Місячне затемнення й черговий «кінець світу»

Найдовше у цьому столітті місячне затемнення, між двома сонячними – 13 липня та 11 серпня, – це неабияке астрономічне й астрологічне явище, особливо у часі Переходу, коли формуються довгострокові програми на майбутнє.

27 липня 2018 року, разом із настанням повні, на початку 15-ї місячної доби «Вогняного Змія», відбудеться унікальне затемнення, коли Місяць повністю перебуватиме у тіні Землі 1 год 43 хвилини – з 22:30 до 01:13 за київським часом. Найбільш видовищним аспектом цієї події стане феномен «кривавого місяця». Правда незмінний супутник Матінки Землі перебавутиме в апогеї – найбільш віддаленій від нас точці своєї орбіти, тому його розмір буде не таким вже й великим.

Під час затемнення Земля опиниться між Сонцем і Марсом, який у ці дні знаходитиметься в точці орбіти найбільш наближеної до Землі за період з 2003 по 2035 роки – «всього» за 57 мільйонів км. «Червону планету» можна буде розглянути навіть у невеликий телескоп.

Через це «протистояння» деякі астрологи пророкують збільшення військових конфліктів, а хтось навіть лякає гарячою фазою Третьої світової та Апокаліпсисом загалом. Як би там не було, у житті повсякденному конфлікти вельми не бажані. Зворотньо – варто пробачити один одного, а боржникам повернути борги, щоби уникнути негативних кармічних наслідків.

Також у цей період Земля проходитиме через шлейф зоряної пилюки з комети Свіфта – Тутля. Дрібненькі частинки згоратимуть в земній атмосфері, утворюючи потік метеоритів – Персеїди, який буде активним аж до 24 серпня. Проте, найкраще його буде видно дещо пізніше. «Коридор затемнень» завершиться ще одним сонячним, яке припадає на 11 серпня, але це ще не все!

16 серпня, як прогнозують астрономи, до Землі наблизиться незвична комета, яку через зелений ореол нарекли Неймовірним Халком. Зоряний Халк справді неймовірний, зважаючи на його розміри – разом із газовою оболонкою він удвічі більший від Юрітера! І знову ж таки, невгамовні конспірологи та пророки, розчаровані «календарем майя», віщують черговий кінець світу, знаходячи відповідності між зеленою кометою та одкровеннями Іоана Богослова.

Кліматичний Апокаліпсис уже й так очевидний, тому хто його зна, як перелічені небесні явища вплинуть на нашу грішну Землю. Точніше – на грішних людей, які своєю безрозсудною діяльністю поставили планету на межу кількох катастроф – кліматичної, техногенної, ядерної та природньої.

Доктор історичних наук, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» Микола Чмихов (1953-1994), у своїй космоархеологічній концепції циклічності розвитку світу прийшов до висновку, що «2015 рік, на який приходиться злам аж трьох – 1596-, 7980- та 9576- річних циклів (і безліч менших, які входять у ці великі та значні цикли), має ознаменувати початок якісно нової епохи як життя космічного організму планети Земля, так і існування людської спільноти.
Чмихов довів, що на території України і всіх інших регіонів Навколочорномор’я (Близький Схід, Кавказ, Балкани) епохи були водночас і соціальними (історичними), і природно-кліматичними, позаяк на їхніх зламах відбувалися зміни не тільки клімату, а й способу мислення людей, а відтак і світоглядних моделей, політичних та економічних структур».
(http://www.pravda.com.ua/columns/2011/06/27/6322128/)

В останній доповіді Римського клубу (більше тут – http://yurko.info/доповідь-римського-клубу-через-призм/) згадано буддиста й водночас католика Фрітьофа Капру, який стверджував, що між усім на світі існує прихований за‘язок. Повністю поділяючи цю тезу, відому в індуїзмі під глибинним визначенням «тат твам асі» (у вільному перекладі: «то ти єси»), себто – ти у всьому, а все в тобі, пишу цей текст закликаючи всіх до внутрішнього спокою та позитиву. Адже ми є сотворцями, і лише у наших силах перейте на новий етап розвитку людської цивілізації. Або бути знищеними як паразитуюче утворення на тілі Землі.

 

Залишити відповідь