ПЛАН ЗАХОПЛЕННЯ ЛЮДСТВА (2).

«Чи готують мікроби змову для вбивства здорового організму? Чи мають віруси план атаки та знищення його захисних систем? Я не думаю щоби у мікробів з вірусами була якась всесвітня змова проти здорових людей. Вони руйнують та вбивають за своєю природою. Нічого іншого вони просто не здатні робити. Природа їх така.
Але, якщо хтось буде розставляти контейнери з мікробами чуми в стратегічно важливих місцях – на станціях метро, на вокзалах, в аеропортах (щоби заразити та згубити якмога більше людей), у них є якийсь план? Якщо хтось розставляє дегенератів на стратегічно важливі посади в пресі, на телебаченні, в системі освіти, в армії, у церкві – у них є якийсь план?
Дайте ВИ мені відповідь на це питання…»

(Григорій Клімов). 

Перша публікація на подібну тему стосувалася славнозвісних «Протоколів сіонських мудреців», щодо правдивості яких у так званих раціонально мислячих громадян є сумніви. Це якби сумніватися, чи є сонце. Адже воно просто є. Точнісінько так само є й «Протоколи», оскільки вони стали відомими на широкий загал після того, як у 1903 році журналіст Паводакій Крушеван оприлюднив цей документ у петербурзькій газеті «Знамя». Суперечки точаться не про існування «Протоколів», а про авторство. І щодо цього, найкраще висловився Генрі Форд, який сказав щось на кшталт: немає значення, хто є автором цього документу, найважливішим є те, що записане там невмолимо втілюється у життя. 

Детальніше про «Протоколи» за посиланням: http://yurko.info/план-захоплення-людства/

Щодо нижченаведеного, то йдеться про лекцію, начебто прочитану професором педіатрії Річардом Деєм у 1969 році, під час зустрічі Піттсбурзької спілки педіатрів. Як і у випадку з «Протоколами» немає жодного значення: чи справді розповідав усе це професор Дей (доповідач), а якщо й говорив, то чи добре запам‘ятав сказане чоловік (оповідач), зі слів якого й з‘явилася в мережі ця доповідь. Матеріал взятий з вільних інтернет-джерел і перекладений мною українською мовою з невеликими скороченнями.  Коментарі до тексту традиційно наведені в […]. 

Згідно наявної інформації, доповідач, д-р Річард Дей, працював професором педіатрії в медичній школі «Маунт Синай» ( «Синай гора») у Нью-Йорку (викладав у зазначеній школі в період 1968-71 рр.).  А до цього начебто обіймав посаду директора відділу медицини в Американській федерації з планування сім’ї, що фінансувалася Рокфеллерами.  На лекції, за словами оповідача, окрім нього були присутні ще близько 80-ти лікарів.

Річард Дей не був стороннім спостерігачем – він був «всередині» цієї системи і визнавав, що таки існує якась організована група людей, яка володіє достатнім впливом для того, щоб визначати та впливати на важливі події, які відбуваються в різних країнах по всьому світу.  Крім того, він передбачив (вірніше – доступно пояснив) тренди, заплановані на період до кінця [ХХ-го] століття. 

Професор Дей хотів, щоби його колегам було легше адаптуватися до майбутніх змін: «грядуть дуже несподівані зміни, які людям, у деякому відношенні, буде важко прийняти» і додав, що присутнім легше буде пристосуватися, якщо вони знатимуть чого саме  очікувати.

Він зазначив буквально наступне: «всі приготування закінчені і тепер ніхто не зможе нас зупинити». А потім додав, що більшості людей невтямки, як функціонує уряд;  що навіть ті, хто займають у ньому високі пости, не дуже-то розуміють, як і де приймаються рішення.

[Це твердження сьогодні прекрасно демонструє наш уряд «соросят».]

Доведеться звикати до змін. 

Одне з його тверджень було пов’язане зі змінами.  Воно свідчило: «Людям доведеться звикнути до ідеї змін, – настільки, що вони будуть очікувати змін.  Не буде нічого постійного».

[Згадалося китайське «прокляття» – щоб ти жив в епоху перемін. Ми з вами цей стан турбулентності сьогодні відчуваємо на власній шкірі.]

Подібний стан є характерним для суспільства, в якому люди не мають «коріння» або «якоря» і готові пасивно приймати будь-які зміни лише тому, що зміни – це все, що у них в житті було.  Це буде свого роду противага нинішньому поколінню людей, в якому передбачається наявність певних речей, які завжди залишаються на місці, як своєрідні реперні точок у житті. 

[Якщо взяти Україну, та й пострадянський простір загалом, ми в подібному стані перебуваємо вже практично тридцять років, що в інформаційну епоху відповідає періоду водіння Мойсеєм юдеїв пустелею],

Інший коментар Дея, який час від часу звучав по ходу лекції: 

«Люди занадто довірливі;  вони не ставлять правильних запитань.  Часом надмірна довірливість рівнозначна надмірній тупості».  

[На жаль це явище ми спостерігаємо постійно. І чим далі – тим більше]

Але іноді, вимовляючи цю фразу, він говорив з жалем, так начебто протестував проти того, частиною чого він був сам, і бажав, щоби люди вміли ставити певні речі під сумнів, а не були надто довірливими.

[Мабуть залишки совісті та відчуття власної значимості і спонукали пана Дея привідкрити колегам плани світової «закуліси». 

Цілі проголошувані і реальні.

Інший коментар, який періодично повторювався під час доповіді, особливо щодо зміни законів і звичаїв звучав так: «У всього є дві мети». Перша мета уявна, показна – вона змушує людей щось прийняти, а друга мета – справжня, і вона буде сприяти завданням встановлення нової системи.  

[Ця теза є вкрай важливою до розуміння всіляких гасел і начебто «благих намірів» зі сторони наших західних «партнерів», а також дій української влади, котра повторює як папуга нав‘язані їй мантри. До прикладу: за риторикою про блага «ринку землі», як противагою нинішньому хаосу в часі «мораторію», приховане бажання ліквідації України як держави, шляхом позбавлення її народу основного національного багатства]. 

