Міфологія Революції Гідності

Спроби окремих представників влади мародерів-клептократів, сакралізувати свою нікчемність і злочинну суть, шляхом нав‘язування суспільству терміну «перемога Революції Гідності», викликає у мене різке несприйняття та огиду. Жодної перемоги не відбулося: за допомогою щирих, але обдурених політиками людей, чинну олігархічно-охлократичну систему очолили представники олігархату, які, прикриваючись «правильними» гаслами, успішно розвивають «здобутки» «папєрєдніків», а саме: вдосконалюють корупційні схеми, провадять половинчасті та декоративні реформи, монополізували, через власні ЗМІ, право на істину, продовжують фінансовий геноцид українського народу, заганяючи його у боргову кабалу, тощо.

Нинішня влада вважає себе авангардом «перемоги Революції Гідності», а деякі її представники щиро переконані, що «Небесна Сотня» загинула заради того, аби вони сиділи в парламенті та проводили «раформи», внаслідок яких українці мають змогу без отримання візи виїхати на заробітки в Європу. Пишу ці рядки зі щирим співчуттям до мільйонів обдурених людей, особливо тих, хто внаслідок подій останніх чотирьох років втратив рідних і близьких.

Сьогодні, напівлегітимні «Переможці «Революції Гідності», вирішили свою владу сакралізувати на законодавчому рівні.

«Парламентська фракція “Народний фронт” ініціюватиме внесення змін до законодавства щодо встановлення відповідальності за публічне приниження Революції Гідності, пам’яті “Небесної сотні” та усіх героїв, що загинули у боротьбі за незалежність і свободу країни.»
(Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/2274764-narodniy-front-proponue-vstanoviti-vidpovidalnist-za-publichne-prinijennya-revolyutsiji-gidnosti.html)

Пропоную парламентарам піти далі, і визнати на законодавчому рівні наступне:

1. «Небесна Сотня» загинула за те, щоби вони сьогодні сиділи в парламенті (автор тези – народний депутат Олег Березюк, партія «Самопоміч»)

2. «Небесна Сотня» загинула за «Безвіз, підписання Європейського договору, відєднання від Росії, Єфремова в тюрмі, і за дестяки та сотні реформ, які зроблені чи будуть зролені в Україні!» (автор тези – заслужений журналіст України, Микола Савельєв)

3. Законодавчо закріпити наступні звання: «Переможець Революції Гідності», «Друг «Переможця Революції Гідності», «Родина Переможця Революції Гідності», майно «Переможця Революції Гідності», а також «симпатик Революції Гідності».

4. Внести відповідні зміни до Конституції України та змінити абстрактні визначення – «народ», «український народ» на конкретне – «Переможці Революції Гідності». Зокрема, ст 5 Основного Закону викласти в редакції: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є «Переможці Революції Гідності». «Переможці Революції Гідності» здійснюють владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування», а ст. 13 в наступній: «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності «Переможців Революції Гідності». Від імені «Переможців Революції Гідності» права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.»

5. Звання «Переможець Революції Гідності» присвоюється «Центральною Радою Переможців Революції Гідності», яка складається з «Головного Переможця» – Президента України, та політичних лідерів парламентської коаліції.

6. Звання «Переможець Революції Гідності» передається спадково.

7. «Друзі Переможців Революції Гідності» – учасники «Революції Гідності», отримують звання за рекомендацією двох «Переможців Революції Гідності». Вони мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті та продуктовий пайок в на суму мінімальної заробітної плати в річницю «Революції Гідності». Дане звання у спадок не передається.

8. «Родина Переможця Революції Гідності» користується правами «Друзів», а також податковими пільгами, встановленими «Центральною Радою». Звання передається спадково.

9. Майно «Переможця Революції Гідності» є недоторканним і не підлягає декларуванню та конфіскації.

10. Статус «симпатика Революції Гідності», та відповідний, обов‘язковий до носіння значок, набуваються громадянами з рук «Переможців Революції Гідності», і підлягають обов’язковій реєстрації в органах МВС за місцем проживання. Даний Статус дає його носієві право входу на виборчу дільницю та право на отримання звання «Друг Переможця Революції Гідності».

Список таких законодавчих ініціатив можна розширювати та продовжувати…

«Русскій мір» тримається, зокрема, на міфології «Великої Вітчизняної війни». Сьогодні Україну намагаються втиснути в прокрустове ложе створених ідеологами наших олігархів міфів «Революції Гідності» та «АТО». Насправді відбувся двірцевий переворот і триває війна. Наслідки такої міфологізації, пояснювати не буду.

 

Залишити відповідь