Руське місто Ієрусалім

image

З російського підручника:

«1250 год до нашей эры. Завоевание иудеями древнерусского города «Русска Оселя» (основанного воеводой Кияном). И переименование его в Иерусалим. Переименование Сиян-горы и храма Яви в храм Ягве на горе Сион.»
Детальніше тут: http://www.aboutru.com/2015/07/15940/

Ну так, з корнем “рус” не посперечаєшся. Як і в попередній цитаті:

“13 вєк до нашей ери. Ахєйци разбілі Трою. Атряди русов на 20 караблях во главє с Енеєм прібилі на Аппєнінскій полуостров. Начало етрусской цивілізаціі.
Отряд русов во главє с Антенором заселіл зємлі от Шпрєє (річка в Прусії) до Днєпра і ввєрх до Балтікі. Созданіє Лужицкой культури.”
(перепрошую що так цитую – не маю на новім айпаді московського алфавіту).

Етрусскі – ето русскіє. Ну хто ж би сумнівався! А Котляревський писав свого Енея з русскава казака, зі славного міста, названого в честь православной Троіци! Більше того, Еней ( насправді Волхв Іной), з русскімі казакамі прибули на півострів який назвали Лєнінскім! Це вже згодом кляті гей-ропейські історики розшифрували давньоруську букву “Л”, як “Апп”, щоби спотворити історичний хід подій!

Не допрацювали русскіє історікі з Ієрусалімом! Ай-я-яй! Ісконно русскій город, підло захоплений юдеями, походить не від якоїсь русскої оселі, бо така назва може вказувати на древніх укрів, котрі перекрутили древнєрусскоє слово “сєлєніє” на свою “оселю”! ІЄ – ето, РУС – русскій, АЛІМ – (араб. عالم‎ — ‘а́лим ), що в перекладі з арабського означає “знаючий”, “відаючий”.
ЕТО РУССКІЙ ВЄДУН!, – ось що означає Ієрусалім насправді!
Поза всілякими сумнівами, славне місто було засноване Русскім Вєдуном, а не воєводою, Волхвом Кіяном, родом із Києва, який з Сіян гори проповідував древнім арабам та іудеям вчення Яви, благословляючи їх руською “сваргою”, котру дикі племена спримітивізували до банального хреста. До речі, як і ритуальний руський серп перетворили у півмісяць.

Спотворене вчення Рус-Аліма, як називали Великого Волхва примітивні тубільці, лягло в основу Християнства (яке мало би називатися “сваргоянство”), названого так на честь спримітизованого сонячного символу Сварога, а також Ісламу, назва якого походить від імені Алім, яким араби нарекли Великого Волхва.
Відповідно Христос (він же Хрестос, або Сваржич) та Магомед – це учні Великого Волхва, другий з яких названий на честь магічного ритуалу причащання медом. Мага-мед – так мало би звучати ім’я Пророка на руссій манєр…

І я би навіть погодився, з такими модерновими історичними теоріями русскіх учьоних, коли б вони визнали одну просту засадничу річ – вся прадавня історія русів, аріїв чи трипільців, не має жодного відношення до Московського княжества, підкупом та хитрістю перейменованого у государство Рассєйськає, а відповідно й до того людиножерського імперського монстра, відомого в нинішній спотвореній історії як Російська імперія, СРСР чи Російська Федерація.

Так що нехай РУСскіє ісТОРікі напрацьовують найфантастичніші версій походження “Русі”, а ми, коли прийде час, відсіємо зерна від полови. Адже світ зовсім не такий, яким його малюють учьониє, аби обгрунтувати наше сповзання в матрицю нового світового порядку.

2 comments for “Руське місто Ієрусалім

 1. 17.07.2016 at 12:49

  Цікава БАЙКА.
  Є байка, що ІСУС ХРИСТОС був УКРАЇНЦЕМ.
  І що в VII-IX cт. в КИЄВІ бул 600 синагог.
  ————
  :):):)

 2. Yuriy Sytnyk
  24.07.2016 at 21:20

  Народився Бог на санях в лемківськім містечку Дуклі ))

Залишити відповідь