Саакашвілі. Репліка

Багатьох дратує моя увага до пана Саакашвілі. Знаєте, він не є серед моїх політичних улюбленців – писав про це неодноразово. Але поважаю (про це теж писав) сміливість і відчайдушність цього чоловіка, який єдиний насмілився так відверто кинути виклик всесильному Рошену. А щодо політичних уподобань (мінус ще кілька френдів у Фейсбуці?) – це швидше Надя Савченко. Коли кажу про політичні вподобання – то мова лише про те, які політичні тези людина озвучує. Колись «постібався» – написав допис, у якому процитував начебто пані Клінтонову. Була купа «лайків». Насправді це були слова Наді Савченко…

( детальніше тут: http://yurko.info/гілларі-савченко/)

Не дискутую – на відміну від 99% тих, хто це хоче зараз зробити – уважно прослуховував її інтерв‘ю (а не висмикнуті з контексту фрази) і мав приємність спілкуватися особисто.

Повернуся до теми Саакашвілі. З паном Михайлом не знайомий особисто, але так сталося, що пильно відслідковую його діяльність і знаю, які процеси насправді відбуваються навколо цього чоловіка. Оскільки впродовж минулого року, а з вересня місяця особливо, до подій з участю екс-президента Грузії прикута увага ЗМІ та суспільства, я скористався нагодою на прикладі цього політика проаналізувати деякі суспільно-політичні процеси.

Тож тезово і коротко (все «розжовано» в доброму десятку публікацій) розставлю деякі акценти:

1. Саакашвілі, як яскравий реформатор і особистий ворог Путіна (принаймні з таким реноме він прибув в Україну на запрошення Порошенка), був конче потрібен Петру Олексійовичу для сакралізації своєї влади та певних політичних інтриг.

2. Петя свого друга Мішу використав «на темно», а коли той зрозумів і почав обурюватися – вирішив «зачмирити». Армія «порохоботів» отримала «фас».

3. Жодної «постанови» не було – був «лічняк». Якийсь зацофаний блогер Ситник може ганьбити пана презеса останніми словами – Порошенко то має в сраці. А коли неприємні характеристики йдуть від екс-президента Грузії, відомого у всьому світі, то це моцно б‘є по однотуровій самозакоханості.

4. Петро Олексійович почав знищувати екс-приятеля медійно та давити адмінресурсом. Спочатку була зареєстрована партія-клон, а згодом, абсолютно антиконституційно та брутально, Саакашвілі позбавили єдиного українського громадянства.

5. Про такий підступний і незаконний крок пан Михайло довідався перебуваючи за кордоном і заявив публічно, що повертається, назвавши місце й дату.

6. Прекрасно знаючи, що немає жодних законних підстав не пустити Саакашвілі в Україну, влада запланувала криваву провокацію на Краківці, нагнавши туди кілька бусів тітушні. Те, що в таборі прихильників Міхо були жінки і навіть діти – нікого не спинило. Ба, дехто з прихильників Саакашвілі таки не витримав і покинув табір…

7. Бажаючи уникнути провакацій, Саакашвілі з групою соратників, колег нардепів і журналістів, купляє квитки на залізничний експрес. Українська влада, начхавши на пасажирів потягу, забороняє екіпажу рушати з вокзалу в Перемишлі! Люди роздратовані, але їм втовкмачують у голови, що винен Міхо, який начебто не має права в’їжджати на територію України. Міхо енд компані, шкодуючи невинних заручників шоколадної помсти, купляють квитки на наступний потяг і… історія повторюється! Більше того – польська влада самоусувається (ага – рука Мацкви) від безчинства і вже наступні пасажири опиняються в пастці…

8. Зрозумівши, що на закон і совість сподіватися нічого, Саакашвілі в супроводі соратників їде автобусом на найближчий пропускний пункт – у Шегині, куди поспішає частина його прихильників, уже добряче зденервованих безчиньством, що коїться впродовж кількох годин.

9. Без проблем пройшовши польську «ґраніцу», Саакашвілі, кілька народних депутатів, політиків та журналістів опиняються в «сірій зоні», де їм дорогу перекриває ланцюг українських прикордонників на чолі з бравим генералом, який розповідає страшну історію про раптове замінування пункту пропуску.

10. Ситуація стає гротескною. Повертатися в Польщу – абсурдно, законно не впустити Саакашвілі вкупі з нардепами – підстав немає. «Позичаючи очі в Сірка» генерал продовжує розповідати про бомбу, а на прохання затриманих відвести їх у безпечне місце, себто пропустити на територію України – радить повертатися в Польщу.

Сюжет з кордону: https://m.youtube.com/watch?v=wAi-5WUFO3k

11. Накручений і розгніваний натовп прихильників Саакашвілі прориває заслін прикордонників зі сторони України і біжить визволяти свого улюбленця. Справа обійшлася кількома стусанами і, розірвавши наступний живий ланцюг, щасливі люди мало не на руках заносять пана Михайла на територію його нової Батьківщини. Прикордонників пакують у госпіталь, фальсифікуючи травми середньої ступені важкості…

12. Сакашвілі переможно повертається в Україну, а орда порохоботів та штатних патріотів здіймає до небс ґвалт про «порушення» цноти священного українського кордону, цинічно зґвалтованого на Донбасі, потаємно на Закарпатті й який, у тих самих Шегинях, щоденно трахають контрабасом при участі (сприянні) тих самих мужніх прикордонників і  бравих генералів.

13. На учасників «прориву» заводять кримінальні справи: атошник і діабетчик Саша Бурцев потрапляє за це в тюрму, військового капелана і журналіста піліцаї Авакова викрадають з Херсону і зі знущаннями везуть незаконно у Львів, на вул. Бандери (прости, Степане!) 1.

14. Починаються судові провадження, про «правосудність» яких найкраще свідчить дзвінок мостиському судді московськими пранкерами від імені поважного пана з Адміністрації Президента. Суддя мало не клянеться у вірності й демонструє готовність судити як велить Папа. Не Римський, звісно, а Шоколадний.

Більше тут: https://www.pravda.com.ua/news/2017/09/22/7156020/

15. Невгамовного Міхо лапають на даху, визволяють з лап ручних есбешників, цькують у пресі, тримають у СІЗО, садять під домашній арешт, але, найцікавіше, – звинувачують у співпраці з бізнес-партнером пана Порошенка, одним із зіц-прєдсєдатєлєй Януковича, паном Курченком…

Диявольська машина брехні та кривосуддя починає перемелювати людські долі під радісні воплі-соплі люмпенізованого натовпу з шоколадним лайном у мізках…

Відеоролик на цю ж тему: https://m.youtube.com/watch?v=O0S0qxHn3Mo

Залишити відповідь