Рефлексії з карцеру ім. Цукерберга. 27.12.2018, 23:47

По радейку почув про “стид і позор” «моральних авторитетів». Себто про так звану»Групу 1-го грудня». Ще у 2013 році від авторитетів тхнуло не зовсім свіжим душком, про що тоді написав м‘яко й толерантно:

Моя Хартія.


Нині, після тисячів загиблих, мільйонів окрадених, подібні заяви є взірцем глупоти або угодництва:
«Цими здобутками Україна завдячує передусім духовній енергії Революції Гідності, яка подвигнула народ на героїчний опір російській агресії, на масовий волонтерський рух і стоїчну жертовність усього суспільства. Але також завдячує і тим, кому випало стати біля керма України: Петрові Порошенку,Олександрові Турчинову, Арсенію Яценюку, Володимирові Гройсману, Андрієві Парубію, Арсенові Авакову, а також тим підприємцям і доброчинцям, які матеріально підтримали наш спротив агресору. Усім їм належиться вдячність суспільства попри найрізноманітніші критичні застереження незгодних».
http://1-12.org.ua/2018/12/14/4136
Мені байдуже, що комусь сподобається вищенаведене лицемірство. Для мене особисто, підписанти подібного – не авторитети, й не моральні. Чомусь за них соромно. Тхне коритом…

***

Єврей Кернес публічно заявив про підтримку єврея Порошенка на виборах. Згадався анеґдот:

– Рабінович, як ви розумієте антисемітизм?
– Це коли про нас говорять без захоплення.

***
Ротшільди виплатали Порошенку понад 500 мільйонів грн дивідендів.

***

Американський журнал «The Nation» опублікував статтю під назвою «Масове бухгалтерське шахрайство Пентагона викрито…». На підставі серйозних документів і аудиторських висновків, видання стверджує, що між 1998 та 2015 роками, фінансові операції на суму 21 трильйон доларів були задокументовані неналежним чином і неможливо зрозуміти на що саме були витрачені кошти. Причиною, зокрема, є фіктивні документи.

***
Турецький президент продовжує «наїжджати» на Ізраїль. 22 грудня, в одному з виступів, Ердоган звинуватив євреїв у тому, що ті холоднокровно й жорстоко били лежачих людей, до того ж незважаючи на вік і стать.

***
Один із наймудріших російськомовних блогерів України завершив свій 10 літній проект:
«1. Анализ и ведение блога на политические темы не имеет никакого смысла. Давление пропаганды настолько сильно, что даже умные люди попадают под ее вал и начинают мыслить клише.
2. Наверное, стоило бы больше писать на темы гуманитарные – историю, философию, теологию. Но за последние 30 лет русскоязычный сегмент населения невероятно деградировал, и из 200 миллионной русскоязычной аудитории в мире эти темы реально, искренне интересны нескольким сотням человек. На эти темы просто нет дискурса, нет среды для интеллектуальной жизни»

На превеликий жаль, можу ці висновки лише підтвердити. До прикладу, нагадаю як здали Крим.

У 2014 році Крим на 85% забезпечував свої потреби в електроенергії поставками з України. Уявіть собі розмір гуманітарної катастрофи 2-х мільйонного населення при від‘єднані півострова від електроенергії! Жодних шансів у РФ якось на це вплинути не було. Жодних. Росію про це хтось попередив? Натомість після анексії Криму було укладено договір на його енергопостачання Україною водночас із укладанням контракту про закупівлю електроенергії з енергосистеми Росії між «ІнтерРАО» та «Укрінтеренерго». Ну і вишенька на «Київський тортік» від «Рошену»: згодом «Укрінтеренерго» та «Укренерго» підписали договір з російським «Міненерго» на постачання електроенергії в Кримський федеральний округ РФ».
http://finance.bigmir.net/news/economics/53095-Obnarodovana-kopija-skandal-nogo-dogovora-po-elektroenergii-s-Rossiej

***
З містечкового. Майже годину їхати 5,8 км з центру Львова до перехрестя Стрийська-Сахарова – це прекрасно. При тому, що 90 з гаком відсотків львівців жодним чином не пов‘язують транспортний колапс у Львові з правлінням самонемічного хруня. Навіть у Нью-Йорку такого нема…

На знимці: панорама з вежі Емпа́йр-Сте́йт-Білдінг у день її відкриття, 1 травня 1931 року.

Залишити відповідь