ПО проти ЗЕ. Все лише починається.

ПО вже оголосив ЗЕ війну до переможного реваншу… А поки ріжні експерди з вумними речами, солодкоголосі гросмейстери хуцпи та журнашлюшки з пафосними лицями обґрунтовують чергову зміну рил біля обмілілого бюджетного корита, ваш покірний слуга, проігноровувавши свій громадський обов‘язок обрати менше лайно, нескромно підібрав для вас низку цитат, які пояснюють те, що відбулося, і обгрунтовують усе паскудство, що нас очікує…

Потреба в «нових обличчях» є начебто очевидною, але надуманою. Насправді потрібна зміна системи, в якій і з’явиться нова еліта – про це воліють мовчати як ЗМІ так і експерти, а ті, хто беруть термін «зміна системи» на озброєння, як правило не розуміють про що йдеться. Тому неусвідомлений протест народу проти чинної олігархічно-охлократичної системи (коли хитра меншість обирає нікчемність руками зомбованої ЗМІ більшості) буде вчергове підмінено вибором намальованих олігархічними масмедіа «рятівників нації».

3 травня 2018 року.

***
Комплексно про ЗМІНУ СИСТЕМИ (як єдиний спосіб порятунку держави) не говорить НІХТО. Мушу зазначити, що категорично не погоджуюсь із тими, хто обмежується поняттям «зміни політичної системи». Політика – це похідне. Мої обгрунтовані й деталізовані погляди на «зміну системи» у чисельних публікаціях – загальнодоступних і нікому не цікавих.
Зміна жопи на троні без стратегії та команди – це чергове «пакращення». Нові рила біля корита схочуть нажертися, а корито пусте! Тому займуться перерозподілом власності, що в сукупнусті з іншими факторами приблизить сценарій повномасштабної громадянської війни.

7 травня 2018 року.

***
Порошенка злиють. Відбудеться заміна місцевого олігархату на світову корпоратократію – Синдикат (у термінології Ніколаса Хаґґера), якій містечкові олігархи не потрібні. Залишаться лише такі як Пінчук, який прийняв «клятву дарування» (більше тут: http://yurko.info/вакарчук-гриценко-садовий/). Через них і своїх кураторів Синдикат здійснюватиме контроль над своєю черговою колонією та її тубільним населенням. Зрештою, про заміну наших олігархів на справжніх «акул бізнесу» нещодавно заявив Коломойський, який початок цього процесу вже відчув на власній шкірі.

20 травня 2018 року.

***
Не нормально, коли гордяться президентом, який очолює корупцію та порушує закони й Конституцію. І не тому, що він є найгіршою людиною в цій країні, а тому, що він є фаворитом системи, котра вже фактично знищила державу. Аргументи на кшталт «коли б не Порошенко то російські танки вже би були в Києві» – це діагноз суспільства загалом. І не тому, що всі ці аргументи підтримують, а тому, що у здоровому суспільстві непристойно подібні речі говорити вголос – це неприпустимо як і висратися посеред людної вулиці.
Чи винуваті в цьому ЗМІ, олігархи, Путін, ж#ди чи масони? Рівно настільки винуваті, наскільки народ готовий їм вірити. Чи винуватий народ, що не розуміє законів природи і розвитку суспільства? Ступінь його вини є обернено пропорційна намаганню зрозуміти: лінь пізнавати не знімає відповідальності за невідання, тим паче, що інструмент пізнання – здоровий глузд, доступний кожному.

13 червня 2018 року.

***
Воєнний стан?
Написали мені, що виборів не буде, а введуть воєнний стан. Відповів, що введення особливого правового режиму воєнного стану – це козирний туз у рукаві Президента. Але писав я про це у відкритому листі до нашого Ґаранта ще 26 вересня 2014 року:
«Більше того, незважаючи на нелегітимні переговори нелегітимних осіб про нелегітимне перемир’я – війна продовжуватиметься. І причина введення воєнного стану у Вас завжди буде. Або її створять».
(більше тут: http://vgolos.com.ua/…/vidkrytyy_lyst_do_prezydenta_158380.…)
Наголошую, про те, що війна продовжуватиметься невизначено довго, написав майже чотири (!) роки тому. Зрештою, писав яким чином її можна припинити, але маячня примітивного конспіролога всім до сраки, тому вже більше не пишу.

19 червня 2018 року.

