Про Майбутнє. Що нас очікує.

Світ за Пєлєвіним – «офшари» та зони керованого хаосу. Третя світова як перехід до страшного СУДу. Трансформація грошей. Кібер-віртуальна реальність і тотальний контроль. Біороботи та роботолюди. Бунт Природи. Перехід у нову епоху.

Роман Віктора Пєлєвіна «S.N.U.F.F.» – це каритакурна модель майбутнього, яке буквально формується на наших очах: оази благополуччя з високотехнологічним забезпеченням побуту «щасливчиків» які тут перебувають і системою табу щодо усталених суспільних стандартів, та зони керованого (з оази) хаосу для всіх інших.

Коли світовий фінансовий центр відкрив філію в США (візьмемо за точку відліку створення ФРС у 1913 році), йому була потрібна могутня держава, яка б, нарощуючи свою могутність, стала носієм «влади грошей» по всій земній кулі. Уряд США – це перші руки, в які потрапляє долар але він лише «провідник». Справжня експансія здійснюється через Синдикат (назва умовна, запозичена з однойменної книги Ніколаса Хаґґера) – пул банків і транснаціональних корпорацій, учасниками якого є кілька десятків сімей (кланів), котрі на сьогодні вже володіють 90% наявних в економічному обігу ресурсів.

Світові кризи, війни та революції організовані й підтримані Синдикатом переслідували кілька цілей. Перша – це експансія долара, яка в цілому була досягнута ще у 1944 році підписанням Бреттон-Вудської угоди. Друга – перерозподіл реальних ресурсів раніше належних державам між учасниками пула. Третя – знищення державних утворень в яких Синдикат не контролював ресурси та владу. Четверта – встановлення контролю над національними державами. П’ята – знищення природовідповідних людей та формування «біоматеріалу» для побудови Novus Ordo Seclorum. Є ще й інші цілі, але поки що достатньо і цих.

«Двополярний світ», як протистояння «капіталізму» та «комунізму», був потрібний не лише для так званої «гонки озброєнь», а й для різноманітних соціально-економічних експериментів та реалізації принципу «розділяй та володарюй».

З розвитком інформаційних технологій та укріпленням Синдикату відпала необхідність як у міцних (над)державних утвореннях на кшталт СРСР, США чи Королівської Співдружності, так і в єдиному «фізичному центрі» керівництва світовими процесами. Перехід до «багатополюсного» світу розпочався з розвалу СРСР, оскільки «долару» (читай – Синдикату) потрібно було стрімко освоювати нові території. Результат освоєнння чудово видно по росту зовнішнього боргу США, який з 3,206 трильйонів доларів у 1990 році сягнув 20,861 трильйона на момент написання цієї публікації.

Паралельно «надувалася» (буквально – напомповувалась доларами) економічна могутність Китаю. Синдикату немає значення, яка раса буде обслуговувати Novus Ordo Seclorum. Але воєнно-економічний монстр Китаю має забезпечити ще кілька проміжкових цілей на шляху до встановлення єдиного світового уряду, який автор у вже раніших публікаціях називає страшним СУДом (Світовим Урядом Дегенератів). Китай – це окрема тема, тому в цій публікації на ній не зупинятимемось.

Навіщо СУД і чому страшний?

Грошова маса, яка береться нізвідки і поглинає реальні ресурси вимагає тотального контролю. Девід Гребер усвоїй праці «Перші 5000 років історії» наводить слова, які начебто належать лорду Чарльзу Стампу, директору Банку Англії з 1928 року: «Сучасна банківська система робить гроші з нічого. Цей процес, імовірно, найспритніший фокус, який коли-небуть придумували люди. Банківська справа була запліднена беззаконням і народжена в гріху. Земля належить банкірам; заберіть її у них, але залиште можливість створювати кредит, і вони розчерком пера створять достатньо грошей, щоби її купити знову». [переклад – авт]. Подібну фразу приписують також одному банківському раднику з інвестицій і датують 1937 роком, але суть не в авторстві. На цю тему достатньо цитат – від Римських Пап до конгресменів США. Правда з усіма, хто реально посягав на приватну монополію випуску грошей – нещадно розправлялись і сьогодні такі до влади вже не потрапляють…

Отже, ті хто контролюють кредит (лихварський відсоток) – невпинно нарощують грошову масу: щоби погасити кредит необхідно випустити гроші, знову під відсотки. Таким чином вже сьогодні ніхто не може назвати точно скільки грошей знаходиться в обігу через складну й заплутану фінансову систему з інтегруванням у неї основних (таких як цінні папери, страхові поліси, кредитні договори, тощо) та похідних фінансових інструментів – деривативів (форвардів, ф’ючерсів, опціонів, свопів, тощо). Відтак, щоби державні утворення включити в цю систему, більшість Центробанків, від нашого НБУ до Народного Банку Китаю, є підконтрольні наддержавним фінансовим інституціям на кшталт МВФ, утворених Синдикатом для світової експансії.

