Прощальне, політично-примітивно-конспірологічне…

Сім років. Рівно сім років, дорогі мої читачі, вороги та нелайкаючі вуайєристи ваш покірний слуга намагався щось змінити своєю писаниною. Наївний! Проте ні крапельки не шкодую. Так, у мене в фейсбучному аккаунті сотні «забанених» рагулів, хамів і дегенератів, разом із бідолахами, на яких сам гнівався й не виявив щодо них належного християнського терпцю. Най уже вибачають. Але також є жменька терплячих друзів, заради яких я не щезну кінцево з віртуального простору.

Найбільше за ці роки, мабуть, мене здивувало – наскільки людина себе проявляє, коли починає писати (ага – «глупость відна»), а також те, як відчувається ставлення до тебе начебто нейтральними коментарами, «лайками», і навіть «нелайками». Та, гірша моя частина, все добре пам‘ятає, і навіть наробила знимків з екранів ґаджетів. Натомість ліпша частина примітивного конспіролога кається й обіцяє: як дасть Бозя здоровя, то не буде сильно злостивою до ріжних недобрих людисьок у своїх мемуарах…

Кілька разів я вже зарікався не писати. Проте не стримувався. То всьо кляте «еґо». Проте мабуть таки дозрів. Особливо у тім дозріванні мені допомогла бздітєльна фейсбучна АДміністрація славного Цукерберга, храни Мамона його цінні папери та банківські вклади! Як запекликий рецидивіст у «кічі», так примітивний конспіролог відбув ув‘язнення у віртуальному карцері в 2019 році – більше часу ніж на волі – три рази по місяцю! Висновків зроблено багато. Зокрема, що немає сенсу продовжувати писанину – за ці сім років я вже все написав, що нас з великою ймовірністю може очікувати як мінімум у наступну семилітку. На жаль, багато вже справдилося. Невдячна то справа бути містечковою «кассандрою»…

Не буду втомлювати, друзі. Нижче виставляю дописи останнього місяця і зітхаю з полегшенням – моя добровільна інформаційна волонтерка завершилася!

31 травня 2019 року.

***

І снова здрастє.

Як завзятого рецедивіста тягне спілкуватися на фєні, але буду ся стримувати й пам‘ятати про мовний закон, ухвалений заради єдности та процвітання. Ура, таварісчі!
Отже – черговий місяць фейсбук-карцеру відбув і вийшов з нього віртуально загартованим, збагаченим досвідом і знаннями.

Перш ніж цим досвідом поділитися, хочу перепроситися, кого не привітав з днем народження, бо користувався резервним акаунтом щоби розміщати тут дописи (тішуся, що вони таки комусь потрібні), а відтак не дуже підглядав зі свого карцеру, що тутка ся діє на волі.

Тому зичу всім минуломісячним уродинникам здоров‘я та Божої ласки! Також прошу мене вибачити але не міг відповідати в «меседжері» -строгий режим на нього теж розповсюджувався. Якщо когось насправді цікавить те, що собі гонить примітивний конспіролог – то нагадую про свій блог, а також канали у телєграмі й на ютубі.

Щодо причин мого віртуального ув‘язнення – то виклав їх, зокрема, у блозі. Все традиційно: коли ти згадуєш (просто згадуєш!) про певну націю, доблесні представники якої нині керують в Україні – ти неблагонадійний і травлять тебе як дика. Зрештою, згідно релігійних канонів, які здебільшого сповідують ці представники – все людство, окрім них, позбавлене божественної душі – тому є худобою. Тож нічого дивуватися – які ж то права у худоби?

Навіть за те, що щойно написав, мене спробують знову ізолювати від фейсбучного товариства. Звісно, що під зовсім іншим приводом. Колись місяць віртуального (поки що) карцеру, за офіційною версією АДміністрації славного Цукерберга (храни Мамона акції його від знецінення!) отримав за ілюстрацію відомої картни, де зображене здирання шкіри з продажного судді. Насправді причина полягає у тому, що зачіпаю табуйовані теми. Тому й перебуваю у «чорному списку» та підлягаю першочерговій ліквідації. Жодним чином не нагнітаю пристрасті – пишу це цілковито спокійно, усвідомлюючи, які насправді процеси відбуваються і вкотре нагадаю: якщо ви думаєте, що Голодомор чи подібне лихо не повернеться – ви надто жорстоко помиляєтесь.

Але добре, немає сенсу вчергове лякати чи метати перли, бо результати виборів лише підтверджують примітивно-конспірологічну тезу про те, що ми самі винні у тому, що коїться нині, й що нас очікує в майбутньому. Крапка.

А загалом ми тутка, у Фейсбуці, як і в реальнім житті, є потрібні лише невеличкій кількості людей, які вас знаходять самі, а не згадують тоді, коли ви з‘являєтеся в їхньому полі зору: чи тутка у віртуальній мережі, чи десь випадково на вулиці…

А взагалі мав приємність намилуватися квітом сакури і бажаю нам усім мудрості, любові до ближнього та холодного розуму. Дякую, хто не забуває!

2 травня 2019 року.

***

На певному етапі, поки нові прикоритники мочитимуть старих і відсікатимуть їхні рила від корита, поЗЕленілі оракули казатимуть багато правди. Бєня вже почав.
Але як тільки нові рильця зачнуть смачно чавкати – знову правду почнуть вихрюкувати старі, відлучені від бюджетної годівниці хряки…
Політолухи це називають “зміною політичних еліт”.

3 травня 2019 року.

***

Трамп з Путіним мило побесідували по телєфону, а Ходос запропонував Зєлєнскому прийняти православіє… і це – прекрасно.

А тим часом у стрічці далі триває мастурбація на ПО та ЗЕ… Боже як на то всьо ся дивити?! Пси АДміністрації славного Цукерберга, храни Мамона акції його, киньте мене взад у той віртуальний карцер аби не читати тутка ріжних експертів і конспірологів…

Нє, всьо мовчу, мовчу, пишу собі, читаю Пєлєвіна, і ділюся з вами, звісно з поваги до мовного закону, прийнятого нашими «хибнокомпетентними» (Фільц) «депутатенятами» (Фаріон), у своєму перекладі:

«Лузер тяжіє до конспірології. Він буде виясняти, «хто за цим стоїть», ротшільди чи рептилоїди, хоча ще в школі його навчали, що сучасний фінансовий капітал – настільки ж послідовний інтернаціоналіст, як товариш Троцький.
Професіонал, на відміну від лузера, знає, що світом правлять не англосакси, не євреї, не китайці – а Дух Грошей, чиї путі несповідимі».

(«Лампа Мафусаїла, або Крайня битва чекістів з масонами»)

4 травня 2019 року.

***

«У першу ніч Песаха Бог пройшов повз будинки, в яких мешкали євреї, й уразив лише єгипетських первістків. Назва свята «Песах» походить від іврітського слова «пасах» – пройти повз, пропустити, тому що Бог, коли поражав єгиптян, обминув єврейські будинки, не зачепив тих, хто у них знаходився» (Шмон, 12:27).

Президентський шлях Зєлєнского чітко асоціюється з юдейською, зокрема «жертовною» пасхальною символікою, що не є випадковим…

***

На зміну корупції йде дуже велика корупція…

З коментара: «Lubomyr Koval: «Дякуючи відмиванню грошей більшість наших “маленьких” громадян мають змогу більш-менш пристойно жити; а дехто – так й взагалі зводити кінці з кінцями”…
Юра, це не я сказав… це О’Генрі. За що свого часу відсидів кілька років у криміналі (він же працював головбухом на фірмі, яка серед іншого “прала гроші”)…»

У глобальному світі корупція теж глобальна. Це в нас усілякі московські бізнесмени, на кшталт Павєла Фукса, сплачуючи мзду Сивому Гетьману відбирають у держави газові родовища, або власники теле-аналів, які нам малюють героїв і президентів, на кшталт Бєні Коломойського, за допомогою баби Лєри, в дєвічєстві Сатановської, виводять мільярди в офшори.