***
«Переможці «Революції Гідності» перехитрили самих себе, тому що лише «Повстання» було легітимним способам зміни режиму Януковича. Замість того вони узурпували владу й видумали щодо народного Майдану фейковий термін – «революція». Революція – це зміна системи, а не рил біля корита.

22 червня 2018 року.

***
Насправді, хто буде президентом України в її нинішньому статусі де-юре і де-факто – цілком не важливо. Де-юре вся система влади в Україні є не зовсім легітимною. Більше тут: http://runa.pp.ua/…/60-viina-i-zminy-do-konstytuciyi-nesumi…
Де-факто ми втратили територіальну цілістість, частина країни анексована, частина окупована, а неконституційна влада, сформована олігархічними кланами, знаходиться під зовнішнім управлінням.
Що змінить заміна рил біля корита? Нічого. Лише поглибить хаос. Чи є політична сила, яка декларує (хоча б декларує!) зміну системи? Але не зміну впливу містечкових олігархів на диктатуру глобальних, що власне і стане головною інтригою виборів, а власне зміну системи! Поки що не зустрічав.

25 червня 2018 року.

***

Отже, оця вся риторика, спрямована на дискредитацію політичних опонентів, найперше Юлі Тимошенко, вдарить бумерангом по Петру Олексійовичу – просто в тім‘ячко.

07 липня 2018 року.

***
Перемога глобального олігархату неминуча, але він не даватиме гарантій місцевим баригам. На кого буде ставка – побачимо. Слідкуймо «за руками» і будьмо уважні – ціна помилки – це наші життя, а також наших рідних і близьких, яких і так на сьогодні вже надто багато забрала ґешефтна війна…

07 липня 2018 року.

***
Лінії розколу проходять уже не тільки «за Майдан – проти Майдану», що в контексті «европейського» та «русскомірского» векторів призвело до втрати територіальної цілісності, а «за Порошенка – проти Порошенка», за «мир будь-якою ціною – війною до переможного кінця» (і пофіг якого), за «европейські цінності пакетом» та «проти гомодиктатури». Відтак, ці лінії діляться на дрібніші, до прикладу «за Гриценка – за Юлю» і пронизують тріщинами весь суспільний організм. Коли тріщини пронизують конструкцію цілком, що з нею робиться? Правильно – вона розсипається на уламки…
Разом із тим, нинішнім напівлегітимним не можна передавати владу без твердих гарантій недоторканності. А таких гарантій їм ніхто не дасть. Припустім – пообіцяє Юля. Ну і що. НАБУ та Антикорупційний суд, які фактично підконтрольні «західним партнерам», почнуть нинішніх садити пачками. Ні, не тому, що там хтось бореться за справедливість, а лише для того, щоби випустити пар і показати хто в нашій хаті насправді господар. І тут є об‘єктивна загроза того, про що говорила пані Тимошенко: лише розпалювання війни, тобто переходу її на якісно інший рівень, надасть підстави для «легалізації» воєнного стану, а відтак і консервації влади на невизначений термін.

9 липня 2018 року.

***
Ніхто, бігме, ніхто так не шкодить політику, як увірувавші в нього довб@й@би, котрі пирскають ядом ненависті на тих, хто критукує їхнього кумира. Особливо це характерно для вилупків мінстеця й увірувавших у Святий Безвіз та світле майбутнє Рошенії.
Серед порохоботів є дві категорії ідіотів: користі й безкорисні.
Перші дзявкають за преференції собі укоханим або своїм рідним – це робота та інтЕрес. Чому ідіоти? Бо не можна публічно восхваляти людину, котру невдовзі судитимуть як злочинця й мародера. То не мудро.
Другі – це ідіоти за переконанням, патерналісти – альтер-его московитів, увірувавших у царя Вову. Це неосталіністи, які готові розправлятися з інакомислячими і до цього публічно закликають. Вони не помічають очевидних речей, вірують у 144 рехформи президента і вважають, що то хтось сере у штани їхньому кумиру.
Другі викликають у пересічних і тверезомислячих людей природнью огиду, бо, як і згаданий вище персонаж, переходять на особистості коли бракує аргументів.
Категорично не можна ставити знак рівності між порохоботами та політиками які належать до табору Порошенка! Категорично!
Політики прекрасно знають не лише про всі гріхи свого патрона, але водночас добре поінформовані про конкурентів. Відтак, вони цілком логічно і вірно вважають, що зміна одного негідника на іншого – нічого не вирішить, але при «своєму» негіднику хоч вони себе почуватимуть добре. Політики не опускаються до шельмування опонентів і сприймають взаємні зливи компромату чи гостру критику як гру, правила якої, невідомо ким встановлені, не порушуються, бо система порушників витискає на марґінес.

