматичного Апокаліпсису, вийде з під контролю, і тоді чорні душі прислужників Мамони відправляться у пекельні світи та безконечні кола реінкарнацій на спокуту гріхів – від Карми не втечеш. Вона такий самий Закон як і Воля вибору…

Залишити відповідь