Потрібно розуміти, що справжніми геополітичними гравцями на Планеті є не держави та уряди, а учасники Синдикату, які завжди контролюють і умовну «владу», і таку ж умовну «опозицію». Про це чудово сказав Освальд Шпенглер у книзі «Сутінки Європи» майже 100 років тому:

«Немає на світі ні пролетарського, ні навіть комуністичного руху, який не діяв би в інтересах грошей (при цьому так, що ідеалістами серед його керівництва цього ніколи не усвідомлюється), в тому напрямку, який грошам бажаний, і настільки, наскільки цього бажають гроші» [переклад – авт.].

Проте, Дракон почав пожирати свій хвіст: Уроборос світової фінансової системи знищує самого себе, оскільки процес грошової мультиплікації виходить з під контролю. Для того, щоби світова фінансова система, яка випускає гроші «з повітря», не розсипалася мов картковий будинок, після того як поглине всі реальні та ті, що мають бути створені у майбутньому ресурси, на зміну капіталізму має прийти «техногенно-електронна деспотія», моделі якої успішно випробувані на так званих «комуністичних режимах». Це означає, що міфи «вільного ринку» та «конкуренції» має спростувати симулякр комунізму.

По-простому – від кожного по можливостях, наскільки вони потрібні Синдикату, який трансформується в СУД, і кожному по-заслугах. Другий принцип активно проходить апробацію в тому ж Китаї: «В 2020 році уряд Китаю перевірятиме благонадійність всіх жителів країни. Рейтинг впливатиме на шанси отримати кредит, влаштуватися на роботу, відправити дітей до школи та навіть сходити на побачення».
(детальніше тут: https://espreso.tv/article/2017/11/04/velykyy_kytayskyy_brat_yak_zhyteli_knr_staly_zaruchnykamy_velykykh_danykh)

Чому СУД страшний і чому він є урядом дегенератів. Менеджерами світового тоталітаризму психічно нормальні люди бути не зможуть. Навіть серед катів комуністичного режиму мало хто доживав, як Роза Землячка (Розалія Залкінд) чи Лазар Каганович, до старості – від участі у масовому знищенні людей вони просто божеволіли або ставали жертвами самої ж системи. Членам «світового уряду» доведеться «регулювати» населення всієї планети на підконтрольних територіях керованого хаосу. При цьому їм, як, до прикладу, нашим нинішнім очільникам, доведеться свої кар‘єри будувати на крові, отруюючи людей хуцпою і розповідаючи їм про загальне благо. Зважаючи на те, що сьогодні Синдикату добре відомі необхідні для такого управління психотипи, їх просувають «вгору» певними трендами через вікна Овертона. Кому потрібно – той зрозуміє, що автор має на увазі…

Найкраще цей процес можна проілюструвати цитатою Григорія Клімова:

«Чи готують мікроби змову для вбивства здорового організму? Чи мають віруси план атаки та знищення його захисних систем? 
Я не думаю щоби у мікробів з вірусами була якась всесвітня змова проти здорових людей.
Вони руйнують та вбивають за своєю природою. Нічого іншого вони просто не здатні робити. Природа їх така.
Але, якщо хтось буде розставляти контейнери з мікробами чуми в стратегічно важливих місцях – на станціях метро, на вокзалах, в аеропортах (щоби заразити та згубити якмога більше людей), у них є якийсь план?
Якщо хтось розставляє дегенератів на стратегічно важливі посади в пресі, на телебаченні, в системі освіти, в армії, у церкві – у них є якийсь план? 
Дайте ВИ мені відповідь на це питання…» [переклад – авт.].

Особливості становлення страшного СУДу.

Людина, як сотворець, має право вибору. І воно священне. Тому, щоби не порушувати фундаментальні Закони й «обдурити» Бога – вибір царства Антихриста, користуючись синонімом з християнської міфології, має бути добровільним. Такий задум Того, кому служать керівники Синдикату. Сприйміть це лише як авторську версію але, щоби було зрозуміліше, згадайте однотурові вибори нашого чинного президента: голосували не за Порошенка, а за лічені години припинення АТО. Таким чином людство має добровільно обрати Novus Ordo Seclorum.