29 липня 2018 року.

***

Якщо суспільство не готове до зміни системи – то це його колективний вибір і з цим нічого зробити ми не зможемо. У цій ситуації держава приречена на розвал або існування в якості «зони керованого хаосу» чи ресурсного придатку для геополітичних гравців.

10 серпня 2018 року.

***
Слухай, ну хоч раз щось напиши добре про Порошенка, – каже мій близький товариш по телефону. Заради об’єктивності чому б і не написати. Скажу так: Порошенко розумний і прагматичний і я не очікував, що він так довго протримається. Ба, більше того, він має невеличкі шанси на другий термін, якщо вибере правильну стратегію. Порошенко фаворит Маятника – чинної олігархічно-охлократичної системи. Тому, пишучи щось погане про Петра Олексієвича, насправді пишу про систему, яку він очолює. Нічого особистого…

13 серпня 2018 року.

***
Фальшстарт.
Тлустий порохоботик Тарасик Чорновіл написав про «тупий фальшстарт опозиційної тусовки».
Ця теза, поза сумнівом, має під собою певні підстави – метушня у політичному тераріумі вміло використовується припорошеними політтехнологами для просування ключової ідеї безальтернативності нашого чоколядового майбутнього.
Більше того, спілкуючись із простими людьми підтверджую – ця політична технологія діє!
Проте насправді все з точністю до навпаки – фальшстарт у Петра Олексійовича.
Його стратегія на вибори – це стіл із поламаними ніжками.
Перша – це Святий Безвіз, який призвів до неконтрольованої міграції, буквально – втечі українців за кордон.
Друга – це Томос, який у випадку успішного просування ще більше поляризує суспільство, а у випадку провалу нанесе відчутні репутаційні втрати Петру Олексієвичу.
Третя – це світлий образ Головнокомандувача, який може швидко трансформуватися у «військового злочинця».
Четверта – це показушна українізація, та героїзація війни. Ця «ніжка» наскрізь проточена фальшем, фінансовим геноцидом українців, ґешефтом на війні та тотальним розкраданням бюджету.
Кожна теза – «ніжка» має тенденцію до швидкої втрати несучої здатності в часі. Тому нинішнє «покращення» політичного здоров‘я Петра Олексійовича може виявитися саме тим, яким буває поліпшення стану хворого перед агонією.

26 серпня 2018 року.

***

Петро Олексієвич, як лідер «Переможців «Революції Гідності» й головний її вигодонабувач, впевнено взяв курс на «захід». Цілком вірно – президентом усієї України він об‘єктивно бути не може, тому, що як і більшість головних потенційних претендентів, не спромігся на якусь об‘єднавчу ідею. І це теж закономірно, бо принцип «розділяй та володарюй» добре корелюється з «грабуй і багатій».
Відтак «переможцям» об’єктивно не потрібні Крим з Донбасом (перший вони здали/продали безповоротно) і вони мобілізують електорат образом лютого ворога та маніпулюють патріотичними почуттями, особливо загостреними в часі війни. Але своєю цинічною корупцією та тотальною хибнокомпетентністю «переможці» налаштували проти себе не лише інфікованих вірусом «русскава міра», а й частину тверезомислячих патріотів, які вже не ведуться на «печеньки Нуланд» і «кружевні труселя».
Виборчий процес, як нещодавно Майдан, стане ще одним потужним каталізатором ментального лайна в електоральних мізках, що загрожує остаточним розвалом держави внаслідок кривавої міжусобиці, хаосу (звісно – підтриманих і зорганізованих зовнішніми силами) та/або повномасштабного військового вторгнення з повторенням в Україні югославсько-лівійсько-сирійського сценарію.

7 вересня 2018 року.

***
Київська астролог та ясновидиця, чиї передбачення реально збулися, вважає, що ні Петя, ні Юля, ні Толя не виграють вибори.

7 вересня 2018 року.

***

Кого ми виберемо? Якщо не буде військового перевороту до Нового року, то того, кого нам «старші пацани» призначать. А вони, поки що, виходячи з примітивно-конспірологічних спостережень, ще нами торгуються.

11 вересня 2018 року.

