Саакашвілі, Порошенко, «Русская зіма» і нафтова труба.


Буду неполіткоректним, звиняйте. Серед моїх друзів, ба, навіть знайомих і приятелів у «реалі», а тим паче читачів, є багато людей, які зловтішалися з Міхо-карлсона, та слухали полум‘яні спічі пана Луценка. Слухали і … вірили.
Якщо й не вірили, то зерна сумніву були посіяні. Для початку – розмова Курченка з Саакашвілі, вочевидь, змонтована. Це 99% проти 1%. Ймовірність того, що змонтованим є відео, де Мосійчук говорить про хабарі, в тому числі за депутатські запити, оцінюю зворотньо – 1% до 99%. Маю підстави так вважати, тому лише ділюся думками – не дискутую.
Відео про Мосійчука тут: https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=faGaX5r5T7c
Ви помітили як Мосійчук і Луценко говорили по тому ж самому «темнику»? Луценко, виступаючи в Раді, процитував Шевченкове: «Раби, підніжки, грязь Москви…». Мосійчук написав у своєму Фейсбуці:
«Щойно подзвонив мені хтось з оточення Саакашвілі. Той хто дзвонив стояв поруч з Міхо бо чітко чув його голос. Єдине, що я почув у слухавку: «Ми тебе підірвемо!»
Це дніще!!! С#ка дніще! Застреліться «підніжки і грязь Москви!»
Так це дніще. Як раніше казав пан Луценко про пана Ляшка, теж з трибуни ВРУ: «Ляшко бере в рота багато гучних слів…». https://m.youtube.com/watch?v=SWIdlAebQGw
Отже. Давайте за порядком. За які «гріхи» вломилися в орендовану Саакашвілі хату? Офіційно «пред‘яву» озвучив сам Генпрокурор: «Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності”. Як тлумачать юристи:
« Способами цієї форми скоєння злочину є надання учасникам злочинних орга­нізацій приміщень, сховищ, транспортних засобів, інформації, документів, технічних пристроїв, грошей або цінних паперів. Винний забезпечує можливість учасникам злочинної організації мати зазначені предмети, користуватися ними тощо.»
(http://mego.info/…/стаття-256-сприяння-учасникам-злочинних-…)
Коли б за цією статтею судили Мосійчука, то це можна було б зрозуміти – достатньо переглянути вищезазначене відео. А що такого вчинив Саакашвілі, коли силовики увірвалися в його помешкання? Більше того. Коли проходять слідчі дії – нардеп не може бути присутній, але можуть бути присутні адвокати. Якщо там не слідчі дії – то нардепи мають повне право перебувати в помешканні свого колеги, коли щодо нього чиняться якісь незрозумілі та незаконні дії. Під будинком, де мешкає Саакашвілі, дві години стояли і народні депутати, і адвокати. Їх просто не впустила в приміщення реформована поліція, яка, начебто, там забезпечувала охорону правопорядку.
Що цікаво, Саакашвілі нещодавно розповідав, як до нього звертався посланець від президента, пан Грановський (мабуть той самий, від імені якого пранкер Лєксус телефонував мостиському судді – https://apostrophe.ua/…/delo-saakashvili-rossijskie-…/108023). Грановський передав ультиматум – не заберешся з України, то ми на тебе зберемо компромат і… І, начебто, зібрали.
Як завжди, перепрошую, обісрались. Ось одна з реплік Саакашвілі щодо Курченка: «Останні 2 тижні учасники цього ж табору, який начебто фінансує Курченко з вересня, БЛОКУЮТЬ вкрадений Курченком-Медвечуком-Порошенком нафтопровід! Його збитки у випадку втрати нафтопроводу – 100 мільярдів грн.
Тобто Курченко фінансує табір, який блокує його нафтопровід!?
Перший нардеп, який звернувся до НАБУ і опублікував ці матеріали – Юрій Дерев’янко.»
Також Саакашвілі нагадав про давніші бізнесові стосунки, які пов‘язують Порошенка й Курченка. Мова ось про що:
«Близько 80% UMH Group належить компанії Integrity International Holding, основними співвласниками якої є Ложкін (близько 75%), а також топ-менеджери групи і структури, близькі до російських медіабізнесменів Леоніда Макарона і Вадима Горянінова.
