Припорошеним державникам

 

Пані та панове, шановні “державники”, стурбовані “проривом” кордону прихильниками пана Саакашвілі, та ним самим, дозвольте щось у вас запитати? Відповідати не обов’язково, просто задумайтесь.

1. Чомусь я не помітив на ваших сторінках хронічної глибокої стурбованості, не те що перетином, а взагалі відсутністю кордону на сході України – це вже сприймається як норма і досягнення “переможців “Революції Гідності”?
2. Якщо в порушенні східного кордону (в анексії Криму, війні, котра АТО) винна Росія, або особисто Путін, чи вважаєте ви нормальним те, що станом на сьогодні весь український мобільний зв’язок належить російській компанії, а 9 вітчизняних обленерго контролює (в більшості випадків як мажоритарний акціонер) фірма, котру очолює гаспадін Бабаков, довірена особа російського президента?
3. Багато з вас було на Майдані, першому та другому – за що ви туди ходили, добилися, того чого хотіли, в країні стало ліпше жити?
4. Ви справді, чесно, незважаючи на особистий комфорт і набуті за останні три роки статки, вважаєте, що нинішня влада є якісно кращою – дотримується законів, не краде, поважає права людини?
5. В чому різниця між мотивацією вашого протесту на останньому Майдані, та мотивацією людей, котрі вчора допомогли Саакашвілі прорвати кордон, адже ви теж, начебто, протестували проти порушення ваших прав – то чим права кожного з вас, зокрема на “європейський вибір”, є “правішим” від прав Саакашвілі, гарантованих йому Конституцією України?
6. Чому є гірший громадянин України, грузин Саакашвілі, лідер партії “Рух Нових Сил Саакашвілі”, котрому Порошенко своїм Указом надав громадянство з мотивацією “державного інтересу України”, від громадянина України, народного депутата від “Опозиційного блоку”, росіянина Новінського, прийнятого до громадянства президентом Януковичем, як особи, яка має визначні заслуги перед Україною, за поданням міністра економіки в уряді Азарова Петра Порошенка?
7. Чому ви називаєте прихильників Саакашвілі, які порушили державний кордон, і, ймовірно, нанесли легкі тілесні пошкодження силовикам, злочинцями, в той час, коли майданівців, котрі калічили міліцію камінням і “коктейлями Молотова”, вважаєте героями – тому що засновник Партії Регіонів, президент Порошенко є принципово кращим та іншим ніж голова Партії Регіонів, президент Янукович?
8. Чим є гіршими ті політики, котрі підтримали повернення Саакашвілі, зокрема Тимошенко, Садовий, Гриценко та Наливайченко, від тих, які це не підтримали, зокрема Рабінович, Пашинський, Аваков та Ляшко?
9. Чи не обурила вас публічна, під телекамери, та в обличчя народних депутатів, брехня генерала прикордонної служби, який розповідав, що митний перехід у Шегині є замінованим?
10. Чи вважаєте ви, що уникнення загрози загибелі, внаслідок спрацювання вибухового пристрою, є для людини крайньою необхідністю? (Не є порушенням правил перетинання державного кордону України вимушене перетинання державного кордону особами, вчинене в стані крайньої необхідності, а також за інших вимушених обставин – частина 9 ст. 9 Закону України “Про державний кордон України”).

Можна продовжувати, але достатньо й цього. Якщо після того, коли ви раптом подумаєте над цими запитаннями і все-таки захочете подискутувати, то переконливо прошу попередньо ознайомитися з моїми думками й припущеннями, викладеними в наступних публікаціях:

Спецоперація “Третій Майдан”?

Право Саакашвілі

Операція “Повернення Саакашвілі”


та цьому відеоблозі:

Прошу це з тієї причини, що коментуючи мої дописи ви висловлюєте не стільки свої думки, скільки пропагандистські кліше, заготовані провладними політтехнологами. А я буду вдячний за ваші власні міркування та аргументи. За “припорошених” не ображайтесь – це не стосується когось із вас конкретно. Дякую!

Залишити відповідь