***
Мій вибір – сильна і самодостатня Україна, а не генномодифікована Рошенія.
Проте нас очікує вибір більшості, який просто розірве державу на частини. Нині народ, як того бідолаху – прив‘язали за кожну ногу до коня і поганяють скакунів нагайкою в різні боки…

20 вересня 2018 року.

***
Удаваний націоналізм, яким влада як фіговим листочком прикриває свій хибнокомпетентно-корупційний срам – це потужний дратівливий фактор для іншої частини населення, зомбованої міфом «русскава міра» як альтернативою содомуючому «заходу».
Таким чином усі ці «безвізи», «томоси», «нато», «евроінтеграції» тощо – насправді є ідеологічними меседжами, які реально не несуть позитив, а лише поляризують суспільство.

20 вересня 2018 року.

***
Перетворити будь-якого поважного політика, навіть главу держави з респектабельного джентельмена в баригу та злодія – це для ЗМІ що два пальця обісцяти, перепрошую.
Але навіть їм на це потрібен час. Якщо глобальна еліта вирішить злити чоколяду в унітаз, то в обмін на позов до суду, за публікацію про куплену Порошенком зустріч зі Трампом, BBC розпочне журналістське розслідування корупції гашого гаранта. І ми про його результати (а вони й так уже відомі) дізнаємося найближчим часом.
Ось тоді й почнеться фінальний акорд загальноукраїнської шизофренії з випусканням пару – аж до військового перевороту включно. Якщо нашому дорогому Гаранту ним же й упослідженої Конституції, вдасться домовитися з сильними світу цього, то залишиться Петро на царстві хоч би що там соціологи не малювали і який би компромат опоненти не витягували на світ Божий.

26 вересня 2018 року.

***
Нарешті! Люциперовий Анджейко 1-й, самонемічний львівцепастир і хрунь сонцесяйний Галичини, публічно заявив, що йде у презеси всія, понадгрижуваної його хазяями, України.
Яке то щєстє! Теперка го на робочім місці не буде 90% часу, а не 70% як нині – нарід у ратуші троха передихне. А ми будемо в скорім часі мати нове сміттєве шоу та ше багато єнших несподзянок.
Але матолок не відає – його кар‘єра вже ся скінчила, а зараз то тілько інерція…

03 жовтня 2018 року.

***
Ще одне спостереження, так би мовити «конспірологічна версія»: як Януковича «розвели» з євроінтеграцією, так і Порошенка можуть кинути з обіцянками підтримки проти відкритої московської агресії. Те, що зараз відбувається, можна змалювати таким чином: наша влада як той дресирований пес – дразнить голодного ведмедя, повіривши, що господар пристрелить звіра, коли той вилізе з берлоги. Але пес не знає, що господар може його й згодувати звіру, або в нього просто патрони відсиріли…

13 жовтня 2018 року.

***
Куме, ви пропили всі гроші, просрали господарку, вбрані у драні сподні, шо вкрадете – те з пияками проп’єте, привселюдно обісралися, а ходите селом і всім уповідаєте, який ви моцний хлоп і шо без вас село геть пропаде – звар‘ювалис‘ те?
– Куме, дивлюсі в телєвізії на нашого пана презеса й міркую: як можна так йому – то чом не можна мені?

15 жовтня 2018 р.

***
Якщо ж «старші пацани» вирішать призначити Петра Олексійовича офірни цапом – нич не допоможе.
Не тіште себе – ми насправді нікого не обираємо, поки не сформуємо до кандидатів власних вимог. На останнє ми, поки що, не здатні.
Вкотре – суб‘єктом геополітики може стати лише держава з власною національною елітою, а не з холуями неукраїнських олігархів при владі.

30 жовтня 2018 року.

***
Але якщо заради «випуску пари», щоби задобрити лохо-електорат перед його остаточним закабаленням шляхом «відкриття ринку землі», хазяї «Переможців «Революції Гідності» вирішать принести Петра в жертву, то «самогубств» і «нещасних випадків» буде куди більше, аніж при папєрєдніках.
Так що Бєнін «слуга народу» – тут ні до чого. Він такий самий пішак у грі, як і сам Бєня, публічно наказаний «старшими пацанами» за некошерну поведінку. Найсмішніше – ті хто в курсі, читаючи це – знають, що так воно і є.

12 листопада 2018 року.