Глобальні пацани, або «Доларовий Картель» (за визначенням Пєлєвіна), на таке не розмінюються. Вони беруть за яя і «сивих гетьманів», і своїх єдиновірців, і ставлять паяців-президентів – віддаючи держави під контроль належних їм корпорацій. Відтак глобалістів не цікавлять містечкові олігархи-корупціонери, хіба в якості слухняних наглядачів за тубільним населенням.

Старші пацани свої вимоги викладають офіційно, в документах на кшталт «Меморандуму з МВФ», де чітко прописано те, що їх насправді цікавить: підконтрольна банківська система, можливість скупити землю, доступ на ринок своїх корпорацій тощо. Бєня про неминучий прихід корпорацій заявив публічно – зрозумів, коли його текстули опинилися в безжальній жменці глобалістів…

Тому боротьба з корупцією – це, насправді, як і всілякі люстрації, демократичні вибори та інші грантові фішки для тубільного населення, просто механізми контролю старших пацанів над містечковою гопотою, яка, вкравши в народу кілька мільярдів долярів, уважає себе мало не пупом землі.

Тільки не думайте, що прихід глобалістів – це щось краще для «простого народу». Ні. Ми для них просто худоба, не більше, а скотину теж іноді відгодовують. Вони поклоняються Мамоні – Духові Грошей, а ще Христос застерігав, що не можна служити водночас і Богові, і Мамоні…

І ще раз Пєлєвіна вам у ленту, в примітивно-конспірологічному перекладі:

«Доларовий Картель – це росичка. Ось уявіть: летить якась азійська мушка – і бачить гарну квітку. Мушка сідає і набирає безкоштовних кредитів у дешевому доларі – у цілковитій впевненості, що знайшла безконечне джерело нектару. Згодом долар злітає на тридцять відсотків до її валюти, квітка зачиняється – і мушці потрібно віддавати зовсім інший кредит. Ця схема зовнішнього економічного травлення відома всім, але я хочу звернути вашу увагу ось на який аспект: у ній не задіяна жодна матеріальна сутність взагалі. Цілковито духовний процес. Тому що Дух Грошей – це зовсім не метафора. Це в нашому світі реальність номер один. Але, як ви розумієте, «Его Маци» мабуть вам про це не розповість».
(Лампа Мафусаїла, або Крайня битва чекістів з масонами).

5 травня 2019 року.

***

Нині, мабуть на честь св. Юрія, наш дорогий уже майже президент зустрівся з шановними равинами напрямку «Хабад-Любавич» аби почерпнути у них мудрості, розуміння та знання. Бесідували поважні панове про розвиток діалогу з мешканцями окупованих територій і боротьбу з клятим антисемітизмом. Після обрання нового президента – це, мабуть, вельми болюче питання, тим паче, що в Україну прибув спецпосланець зі США з питань моніторингу та боротьби з антисемітизмом.
На зустрічі були: головний равин Дніпра й Дніпропетровської обл. Шмуель Камінєцкій; головний равин Харкова та Харківської обл. Мойше Московіч; головний равин Одеси та півдня України Авраам Вольф; головний равин Житомира і Західної України Шломо Вільгельм; головний равин Донбаса Пінхас Вішецкій і головний равин Києва і України, від Всеукраїнського конгресу юдейських релігійних громад, Моше Реувен Асман.
Абись‘те знали, що маємо ще одного головного равина Києва та України, того котрий назвав нашого ще трішки президента Петра Олексійовича юдеєм, від Об‘єднання юдейських релігійних організацій України – Якова Дов Блайха. Проте його на зустрічі не було, що свідчить про те, що Едуард Ходос вчергове виявився правий (хто собі захоче – знайде відеоблоги Ходоса в Ютубі).
Підозрюю, що інавгурація таки відбудеться на «Песах шені».

***

Коли ми познайомилися з генерал-лейтенантом Юрієм Думанським, я вже неодноразово писав про здачу Криму, нікчемність «мінських угод», грубе порушення Конституції через незапровадження воєнного стану тощо. Згодом я прочитав аналітику Віктора Шишкіна, поспілкувався з генерал-полковником Володимиром Заманою, над яким нині відбувається цинічне судилище, послухав і почитав думки інших розумних людей, і дуже чітко розумію, що відбулося (та й відбувається) насправді. У мене немає ні «інсайтів» ні «інсайдів», тому не чекайте аналітики на кшталт хто кому «рабінович». Але в трендах я, поки що, не помилявся – всі дописи у вільному доступі…

На превеликий жаль – справді важливі речі не транслюють олігархічні ЗМІ – вони, як правило, надають слова проплаченим експертам і розкручують фейкових героїв. Як результат – у нас частина цілком непоганих людей стала членами секти 25% по тій причині, що просто не знає, а часто не хоче чути, альтернативну до розповсюджуваних згаданими ЗМІ інформацію…

Я зараз уважно придивляюся до нашого нового президента – креатури глобалістів. Я жодним чином, станом на сьогодні, не критикую його ні за слова, ні за вчинки – там все дуже не просто, щоби судити однозначно. Тим паче, на відміну від політично зомбованих громадян, не шукаю, перепрошую, в сраці меду. Проте, поки ще пишу – називаю речі своїми іменами і намагаюся спонукати своїх читачів думати власною головою і робити висновки на підставі максимально об‘єктивної інформації.

6 травня 2019 року.

***

Лізе в очі реклама «Реанімаційного пакету реформ» – постмайданного явища, яке починалося як здорова ініціатива молоді, а перетворилось у грантожертський майданчик для інтеграції у владу хибнокомпетентних кар‘єристів.

***

Дострокове припинення повноважень Йованович – це зміна зовнішніх впливів у державі. Якщо «Українагейт» буде розкручуватися – спраглий справедливості народ потішать посадкою «переможців «революції гідності».

Для «легітимності» посадки – слід замінити максимум суддів, які обслуговували що гопників Януковича, що ґанстерів Порошенка. Інакше ZE – це вилізе боком. Але, думаю, Трамп йому всьо розтлумачить особисто, як і обіцяв.

Інструментарій для масової посадки містечкових корупціонерів уже створено. Потішні антикорупційні органи, які наші містечкові олігархи використовували для зведення порахунків між собою, ZE отримає в «лучшем відє» – оновлені та належно проінструктовані закордонними консультантами.

7 травня 2019 року.

***

З новостєй:

Співочий Славко таки шпацирує… До парляменту, вкраїнську земельку продавати. Нові фейси будут атакувати лохоелєкторат. А шо дєлать – попит породжує пропозицію. Хтілис’те нові писки – будете їх удоста мати. Головне аби ті писки не по-приколу підняли ратиці за зняття мораторію на продаж земельки.

Два Кличка – то сила! Їден буде пильнувати Київ, а єнший очолить похід у салю Верховної Ради. Видко старшому політика ся сподобала і бере си меншого до пари, наперед скинувши з себе припорошене ярмо.

Отово призначення верховних суддів, з яких купа є не зовсім пурєдними хлопами, Порошенком, який вже не зовсім є президентом – то цілковите дзядівство. То якби, перепрошую, ти орендував помешкання, а коли звідти вицофувався – взяв і насрав у куточку.

У повітрі в зелені пантофлі перевзуваються не тілько генпрокурори, а й поважні церковні персони. Богові – Боже, а кесарю – кесареве. А-я…

Бєні юрист – радник ZE уповів, жи наш генпрокурор є дуже пурєдним і файним хлопом, який втрафив у злу атмосферу Генпрокуратури.

Ше п‘єть нардепів машут платочками Андрію Івановичу: кажут жи до них прийшов маленький Ісусик і велів їм іти геть із самонемочі.

Куратор Волкер сказав жи «мінскі угоди» – то є наше всьо. Мудро, бо на холєри відповідати З‘єднаним Станам за Будапештским меморандумом? Зато обіцяв на інавґурацию ZE вельми поважну делєґацію від Трампа.

9 травня 2019 року.

***

Цікаво, коли до Андрійка прийде маленький Ісусик і скаже: ти не можеш залишити своїх львівців на поталу – керуй далі містом!?

10 травня 2019 року.