Ще 15% UMH Group належить низці інвестфондів і приватних інвесторів, які купили в 2008 році GDR компанії під час розміщення на Франкфуртській біржі. Решта 5% розподілені між компаніями, близькими до Петра Порошенка, Concorde Capital, а також колишніми міноритаріями KP Media, включаючи Dragon Capital.
UMH Group об’єднує медіапроекти в сегментах преси, радіо та інтернету в Україні та Росії.
Партнерами UMH в медіабізнесі з неконтрольними частками є Ігор Суркіс (радіо “Динамо”), Геннадій Боголюбов (газета “Комсомольська правда”), група СКМ (холдинг United Online Ventures, що контролює інтернет-портали bigmir.net, tochka.net і i.ua ).
https://www.pravda.com.ua/news/2013/06/20/6992738/
Нагадаю, що Саакашвілі вже «фінансували» Коломойський, і навіть, за твердженням одного заслуженого журналіста, пан Фірташ.
Щодо записів, то вже знайшлися свідки, які стверджують, що голос, приписаний Курченку – то не зовсім голос Курченка. А може то кляті пранкери, з якими періодично балакає наш президент? Он, плівки майора Мельниченка, й по-нині не визнали як докази (якщо не помиляюся), а плівки Онищенка? Адже у них явно чути, що Порошенко торгує інтересами України…
Щодо «русской зіми». Війна стала найбільше вигідною власне чинній владі. Коротко: незаважайтенамкрастиАТОпутіннападе.
Щодо насильства. Гаспадін Луценко саврамши. Бреше мій шановний тезко. Ще при поверненні Саакашвілі в Україну, було очевидно: команда РНС діяла так, щоби максимально уникнути будь-яких конфліктів. Саакашвілі повертався в Україну 100% законно, а цинічні порохоботи сьогодні й не згадують, як тоді тявкали про депортацію. Це така порода: плюй в морду – скажуть дощ іде. Як дебілкуватий Пономарь зі своєю сектою, який купу разів обісрався з прогнозами й далі себе хвалить, а стадо лайкає. Але шкода говорити – в мене на тему «переходу» досить публікацій, в яких все розкладено по поличках. Нагадаю лише, що власне влада спровокувала «прорив», заблокувавши Саакашвілі з нардепами та журналістами в сірій зоні, та змусивши цілого генерала розповідати байки про замінування.
Але, як кажуть наші західні сусіди: кєди нєвєш о цо ходзі – ходзі о пєнєндзи.
Всю справа в трубі. Не в тому черговому борцуні з корупцією, з гучним прізвищем Труба, а в 1433 км. приватного трубопроводу, по якому тече в Україну контрабас Курченка й Медведчука, 50% прибутку з якого, отримує Порошенко.
Юрій Дерев‘янко:
Ми виявили та намагаємося знищити схеми Курченка-Медведчука по поставці дизельного палива в Україну. За оцінками з українського держбюджету на цій схемі вкрадено вже понад 100 млрд грн. Президент Порошенко не лише в темі, але й в долі – щомісяця отримує мільйонні відкати.
Всі відповідні матеріали передані в НАБУ і воно почало слідчі дії по цьому злочину. Патріоти з наметового містечка вже кілька тижнів блокують поставки палива по корупційній схемі Курченка. Порошенко та Медведчук втратили потік грошей зі схеми до своїх кишень. Які їхні дії? Правильно – влаштувати провокацію і звинуватити Саакашвілі, що Курченко фінансує протести! А Курченко може навіть дати «правдиві» свідчення про це і підіграти в цій фальшивці ГПУ!
На завершення. Надя Савченко слушно зауважила: а коли б підняли «плівки» з Євромайдану (до речі – де вони?), то чиї б голоси там звучали? Думаю всі прізвища вам відомі. Та й політика, на превеликий жаль, не робиться без грошей – про це тільки нещодавно писав. І на Майдан теж давали гроші. Й риторика нинішніх там була така, як сьогодні прихильників Саакашвілі. Результат очевидний.
А щодо «дорогої квартири», в якій затримували Саакашвілі, то перегляньте декларації наших рядових чиновників, особливо тих, чиї родичі раптово розбагатіли після «Революції Гідності», а тоді й побалакаємо…

Залишити відповідь