***
Нинішні рейтинги брехливі – Порошенко все ще наступає Юлі на п‘яти своїм Томосом, але це вже все – пік перейдено. Далі – донизу.

13 листопада 2018 року.

***
Найголовніше: нічим добрим не може закінчити держава, в якій очільникам насрати на закони, Конституцію та здоровий глузд, а народ не в стані навіть розповсюдити правду між собою, бо в затампованих інфо-лайном мізках, для неї вже немає місця…

24 грудня 2018 року.

***
Вибори, вибори…
Частина лохоелекторату пісяє по капронах – Вова такі да. Ну не то шоби «да», но уже точно нє «нєт». Бо Зєлєнскій.

26 грудня 2018 року.

***
Не аналізуватиму плюси й мінуси Президента, бо в усіх лідерів маніпулятивної соціології є свої позитивні та негативні риси характеру. Що в них є кращого, а що гіршого ніж у Петра Олексійовича, – немає жодного значення, оскільки внутрішнім ворогом України як держави, та її громадян як Українського народу, є не персонально нинішній президент, а тим паче не його політичні конкуренти, а система. Тому немає жодного сенсу обговорювати якісь кандидатури, якщо в їхніх програмах не передбачено зміни цієї системи та немає розуміння таких змін.

11 січня 2019 року.

***
Виборчий процес як чортячий вир – затягує все нові й нові душі…
Глип – чергове відео Ходоса. Екс-ребе й знаний юдей-антисеміт часом розповідає цікаві речі, а тут журбинка – суть відео зводиться до того, що відомий блогер Шарій – нехороша людина. В оригіналі Едуард Ходос обізвав Анатолія твариною, точніше – козлом, який погано пахне. Цитувати дослівно боюся, бо щойно відсидів місяць у фейсбук-карцері за цитування Нестора Івановича Махна (див. дописи нижче).
Отже. Едуарда Ходоса моцно збентежило, що так як він назвав Шарія, останній обізвав нашого шановного Президента. Дещо раніше Ходос, який вважає фашистською одну юдейську релігійну організацію, найбільша культова споруда якої розташована в українському Дніпрі, стверджував, що юдей Порошенко цій організації протистоїть. Звісно, що не сам протистоїть і не так щоби зовсім, а разом із головним равином Києва та всія України, вельмишановним Яковом Дов Блайхом, має дещо відмінні від цієї організації інтереси.
Що цікаво – з мого ютуб-каналу було вилучене відео, яке я записав з чергового відеоблогу пана Ходоса. На тім відео, вельмишановний ребе Блайх розповідає, що приятелює з власником «5» каналу – євреєм Порошенком.
Сам екс-ребе Ходос стверджує: у визначенні єврейської національності слово равина – це закон.
Водночас Едуард Ходос вважає, що всі реальні претенденти на президентську мацу, себто – на тяжкий президентський кусень пісного хліба, є юдеями, оскільки навіть пан Бойко по мамі такі да, а головний конкурент чинного Президента є креатурою Хабаду, релігійної течії в юдаїзмі, яка домінує на пост-радянському просторі.
Засновник «небополітики», професійний московський розвідник гаспадін Дев‘ятов, буквально позавчора прорік, що власне представники однієї з гілок юдейства реалізують задуми «Планіровщіка», точніше – вже три тисячі років втілюють у життя «план Соломона». Нагадаю, що хабадівцем є добрий приятель пана Путіна, головний ребе Росії – Берл Лазар, чий син головує в Сімферопольській синагозі. У священній книзі Хабаду «Танья» стверджується наявність «божественної душі» лише й винятково в євреїв, а Ходос гаслом цієї релігійної течії називає: «євреї понад усе – Хабад понад євреїв!».

26 січня 2019 року.

***
Поки що Петро Олексійович балансує між Москвою, Вашингтоном і Брюсселем, але все ще може стати розмінною монетою, адже зовнішніх інтересів надто багато, а ресурсу на всіх не вистачить. Тому варіант «випуску пари», шляхом зміни правлячого тубільного клану – надалі актуальний.
Швидш за все геополітичні гравці, зайняті своїми глобальними розборками, влаштують «тараканячі біга» – за великим рахунком їм байдуже, хто переможе. Кожного намальованого соціологами кандидата вони міцно тримають за… Ну, ви зрозуміли…
І не факт, що не прилетить «Чорний лебідь», дуже чорний…
А взагалі вибачте за цю політичну репліку, друзі. Важко противитися інформаційному натиску – мимоволі затягує. Насправді результат «виборів» немає жодного згачення. Але про це якось іншим разом…

3 лютого 2019 року.