***

Почув по радейкові, що від заробітчан у свої країни поступило 500 мільярдів долярів упродовж минулого року. Передбачають, що цього року ця сума вже перевищить обсяг іноземних інвестицій у світі.
Найбільше перерахували індійські гастарбайтери – 79 мільярдів, за ними китайські – 65 мільярдів.
Наші перерахували додому 11 – 14 мільярдів за різними даними. Натомість іноземні інвестиції в Україну становили всього 2,5 мільярда долярів.
Якщо порівняти чисельність населення Індії, Китаю та України – сума заробітчанських грошей буде дуже красномовною…

***

Столтенберг визвав Петю на ковьор. Ну, не про стратегічну ж співпрацю бесідуватиме в закритому режимі Генсек НАТО з уже фактичним екс-президентом Порошенко.

Проте формат цікавий – невже наш дорогий Петро Олексійович хотів замутити той-во-во, як його, воєнний переворот?! Ай-яй-яй…

Тоді такі да – кому ж як не топ-менеґеру Північноатлантичного альянсу пояснити нашому дорогому Головнокомандувачу наслідки необдуманих кроків і перспективу Гаазького трибуналу. Або навпаки – благословити воєнний переворот, щоби накінець політична шизофренія матеріалізувалася в бойню та розвал держави…

Правда щодо другої версії – медійних сигналів не поступало. Тому можна собі пофантазувати про першу.

Побачимо у вівторок – наскільки поЗЕленіє то хибнокомпетентне збіговисько у парляменті та благословить інавгурацію ЗЕ при знаковій даті 14 Іяра 5779 року. Ось тільки кого призначать пасхальним ягнятком?

А далі почнеться найцікавіше – швидкі реформи та посадки. І тут ідеальними кандидатурами були б Саакашвілі та Сакварелідзе. Перший реформував би з особливою «любов‘ю» до друзів свого екс-колєґи Петра, а другий би натхненно саджав корупціонерів на втіху спраглому справедливості народу, на тлі кволих протестів 25% еліти…

Бєня ж недаремно натякнув про революцію…

P.S. А який реформатор і революціонер з Садового – так собі – помпка від ровера…

11 травня 2019 року.

***

– Є партіарх – буде патріархат… Так, допускаю розкол церкви але вона буде єдиною і визнаною в Київському патріархаті… Епоха хлопчиків закінчиться…

Це тези Філарета.

Ні-ні – не думаю, що це амбіції Філарета – це його розуміння того, що насправді несе Томос від Наріка.

12 травня 2019 року.

***

Як ваш покірний слуга й передбачав кількома дописами нижче – Петру Олексійовичу в Брюсселі пояснили наслідки саботажу креатури глобальних пацанів та, не приведи Господь, воєнного перевороту.

Ось що повів журналістам наш найсолодший:

«Сьогодні м’яч знаходиться на полі парламенту. Я зацікавлений в тому, щоб парламент якнайшвидше визначився із датою інавгурації. І з мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду».

Що ж, сигнал пішов – інавгурація має відбутися на Малий Песах, як і було заплановано…

Проте можуть бути спроби «збити» символічний ряд ЗЕ – щось на кшталт локального бунту Філарети проти «візантійщини». До прикладу – Парубійко спробує зберегти лице і з групою недалеких продемонструвати хто в домі господар. Ну, я б не радив – накажуть жорстоко і принесуть в жертву як пасхальне ягнятко, скропивши кров‘ю одвірки…

Але без паніки. Спостерігаємо завтра за шоу. Виважено та спокійно – попереду багато цікавого…

13 травня 2019 року.

***

Було то наприкінці Союзу. Приїхав до села по лінії товариства «Знання» лєктор-каратека. З тої нагоди вчепили на клюбі афішу: «Путь воїна в японскій культурі та розбивання твердих предметів».

Після недільної служби Божої потягнувсі нарід до клюбу, бо в ті часи вже дехто видів по відику фарцовщика Миколи кіна з Брюсом Лі, які той показував дітискам і молоді по рублю за сеанс (дорослим Коля крутив кіна ноцні за три рублі, але то ся тримало у великім секреті), а значиться чув про екзотичне бойове мистецтво япончиків. Та й шо було ше робити в осінню недільну обідню пору?

В клюбі всі ся розсіли, а на сцені малий хлоп в коротких білих штанях і куртці, підперезаній чорним поясом, з босими ногами, спочатку шось уповідав за столом про карате-до, а далі махав ногами-руками і скакав по сцені то козлом, то малпою. Нарід на то не сильно реагував і мляво плескав у долоні. Тоді каратека витігнув на сцену кілька цеглин, які му принесли з недобудовної ферми, поставив дві шторца а на них ще дві. Потім схиливсі, став на їдно коліно й зі страшним криком «я-я-я!» влупив кулаком, як молотом, зверху. Цегла ся розсипала, і в залі пронеслося захоплене «о-о-о, курва!». Тілько місцевий коваль Іван процідив крізь зуби зневажливо – «та цегла вже давно відсиріла…», і нарід одразу втих.

Зобачивши, шо не «проізвьол должного впєчатлєнія» на публіку, лєктор пішов на крайні міри.

– Може ви думаєте, товариші, що то є просто вистава? То давайте перевіримо – викликаю найсильнішого з вас на поєдинок!

Всі одразу подивилися на місцевого коваля. Той був сильно моцний хлоп, гнув пальцями підкови, міг за роги покласти бика на землю, а як напивався – то в селі ніхто на вулицю не виходив, страшно було.

– Іван, Іван – зачав скандувати зал!

Коваль перед клюбом встиг потягнути си горнєтко оковитої у кривої Вальки (та гнала знаменитий самогон на всю околицю) і фест мав тягу комусь набити писка. Тому довго не дав ся просити, встав, скинув маринарку, розправив широченні плечі й посунув на сцену. Голова колгоспу, який замолоду займавсі боксом, стєгнув білого вишитого обруса зі столу, став межи хлопами й зробився рефері. Каратека злегка присів, виставив їдну ногу допереду, руки перед собов. Іван розставив ноги, стиснув пудові кулаки і троха нахилив голову, як бицьо перед атакою.

– Готові!? – командирскім голосом крикнув голова й підняв руку з обрусом.

Бійці кивнули головами.

– Ну то вйо! – скомандував рефері, і так тріпнув обрусом, шо здійнялася хмарка пилюки.

Коваль її вдихнув на повні груди й засвербіло му так сильно в носі, що аж заплющив очі. В ту ж мить каратека ступив крок допереду, крутнувсі як балєрина, страшно закричав своє «я-я-я!» і як кінь копитом хвицнув п‘яткою просто перед носом супротивнику.

Точніше – хтів перед самим носом. Але той якраз моцно пчихнув і нахиливсі до переду так, шо удар потрапив у самісіньку скроню, й до великої втіхи глядачів Іван гепнувся на дерев‘яну пілогу та втратив притомність! Рефері, котрий голова, схопив зі столу стакан води, підскочив до коваля, вилив му на писок й зачав махати перед носом обрусом, як віялом. Зал несамовито плескав у долоні, а повержений боєць знову пчихнув, прийшов до тями і розплющив їдне воко.

– Той малий, босий, у кальсонах ше є – стиха запитав у рефері, який над ним схилився?

– Ше є, – так само пошепки відповів голова.

– Курва, як но піде, всьо село буду молотив…

Знимка для ілюстрації: то я в студентскі роки.

14 травня 2019 року.

***

Поки ВРУ ся торгує з ЗЕ про дату інавґурації, читаю новини і так си міркую, шо може бути велика ґранда.

Видите, якщо ЗЕ не вдовольнить спрагу справедливости обкраденого й обдуреного народу – його політичний кінець буде фейєрично жахливим. А бородаті панове в чорних капелюхах того допустити не можуть – то для них буде серйозна поразка й іміджеві втрати.

Тому й прибув цілий борт з ЦРУшниками і «засвітили» потенційного главу СБУ – в тій структурі ще з СРСР збереглося багато відданих закуліссю, й уже в наші дні ним виплеканих, кадрів. Сам потенційний глава – типовий чиновник лохоелекторальної доби, який ніколи не зможе пояснити походження своїх статків окрім як несподіваними бізнесовими талантами своєї родини.
А єнших кадрів нема – у всіх рильця в пушку.

