Про заборонене

Коли злодій краде у вас гроші, водночас розповідаючи про ідеали братерства – чи ймете віру його словам?

Коли він вам підтакує, та дружньо підтримує під руку, водночас обчищаючи ваші кишені – то хіба стає від того вірним товаришем?

Коли сусід, який вас не вельми любить, бо дивиться на світ по-іншому, каже – твій приятель лицемір і грабіжник, а ви не хочете того чути, бо заколисані солодкими словами фальшивого друга – чи є то ознакою мудрості?

А коли солодкоголосий злодій, аби ще більше влізти вам у довіру, малює на паркані тризуб, якого ваш сусід не любить бо виріс під серпом і молотом -то чи робить хитрун добру справу? Адже ваші стосунки з сусідом стануть ще гіршими і тепер, коли злодюга відкрито виноситиме майно з вашої хати, перестороги з іншого боку паркану ви вже не захочете почути. Ба, їх може і не бути…

А уявіть собі, що маєте щирого й мудрого приятеля, котрий вам допомагає і за садом доглянути, й паркан полагодити, а попри це ще й сусідові добре слово сказати. Чи не послухає від нього ваш сусід історію про те, як почепивши серп з молотом на прапор злодії та садисти відібрали в людей ці символи й змусили ними на себе тяжко працювати, та ще цим і пишатися?

А коли мудрий чоловік розповість, що тризуб то не вила, на які хочуть настромити тих, хто мислить по-іншому, а прадавній символ триєдиної суті – то може сусід і собі захоче його на ворота вчепити, на удачу й Боже благословення? Ну, як не захоче, то принаймні менше дратуватися з того буде…

Ваш сусід – це зомбований “русскім міром” та “совком” громадянин України. Не колаборант, не сепаратист, а просто чоловік, який вірить в “істінноє православіє”, “русскій мір” та доброго цара Пу, точнісінько так, як ви вірите в принцип Філіокве, ймовірно цього й не усвідомлюючи, “заграніцу”, що “нампаможет” і кошерний Безвіз Рошенович.

Злодій та вдаваний приятель – це наша влада. Як вона є. А добрий і розумний – це та влада, якою б вона мала бути. Це я про те, що приятелів ми самі собі вибираємо.

А цей нудний допис – про чергове перейменування проспекту.

P.S. У Львові вже давно перейменували вулицю Радянську, а совок на ній живе, цвіте і пахне по нинішній день…

P.P.S. Чого допис “про заборонене”? Бо нинішній “приятель” нас той-во-во у збочений спосіб, а назва дала підстави проілюструвати допис картинкою, на яку ви, сподіваюся, відреагували.

P.P.P.S. Збоченьцям з АДміністрації пейсбуку, котрі блокують дописувачів за фотографії з оголеними жіночими грудьми, а також усім справжнім поціновувачам жіночої краси, рекомендую переглянути перші знимки “ню” в СРСР: http://cameralabs.org/11523-tsvety-sredi-tsvetov-rimantasa-dikhavichyusa-pervye-fotografii-nyu-v-sssr

Залишити відповідь