Він часто повторював: «Але по-іншому ніяк не можна, по-іншому ніяк не можна!» Це виглядало як свого роду вибачення, особливо наприкінці опису деяких найбільш одіозних змін, які заплановано.  До прикладу, з приводу заохочення наркоманії (про що йтиметься далі).

Демографічний контроль.

Дей дуже багато говорив про групи по контролю за чисельністю та переміщенням населення. Демографічний контроль був першою конкретною темою після вступної частини. Він сказав, що населення зростає занадто швидко, і кількість людей, які мешкають на планеті, повинна бути обмежена – інакше просто ніде буде жити. Ми з’їдатимемо продовольства більше, ніж його виробляється і забрудимо світ своїми відходами.

[Тема контролю чисельності населення давня, відома й особливо не приховується, хоча містить у собі вже згадані дві мети: публічну та приховану. А нинішня демографічна катастрофа в Україні хіба не нагадує цільовий геноцид? Зрештою – пишу про це давно…]. 

Дозвіл мати дітей.

Людям не буде дозволено мати дітей лише тому, що їм цього захочеться або якщо вагітність виникне з необережності. У більшості сімей дітей буде двоє. Деяким сім’ям буде дозволено мати лише одного, а видатним людям (через відбір) можуть дозволити мати трьох дітей. Це пов’язано з тим, що нульовий приріст населення забезпечується при рівні народжуваності в 2,1 дитини на сім’ю. Тому приблизно кожній 10-й сім’ї може бути надано привілей на народження третьої дитини.

[Прямі заборони були в Китаї. Нас же поставили в умови, коли жодних заборон не потрібно]. 

До цього моменту поняття “контроль чисельності” для мене в першу чергу асоціювалося з обмеженням кількості народжених немовлят. Однак деякі зауваження доповідача чітко дали зрозуміти, що “контроль над чисельністю населення” означає набагато більше, ніж просто контроль народжуваності. Це – контроль над кожним аспектом життєдіяльності всього людства. Це набагато ширше трактування терміна, ніж я коли-небудь міг припустити. У процесі роздумів над почутим, ви почнете усвідомлювати, як одні аспекти переплітаються з іншими в сенсі  управління суспільством.

Зміна призначення сексу.

Наступною темою після контролю над чисельністю населення був секс. Він сказав: “Секс має бути відділений від розмноження”. Секс приносить велику насолоду й інстинкти занадто сильні, щоби сподіватися на те, що люди від нього відмовляться. Застосування хімічних речовин в продуктах харчування та воді, для зниження статевого потягу, не доцільне. Тому стратегія буде спрямована не на зниження, а на збільшення статевої активності, але таким чином, щоби дітей при цьому не було.

Контрацепція, доступна всім і кожному.

Першим фактором у цьому відношенні була контрацепція. Контрацепцію будуть максимально заохочувати, й у свідомості людей вона має тісно переплітатися з сексом. При думці про секс – вони автоматично повинні думати про контрацепцію. До того ж засоби контрацепції стануть повсюдно доступними. 

[Пригадайте процес появи презервативів у наших аптеках…].

В аптеках контрацептиви виставлятимуться таким чином, щоби кидатись у вічі, нарівні з сигаретами та жувальною гумкою. Вони знаходитимуться на видноті, а не під прилавком, щоби людям не доводилося запитувати про них, соромлячись, що хтось почує їх слова. Подібна відкритість дозволить переконати, що контрацептиви – це настільки ж природний елемент життя, як і будь-які інші предмети, що продаються в магазині або аптеці. Контрацептиви будуть рекламуватися, а також обговорюватимуться в школах, під час  занять зі статевого виховання.

Статеве виховання як інструмент світового уряду.

Статеве виховання необхідне для того, щоби змусити дітей зацікавитися сексом ще до їх статевого дозрівання, укоренивши в їх свідомості зв’язок між сексом і потребою в контрацепції.

[Маємо наочний приклад – нинішні шкільні програми та нововведення, що плануються]. 

Ідея полягає в тому, що зв’язок між сексом і контрацепцією, впроваджений і нав’язаний учням у школі, в подальшому буде перенесений і в сімейне життя. Справді, якщо молоді люди, подорослішавши, вирішать одружитися, то значимість самої ідеї шлюбу та сім’ї виявиться знівельованою. Він зауважив, що більшість людей, імовірно, все ж таки вирішить одружитися, але для сексуальної активності шлюб уже не вважатиметься необхідним.

Фінансування абортів державою для демографічного контролю.

Не дивно, що наступним пунктом була тема абортів. У 1969 році, за чотири роки до процесу “Роу проти Уейда” [процес, який завершився скандальним рішенням Верховного Суду США щодо законності абортів] професор Дей сказав: “Аборти більше не будуть злочином”. Аборти будуть прийматися як щось само собою зрозуміле, і для тих, хто не зможе за них заплатити, вони будуть оплачуватися за рахунок бюджетних коштів. Завдяки дофінансуванню за рахунок бюджету – контрацептиви стануть доступними всім, так що вже ніхто не зможе обходитися без них. Ймовірність того, що шкільні семінари по статевому вихованню призведуть до зростання числа вагітностей у дітей, не розглядалася як проблема. Навпаки – очікувалося, що батьки, які виступають проти абортів за моральними або релігійними мотивами, змінять свою думку, коли завагітніє їх рідна дочка. Таким чином це допоможе подолати супротив. І незабаром лише найбільш «уперті» будуть продовжувати виступати проти абортів як чогось неприйнятного, проте їх голос вже не матиме значення. 

Заохочення гомосексуалізму.

«Людям дозволять бути гомосексуалістами», – саме так це й було сказано. Їм більше не доведеться цього приховувати. Крім того всім буде дозволено займатися сексом і отримувати від нього задоволення – як тільки їм заманеться, у будь-який спосіб.