Кожен «договорняк» ЗЕ з тією зграєю пупарасів, яку величають «політичною елітою», – це мінус кілька прОцентів з його рейтингу.

Натомість «переможці «Революції Гідності» без гарантій особистої недоторканності владу не віддадут – їм сильно страшно змінити бюджетне корито на миску баланди в цюпі.

Окрім усього іншого – ЗЕ є кріпко пов‘язаним з нашими олігархами – не для одного потенційного керовніка СБУ 95 квартал влаштовував приватні корпоративи. Він такий самісінький продукт системи як і Порошенко.

Тому, щоби вижити, ЗЕ має систему змінити.

І тут є два шляхи – революційний та еволюційний. Про перший вже заїкнувся Бєня. Всьо то ми вже проходили сто з гаком літ тому. Система влади по жовтневім перевороті змінилася? Так, тому його можна називати революцією. А людям стало ліпше жити, оправдані мільйони жертв громадянської війни, зокрема в Україні?

Ну, давайте знову – до аснаванья всьо разрушим, а затєм ми наш, ми новий мір пастроїм? Ага – вже бачу єхидні посмішки хитрих писків за спиною наших політичних партій. Адже строїть новий мір буде не національна еліта – як це й відбувалося в московскій імперії по революції організованій ліцамі фінансової національності.

Еволюційний шлях – це вмонтування в існуючу систему нових механізмів. Це – проектний підхід, який вимагає, кажучи зрозумілою мовою, ефективного менеджменту під керівництвом людей з концептуальним мисленням. Такі люди є. Загалом є, а в команді ЗЕ немає. І не буде. Бо успішні менеґери-дегенерати, виплекані світовим закуліссям, уже не дають собі ради зі світом у часі Переходу. А мудрі люди на то всьо сумно споглядають, розуміючи, що саме ся діє, і безпосередньо впливаючи на процеси в межах своїх можливостей.

Ше є не дуже мудрі, такі як ваш покірний слуга, які про то пишуть, намагаючись пробити стіну лобом. Але то від внутрішнього неспокою та відсутності злагоди з самим собою – тому не сильно дивуйтеся і не придавайте цій писанині надто великого значення. Світ все одно розставить все по-своєму. Проте кожен з нас в отвіті за майбутнє, яко сотворець – і то варто пам‘ятати…

15 травня 2019 року.

***

Новості з країни дурнів або політична шизофренія загострюється…

NewsOne підняв із політичного праху мумію Литвина. Мумія прорекла: «Якщо конфлікт не завершиться через п’ять років першої каденції президента, то, я думаю, тоді можна сказати, що України не буде. Це жорстокі реалії, які не можна не помічати». О-о, гуру, світоч нації…

«Посли G7 закликали Порошенка до плавної передачі влади, що дозволить Україні продовжити обраний нею шлях реформ» – на людській мові то є востатнє китайське попередження.

Особистий адвокат Трампа відмінив свою поїздку в Україну і закликає ЗЕ позбутися кримінального олігарха Коломойського та нардепа Лєщєнка, який працював на пані Клінтонову проти його шефа. Шо ся стало зі славнов Америков – самі не можуть позбутися, так ослабли жи коміка просят?

Філарєт каже жи Порошенко його здурив, а Епфіаній ся не слухає, і взагалі:
«1. Київський Патріархат не треба відновлювати, бо він був, є і буде.
2. Патріарх Філарет залишається діючим ієрархом. Він має свою єпархію – м.Київ, постійний член Священного Синоду. А раз є діючий Патріарх, то є і Київський Патріархат.
3. УПЦ Київського Патріархату залишається зареєстрованою в державних органах. Зокрема, зареєстрована Київська патріархія. Це означає, що юридично Київський Патріархат продовжує існувати».
Нарік нєрвно курить біля синагоги…

Лузер-дипломат Клімкін наїхав на окремих членів ПАРЄ, звинувативши їх у «підриві Мінську» через готовність повертати Росію в асамблею. Курва, коли примітивний конспіролог з першого з дня «Мінська-2» пише, що з того роя не буде ні… бджіл, ні меду – то ніхто не вірив. Ага, ну і ви в курсі, що «Мінських угод» насправді не існує або вони таємні?

Бурштиновий Богя Розенблат подав до суду на Порошенка й Сітніка (курча ляґа – не називайте Артьома Ситником бо шляк вас трафить!) за те що перший не мав права призначати другого, а другий є некомпетентним для займаної посади. Також Розенблат заявив, що Сітнік працював на пані Клінтонову.

Судді потішного Конституційного Суду звільнили свого главу пана Шевчука. Пан Шевчук назвав то «конституційним переворотом» і звинуватив у цьому Порошенка.

НБУ, в разі потреби, готовий по раз друґі націоналізувати Приватбанк, – заявила подруга Гонтарєвої, заступниця глави НБУ мадам Рожкова… Бєня теперка думає – як приватизувати НБУ.

Славцю Вакарчук завтра ощасливит лохоелєкторат своїм «новим голосом».

Сірожа Ківалов завтра підтримає інавґурацію ЗЕ на Малий Песах, 14 Іяра 5779 року.

Країна далі засрана білбордами Порошенка на кшталт «Головне – не втратити країну», з прозрачним намьоком на людовіковське «держава – це я», до яких масово додалося лайна від Гройсмана. Останній вже не підписує колективно – «уряд Гройсмана», бо уряд – це він, єдиний і непорочний його глава. Тож чергова неграмотна банальщина, всіяна нещасною Україною за чесно спзджні з бюджету гроші, «Лідерство це відповідальність», підписана скромно – ГРОЙСМАН…

Важко описати почуття огиди від тих нікчемних виборчих гасел. Це ж як треба зневажати Український народ аби за вкрадені в нього гроші так цинічно й нахабно нав‘язувати себе в його керманичі! Але бидло того певно вартує, бо ж обирають – значить діє, а читаєш ленту новин – таки фест діє…

15 травня 2016 року.

***

Убоге самонемічне сотворіння написало в твіттері:

«Ми наполягаємо, аби цей парламент першочергово ухвалив два важливі рішення – зняття депутатської недоторканності і зміну виборчих правил на систему «відкритих списків».
Після цього цей парламент можна сміливо розпускати і йти на вибори».

Отакво статусний хрунь випукне ротом повну дурню для лохоелекторату, а нарід, зомбований подібними, абсолютно нікчемними темами, розноситиме й пережовуватиме цю розумову вбогість інтернетами.

Оце «зняття недоторканності» вже викликає рвотний рефлекс – хто тільки його не юзав! Насправді – воно нікчемне. При кумові-генпрокуророві та підконтрольному СБУ, до прикладу, позбавлення опозиційних депутатів недоторканності перетворює їх у маріонеток, залежних від захцянок президента. Була б людина – стаття знайдеться.
Ув‘язнення за дебільними звинуваченнями, проголошеними з бодуна Генпрокурором, Надії Савченко – гарна тому ілюстрація. Бо якщо стадо підконтрольне, то кожен, хто насмілиться жити не за його законами – є потенційною жертвою. Навіть з недоторканністю, а тим паче без…

«Відкриті списки», закриті, мажоритарка… – все це гімна варте. Вибирають по зомбоящику, а не за програмами й особистими якостями, списками чи писками. Ототожнив зомбоящик Петю зі швидким закінченням війни на Донбасі – і 54% обдурених проголосували. Персоніфікував той самий зомбоящик ЗЕ, як альтернативу чинній олігархічно-охлократичній системі, і результат вражаючий!
Двічі вражаючий, бо електоральна «чвертка» в другім турі продемонструвала повну відсутність критичного мислення і віру в пустопорожні гасла…

Скоро сім років як про це все пишу. І з кожним днем зріє переконання, що досить… Як у тої бльондинки, що репетувала в маршрутуі – «досит, курва, досит!», забувши слово «зупиніться!»…

17 травня 2019 року.