***
Політтехнологи спрощують електоральному стаду вибір між голограмами Петра і Вови. Голограма Петра – це батько нації, корупційно непорочний олігарх Порошенко, який приніс на багатостраждальну українську землю Святий Безвіз і Єдинокошерний Томос, голограма Вови – це збірний образ усіх ворогів голограми Петра, себто армії, мови, віри. Разом із тим існує інша голограма російського царя, спроектована для русско-мірскіх зомбі – справедливого та рішучого борця з піндостаном і гомодиктатурною Европою. На цю голограму, як на електронну ікону, моляться вірні академіка Гундяєва, котрого при богослужінні споминає наш томосодержець Епіфаній…
А ше є кілька десятків голограм, серед яких обкрадений і обдурений український нарід має собі обрати президента. Зараз прототипи голограм реєструються в ЦВК, а їх кількість є логічним продовженням пануючої в суспільстві шизофренії. Чого дурні? Бо бідні. Чого бідні? Ага…

4 лютого 2019 року.

***
Абсолютно все одно – за кого голосувати з олігархічного меню…
Зате публічна аргументація за «свого» кандидата прекрасно продемонструвала рівень інтелекту людей, які колись здавалися розумними. Це дає змогу зекономити в майбутньому купу часу, уникаючи спілкування з корисними і «без» ідіотами.

10 лютого 2019 року.

***
Підозрюю, що Петра у другому турі переможе кандидат, якому більшість українців у першому повірять, що «нинішніх» він таки посадить.

12 лютого 2019 року.

***
Особистий інтерес вашого покірного слуги у тому що пишу та про щось застерігаю – це бажання уникнути того, що насувається. А це можливо лише при появі критичної маси тверезомислячих. Жодної романтики та альтруїзму. Лише розуміння процесів які відбуваються. Точніше – напрямку руху цих процесів, а відтак і наслідків.
Мої дії, спрямовані на досягнення доброго результату для спільноти, є наслідком усвідомлення того, наскільки ми є взаємопов‘язані та куди нас усіх ведуть.

23 лютого 2019 року.

***

Підсвідомі прагнення народу завше задовільняє зомбоящик. Мрієте про героя, котрий здатен кинути виклик злочинній системі – маєте американського чи російського «рембо» – випускайте пар, аби мізки не закипіли. Хочете «піночета» – матимете «піночета», мрієте про неформатного політика, бо старі замахали, тримайте «ЗЕ» і ментально мастурбуйте собі на втіху…
Телебачення – це могутня зброя магів техногенної матриці. Воно поступово перетворює фізичну реальність у віртуальну. До того ж кожен отримує свою.

24 лютого 2019 року.

***
ЗЕ» має добрий смак.
Читаю: «Нещодавно журналісти оприлюднили інформацію про те, що передвиборча програма Зеленського є майже точною копією програми Юрія Дерев’янка.
Відомо, що Юрій Дерев’янко виклав свою програму у відкритий доступ ще до того, як Зеленський оголосив про намір балотуватись в Президенти».
Що маю сказати… «ЗЕ», на халяву, «позичив» чи не найкращу президентську програму. Талант і добрий смак – це достойні риси майбутнього президента окрадених і обдурених, потішних у своїй вірі в теле-симулякрів українців…

28 лютого 2019 року.

***
А тим часом, як виглядає, проти Петра Олексійовича запустили технологію «Дев‘ятий вал». Хоча наш Гарант на випередження другого фільму «біґусів» і звільнив Гладковського – це не допоможе. Він збив «коротку» хвилю, а накатують «довгі». Третя «довга» (яку стародавні греки вважали фатальною) хвиля – це покриття корупції в «оборонці» силовиками. І тут обидва козирні прокурори, Матіос і Луценко, разом із набушним Сітніком та керівниками Служби Божої України, можуть стати тим «дев’ятим валом», який затопить президентський «титанік». Оцініть креативність задуму – мають потопити ті, хто мав би рятувати…

5 березня 2019 року.