[Тема содомії тут не розкрита – можливо сам Дей не розумів її наслідків, а може й оповідач, який згадував ці слова через багато років, не все пригадує…],

У цьому ж зв’язку було згадано й одяг, стиль якого стане ще більш стимулюючим і провокуючим. 1969-й рік ознаменувався модою на міні-спідниці, які були дуже короткими й дуже відвертими. Дей сказав: «Не кількість оголеної плоті робить одяг сексуально привабливим. Часто інші, більш непомітні речі, наводять на непристойні думки». Він не пояснив, що саме розуміється під “провокує одягом”, але оповідач зауважив, що якщо простежити, як з тих пір змінювався одяг, то очевидно, що джинси зараз кроять таким чином, щоби вони щільно прилягали до паху. Утворюються складки, а складки – це, по суті, стрілки, які спрямовують вашу увагу до певної анатомічної області.

Технології.

Він сказав, що теми сексу та репродукції розділять. Секс буде без дітонародження, а завдяки новим технологіям репродукція зможе обходитися без сексу. Все відбуватиметься в лабораторії. Професор зауважив, що вже проведено безліч досліджень щодо створення дітей в лабораторних умовах і навів деякі пояснення на цей рахунок.

[Ваш покірний слуга про це писав неодноразово, тому коротко: від одностатевого сексу діти не з‘являтимуться, зате генновідкоригованими їх зможуть вирощувати «у пробірках»]. 

Зменшення значущості сім’ї.

Чисельність сім’ї обмежать. Вже згадувалося, що не буде дозволено мати більше двох дітей. Отримати розлучення стане простіше і це явище набуде широкого поширення. Більшість людей вступатимуть у шлюб більше одного разу або не братимуть шлюбу взагалі. Неодружені пари зупинятимуться в готелях і навіть житимуть разом. Таке явище набуде широкого поширенння й ніхто навіть не задаватиметься питаннями з цього приводу. Це стане загальноприйнятим і буде сприйматися так само, як спільне проживання одружених пар.

Все більша кількість жінок працюватиме поза домом, а чоловіків переводитимуть на роботу в інші міста або сама робота вимагатиме частих роз’їздів. Таким чином сім’ям важче стане залишатися цілими. Згодом це зробить шлюб менш стабільним, отже знизиться й бажання мати дітей. Великі сім’ї зменшаться та стануть більш роз’єднаними. 

[Не можу прокоментувати як це відбувалося в американських реаліях, але масове переміщення громадян в СРСР набуло неабиякого поширення, часто примусового характеру]. 

В результаті спрощення процедури розлучення, у поєднанні зі стимулюванням переїздів і роз‘єднанням родин, неминуче настане сімейна нестабільність. Якщо обидвоє працюють і одного з них кудись переводять, то іншому доведеться або залишити свою роботу, та переїхати на нове місце без гарантій працевлаштування, або залишитися на старому місці. 

Евтаназія і “таблетки милосердя”.

У кожного буде право дожити лише до певного віку. Від літніх людей користі менше, вони стають тягарем. Ви повинні бути готові прийняти смерть – зазначив доповідач.

Недоступність «доступної» медицини.

Важливою темою, на якій  Дей зупинився досить докладно, була майбутня висока вартість медичного обслуговування. Медичну допомогу тісно пов’яжуть із місцем роботи людей, а водночас зроблять її дуже дорогою, практично недоступною для людей, які досягли певного віку, звісно, якщо тільки в них не буде багатої та турботливої родини. В іншому випадку їм доведеться обходитися без належного медичного обслуговування.

Ідея полягає в тому, що якщо кожен скаже: “Досить! Утримувати літніх – тяжкий тягар для молодих!”, то молоді погодяться “допомогти мамі і татові” піти в останній шлях. Звісно, за умови, що все це буде зроблено гуманно та з гідністю. До прикладу: прекрасний прощальний вечір; мама і тато добре пожили на світі, тож  після свята вони приймають таблетку милосердя…

[Дякувати Богу, ми ще до цього не дожили, але хто зна…].

Плани по встановленню контролю над медициною.

У медичній практиці очікуються докорінні зміни. Загалом медицина опиниться під значно жорсткішим контролем. Ось спостереження, зроблене ще в тому ж 1969 році: «Конгрес не збирається підтримувати державне медичне страхування, і тепер це вже абсолютно очевидно. Але цього і не потрібно: у нас є й інші способи керувати охороною здоров’я».

Охорона здоров’я стане тісно пов’язана з працевлаштуванням. Якщо у вас немає роботи або ви не можете працювати, то у вас і не будете доступу до медичної допомоги. Час, коли лікарні надавали безкоштовну допомогу, поступово піде в минуле і практично зникне. Ціни будуть задерті вгору настільки, що люди не зможуть звернутися за допомогою без страховки. Кожен стає залежним від страхування: якщо у вас страховки немає, то ви платите безпосередньо зі своєї кишені й у цьому випадку вартість вашого лікування величезна. 

Було зазначено, що лікарні можуть  використовувати  для позбавлення людей свободи та для лікування злочинців.  І під цим не обов’язково малося на увазі медичне лікування.  У той час мало хто знав термін «психлікарня», яке існувало в Радянському Союзі, але Дей описував використання лікарень, як для лікування хворих, так і для утримання в них злочинців з причин, не пов’язаних зі станом їх здоров’я.  Яких конкретно злочинців, не уточнювалася.

Нові, важко діагностовані та невиліковні хвороби.

Професор сказав, що з’являться нові захворювання, небачені раніше.  Їх буде дуже важко діагностувати, і вони будуть невиліковними – принаймні протягом тривалого часу. Через якийсь  час з‘явився СНІД, який, імовірно, був створений в лабораторії.

[Як не згадати нинішню епідемію невідомого вірусу в Китаї!].

Блокування засобів лікування раку як метод демографічного контролю.

“Рак!”, – сказав він. – “У даний час ми можемо вилікувати майже будь-який вид раку. Неопублікована інформація щодо цього зберігається в Інституті Рокфеллера, – на той випадок, якщо буде прийнято рішення її оприлюднити. Зусилля в галузі лікування раку здебільшого скерують на комфортне самопочуття, а не на зцілення. Прозвучало також припущення, що, в кінцевому рахунку, ліки від раку, приховані в Інституті Рокфеллера, «вийдуть із тіні», так як, незважаючи на спроби придушити незалежні дослідження, є ймовірність, що вони будуть відкриті незалежним шляхом.

