НавКолоРіздва.

Що Нове Коло (Різдво Христове) нам принесе?
Перш ніж робити прогнози на наступний рік, опублікую прогноз на 2017-й, написаний мною для журналу «Ріа-Львів»:

«2017 рік пройде під знаком настабільності та войовничості. З однієї сторони світ поволі сповзатиме в повномасштабну Третю світову, з іншої – все більше ставатиме людей і політиків, котрі розумітимуть, що ми на грані страшної катастрофи, яку людство може й не пережити.
Лихорадитиме не лише існуючі центри хаосу, як Україна чи Сирія. Загостряться внутрішні конфлікти суспільних груп, з різними світоглядними позиціями, у США, в ЄС, зокрема в Польщі, та Туреччині.
З’являться нові точки локальної напруги та полюси протистоянь. Геополітичні гравці (не держави, а Синдикат транснаціональних компаній та банків), підігріватимуть конфлікти у боротьбі за ресурси та сфери впливу.
Україна надалі залишатиметься одним із епіцентрів нестабільності. Існуюча влада сповзатиме в диктатуру, що породить радикальні настрої, котрі підігріватимуться ззовні. Олігархічні ЗМІ розриватимуть свідомість людей між псевдополюсами: “за владу” – “проти влади” та “за війну” – “за мир”. Жорсткий сценарій – це поділ України геополітичними кланами з кінцевою руйнацією держави, м’який – перевибори та тимчасова стабілізація

Ну, дякувати Богу, в гарячу фазу Третьої світової ми не сповзли, але мало бракувало, зокрема, зважаючи на міряння ядерними піпіськами Трампа з Ином. Матінка Природа дала зрозуміти – її реакція на різкі втручання, й у так розхитану екосоціогосподарську систему (до прикладу – ядерні удари), на фоні тих деструктивних процесів які нині тривають, може бути дуже жорсткою. Саме відсутність у виродків гарантій власної безпеки, стримує їх від надто різких дій по зануренню світу в Novus Ordo Seclorum. А інтенсивність природних катаклізмів наростатиме…

Як і наростатимуть суперечності, зокрема: між фінансовою системою та реальною економікою, між технологіями майбутнього та поверненням у дике «середньовіччя» (як його змальовують у загальноприйнятій історичній версії), між різними світоглядними концепціями…

Акцент буде зроблено на протистоянні псевдополюсів: «русскава міра», з його суворим православієм, та «загниваючого Заходу», «консервативного» та «ліберального« мусульманства, жорсткою політикою «національної диктатури» та розчиненням державних утворень у сферах інтересів ТНК і банківських синдикатів, тощо.

Наростатиме загальносвітова шизофренія: усталені правила міжнародного співіснування, та міфи, на яких вони постали, руйнуватимуться й надалі підмінятимуться медійними штампами, що породить у непідготовлених людських мізках когнітивний дисонанс між реальною та віртуальною (інформаційною) сторонами буття.

Тренд Апокаліпсису в контексті протистояння «біороботів» і «магів» буде все більше кристалізовуватись. Технології зомбування вступлять у протиріччя з «ексцесами виконавців». Суть у тому, що перейшовши від латентного управління (через таємні сходняки) до управління трендами, «верховні дегенерати» не врахували принцип інь-янь. Якщо по простому – то при подальшій централізації всіх ресурсів у руках жменьки виродків, неминуче наростатимуть тренди анархії та девальвації нав‘язаних людству цивілізаційних цінностей.

Природа коригуватиме Матрицю. А це загрожує людству самознищенням. Тут наріжний принцип «волі вибору» людей, як «сотворців реальності», може вступити в протиріччя з трендами Природи і породити колосальну силу протидії «стихій». Землетруси, тайфуни, цунамі – це з цієї «опери».
У будь-якому випадку – то лише ймовірні сюжети у безконечному «Просторі Варіантів», або, як кажуть християни: «Путі Господні несповідимі».

Тож дай нам Боже наступного Кола дочекатися, і дякуємо, що минуле пережили!

P.S. Деякі терміними свідомо взяті в «» – їх трактування в кожного може бути різним, а моє власне розписане в багатьох раніших публікаціях…

Залишити відповідь