Наш Президент

Цікавий такий феномен. Коли ти насмілюєшся сумніватися в кошерності шоколадного раю, то неминуче потрапляєш під підозру. Як мінімум у нелюбові до Батьківщини. Коли ж цитуєш ЗМІ, котрі призначили (буквально призначили) «сєпарськими», або, не приведи Боже, російські джерела, все – ти вже аґент Кремля.

Якщо ти вояк, проливав кров на фронті, але зневажаєш (підстав – цілий віз) своє військове керівництво, аж до Верховного командира – ти зрадник і ворожий аґент.

Я побачив, що ряди моїх друзів покинули деякі люди, знайомі мені особисто (віртуальні якось менше турбують), які щиро (в чому до кінця не впевнений) вважають пана Порошенка безальтернативним президентом. Мушу визнати – політтехнологи, розпочавши однотурову вакханалію з обіцянок припинити АТО за лічені години, використали існуючий збройний конфлікт на всі 100 відсотків!

Причина засліпленості світлим образом безальтернативного Президента – проста і банальна. Це хвороба патерналізму та хибне розуміння механізмів, які працюють у глобальній політиці. Коментувати речі на кшталт «коли б ми оголосили воєнний стан, то Путін би напав» – не хочу. Це вже клінічна форма враження клітин мозку генномодифіковано-інформаційним «рошеном».
Найгірше, що корисні й безкорисні ідіоти не хочуть розуміти – ми сповзаємо (а може вже й котимося) в прірву.

Звісно, що причина не Порошенкові як такому. Він просто «фаворит Маятника», тобто нашої олігархічно-охлократичної системи. Вчергове повторюся, що вона означає – це коли хитрожопа меншість обирає у владу контрольовану нікчемність руками зомбованої більшості.

Цілком очевидно, що власники (контролери) стратегічних галузей економіки та підприємств – це ті ж самі люди, котрі володіють центральними ЗМІ та медіахолдингами. А відтак і мажоритарні акціонери всіх великих, зокрема парламентських, партій. Порошенко – типовий олігарх, а ніякий не успішний бізнесмен. Фундамент його бізнесової імперії точнісінько такий самий, як і в Ахметова, Фірташа, Коломойського, Пінчука й навіть у нашого Андрійка Садового – це приХватизація. Так, на цих людей працюють фахові управлінці, але не варто плутати менджерські таланти з талантами афериста-грабіжника…

Що найбільше цікавить ворога? Не секрет – це розвалити супротивника зсередини. Так значно дешевше і менші втрати. Україну з середини, розвалює не Путін. Щоби не заглиблюватися, то погодимося на тезу «західних партнерів»: найбільше лихо – це корупція. Хто у нас очолює корупцію, не бачить лише людина з цілком запорошеними очима та залитими інформаційним шоколадом мізками.

Більшість тих, хто сьогодні «засвідчує» реформи та покращення – цинічні лицеміри. Свідки святого Рошену. Вони можуть скільки завгодно возити передачі на «передок», чи допомагати пораненим – це лише спроба придбати індульґенцію. В глибині душі вони розуміють, що кулі та гради російських найманців і ополченців з квазідержавних утворень – це наслідок. А одну з причин, вони якраз і підтримують та возвеличують.

Тут напрошуються паралелі, що зі Сталіним, що з Путіним і навіть з корейським біснуватим карапузом. Вірити у владу безпечно і вигідно.
– Що, Порох краде? Ну що ви!? Він заробляє та офірує на фронт! Це поза його спиною. Зловживають. Але він не може навести ладу, бо мусить враховувати ситуацію – у нас війна. Не визнана? Ну що ви! Ось уже в одному законі назвали Росію «країною-агресором». А більше не можна, бо путіннападе! Критикувати владу не можна, бо «путіннападе». Цитувати опонентів влади не можна, бо «путіннападе»… В країні беззаконня? Так війна! Судять і садять патріотів? Так це ж запроданці…

Незабаром слід чекати доносів і танців на гробах «ворогів народу»? Навіщо чекати – почитайте Фейсбук…

Моє ж завдання застерегти. Від самообману в тому числі. Повірте, що власне за самообман доводиться розплачуватися найбільше…

І на завершення. Справді, вже немає жодного значення, хто буде Президентом.

Залишити відповідь