[Подібна інформація давно «гуляє» Інтернетом, проте хвороба й по-нині лікується дорого та неефективно…]. 

Провокування інфаркту як спосіб убивства.

Ще однією дуже цікавою темою було обговорення серцевих нападів. Він сказав: 

“На даний час існує спосіб штучного відтворення реального серцевого нападу, і його можна використовувати як засіб вбивства”. Тільки дуже досвідчений патологоанатом, який точно знає, що саме потрібно шукати при розтині, зможе відрізнити індукований інфаркт від звичайного. 

[Теж періодично подібна інформація з‘являється].

Для того, щоби довго жити, людям доведеться правильно харчуватися і займатися спортом, проте більшість не буде цього робити. Інформація про правильному харчуванню буде широкодоступною, але більшість людей, особливо дурних, які взагалі не мають права продовжувати свій рід, будуть ігнорувати ці поради та просто продовжуватимуть їсти те, що здається зручним і смачним.

В контексті харчування він також зазначив, що кількість точок громадського харчування буде стрімко рости. І це буде пов’язано з сім’ями. Оскільки все більше людей буде харчуватися не в домашніх умовах, то з‘явиться маса страв-напівфабрикатів.

[Нинішні продукти харчування – це повільні вбивці. Про це навіть лікарі почали говорити…]. 

Злиття всіх релігій в одну.

«Релігія – це не обов’язково щось погане. Багатьом людям вона необхідна,  з її містеріями та ритуалами,  і вони її отримають. Але основні релігії, що існують сьогодні, будуть вудкориговані, тому що вони несумісні з прийдешніми змінами. Старі релігії, особливо християнство, повинні будуть піти в минуле. Як тільки впаде римо-католицька церква, все інше християнство послідує за нею. Тоді в усьому світі можна буде прийняти нову релігію, яка містить у собі щось від усіх колишніх, щоби зробити її більш прийнятною і «своєю». Проте більшості людей до цього не буде діла. Вони вважатимуть, що для них релігія не потрібна». 

[Окрема тема, яку тут не коментуватиму]. 

Редагування Біблії шляхом зміни ключових слів.

Біблія буде заново переписана, щоби відповідати канонам нової релігії. Поступово, ключові слова в ній будуть замінені на нові, що допускають різні смислові відтінки. Спочатку значення, закріплене за новим словом, буде близьким до старого, але з плином часу буде акцентовано на його інших смислових відтінках слова… Ідея полягає в тому, що не обов’язково переписувати все Святе Письмо. Потрібно всього лише замінити ключові слова. 

[Чомусь видається, що подібне вже давно зроблено…].

Більшість людей навіть не помітять різниці; і, дійшовши до цього місця, він в черговий раз сказав: «а тих небагатьох, хто помітить, буде занадто мало, щоби на щось вплинути».

Більше часу проводити в школі, але нічому не вчитися.

Щодо освіти, то Дей сказав, що діти більше часу проводитимуть у школі, проте не будуть отримувати ніяких суттєвих знань. Водночас з’являться кращі школи (в більш облаштованих районах і з якіснішими викладачами). 

Загалом тривалість шкільного навчання буде збільшено. Так що велика частина навчання стане марною тратою часу. Конкурс у хороші освітні заклади стане більш жорстким.Через профільну освіту важче буде змінити свою майбутню професію, якщо ти вже вибрав напрямок. Навчання стане більш поглибленим, але при цьому вузькоспеціалізованим і людям важко буде зрозуміти, що відбувається загалом і в цілому.

[Так виглядає, що це вже відбулося].

Контроль за тими, хто має доступ до інформації.

Вже тоді він говорив про використання комп’ютерів у сфері освіти, і при цьому уточнив, що кожному, хто захоче отримати доступ до комп’ютера або книг, безпосередньо не пов’язаних з його сферою діяльності, знадобиться дуже вагома причина. А інакше в доступі буде відмовлено. Частина книг просто зникне з бібліотек. «Деякі книги просто зникнуть з бібліотек» через те, що містять інформацію й ідеї, які не повинні популяризуватися. Тому такі книги мають бути знищені. Проте в дальшій перспективі, далеко не кожному буде дозволено мати вдома книги. І деякі книги будуть заборонені зовсім.

Зміна законів.

Закони щодо заборони чи обмеження азартних ігор будуть скасовані або пом’якшені – тому їх стане більше. Він зауважив, що в азартних іграх братимуть участь і уряди держав. У людей має бути можливість грати в азартні ігри, якщо вони захочуть. І це стане звичайною справою, а не якимось приватним нелегальним заняттям.

[Державні лотареї…].

Буде змінено або по-іншому тлумачитись антимонопольне законодавство. Зростаюча конкуренція буде існувати в контрольованих умовах. Вона не буде вільною. Це буде схоже на змагання між членами одного клубу. Брати участь в ній «з боку» буде неможливо. 

[Теж дуже важлива теза, особливо для безмозглих адептів «вільного ринку», якого вже давно не існує]. 

Провокування наркоманії для створення «атмосфери джунглів».

Зросте споживання наркотичних речовин, а водночас посиляться заходи по боротьбі з ними. На перший погляд – це виглядає суперечливо. Навіщо викликати зростання наркоманії й одночасно з нею боротися? Але ідея, частково, полягала в тому, що доступність наркотичних речовин створить атмосферу диких джунглів, у яких слабкі та непридатні будуть відсіюватися.

Тут він висловився так: “Перш ніж Земля стала перенаселеною, на ній панував закон джунглів, при якому виживали лише найбільш пристосовані. Доводилося захищати себе від навколишнього середовища, диких тварин і хвороб. Але якщо ви пристосовувалися, то виживали. А тепер ми стали настільки цивілізованими, що непристосовані виживають виключно за рахунок тих, хто більш пристосований”.

