П‘єть мінут при телєвізору

Поки зраня їв файний сир зі сметанов, зроблені в самім Комарно і политі зверха малиновим варенням, то звикло включив си телєвізор на п‘єтім каналі.

Попав‘ім на сам цимусь – прекрасна жона Третєго тисячоліття шось пашталакала з трибуни, сильно махала ручиськами й так закликала депутатів голосувати, ніби за те голосуванє мала отримати субсидію на сплату комуналки за її з Генпрокурором осібняк.

Як потім зобачив – пИтанє було державнов ваги: відкритє Державним акціонерним товариством «Чорноморнафтогаз» поточного рахунку зі спеціяльним режимом використання. Але пані генпрокуророва так то палко вповідала, начебто від того рахунка залежала доля людства. Хто си захоче закон перечитати, то тутка:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34…

За ті во кілька абзаців зачєвся такий ґвалт, шо подумав‘ім жи точно м@ск@ль нападе, як не проголосуют. Бідолашний Парубійко зі свойов неперевершенов дикційов разів зо п‘єть ставив того закона на голосованє. Пхав як міг, а закон не ліз – все троха голосів бракувало. Ірця генпрокуророва, вкупі з Ірцьов Геращенко, льотали як срані віники сальою Верховнов Ради, купол якої Генпрокурор порятував від терористки Савченко, й репетували аби ті встеклі депутатики сідали за парти й чемно тиснули кнопки. Хто скільки міг – той стілька й тиснув.

Ірцям допомагав Парубійко, який то ґанив, то совістив колєг і так палко їх переконував проголосувати, жи я таки відкрив почитати того закона. І ніц не второпав. Чи то слухав не уважно, чи то третьотисячолітня жона з паном спікером та віцеспікеровою так зле пояснювали, чи то я вже цілком отупів зі свойов конспірологійов…

Так виглядає, жи рахунки тої державної кантори забльоковані за борги, а сам «Чорноморнафтогаз» судися з м@ск@лями за вишки Бойка. А ше пані генпрокуророва вповідала, шо закон N 8338 треба аби якогось корабля поратувати з Мексикансков затоки.

Так мені стало встидно: поки я на кухні топчу комарнянский сир з сепараторнов сметанов, политі малинов, наші мужні депутатки ратуют Україну. І таки за п‘єтим чи яким разом, Андрійко Парубійко з двома Ірцями зігнали то депутатске стадо до купи й закон був проголосований.
То як може хто в курсі, шо там ся стало з тим «Чорноморнафтогазом» на п‘єтім році по окупациї Криму в день славного свєта Пурім, то прошу мені тутка написати. Бо чуюся матолком і дуже ся хочу в тій ситуації ся розібрати.

P.S. А ввечері зобачив отаке:

***

І знов п‘єть мінут не кухні з п‘єтим каналом нашого дорогого пана презеса. Ше ся троха лишило сепараторнов сметани та малини, то же би не пропало – мусів доїсти. Звикло – під супровід оракула-зомобоящика.

Мушу нагадати тим хто не знає, шо то для мене є телєвізія. Телєвізор, який для посполитого люду є зомбоящиком, для вашого міського вар‘ята-конспіролога – то Оракул. Видите, любі мої, в мудрім Трансерфінгу повідає ся про «знаки». «Знаком» може бути всьо: якась несподівана птаха, кимось кинуте слівце, шось, на чому раптово ся спинив ваш зір… Найважніше, аби воно вас зачепило. Тоді відразу треба ся замислити – шо то світ вам хтів уповісти, від чого застерегти, чи на чім зазначити…

Зомбоящика вмикаю від випадку і в ріжний час. Не все, але так во коли заходжу на кухню за чимось добрим. І те шо він мені вповідає й показує – то є знак. Як у тій-во забавці, коли відкриваєте книжку на котрійсь сторінці й читаєте з третього абзаца відповідь на своє питанє…
Нинька під вечір Оракул ми вповів голосом самого презеса Порошенка, просто з салі парляменту, про потребу змін до Конституциї, аби там закріпити наш курс в Европу й до НАТО. У нашім Основнім Законі стілько вже всього закріплено, шо коли б п‘єть процент тего ся чинило, жи тамка написано – бігме, жилибись‘мо як у Бога за пазухов.

Але так во си подумав: а на холєри то НАТО нам, а ми НАТО? Ми си можемо записати в документі, який ніхто ніґди не виконував, шо наш курс то є членство у мілітарнім з‘єднаню з космічними прибульцями. А чи хочут вони нас? Так само з тим НАТО. Зобачите, жи ніц доброго з того не буде. Булись‘мо як Швейцарія – поза ріжними бльоками. Шо, зле жиють швейцарці без НАТО, зі свойов федералізаційов і штирма мовами? Нє. Бо то НАТО, то така сама, перепрошую, най@бка як і та евроінтеґрація на Майдані. Бо жадне НАТО нас не поратує від тої банди ошустів при владі! Путін нападе? Курва, та би вже десіть разів напав, як би хтів! Йому той ґешефт на войні вже певно менше дає зиску аніж нашим «переможцям революциї»…

Война… А є война? Хіба нє. Є АТО, ООС, аґресія і бізнес з аґресором, а войни нема. Бо война в тім цивілізованім світі, куди ми теперка йдемо, має бути впроваджена документом. Нема документу – нема войни. Є мир, дружба й жувачка, як той казав.

Але нема єншого, шо мало конче бути – воєнного стану! Видите у чім річ: пан презес, як ґаранта Конституциї, мав би той стан запровадити. А як не запровадив – то порушив свою присягу, закони й ту саму нензну Конституцию, котру всі хтять мінєти, а жаден не хце виконувати!
Але коли пан презес того не зробив що мусів, то чи перестала Конституция і закони діяти? Хіба нє. Бо як у державі не діют ні закони, ні Конституция – то певні вже держави не є.
То значит: шо би си презес не придумав, як би ту Конституцию не ґвалтував, а вона таки діє. А раз вона діє – то до сраки то НАТО і всі решта зміни, котрі хибнокомпетентне збіговиско в парляменті напхало в текст Основного Закону.

Бо чітко з нашого законодавства є зрозуміло: не вільно мінєти жадної Конституциї в тім випадку, як тілько є загроза територіяльної непорушности держави. А в нас давно не загроза, шляк би того Путіна трафив, а вже територія м@ск@лем таки добре погрижена! А раз так – то Конституция при воєннім стані має бути недоторканна ше більше, аніж депутатска цнота! Бігме, кажу правду, а як не вірите мені, то спитайте в пана Віктора Шишкіна, шо ся розбирає в тім питаню куди ліпше аніж ваш покірний слуга.

То шо ми хтів уповісти Оракул?

Так си міркую, жи таку річ: у держави, де не діє Закон, а об Конституцию витирає свої брудні мешти каждий депутат і канцелярист, немає жадної будущности і єдиною силою, шо здатна поратувати Україну, є її нарід. В Конституциї так ся пише: «Український народ». З великов літери! Тілько знайте: ті всі революцьйонери на майданах – то не є нарід, а тілько його маленька частина. Жеби Українский нарід був правдивою владою, а не стадом вівців електоральних – то має ся громадити до купи. В територіяльні громади. Востатні є записані і в нашій Конституциї, і в Европейскій Хартиї місцевого самоврядованя, за котрою жиє то ЄС, яким нас тішат як дурня цвочком!

Залишити відповідь