***
Мирне завершення виборчого процесу стає все проблемнішим. В одній нещодавній розмові зробив припущення, що воєнний переворот, чисто теоретично, може трапитися не проти нинішнього гаранта, а проти його переможця. Захід хоче зберегти американське «чіз» і не надто замазатися в корупційному лайні, а «Кремль» може підтримати будь-який деструктивний тренд, оскільки хаос, а тим паче збройне протистояння всередині країни, автоматично переводить розпалений Росією гібридний внутрішній збройний конфлікт на Донбасі у статус громадянської війни.
Остання чинній владі теж не вигідна, оскільки у випадку програшу нинішні «переможці «Революції Гідності» можуть опинитися в Гаазі. Не хоче цього й «захід», адже визнати підтримку «двірцевого перевороту» – це втратити свою електоральну привабливість перед власними лохами. І все це відбувається на тлі війни компроматів і поляризації населення за різними параматрами: прихильністюдо певного кандидата, ставленням до «русскава міра», евроінтеграції та НАТО, прихильників і противників «Третього Майдану» тощо.

11 березня 2019 року.

***

Старих політиків, як Тузік шматку, рве скромний вчитель, міфічна істота – Васілій Голобородько, він же ЗЕ(ро).

19 березня 2019 року.

***
Я насправді не знаю і не беруся казати, хто з нинішніх фаворитів буде меншим злом, а хто більшим. Аргументи порохоботів є нікчемними, надто коли вони беруться паплюжити конкурентів і порівнювати їх зі своїм чоколядовим щастям. Особливо мені подобається останній «темник»: Зе – це війна. Побачив – стало смішно й сумно водночас: що, коли не виберуть бізнес-партнера його кума, Путін таки нападе? На кого ця «страшилка» розрахована? Невже справді в країні стільки ідіотів? Тоді я найперший дурень – бо стільки років намагаюся до когось достукатися…

21 березня 2019 року.

***
Вибори – то велике благо. Ніде більше так не проявляються корисні та без (мізків) ідіоти, увірувавші в медійні симулякри.

27 березня 2019 року.

***
Блаженніший Святослав:
«І ось тепер ми опинилися перед наступним етапом нашої ходи – ходи в пустелі, але ходи до свободи. Як нам здійснити правильний вибір, якою дорогою йти? Ми знаємо, що теж у пустелі ізраїльтяни нарікали. І на Бога, і на Моісея, на ті труднощі-негоди подорожі. Але вони відчули, що Господь Бог є разом з ними. Зокрема коли у водах Червоного моря Господь Бог потопив військо фараонове.
Чи це є не подібне, яким чином Господь Бог веде нас, навіть у той час військової агресії проти нашого народу… як у водах нашого народного ентузіазму, солідарності, гине фараон і його військо, який зі своїми колісницями прийшов на українську землю».
Коментар вашого покірного слуги:
[О-о! Яка патетика! Отже всі, хто ставлять під сумнів пріоритети «ЄС і НАТО», зокрема перед пріоритетом україноцентризму – «Україна понад усе!» – це безбожники, слабкі у своїй вірі посібники «фараона» Вови? А що, вже м@ск@лям дали пи… перепрошую, прочухана в Чорнім морі, а ВМС бога (Трампа, Держдепу, Єс…) звільнили Крим від окупації?]
Блаженніший Святослав:
«Але теж в пустелі «божий народ» постав перед певним вибором: чи йти дорогою Божих заповідей, Божого закону, чи йти за тим образом, ідолом Золотого Тельця. Бо цей Золотий Телець є нічого іншого, як намагання людини вимірювати правильність свого шляху власним добробутом і вигодою… людським міркуванням. Більше того, цей Золотий Тілець це був наче віртуальний, альтернативний, людський вибір, бога сотвореного на людську подобу».
Коментар вашого покірного слуги:
[Моя бурхлива фантазія проводить аналогію між древніми юдеями з їх Мойсеєм та сучасними украми з їх святим Петром Томосодавцем, 10-ма заповідями та «жити по новому», «безвізом», «армією, мовою, вірою», «геть від Москви» та іншими наріжними каменями «божого закону». А хто ж цей «Золотий Тілець» та «віртуальний вибір»? Невже? І ввижається мені на величнім постаменті сам Ігор Валєрійович в образі бика-осємєнітєля з моцними як горіхи яями, і віртуальний, у людській подобі вчителя Голобородька, псевдо-бог ЗЕ!]

***

Поки завершував цю підбірку, на 5-м чоколядовім аналі тезу примітивного конспіролога про продовження війни ПО проти ЗЕ підтвердила огидно-пафосним спічем пані генпрокуророва…

Залишити відповідь