***

«Сучасним філософам неможливо було б жити та працювати, коли б вони не брехали синхронно одразу всією корпорацією, поглядаючи один на одного для орієнтації – тому, що їм у жодному разі не можна говорити про найголовніше, що розуміє кожен трейдер: вся їх «цивілізація цінностей і сенсів» належить далеко не собі. Вона належить – разом з усіма сенсами, цінностями й іншими жировими складками – тій самісінькій компанії спітнілих від страху фальшивомонетників, яку оптимісти називають «світовим урядом»…
Картель, який керує справами світу через систему тонкої та багатоступеневої гідравліки, зовсім не ховається від безстрашної філософської думки в сутінках. Швидше він сам і відкидає цю сутінкову тінь, в якій філософська думка блукає, намагаючись второпати, на що тепер дають гранти. А на що їх дають, найпростіше зрозуміти, поглянувши, чим стурбовані актуальні художники, мислителі та інший гуманітарний корпоратив.
Звісно, що я не хочу сказати, начебто всі ці люди куплені з потрохами. Зовсім ні. Світ значно жорсткіший. Платити починають лише тим, хто сам пробився в топ – а до того часу кожен мислитель уже добре розуміє, про що розмірковувати, а про що ні.
Сучасний Декарт подібний на елементарну частинку – він проявляється лише там, де цього вимагають розрахунки й баланси. В усіх інших ситуаціях він невідчутний, як електромагнітна хвиля.
Тому всі духовні об‘єкти, що відблискують сьогодні в гуманітарному всесвіті, зроблені з грошей. І найголовніше, точніше – єдине, питання філософії сьогодні звучить наступним чином: з чого зроблені самі гроші. Проте філософи розумні хлопці й про це помовкують».

(Пєлєвін «Лампа Мафусаїла, або Крайня битва чекістів з масонами» у перекладі примітивного конспіролога).

17 травня 2019 року.

***

Ви звернули увагу, що буквалъно весь сучасний політикум втратив здатність вибудовувати пріоритети та виходити за рамки медійних штампів?

Мушу визнати, були окремі спроби. До прикладу: «електронна країна» Дерев‘янка чи дискурс Юлі Тимошенко в контексті концептуальної доповіді Римського клубу (оприлюдненої в листопаді 2017 року; більше тут: http://yurko.info/доповідь-римського-клубу-через-призм/).

Від 99% програм, як партійних так і кандидатів у президенти, які ваш покірний слуга змусив себе переглянути аби не бути голослівним, просто нудить.
До блювотного рефлексу.

Елементарні але вкрай важливі речі, про які писав десятки разів, підтверджені документами та самим життям, залишаються поза увагою нашого політикуму. Ба, більше того – жоден з телеекранних дрочунів не готовий до дискусії про насправді важливе.

До прикладу.

Не відбулося ніякої «Революції Гідності», оскільки революція – це зміна системи, а не рил біля корита.

Вся чинна влада є сумнівної легітимності через порушення ними ж Конституції та законів України після втечі Януковича (ніхто так і не наважився спростувати відкритий лист Глазьєва панові Луценко).

Незапровадження воєнного стану – це злочин, як і проведення мобілізації без його оголошення (детальний аналіз шукайте у Віктора Шишкіна).

Крим «здали», а «Мінськ-1» заблокували з ініціативи Адміністрації Президента (більше в інтерв‘ю генералів: Володимира Замани, якому хочуть заткнути рота фабрикуванням справи про «державну зраду», і Юрія Думанського).

Не існує жодних «Мінських угод», а якщо вони існують -то таємні. Є лише план заходів на їх виконання, який підписаний пенсіонером Кучмою, євродепутатесою Тальявіні (яка свого часу сказала що Грузія розв‘язала війну з Росією), колаборантами Плотніцкім і Захарченко та послом Росії Зурабовим.

Єдиний міжнародний документ, до якого необхідно було апелювати (задумайтеся – чому цього куратори не дозволили робити) – це Будапештський меморандум, згідно якого, взамін на відмову від ядерної зброї, США, Британія та Росія гарантували Україні безпеку та територіальну цілісність. Відтак зовсім не «нормандська четвірка» мала сідати за стіл переговорів.

Нова редакція закону «Про особливий правовий режим воєнного стану», прийнята хибнокомпетентним збіговиськом у травні 2015 року, вихолостила саму суть цього законодавчого акта і перетворила його в потенційно репресивний механізм. Ним і намагався скористатися Порошенко, організувавши спільно з російською стороною провокацію у Керчинській протоці.

Не може йти мова про жодну «ринкову ціну» на газ для населення, оскільки газу українського видобутку є достатньо для потреб населення та ЖКГ, а цей газ належить кожному з нас. Тому можна говорити, до прикладу, про «норвежську модель» (цитую зі слів Коломойського), коли населення отримує газ по собівартості плюс інвестиційна «націнка».

В Україні, за різними оцінками від 600 мільярдів до 1 трильйона вже розвіданих і теоретично обгрутованих запасів газу, з якого ми видобуваємо лише близько 3,5%. А могли б забезпечувати ним не лише себе, а й Європу замість Росії. Розумієте, чому так хочуть запровадити «вільний ринок» землі, що є не лише злочинно з точки зору державних інтересів та інтересів власника – Українського народу, а й цілком неконституційно (більше в того ж Віктора Шишкіна)…

Я можу ще багато перелічувати подібних, насправді важливих речей, але немає сенсу. Просто знаю, що цей допис як і сотні інших розійдеться як хвилі по воді маленького озерця однодумців і зануриться у забуття в стрічці Фейсбуку, потоновши в бесконечному потоці хуцпи…

Тому все більше зріє переконання – немає сенсу продовжувати цю навколополітичну писанину. Моральна сатисфакція на кшталт «так я ж попереджав» – мені не потрібна. Та й складається враження, що вже сьомий рік б‘юся головою в стіну. Тільки не пишіть – читаємо, чекаємо… Вірю, знаю і насправді щиро і дуже вдячний усім, хто намагається зрозуміти…

Не пропонуйте щось створювати й очолювати – це теж немає сенсу. Під перелічені та інші (і важливіші!) тези бабло олігархи не дадуть, а народ не буде фінансувати те, чого не розуміє, або про що йому не розповість зомбоящик. Такі реалії. Не жаліюся, нічого не хочу, а тим паче – не прошу. Пишу поки пишеться, а там як Бог дасть. Не судіть строго…

17 травня 2019 року.

***

Кличко назвав партію «Удар», бо в нього моцний удар. Вакарчук назвав партію «Голос», бо файно співає. Кривий Місько з Перемишлєн має прутня по коліна і вуйка в Канаді, який дає му гроші на купівлю політичної партії. Мучися хлоп як її назвати.

З мене, як політичного консультанта проекту, кава за назву без уживання матюків, яка назбирає найбільше вподобайок.

P.S. Переміг Rob Maison з назвою «Покоління».

18 травня 2019 року.

***

Вчора звикло на кухні увімкнув оракула-зомбоящика. Віщав 1+1, а не 5-й, як звикло. Й ото тільки запхав смакоти до писка, як Бєні-рупор явив мені самого ЗЕ.
Майже новопредставлений президент звертувся до посполитого люду традиційним відео-роликом, щодо інавґурації 20 травня, котру замість кошерного Малого Песаха нав‘язала йому агонізуюча ВРУ. Комік уповів, шо ВРУ створила датою інавґурації купу клопотів киянам, і несподівано завершив – а ми створимо їм.
Признаюся – розреготався, мало ми кавалок пирога з рота не вискочив!
Ото шо вміє – то вміє. Народу таке фест ся подобає. Теперка може розпустити то всьо збіговисько і навіть чверткова еліта не сильно шось буде пашталакати…

Щодо востатньої. Скинули мені черговий ментальний висер припорошених інєлєктуалів:

«За 3 дні до інавгурації. Досягнення Зеленського:
– Гусня роздає паспорти на Донбасі. ЄС не вбачає необхідності введення санкцій за це, а новообраний мовчить.
– Довірена особа Трампа скасовує візит до України через ворогів США і корупціонерів в оточенні Зеленського
- Рада міністрів РЄ відкриває шлях рф до повноправного членства ПАРЄ і скасування санкцій. Новообраний мовчить.
- Північний потік – 2 буде збудований. Каже Меркель. Новообраний мовчить
- Суди випускають скотів, які хотіли знищити 400 000 українців
- Суди дозволяють МАУ Коломойського не платити 60 млн. грн. податків.
- Суди безпределять по Привату
- Друзі Зеленського заявляють, що непогано було б виплатити 2 млрд. баксів Коломойському
- Світовий банк попереджає що денаціоналізація Привату – це пздц
- МВФ не планує видавати Україні кредитів в цьому році.
3 дні до інавгурації…»

То ся називає криза жанру. По-простому: ситуацію на Донбасі сформувала своєю недолугою політикою владна калоліція на чолі з Петром Олексійовичем, як і допустила побудову «Північного потоку», а судівська система є повністю контрольована АП Порошенка. Зрештою, власне Порошенко і по-нині вважає себе президентом, провадить міжнародну політику та роздає медальки і нагороди, зокрема не найкращим представникам російського олігархату з українським корінням.