Наркотична залежність, в певному сенсі, відновить закон джунглів з відбором найбільш пристосованих до виживання. Новини про наркоманію та зусилля правоохоронців по боротьбі з нею будуть «утримувати» наркотики в суспільній свідомості.

[Важливий принцип «вікна Овертона» – найперше – це присутність в інформаційному полі].

Алкоголізм.

Те ж саме відбудеться з алкоголем. Алкогольна залежність буде одночасно заохочуватися та засуджуватися. Вразливі та слабкі «клюнуть» на рекламу і будуть пити алкоголь, потрапляючи в залежність. Водіння в нетверезому вигляді стане не просто проблемою.

[Як у воду дивився…].

З іншого боку, для подолання наркотичної та алкогольної залежності збільшиться надання психологічної допомоги. А ідея «просування» цього полягає в тому, що наркотики і алкоголь будуть використовуватися для відсіву непристосованих – тих, хто у всіх інших відносинах буде цілком гідним – проте буде «попадатися на цей гачок».

Обмеження свободи пересування.

Не кожен повинен мати право подорожувати куди завгодно, як це зараз має місце в США. Немає жодної необхідності робити це таким чином. Це повинно стати привілеєм.

[Теза не реалізовується, але тут причина не в хибності тези, а в її передчасності та неактуальності на сьогодні. Хоча, з огляду на ситуацію в Китаї…]. 

Кінець відчуття безпеки.

Ніщо не є постійним.  Будуть заново прокладатися та перейменовуватися вулиці.  Райони, де ви якийсь час не бували, стануть здаватися незнайомими.  Разом з іншими елементами, ці зміни викликатимуть у людей похилого віку відчуття, що чес іти, що їм уже не встигнути за змінами.  Будинки будуть навмисно тримати незаселеними і вони будуть старіти, а в деяких районах розвалюватися цілими вулицями.  Для тих, хто не зможе  пристосується до такої непевності, це створить атмосферу “джунглів”.

[Один мудрий чоловік мені сказав, що масова житлова забудова – це один з елементів гібридної війни]. 

Використання криміналу в управлінні суспільством.

Будуть створюватися нетрі та райони, в яких підтримуватиметься порядок. Люди, котрі зможуть вибратися з нетрів, навчаться цінувати важливість успіху. Тобто, якщо вони«покинуть» джунглі та потраплять у «цивілізацію», то пишатимуться власними досягненнями і не жалітимуть тих, хто залишився в наркоджунглях і напівзруйнованих кварталах .

Далі прозвучала досить-таки дивна заява: 

“Ми вважаємо, що зможемо ефективно обмежити злочинність кордонами нетрів, так що вона не особливо буде зачіпати благополучні райони”.

Він ще говорив, що з’явиться ціла індустрія квартирних систем безпеки і будуть розроблені особливі замки та сигналізації, щоби заможні мешканці могли захищати своє багатство та  добробут. Адже якась частина злочинності все ж буде «виливатися» в благополучні та більш заможні райони, де є чим поживитися. І знову ж таки, це було піднесено як «рятівна можливість»: “Так, ми породжуємо всю цю злочинність, але ми  даємо і засоби захисту від неї”. Подібне  червоною ниткою проходило через весь виступ: зізнання у злочині з подальшим самовиправданням: “дивіться, ми ж даємо вам і вихід з цієї ситуації”.

[Наявний когнітивний дисонанс у доповідача й намагання виправдати свою участь у процесі поневолення людства нелюдами…].

Зменшення переваг американської промисловості.

Обговорювалася й американська промисловість, у контексті глобальної взаємозалежності. Ситуацію, при якій Сполучені Штати продовжуватимуть мати перевагу, відносну незалежність і  самодостатність доведеться змінити. Для створення нової структури [системи] спершу доведеться зруйнувати стару, й американська промисловість була одним із таких прикладів.

Промисловість США доведеться обмежити для того, щоб інші країни могли скласти конкуренцію США. Патріотизм в дусі “купуй американське” невдовзі відступить перед практичністю: якщо купити щось японське, німецьке або взагалі імпортне, то така річ прослужить довше, і ти тільки виграєш від цього.

Патріотизму належало «піти коту під хвіст». Навмисно виготовлені браковані чи ненадійні речі необхідні не лише для руйнування патріотизму, але й як джерело роздратування для тих, хто ними користується.

Сполучені Штати будуть утримувати в числі лідерів в області інформації, засобів комунікацій, високих технологій, освіти та сільського господарства [ймовірно йдеться про виробництво хімікатів].  Америку передбачалося й надалі розглядати як наріжний камінь цієї глобальної системи.

Переміщення мас населення й галузей промисловості – це руйнування соціальних основ.

В результаті ліквідації промисловості люди  втрачатимуть роботу, що спричинить переміщення великих мас населення. На новому місці вони виявляться людьми без коріння. В такому місці, де знаходиться багато “пересаджених” людей, змінити їх традиції легше, ніж там, де вони виросли, й де були великі сім’ї.

[Знову ж таки згадайте «змішування» народів у СРСР]. 

У тому ж контексті було згадано, що найперше слід узяти під контроль портові міста: Нью-Йорк, Сан-Франциско, Сіетл. Суть полягає в тому, що це – частина стратегії (включає філософію і спосіб життя): якщо ти контролюєш портові міста, розташована між ними центральна частина країни буде змушена здатися. Центральна частина, тобто Середній Захід, подібно, зберегла свій консерватизм. Але якщо ви ліквідуєте промисловість і робочі місця й починаєте переселяти людей, то це вже стратегія руйнування консерватизму. Якщо зникає промисловість і люди стають безробітними та бідними, то вони приймуть будь-які зміни, пожертвують моральними принципами заради того, щоби вижити.

[Логічно з точки зору становлення лібералізму].

Передбачалося й очікувалося, що глобальна спеціалізація буде продовжена. Однією з цілей цього явища є те, що в умовах “глобальної взаємозалежності” національна самобутність буде послаблюватися. Кожен регіон буде залежний від того чи іншого життєво важливого елемента з інших регіонів. Ми всі станемо швидше громадянами світу, ніж громадянами якоїсь конкретної країни.

