Підсумовуючи в тиші…

Жодного вибору, насправді. немає, якщо не вважати вибором вибори меншого зла. Звісно, що в такій ситуації хочеться обрати принаймні менше зло. Проте ніхто не може передбачити, що гірше: агонія держави під керівництвом чинного Президента, чи її розвал під егідою ставленика глобального олігархату в особі професійного паяца.
Сама система «заточена» так, що ми завше змушені обирати з поміж купок лайна, які нам пропонує олігархічне меню. Відтак кожен голос за будь-кого з цього переліку «блюдєй» – це благословіння тієї системи, котра знищує Україну…
Після 1-го туру, який проілюстрував тотальну зомбованість суспільства засобами масової ідіотизації населення, записав кілька відео й текстових звернень на своєму ютуб-каналі та в телеграмі.

Відеозвернення:

01.04.2019 – Про перемогу совкового рагулізму над національним:

05.04.2019 – Про те, що байдуже – ЗЕ чи ПО:

18.04.2019 – Емоційний блог з дороги на цю ж тему:

19.04.2019 – Підсумовуючи про вибори меншого зла:

І окремо про аферу з «Приватом»:

Репліки в телеграм-каналі https://t.me/sytnykinfo:

Як на перший погляд не парадоксально: найкращий вибір – це не йти на вибори. Голосування за чинного може бути оправданим лише власним інтересом: збереженням становища, доходів, інтересів, преференцій тощо. Маєте такий інтерес – вперед, але не розповідайте байок про те, що робите це заради суспільного блага, бо в такому випадку – ви або дурні, або лицеміри. Натомість зміни під егідою несамостійного ЗЕ – непрогнозовані. Системи він точно не змінить, бо як і ПО є породженням її – плоть від плоті і кров від крові. Сподівання на краще від зміни рил біля корита – наївні.
Отже кожен ваш голос лише легітимізує і навіть сакралізує Зло – менше або більше. Проте ніхто не знає і не може передбачити: яке з них більше, а яке менше, оскільки тривають геополітичні процеси переділу сфер впливу на тлі загрози чергового фінансового катаклізму під супровід катаклізмів природніх.
Ми, як держава, є об‘єктом у геополітичних процесах, а не суб‘єктом. Наша влада – це лише виразники інтересів певних геополітичних груп впливів, а не державних утворень і союзів.
Усіма силами вас тягнутимуть на вибори, розповідаючи байки про конституційний обов‘язок і лякаючи наслідками. Насправді ж у ляльководів задача одна – легітимізувати ці вибори без вибору. Їм усе одно: ЗЕ чи ПО – вони мають сценарії для кожного варіанту. У нас лише один варіант зламу цих сценаріїв – це ігнор…
Пишу з цілковитим усвідомленням того, що мій заклик вчергове стане голосом волаючого в пустелі. Як і заклик голосувати за нерейтингового, та багато інших…
Але мушу це написати. І тепер моя совість чиста – я свій вибір зробив. Далі вибір за вами. Замовкаю.

7 квітня 2017 року.

***

Коли на стороні По виступає екс-холуй Януковича, Льоша Ганчарєнко, а на боці ЗЕ хам і українофоб Женя Чєрвонєц («любий друг» Євгєній Чєрванєнко), то про який вибір ви говорите? Короля робить його свита. Вибір між двома купами лайна, що різняться за кольором і запахом – це вибір українців? Ха, більше того – це той вибір, за який українці готові вчепитися в горлянки один одному! Втомився писати, що в чинній системі кожен наступний вибір буде гіршим… Май гідність – не вибирай модифікації лайна.

10 квітня 2017 року

***
Випадково переглянув фрагмент передачі на «плюсах». Порошенко повів себе цілком достойно, але виступати подібним чином потрібно було раніше. Зрештою, як і змінити пріоритети з «олігархічного консенсусу» та переділу ресурсів на збереження 54% підтримки. Пізно пити боржомі…

Сьогодні машина вже запущена і «глобалісти» готові з ПО зробити цапа-відбувайла. Так сформована система: чим ти успішнішій – тим більше «гріхів», чим більше відповідаєш «критеріям» системи – тим менше у твоїх діях Закону. Тому кожен «фаворит» системи («фаворит Маятника» – в термінології Трансерфінгу) є потенційним злочинцем. Особливо, коли намагається вести самостійну гру, що в очах «Старшого Брата» є найважчим «мислезлочином».

Відтак керують ті, хто визначають ступінь «гріховності» та «злочинності». На зміну містечковому олігархату приходить глобальний, а державні утворення все більше втрачають свою вагу. В цьому тренді віртуальна маріонетка «ЗЕ» для глобальних еліт є відповіднішою від президента-олігарха. Все ще може змінитися, якщо «куратори» дадуть добро на екстраординарний сценарій. Проте такий сценарій, до прикладу – воєнний стан, неминуче закінчиться диктатурою, а остання – розвалом держави.

Нинішні вибори без вибору – це вибір варіанту остаточної втрати державності, і проблема в тому, що ніхто не знає, який варіант є гіршим, а який кращим. Проте є принцип: у цій системі кожна наступна владна вертикаль буде менш ефективною. Відтак зміна її сьогодні – об’єктивно призведе до погіршення ситуації. Це не означає, що потрібно голосувати за чинного Президента. Це означає, що насправді вибір полягає зовсім в іншому…

12 квітня 2017 року

***

Ні за кого не агітую і нікого ні в чому не переконую. Кожен свій вибір має зробити сам, а на завершення цитата з Пєлєвіна:

«У китайських даосів … була подібна думка… В боротьбі за серця та свідомість працівники дискурсу постійно вимагають від людини відповідати “так” чи “ні”. Всі людські думки повинні як електричний струм пробігати між цими двома полюсами. Але в реальності можливих відповідей завжди три: “так”, “ні” і “пішов ти на х…й”. Коли це починає розуміти занадто багато людей, це є ознакою, що в черепах з’явився люфт».

Залишити відповідь