Так си міркую, що подібні процитованому галицькому хруню гімномети наступного дня після інавгурації звинуватять ЗЕ у тотальній корупції, розвалі економіки, злому забезпеченні армії, високому курсі доляра, масовій вирубці лісу, повенях, буревіях і глобальному потеплінні в Україні. І чверткова еліта буде то всьо фест лайкати…

Так ся підігріває розвал держави на кавалки за здалегідь погодженим пляном…

– Слава Україні! – голосно гукнуть патрійоти!
– Служу Савєтскаму Саюзу! – стиха прошепочуть за їхніми спинами кадебешні аґенти й сексоти.

19 травня 2019 року.

***

Йой, новий срач у Фейсбуці – Портнов ся вернув! Щєстє для рагулів совкових і трагедія для ура-патрійотів!
– Видите, при Порошенкові такого не було!

А-я, Порох безжально давив і гнобив своїх політичних опонентів, наплювавши на закон і справедливість, під одобрямс зграї піда…, перепрошую – порохоботів, яка була готова лінчувати інакомислячих. Я то добре пам‘ятаю – скріни не горять…

Хитрий і розумний рейдер Портнов не дурень – лізти вовкові в пащеку. Проте «Акела промахнулся», і коли в сивого волчари випадают зуб по зубі – конкуренти, спраглі пімсти за віджаті бабки та бізнеса, готують йому показову розправу. Їхні ікла гострі, а ненависть і жадоба наживи рухають уперед – до горлянки ворога…

І знаєте, дивлюся на то лише з гіркотою щодо посполитих українців, яким засрали мізки «Революцією Гідності» аби приховати двірцевий переворот, що призвів тілько до зміни рил біля корита. Тисячі людей вийшли проти системи, а система їх цинічно використала – це гірка правда, але маємо те що маємо. А ваш покірний слуга має в дупі те, як теперка круки будут видзьобувати їден другому вочі, а вовки рвати горлянки.

Попри купу викликів у ЗЕ є один найважливіший – встановлення справедливости. Мені байдуже, чи донесуть той меседж до завтра інагурованого, але у відкритому листі його попереднику (якого той, звісно, не читав) ще у вересні 2014 року написав: «Але… Ви у будь-якому випадку програєте. Це вже очевидно із Ваших системних помилок. Вибачте за відвертість».

Також у тім листі зазначив: «Петре Олексієвичу, єдиний шлях, котрий вбереже державу, а Вас зробить великим Президентом – це відновлення природного народовладдя. У Вас є вибір – перемогти разом із народом, або програти цю віну та втратити державу». (повністю текст: https://vgolos.com.ua/…/vidkrytyj-lyst-do-prezydenta_158380…).

Петро Олексійович мав у дупі природне народовладдя. ЗЕ такого навіть не пишу – це взагалі виходить за рамки його космополітичного розуміння та життєвого досвіду. Та й народ не готовий. Тобто не народ: назвати лохоелекторат народом – це згрішити проти правди. Тому ЗЕ має єдиний шанс зберегти надуті Бєнє-аналом рейтинги – покарати реальних злочинців…

Ну всьо, не продовжуватиму. Маю дурну звичку роздавати безкоштовні поради – то ся ніц не цінує. Тому най ся діє Божа воля, бо ми того заслужили. І що заслужили – то маємо. Пильнуйте близьких і не переймайтеся тим, як павуки поїдатимуть один одного – головне не бути мухами, не втрафити в їхні сіті, й не дати висмоктати з себе залишки крові…

19 травня 2019 року.

***

Кілька рефлексій на інавгурацію.

«Кожен з нас президент» – не найкраща популістична фішка, хоча у заявленому ЗЕ тренді «народного улюбленця» – цілком може бути. Логічним продовженням цієї тези мало би стати конституційне народовладдя – бо відповідальність кожного – це не зле, а ось про повноваження пан презес промовчав.

Коли Европа є вголові – то з‘явиться й тутка – данина евростурбованим малоросам, бо в голові має бути Україна. А «Європа» – це просто реалізація Конституції, на яку, вкупі з Пересопницьким Єангелієм, поклав руку новопредставлений.

Теза про 65 мільйонів українців і заклик повертатися – це файно. Проте бажано почати з перепису. Та й загалом з інвентаризації усіх ресурсів. Заявка про «початок нової епохи» – амбітна і встановлює високо планку.

Головна задача – припинення вогню на Донбасі, а між рядками, в контексті попередньо сказаного, почулося – братовбивства. Це може бути дуже обережний меседж, який приведе Петра Олексійовича до воєнного трибуналу (про те, що Порошенко має шанс повторити долю Мілошевича – пишу ще з 2014 року).

Вкраплення російських фраз – це теж символ. ЗЕ задекларував об‘єднання. Так – це об‘єднання навколо «дешевої ковбаси» і совкових цінностей, в хорошому розумінні цього терміну. І це цілковито виправдана риторика на тлі наскрізь фальшивого й декоративного українства «переможців «Революції Гідності». До честі пана презеса – він не вживав цей маніпуляційний термін.

Сміливо й рішуче ЗЕ вказав на двері одразу всім – депутатам, силовикам, міністрам. Квасні фізіономії «післаних» вельми ся сподобали посполитому люду. Пропозиція хибнокомпетентному збіговиську у ВРУ на посошок прийняти низку законів, на яких наші мамонообранці звикли піаритися – оцінка відмінно! Проте такий хід – це виклик і саботаж, гарантовано. Чого ЗЕ й добивається… Пояснювати не буду.

Завершення теж доволі вдале: «Протягом свого життя я намагався робити все, щоб українці усміхалися. Це була моя місія. Тепер я робитиму все, щоб українці принаймні більше не плакали». Таке собі закріплення «революційної риторики». Найголовніші меседжі – попереду. До кінця травня все більш-менш стане зрозумілим, адже, як казав інший відомий революціонер: кадри вирішують усе.
Ну і натяк Бєні про «революцію» та «мільйон зеленських» – це теж символічно…

20травня 2019 року.

***

«Смотрящий по Шансону сказал: сущность власти не в том, что уркаган может начать войну. Сущность власти в том, что он сможет и дальше остаться уркаганом, если отдаст такой приказ точно в нужный момент — когда к нему повернутся пацаны. И никакого иного владычества нет, есть только гибель на ножах или слив в 3’14дарасы.
Древние понимали это, нынешние нет.
Поистине, искусство властителя сводится лишь к тому, чтобы как можно дольше делать вид, будто управляешь несущим тебя смерчем, презрительной улыбкой отвечая на укоры подданных, что смерч несется не туда…».

Цитата Пєлєвіна для ЗЕ, який нині кинув пачку дріжджів у вигрібну яму порохоботської пропаганди. Теперка, коли лайно поперло крізь усі щілини – свіжоінавгурований повинен по-пацанячому тримати кураж і водночас бути хитрим яко лис Микита.

Першими мають бути нещадно відшмагані два гонорові паяци, котрі не віддали честь – Вася (псевдо – Ібунько) і ще якийсь мордатий хрунь. Їхній демарш – це все одно, що на стрєлці опустити авторитета. Політичні трупи фраєрів мають висіти на центральному Майдані – інакше самого авторитета очікує «гибель на ножах». Без варіантів.

Законність розпуску хибнокомпетентної зграї – більш ніж сумнівна. Зате достойна відповідь за зіпсутий Малий Песах – всі жертовні барани помічені й пронумеровані. Теперка спостерігаємо – чиї яя твердші.