[Знову ж таки, згадайте радянську «кооперацію»].

Насадження сексу та насильства через індустрію розваг.

Поступово кінофільми будуть ставати все більш відвертими в плані сексу та лихослів’я. Адже, зрештою, секс і лихослів’я існують, так навіщо прикидатися, що їх немає? В кінотеатрах і на телебаченні будуть демонструвати порнографічні фільми. Він сказав щось на кшталт: “Ви побачите, як люди роблять у фільмах все, що тільки можна собі уявити “.

Метою всього цього було виставляння сексу напоказ. Цю тезу він також не раз повторював: “секс напоказ, у всіх на виду”. 

[Наявне перетворення Львова у столицю алко-секс туризму].

Насильство буде зображатися більш реалістично, щоби притупити чутливість людей до подібних речей і легше до них адаптуватися. Зміниться і ставлення до смерті. Люди перестануть боятися та будуть легше приймати її; і при вигляді мертвих або поранених людей не будуть приходити в жах. Нам не потрібно витончене населення, яке буде впадати в ступор від того, що воно може побачити. Люди просто навчаться говорити: “Не хотів би я, щоб таке сталося зі мною”. З цієї заяви випливало, що план включає в себе численні людські жертви, які побачать ті, хто виживе.

[І живі позаздрять мертвим?..].

Щодо музики, то він висловився просто і зрозуміло: “Музика буде ще гіршою”. У 1969 році рок-музика ставала все більш і більш неприємною. Тексти стануть більш відвертими в сексуальному плані.

Він начебто вказав, що жодна вікова група не буде слухати музику іншої. Літні люди просто відмовлятимуться слухати той непотріб, який будуть пропонувати молоді, а молодь прийме цей мотлох, тому що він став символом молодого покоління та дозволив йому відокремитися від літніх. 

Він також сказав, що в музиці будуть закладені якісь інструкції та меседжі для молодих, хоча ніхто навіть не буде знати, що там щось є; всі будуть думати, що це просто гучна музика.

Індустрія розваг стане інструментом впливу на молодь. Вона не дуже вплине на старше покоління, оскільки люди в літах вже не змінять своїх звичок, тож усі зміни будуть спрямовані на молодих, які ще перебувають у стадії формування.

З відходом тодішнього покоління (а це станеться наприкінці 1980-х – початку 1990-х років, тобто в наші дні – оповідач), почнеться поступове “закручування гайок”, і воно буде прискорюватися.  Старі фільми і пісні приберуть подалі й індустрія розваг з минулого теж зникне.

Обмеження свободи пересування та імплантовані посвідчення особи.

Подорожі, замість того щоби бути доступними літнім людям, суворо обмежать: потрібно буде отримувати дозволи на поїздку, для яких необхідною стане наявність якоїсь поважної причини. Немає важливого приводу для поїздки – немає дозволу. І ще всім потрібно буде мати при собі посвідчення особи. Спочатку це буде щось на зразок ідентифікаційної картки з вашими даними, і ви будете зобов’язані пред’являти її на першу вимогу. І вже тоді було заплановано, що з часом буде розроблено спеціальний пристрій з вашими даними, який вам будуть імплантувати під шкіру. Це виключить можливість підробки документів і виправдань типу: “я втратив своє посвідчення”.

Було заявлено, що проблема з такими підшкірними імплантатами полягала у створенні матеріалу, який не буде викликати інфекцію або реакцію відторгнення з боку організму, і при цьому, буде володіти здатністю зберігати і передавати записану інформацію на якийсь скануючий пристрій.

Контроль за якістю харчових продуктів.

Поставки продовольства будуть взяті під жорсткий контроль. Якщо приріст населення не сповільнюватиметься, то можна швидко сотворити нестачу продовольства, щоби люди усвідомили небезпеки, які тягне за собою перенаселення. Але незалежно від того, сповільниться демографічне зростання чи ні, продовольче постачання повинно бути взято під централізований контроль так аби людям не бракувало їжі на власний прожиток, але при цьому виключалася можливість підтримки якихось біженців або втікачів, які не приймуть нову систему. Іншими словами – друзів або родичів, які не будуть поставлені на облік. 

[Важливо для розуміння – умов життя поза «системою» не передбачається].

Вирощування власних продуктів буде поставлено поза законом. Для цього буде знайдений якийсь привід. Як вже згадувалось на початку – завжди є дві мети: проголошувана та реальна. Проголошувана прикриватиметься твердженнями про те, що вирощувати власні овочі – це небезпечно, начебто через них передаються хвороби або щось у цьому дусі.Тобто публічна ідея буде полягати начебто в захисті споживачів, проте реальна мета – це обмеження продовольчого постачання.

Управління погодою.

Далі було згадано погоду.  І прозвучала ще одна абсолютно вражаюча заява.  Він сказав: “Ми можемо або вже незабаром зможемо керувати погодою”.  І уточнив: “Я кажу не просто про розсіювання кристалів йодиду в хмарах для викликання дощу  – це вже і так застосовується.  Я маю на увазі справжнє управління “.

[Через кліматичні зміни та стан Переходу загалом, погода вийшла з під контролю. Принаймні так виглядає].

Погода розглядалася як засіб ведення війни та впливу на державну політику.  За допомогою такої зброї можна викликати дощі або не допускати їх з метою здійснення впливу на певні райони та взяття їх під свій контроль.  У цьому сенсі було два дуже дивних моменту.  Він сказав: «З одного боку, можна викликати посуху в період зростання, і нічого не виросте, а з іншого – викликати проливні дощі в період жнив, і поля так «развезе», що врожай не зможуть прибрати.  А можна зробити і те, і інше».  Він не пояснив, як це буде зроблено.  Було лише сказано, що це або вже можливо, або ось-ось стане реальністю.

Політика.  

Дей сказав, що лише дуже небагато людей дійсно знають, як функціонує уряд.  Щось у тому сенсі, що на виборних посадових осіб впливають таким чином, що вони навіть не усвідомлюють цього і здійснюють плани, складені для них, при цьому вважаючи, що це їх власні плани.  Але насправді ними маніпулюють так, що їм і невтямки.

