Рефлексії з карцеру ім. Цукерберга. 31.12.2018, 19:40

Про близькість апокаліптичних змін я можу судити по нагнітанню репресій АДміністрацією великого Цукерберга, дай Йому Єгова многая і благая літа.

Проте жодні репресії не можуть обійтися без стукачів і сексотів, якими повниться ця віртуальна мережа – прототип нового світового порядку, або електронний концтабір, якщо називати речі своїми іменами.

Відтак, спочатку, хтось наклепав донос на вашого покірного слугу, після чого він опинився у віртуальному карцері на 30 діб, а навздогін якась худоба, бережи Господь її теперка від онкології та раптової смерти, ще нажалілася на публікацію допису з цього блогу (http://yurko.info/кара-за-мислезлочин-або-грудневі-рефл/) й АДміністрація прибрала мій допис із фейсбучної сторінки «Львів та його львівці»

Мушу вам уповісти, що людська якість подібних стукачів є 100% такою, як і тих людиноподібних істот, які строчили доноси на ближніх у часи великого Сталіна. Просто нині це лише репетиція, а згодом електронна деспотія стане повсюдною. Прецедентів достатньо: від фейсбук-карцера – до соціальних рейтингів у Китаї. Суть однакова – хтось вирішує замість вас, як ви маєте жити і що собі подобати, що є прийнятним, а що «порушує стандарти спільноти». І ви навіть не маєте можливості сказати слово у свій захист при всій абсурдності звинувачень.

Все це відбувається на тлі тотальної байдужості. Є ви у мережі – лайкнули. Немає – забули. Потоки інформації формують мислення подібне на поведінку малпи, що скаче з дерева на дерево…

Всі ваші намагання щось донести до віртуальної спільноти – гімна, перепрошую, варті, як казав гуру Швейк. Насправді читачів – одиниці. Мамона підпорядкувала собі все, а найперше – вашу увагу. Значиме є те, що транслюють засоби масової ідіотизації населення. Теми, не охоплені ними, є неактуальними, думки не в унісон – крамольними, руйнація псевдоальтернатив – мислезлочином.

Людське стадо, яке ведуть на убій жерці Мамони, рефлексує на інформаційні подразники і, зашорене немов коняка, не бачить куди прямує. Жахлива за масштабами система фальсифікації та обману, змушує нас рухатися в інформаційних трендах і скеровувати увагу в потрібному погоничам-різникам напрямку.

Історію фальшують буквально на очах. Не було жодної «Революції Гідності»! Революція – це зміна системи, а не курвів у борделю, перепрошую. Просто ті, хто щиро скакали, співали й безстрашно йшли під ментовські палиці та кулі – не хочуть собі признатися у тому, що їх цинічно використали нинішні прикоритники. Останні щедро офірують дещицю вкраденого на підтримання міфу «революції», розуміючи, де їх місце: в тюрмі,довічно, за скоєне.

Я втомився про це писати, вчергове переконавшись, що у фейсбук-мережі ти просто безправний паяц, якого помічають лише тоді, коли він надто голосно волає. З таким успіхом можна просто одягнути труси на голову й ходити вулицею з голою сракою – ефект буде куди більший. Ну і ЗМІ покажуть, і АДміністратори не заблокують – бо це ж прікольно. А якщо на сраці написати «Хутін-пуйло» – то станеш зіреою Ютубу. З останнього дивним чином щез мій нещодавній відеоблог. Ось такі справи – Великий Брат усе бачить і щупальця у нього довгі…

Що маю ще сказати перед новорічною ніччю? Ніц. Побажання тілько написав‘ім: http://yurko.info/новорічне/. Дякуючи своєму фейсбучному альтер-его – виставив у мережі. Сьогодні – просто зміна дат чужого нам календара, а справжній Новий рік, Різдво «нового» Сонечка, уже посвяткував на свій лад, як умів.

Тому просто собі тутка це й написав. Цікаво – стукачі й сексоти знайдуть у цім дописі «порушення стандартів» майбутнього електронного концтабору?

Що ж, дорогі читачі та віртуальні друзі – тримайтеся, пильнуйтеся, бережіть себе та близьких. Почуємося!

Залишити відповідь