Темп збавляти не можна – народ спраглий видовищ! Але не ритуальних танців зі скандуванням «армія, мова, віра», а реальних довготермінових посадок з конфіскацією. Мамона упаси, щоби ЗЕ опустився до покарання «стрілочників»! Стрілочники – то його надійна гвардія! Тільки високопоставлені мародери та тлусті порохоботи мають змінити затишні кабінети на шконки біля параші! Інакше – «слив в 3,14дарасы».

Тут вельми важливий силовий блок. У Генпрокуратурі, СБУ, ЗСУ ще залишилася (принаймні так міркую) та середня ланка служак, які не опустилися до банального мародерства за взірцем своїх керманичів. Власна цей прошарок спеціалістів і забезпечить реалізацію політичної волі ЗЕ, звісно, якщо він її проявить…

Так що слідкуємо за кадровими призначеннями і поЗЕленінням політично-чиновницького істеблішменту. Дрібні корупціонери, отримавши відповідні гарантії – зливатимуть більших, апаратні працівники міністерств і відомств – забезпечать доказову базу для посадки своїх начальників…

Вагання, нерішучість, як і зайва бравада преЗЕдента – це «слив в 3,14дарасы» з подальшою «гибеллю на ножах»…

Запасайтеся поп-корном – серіал обіцяє бути цікавим, якщо режисери не передумають і не змінять сюжет…

20 травня 2019 року.

***

«Львів має найвищу щільність забудови не тільки в колишньому СРСР, а і в усій Європі. Густота населення на один гектар території міста перевищує в три-п‘ять разів усі великі міста України. Вузькі вулиці, затисненість забудови, катастрофічна відсутність широких хордових і кільцевих магістралей, брак вільних територій гальмує його розвиток і потребує зміни концепції спеціалізації виробничих сил і розселення, зокрема зменшення його населення до 600-650 тисяч. Ми маємо зрозуміти, що рано чи пізно, а для комфортного розселення навіть 650 тисяч населення потрібно зарезервувати територію, що в 2-3 рази більша від тої, що займає сьогодні наше місто…»
З інтерв‘ю заслуженого архітектора України, лауреата Шевченківської премії Зеновія Підлісного 26 березня 1999 року газеті «Високий замок».

***

У місті продовжуються “замінування”. Але достатньо команди і провокатори та ворожі агенти, яких у Львові до біса, можуть здійснити свій лиховісний задум…

21 травня 2019 року.

***

Чекались’те цуда? Цуда не буде, але й панікувати зарано. Бордель – не то місце, де виховуються благородні панянки. Та й благородні панянки можуть бути стервами куди злостивішими чесних повій. Так і в політиці. Ви чого очікували від ЗЕ – політичних незайманок?

На разі маємо мікс юристів і сценаристів. Нема такого поняття, як «юрист Бєні». Лоєр – не мати Тереза, та й остання би ніц без грошей не вдіяла. Пригадуєте анекдот: сотворив Бог добро, а дідько зло, сотворив Бог день, а дідько ніч, сотворив Бог адвоката, дідько замислився… і сотворив ше їдного адвоката…

Видите, в тіпа українця Порошенка – главою АП став кошерний Боря Ложкін, в єврея Зєлєнского – українець Богдан зі Львова. Що це означає? Ніц. Зовсім ніц – поки не побачимо дії, себто вчинки.

Креатура глобального олігархату ЗЕ – не виріс у стерильних умовах, і не вирощений природньо – громадою. Він голограма вчителя Голобородька, яку в мізки лохоелекторату вживив бєні-анал. Цей медійний образ – провідник трендів. Але творець цього образу теж претендує на дивіденди від багатогодинних інвестицій дуже дорогого ефірного часу та витрачених долярів на боротьбу з ненависним йому поглиначем Привату. Попіл Привату стукає в серце Бєні…

Але у команди ЗЕ немає сентиментів. Меркантилізм. Лише рафінований, 100% меркантилізм, заснований на космополітизмі. І команда зрілих, цинічних прагматиків з революційними гаслами. Це не зле і не добре. Вони як флюгери реагуватимуть на громадську думку, яку формуватимуть засоби масової ідіотизації населення та лідери думок у віртуальній мережі. На жаль більшість таких «лідерів» – це банально проплачені 3,14да…, перепрошую, професіонали на кшталт улюбленців тих, хто думає, що він самостійно думає (це про «портнікових-пономарів», якшо шо, намьокую).

Проте меркантильна команда ЗЕ чутливо реагуватиме на електоральні настрої, а це дає шанс мислячим формувати «повістку дня». Ну, сподівань на це у мене, чесно кажучи, немає, хоча шанс у народу не допустити розвалу країни та кривавого сценарію, все ще є.

Вибори до парляменту. Такі да -не зовсім законні. Але вам їх юридично обгрунтують, не партеся. В системі напівлегітимної влади загалом – це немає особливого значення. 3% бар‘єр – це чергові тараканячі «біга», бо з‘явиться ще кілька потенційних «прохідних». Навіть квола самонеміч, за чесно вкрадені з львівського бюджету гроші, може знову з‘явитися у парляментській салі, на чолі з сонцесяйним львівцепастиром – і на них лохів може вистачити. Але загалом – там, під люстрою ВРУ, теж не з‘явиться нічого доброго. Маса зомбованих ідіотів вчергове виконає свою місію статистів іпоодинокі винятки не змінять правило…

Містечковим багатіям варто задуматися – якщо вони не створять власні політичні механізми, домовитися з «нинішніми», як це було досі, вже не вийде. Меркантильні космополіти, чітко виконуватимуть задачі глобального олігархату по зачистці ринку від місцевих вискочок. При ЗЕ потішні антикорупційні органи, під пильним оком іностранних консультантів, швидко можуть перетворитися в новітнє ЧК. І нарід буде плескати в долоні…

Вчіть історію, і пом‘ятайте меседж Коломойського про революцію.

21 травня 2019 року.

***

Увімкнув на кухні 5-й канал. ВРУ. Бурбак. Нє-е, таки треба Надю з мінометом, або Голобородька з автоматом )))

22 травня 2019 року.

***

Щойно придумав новий термін – Нова Українська Революція. Скорочено НУР. Колись дзядзьо і бабця казали – «дати нурка». Себто пірнути. Ось і ми пірнаємо, не знаючи дна…

Навіть відеоблог записав, після того як 3 хв переглянув зомбоящик, може згодом викладу. Отже – загострюється протистояння і ставки ростуть. Світовий олігархат руками меркантильної команди мільйонерів хоче знищити систему влади мільярдерів. Ага, система зміниться – це і є революція.

Проте малисьмо вже таку 100 літ тому. І що? Вартували мільйони загиблих у громадянській війні, виморених голодом і репресованих, тих здобутків СРСР, які нині знаходяться в лапах жменьки олігархів?

Пошуки компромісу команди ЗЕ з ВРУ, з одночасним нищенням системи олігархічної влади, породжує потужний когнітивний дисонанс – вони хочуть ліквідувати систему руками фаворитів цієї ж системи!

ЗЕ кинув хибнокомпетентним псам кістку – вибори за старими, або близькими до старих правилами, взамін на розпуск. Але «переможці «Револбції Гідності», себто ті, чиї «революційні» рила змінили донецькі біля корита, розпочали небезпечний для себе і для держави саботаж.

І це закономірно. В атвєтку ЗЕ вже отримав загрозу скасування призначеня Богдана, наміри Парубійка оскаржити в КСУ розпуск парляменту, демарш генплокулола та інші прєлєсті. Пропорохоботські ЗМІ рватимуть його за кожен промах на шматки, хоча все, що робить ЗЕ – спричинене діяльністю папєрєдніків і … революційною необхідністю.

Так, розпуск ВР є незаконним. І що? А хто витер ноги об Конституцію? Отож. Пишу вже роками – законодавча шизофренія породила політичну! Нині вранці, в коментарі для телєвізії казав, що повернення Портнова, Коломойського – це чергове свідчення підміни закону політичною доцільністю. Бо якщо б діяв закон, то ці персони, та інші, котрі вже готуються прибути в Україну, або з неї б не виїхали, або вже не верталися, чи верталися в кайданках.