[Наочний доказ – нинішній уряд України. Хоча й попередні не далеко втекли…]. 

По ходу презентації Дей зробив дві важливі заяви. Перше твердження: “Одномоментно люди можуть утримувати в голові і діяти виходячи з двох суперечливих ідей за умови, що ці ідеї досить віддалені один від одного”. 

[Такий когнітивний дисонанс привів Україну до стану суспільно-політичної шизофренії]. 

Друге твердження: “Дуже добре відомо як раціоналісти відреагують на певні обставини або інформацію, з якими вони стикаються. Так що, для отримання потрібної реакції, вам необхідно всього лише регулювати інформацію та дані, що надходять до них, або обставини, в яких вони знаходяться. І оскільки вони будуть вести себе як раціональні люди, то будуть робити те, що від них потрібно. При цьому вони можуть і не розуміти, що вони [саме] роблять і чому”.

Сфальсифіковані наукові дослідження.

Результати деяких наукових досліджень були сфальсифіковані для досягнення бажаних результатів. Дей повторював: “Люди занадто довірливі; вони не ставлять правильних питань”. Це було заявлено перед аудиторією докторів медицини, людей, чия професія за визначенням передбачає об’єктивність і неупереджено-науковий підхід і для яких наука є “альфа й омега” всього. Тому твердження про фальсифікації наукових даних для такої аудиторії було рівнозначно богохульству в церкві.

Міжнародний керівний орган управління (ймовірно з надр ООН) і Міжнародний суд (але не обов’язково ці структури). Ядерна війна.

Визнання ООН на той час не було настільки поширеним, як на те розраховували. Тому й далі планувалося докладати зусиль, спрямованих на збільшення значущості цієї організації. Люди повинні все більше й більше звикатися з ідеєю відмови від національного суверенітету. Економічна взаємозалежність сприятиме досягненню цієї мети мирним шляхом. Прагнення уникнути війни буде сприяти вирішенню цієї задачі. З огляду на стурбованість військовими діями. Було відзначено, що досягнення мети мирним шляхом є кращим. У зв’язку з цим було заявлено, що війна “застаріла”. А застаріла вона через наявність ядерних бомб, тому що втратила керованість. Раніше війнами можна було керувати, але варто ядерної зброї потрапити в “не в ті руки”, якиможе статися ненавмисна ядерна катастрофа.

[Теж знакова теза – виродки не контролюють ситуацію. Принаймні на це хочеться сподіватися, як на стримуючий фактор від переходу нинішньої Третьої світової в «гарячу фазу»].

Якщо якась країна, або хтось наділений владою вирішить “випасти з колоди” і піти своїм шляхом – що в цьому випадку буде з їх ядерним арсеналом? Розмірковуючи про те, що вони можуть потрапити “не в ті руки”, він сказав щось на кшталт того, що володіння ядерною зброєю перебувало під жорстким контролем. До країн, які володіли ядерною зброєю, неодмінно входив і Радянський Союз. Тож виникло питання: чи не хоче він сказати або натякнути, що США добровільно передали «совєтам» таке озброєння ?”

У той час про таке було просто страшно навіть подумати, не кажучи про те, щоб визнати подібний факт. 

Кого саме він мав на увазі, кажучи: “Якщо це зброя потрапить не в ті руки”? Може  просто терористів? У будь-якому випадку, цю нову систему [новий світовий порядок] запровадять, – якщо не через мирну співпрацю з тими, хто добровільно відмовиться від національної незалежності, то через постановку такої держави на грань ядерної війни. Через цю загрозу нагнітатиметься така істерія, і всіх охопить такий жах, що виникне потужний тиск громадськості, яка закликатиме до переговорів про мир, і народи будуть добровільно відмовлятися від національного суверенітету в ім’я встановлення миру. На цій основі й з’явиться “Нова міжнародна політична система”. 

[Вкотре повторюся: вхід у царство Сатани буде винятково добровільним].

Проте доповідач зазначив: 

“Якщо в потрібних місцях буде занадто багато людей, які будуть надавати цьому процесу опір, то, напевно, доведеться застосувати пару, (а можливо і більше) ядерних зарядів”. До цього, можливо, доведеться вдатися, щоб переконати людей, що “ми не жартуємо”.

І за цим прозвучали такі слова: “До того часу, як кілька таких зарядів спрацює, всі – навіть найупертіші – погодяться”. І ще він додав: «Такий світ, досягнутий шляхом переговорів, буде виглядати дуже переконливо – в тому сенсі, що все буде відрежисовано, але ніхто про це не знатиме.  Ті, хто почують таку новину, будуть упевнені, що між військовими супротивниками велися переговори, і вони, врешті-решт, прийшли до усвідомлення того, що мир краще за війну».

У контексті міркувань про те, що війна “застаріла”, робилося твердження і про те, що у війні є щось хороше.  Одна з фраз зводилася до того, що вмирати все одно доведеться, але під час війни у ​​людей є шанс проявити велику відвагу і героїзм.  Якщо вони гинуть, то гинуть гідно;  якщо виживають, то отримують визнання.  Так що у будь-якому випадку для солдатів тяготи війни не марні, бо за бойові дії вони отримують нагороду.

Ще одне виправдання війни було таким.  Якби мільйони жертв I-ї та II-ї Світових воєн не загинули, а продовжували б жити і народжувати дітей, то людей вже було б забагато.  Так що ті дві великі війни послужили «доброчинній» меті відтермінування перенаселення.  Але тепер і в приватних осбі, і в урядів є технологічні засоби демографічного контролю, так що й у цьому відношенні війна застаріла.  У ній більше немає необхідності. 

[Сучасним геноцидом в Україні доведено].

 Тероризм.

Обговорювалася також тема тероризму. Тероризм буде широко застосовуватися в Європі та в інших частинах світу. У той час передбачалося, що в Сполучених Штатах його не буде  необхідності застосовувати. Проте може й бути застосованим, якщо Америка недостатньо швидко просуватиметься в бік прийняття нової системи. Принаймні, на найближче майбутнє таких планів не будувалося.