Для того, щоби мешканці планети захотіли (запрагнули!) «вічний мир» під головуванням Антихриста, має бути тотальна війна – Третя світова, про початок якої неодноразово вже згадував Папа, й пише впродовж кількох останніх років ваш покірний слуга. «Апокаліпсис почнеться з України» (с) – 13 січня 2014 року.
Чи буде це справді так – невдовзі побачимо, але навіть поверхнево проаналізувавши те, що відбувається нині в світі, та поспілкувавшись із людьми мислячими й компетентними, автор не відкидає таку версію й сьогодні…

Єдиний світовий порядок у вигляді «офшарів» (за Пєлєвіним) для обраних і їх обслуговуючого персоналу, з резерваціями для тих, кого залишать у «сірих зонах», потребуватиме тотального електронного контролю та єдиної валюти. Якщо кожен з нас уже підконтрольний через ҐАДжети, банківські карточки, біометрію, камери спостереження тощо – то прототипом грошей майбутнього є нинішні криптовалюти, які зараз уже проходять апробацію. Від життя відмикатимуть так само просто як нині від Фейсбуку – за рішенням невідомої АДміністрації.

Роботи (умовна назва автоматичних і напівавтоматичних механізмів), керовані штучним інтелектом, будуть надійно захищати «добровільний вибір людства», і в майбутньому стануть керувати страшним СУДом. Вони, швидш за все, будуть двох типів – біороботами з людським тілом і «штучним» інтелектом, та людьми (збоченьцями) з надзвичайними властивостями їх синтетичного тіла. Ієрархія визначатиметься рівнем доступу до інформації, а відтак і до розпорядження джерелами енергії.

Грані між віртуальною та фізичною реальністю максимально зітруться. Людство перетвориться у глядачів грандіозного теле-шоу за його ж (людства) участю. Контроль над усіма ЗМІ буде повсюдним і непомітним, а люди перебуватимуть під невпинним інформаційним впливом зі зворотнім зв‘язком за заданими алгоритмами. Як ілюстрація – нинішні вибори: поза тими, кого пропонують ЗМІ, кандидатів не існує. Просто нинішніх телеекранних героїв змінять електронні абстракції…

Синдикат уже давно володіє технологіями завдяки яким можна припинити вичерпувати природні ресурси та впевнено прямувати до кліматичної катастрофи. Проте, такі технології будуть масово запущені лише тоді, коли контроль над людським стадом буде повним, інакше енергетична незалежність призведе до загрози появи незалежних державних утворень, а це може передчасно зруйнувати могутність Синдикату та того «всевидячого ока», котре знаходиться над 13-ма рівнями ієрархії (дивитися однодоларову купюру). Всі технології запроваджуватимуться лише синхронно з засобами контролю. До прикладу, як мобільний зв’язок сьогодні.

Може скластися враження, що становлення єдиного керівництва над світом (тобто його «офшарною» частиною) дозволить запобігти кліматичній катастрофі. Автор підозрює, що це не зовсім так, оскільки віртуальна реальність входить у світоглядне протиріччя з Природою. Відтак, за теорією видатного українського археолога, історика та культоролога, доктора історичних наук Миколи Чмихова, ми неминуче здійснимо Перехід до нової епохи. Не всі, звісно…

Автор на цю тему писав 2 липня 2017 року:

Земна цивілізація підходить до свого завершального екзамену, а його підсумки значною мірою залежатимуть від того, як цей екзамен складе Україна.”
Микола Руденко (1920-2004)

Доктор історичних наук, професор Національного університету “Києво-Могилянська академія” Микола Чмихов (1953-1994) у своїй космоархеологічній концепції циклічності розвитку світу прийшов до висновку, що “2015 рік, на який приходиться злам аж трьох – 1596-, 7980- та 9576- річних циклів (і безліч менших, які входять у ці великі та значні цикли), має ознаменувати початок якісно нової епохи як життя космічного організму планети Земля, так і існування людської спільноти.
Чмихов довів, що на території України і всіх інших регіонів Навколочорномор’я (Близький Схід, Кавказ, Балкани) епохи були водночас і соціальними (історичними), і природно-кліматичними, позаяк на їхніх зламах відбувалися зміни не тільки клімату, а й способу мислення людей, а відтак і світоглядних моделей, політичних та економічних структур
.”
(http://www.pravda.com.ua/columns/2011/06/27/6322128/)

Чим сильніше «батогом і пряником» людство заганятимуть у Матрицю (царство Антихриста), тим сильнішою буде протидія сил Природи (Бога). Але варто пам‘ятати: ми все отримаємо сповна за власним вибором. Зрештою – це й відбувається сьогодні…

Вибачте, вчергове сказав більше ніж міг, хоча, мабуть, менше ніж хотів…

 

 

 

 

Залишити відповідь