Революції не відбуваються по закону. І ті, хто де-юре вчинив двірцевий переворот, обдуривши і вигнавши Януковича – це прекрасно знають. Коли вони нині апелюють до законів і Конституції, то це все одно, що пияки з бодуна, похмелюячись, засуджують алкоголізм.

ЗЕ не дурень і розуміє: поки має підтримку серед народу – мусить проявити твердість яєць, зламати супротив нинішньої бидло-еліти, й зачистити ринок і територію від містечкових олігархічних впливів для приходу корпорацій. Якщо він не впорається – в спину йому вже дихають наступники, на чолі з його політичним альтер-его – співочим Славком…

Я таки певно буду «закруглятися» з політичною писаниною. 1 червня минає 7 років з початку моїх публічних дописів. І нехай це все залишається для історії. В житті є багато цікавіших і насправді важливіших тем…

22 травня 2019 року.

***

Поки ще нинішний не сильно накосячив, згадаю Петра Олексійовича. Традиційно увімкнув на 5 хв зомбоящмка поки снідав домашнім сиром, зі сметаною та мармолядою з абрикосів. Смакота! На 5-м каналі екс-презес уповів, що наміри притягти його до відповідальності чи звинуватити за інцидент у Керчинській протоці, закон про мову та Томос – це атака на «армію, мову, віру».

Розвінчуємо хуцпу.

Провокація в Керчинській протоці – це спроба зірвати вибори запровадженням воєнного стану, закон про який в 2015 році підлаштували під диктатуру, вихолостивши його зміст.

Закон про мову з ініціативи російськомовного в побуті, не етнічного українця Порошенка – то є лише виборча технологія з цілою низкою запитань щодо її доцільності.

Томос з рук юдея-хабадівця Наріка та юдея, диякона московського патріархату, Порошенка – це політична гра і виборча технологія, до того ж з порушенням Конституції.

Не дискутую, бо про це все детально писав десятки разів.

Ну і заради балансу справедливості. Призначення пана Богдана на посаду голови АПУ – є 100% незаконним, як не крути (детальніше тут: https://www.radiosvoboda.org/a/29955959.html)

Повторюся: держава в якій влада роками витирає ноги об закони й Конституцію – приречена.

23 травня 2019 року.

***

Щойно в прямому етері почув ЗЕ і його фразу «країна в смартфоні». Взагалі то пасувало би, при цитуванні, згадувати автора цієї концепції, Юрія Дерев‘янка, з його виборчою програмою неоекономіки, та запровадити пост віце-прем‘єра з питань електронної демократії, але…

Як казав один відомий персонаж: чєво адін чєлавєк пастроіл – другой завсєґда разобрать сможет!

Блокчейн, як ланцюжкова база даних, є добрим інструментом. Проте виникає запитання – в чиїх руках знаходитиметься цей потужний інструмент? Бо інтернет-шахрайства, хакерські атаки, зливи баз даних і подібне – це зворотній бік медалі електронної демократії та державного управління. Так, інтегровані бази даних, реєстри власності, земельні кадастри, природні ресурси, генплани населених пунктів тощо – все це, за винятком інформації з обмеженим доступом, має бути загальнодоступним і належно захищеним, за допомогою того ж блокчейну, але…

Але в основі всього має бути… земля. Земля – як джерело природньої економіки, як гарантія правдивої, а не намальовано-позиченої незалежності, як енергетичний ресурс. Відтак триєдина основа держави – це земля (природа), людина та спосіб їх взаємодії.

У практичній площині – це конституційні територіальні громади-власники, пріоритети фермерського (екологічно чистих продуктів) сільськогосподарського виробництва, баланс «централізованої» влади національної еліти та місцевого самоврядування, система народної міліції та територіальної самооборони та багато інших компонентів.

Найголовніше – вони мають вибудовуватися, як система, від землі. Як росте дерево – глибоко пускаючи коріння в землю, в національну традицію, а листочками сприймаючи і передаючи сонячну енергію, іновації та креатив.

Все насправді просто – біткойни їсти не будеш, блокчейн на хліб не намастиш і смартфоном землю не зораєш…

23 травня 2019 року.

***

Рекляма уряду Гройсмана обійшлася зацофаним тубільцям у 36 мільйонів грн. То підрахував громадський рух “Чесно”. Чесно, у цьому випадку вірю. А ше вірю, шо горді та мудрі українці оберуть Гройсмана до парляменту. Нація мазохістів, нє – обирати тих, хто їх обкрадає? А потім ще цим і пишатися…

23 травня 2019 року.

***

Інфорефлексії…

Накінець після примітивного конспіролога і Філарет сказав про де-факто «Константинопольський патріархат» на противагу Московському:
«За назвою ми – автокефальна, а насправді ми залежна від Константинопольського патріархату церква. Так само, як Українська православна церква Московського патріархату має незалежність в управлінні, але входить до складу Московського патріархату”
Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3128543

***
Петиція за відставку ЗЕ набрала понад 25000 голосів упродовж дня…
Зареєструйте хтось петицію про довічне ув‘язнення мародерів. Можна з прізвищами. І подивимося скільки набере.

***
Що робити ЗЕ? Дві речі:
1. Пояснювати людям свої дії та спілкуватися з ними.
2. Діяти по-закону.
Як саме – не скажу. Але ще кілька «ляпів», розтиражованих порохоботами, і в парламенті буде з десяток партій за рахунок електорату «слуг народу».

***
У ЗЕ назвали свою ідеологію – лібертаріанство. Себто максимум індивідуальної свободи та мінімум державного апарату. Проте його трактування дуже широке – від анархізму до капіталізму.

***
Бойова подруга Пашинського, фахова артилеристка Танічка Чорновол заявила, що ЗЕ узурпував владу і певно доведеться виходити на Майдан. Яка розумна дівчинка, просто прєлєсть.

***
А тим часом знаний і гнаний рейдер Портнов продовжує атакувати «Переможців «Революції Гідності»:
«Директор департамента специальных расследований Горбатюк, действуя по предварительному сговору, в составе организованной преступной группы, имея ошибочное представление об интересах службы и преступный умысел, направленный на сокрытие массовых убийств на Майдане, с целью ослабления государства в интересах Российской Федерации, в неустановленном месте вошёл в преступный сговор с организаторами массовых беспорядков впоследствие ставших украинской властью, организовал работу департамента спецрасследований ГПУ по выведению из под подозрений и уголовной ответственности высших руководителей преступной иерархии»
(більше тут: https://t.me/PortnovUA/717)

***
Бєня пішов стопами примітивного конспіролога і став консультантом. Проконсультувавши ЗЕ, він веде перемовини з «касиром сім‘ї Януковича», який прекрасно себе почував після «перемоги «Революції Гідності», і кумом львівського олігарха Антонова – Віталієм Хомутінніком, а також із поважним російсько-українським бізнесменом Павєлом Фуксом, який, за сприяння Петра Олексійовича, потужно «зайшов» на український газовий ринок. До згаданих достойних людей доєднається частина партії «Відродження», а також «партія мерів» «Довіряй ділам», яку організовують нещодавні друзі Петра Олексійовича – Труханов і Кернес. Ну і Фукс, що важливо – близький друг останнього з молодості…

Ага, це все про Україну…

***

За черговим доносом добрих людей примітивниго конспіролога заблокували. Ці блокування переросли вже в систематичне цькування. Жодних пояснень АДміністрація славного Цукерберга не надала. Жодних! Порушення якихось абстрактних правил спільноти – без права на апеляцію чи пояснення. Це прототип НСП – електронний концтабір. З чим усіх і вітаю. Хто захоче – мене знайде. Кого треба – сам розшукаю. Загалом доведеться перегляути і список друзів, і користування цією мережею з нелюдськими порядками у гірших варіантах тоталітаризму.
З повагою, Ю. Ситник.

24 травня 2019 року.

***

Ну ось, на цьому все. Бажаю всім успішного Переходу, а собі – видати примітивно-конспірологічні дописи окремою книгою. До зустрічі в етерах і наяву!

 

Залишити відповідь