[Якщо насправді ця доповідь правдива, до «башні-близнюки» мали би добряче «підштовхнути» США в бік «нового світового порядку на віки»]. 

Управління фінансами.

Доповідач також розглянув тему грошей і банківської системи. Одне з його тверджень звучало так: “Інфляція нескінченна. Після будь-якого числа можна поставити яке завгодно число нулів, і десяткові знаки можна ставити де завгодно”, – натяк на те, що інфляція є одним з інструментів-регуляторів. Гроші – це передусім кредит. Але розрахунки будуть здійснюватися вже не за готівку, а через електронні сигнали. Будь-яка значна покупка здійснюватиметься в електронний спосіб. Доходи та зарплати будуть в електронному вигляді перераховуватися на ваш рахунок.

Утворюється єдина банківська система. З боку видаватиметься, що вона не цілісна, але, по суті, буде єдиною. 

[Центробанки не сформовані лише в кількох державах. В Україні НБУ став філією світової лихварської системи у 1999 році].

У комп’ютерах зберігатимуться записи про всі зроблені вами покупки, так що, якщо ви будете купувати щось у дуже великих кількостях, і хтось з офіційних органів захоче дізнатися, на що ви витрачаєте свої гроші, вони легко зможуть переглянути історію ваших покупок і з’ясувати, що ви купували.

Також професор заявив, що будь-яка покупка значних розмірів, така як автомобіль, велосипед, холодильник, радіоприймач, телевізор та інший товар, на який можна буде нанести ідентифікаційний код, відстежуватиметься. Пролунало якесь визнання про те, що багатство уособлює владу, а влада в руках великого числа людей небажана для тих, хто здійснює управління.

Вживлені імпланти й телевізори, які стежать за вами.

Отже, наступним кроком стане єдина кредитна карта, а потім її замінять підшкірним імплантом. Єдину карту можна втратити, її можуть вкрасти, що спричинить за собою проблеми; картами можна буде обмінюватися для приховування особистості. Натомість імплантат не можна втратити, підробити або передати іншій людині, так що і вас, і ваші рахунки ідентифікують зі стовідсотковою точністю.

Підшкірний імплантат доведеться вживлювати в якомусь зручному місці, до прикладу – на правій руці або чолі.

[З книги “Об’явлення святого Іоана Богослова” (грецькою – “Апокаліпсис”): “І зробить вона (звірина), щоб усім – малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам – було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола, щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його… Тут мудрість! Хто має розум, хай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її – шістсот шістдесят шість…” (Об’явлення, 13 розділ, 16–18 вірші)].

Лектор продовжив: “Деякі з вас, хто читає Біблію, будуть надавати цьому значення у світлі написаного в ній”, – і відразу перейшов до заперечення будь-якої значущості Біблії. Вся справа просто в здоровому глузді, саме так система може та повинна працювати, і не варто переносити сюди якісь забобони, вичитані з Біблії. 

Згадувалося також, що через імплантати можна буде здійснювати стеження через відправку радіосигналів. Вони можуть знаходитися під шкірою або в зубному протезі чи пломбі, так що втікачів або якихось інших громадян можна буде впізнавати по певній частоті їх персональних передавачів – у будь-який час, у будь-якому місці. Це буде особливо зручно для розшуку злочинців.

[І найважчим злочином буде мислезлочин…].

Також було згадано про спостереженні за конкретними людьми. Дей сказав: “Ви будете дивитися телевізор, а в цей же час хтось буде спостерігати за вами, сидячи за центральною станцією моніторингу”. В телевізорах буде встановлено відповідний пристрій. І для цієї функції справність самого телевізора не важлива. Крім того, телевізор можна буде використовувати для відстеження того, що саме ви дивитесь, і як ви на це реагуєте. А ви навіть не будете знати про те, що за вами спостерігають. На перших порах люди навіть не підозрюватимуть про існування цих пристроїв.

[Не знаю щодо телевізорів, але мабуть сьогодні смартфони цю функцію успішно виконують]. 

Телебачення можна буде використовувати і для покупок. Для того, щоб щось купити, вам не доведеться навіть виходити з дому. Ви просто увімкніть телевізор, і буде якийсь спосіб взаємодії телеканалу з магазином, в якому вам потрібно буде щось купити. І чи можна буде перемикатися між різними магазинами, щоб вибрати холодильник або одяг. Це буде зручно, але в той же час ви станете залежними від свого телевізора, так що й від вмонтованого у нього шпигунського пристрою вам нікуди не дітися.

Обговорювалися також і аудіопристрої – на випадок, якщо влада захоче почути, що відбувається в інших кімнатах, крім тієї, в якій знаходиться видеоконтрольное пристрій. З цього приводу було заявлено: “Для цього може бути використаний будь-провід, що входить у ваш будинок, наприклад, телефонний”.

Наступ глобальної тоталітарної системи.

Коли ця нова система набуде чинності, від людей вимагатиметься “присягнути їй на вірність”, вказавши, що у них немає ніяких застережень і таємниць, які зв’язують їх зі старою системою. 

“Для людей, які будуть з новою системою не згодні, там просто не буде місця”, – сказав Дей. – “Ми не можемо допустити, щоб вона виявилася засмічена людьми, котрі створюють проблеми. Тому для таких людей будуть відведені “особливі” місця”, в яких вони не надто довго проживуть. Також він сказав, що не буде ніяких мучеників, які помруть смертю, що надихне інших: люди просто зникнуть. 

І ще одна додаткова деталь: настання цієї нової системи, найімовірніше, відбудеться на вихідних, у зимовий час. У п’ятницю ввечері все зачиниться, а в понеділок вранці, коли всі прокинуться, буде оголошено, що в силу вступила Нова Система.

***

[Ну що ж, побачимо. Сподіваюся, що недаремно потратив стільки дорогоцінного часу на цю публікацію, і вона таки спонукає когось задуматися…].

Залишити відповідь