Менти-путінопорохоботи.

Менти-путінопорохоботи, або що об‘єднує Путіна, Порошенка та Авакова?
Ви вже виділи відео, як «шакали Саакашвілі» вриваються в церкву, б’ють палицями «віруючих» і арештовують там «священника» під голосіння його пастви? Як ні?! Шо, всіх порохоботів у Фейсбуці поблокували? Даремно. Адепти святого Рошену й Безвізу це відео активно розганяють, а мені його прислав у «приват» знаний політик з БПП, мій добрий товариш і недурний чоловік, бо дурень би то пхав десь у коментарі й верещав матом.

Так ось, скандальне відео розмістив на своїй фейсбук-сторінці Георгій Шеварнадзе, племінник екс-президента Грузії та видного діяча КПРС ( першого секретара ЦК компартії Грузії, члена Політбюро ЦК КПРС) Едуарда Шеварнадзе. Що цікаво, сам племінник знаменитого грузинського комуніста, з 2016 року працює в МВС, а з березня цього року служить у Нацполіції України. В цього пана, в листопаді минулого року, в центрі Києва вкрали Lexus LS, з автоматом Калашникова та трьома пістолетами всередині, які пан поліцай, за його словами, віз на чистку.
Ось що тоді писала «Страна»: «К слову, Шеварднадзе в МВД работает если верить его странице в Facebook начальником Департамента со странным названием – по формированию политики в органах власти, подконтрольных министру МВД. Какие такие органы власти подконтрольны министру и откуда у гражданского начальника столько стволов – это вопросы, которые пока оставлены без ответа.»
https://strana.ua/…/40739-u-plemyannika-eks-prezidenta-gruz…

Нещодавно племінник найзнаменитішого, після товариша Сталіна, грузинського комуніста, «наїхав» на Саакашвілі:
«Уважаемый Михаил Николозович!.. Вы постоянно всех обвиняете в коррупции и рассказываете, какой вы честный и порядочный, и никогда не брали взяток и не отжимали бизнес, когда были у власти. Если это все так, объясните, пожалуйста, как так получилось, что мой отец платил в ваш фонд Развития силовых структур суммы в 200 тыс. долларов каждый месяц».
Дабы не быть голословным, Георгий Шеварнадзе на своей странице в соцсети опубликовал документ на грузинском языке, в котором указана сумма в 200 тысяч долларов. «Почему он (отец Георгия Шеварднадзе. — Ред.) был вынужден купить 44 джипа Toyota Hilux и пять джипов Land Cruiser. Расскажите, как вы пытались „отжать“ супермаркеты и завод моего отца. Объясните, пожалуйста, людям, как так вышло»
http://fakty.ua/243697-plemyannik-shevardnadze-obvinil-saak…

Це прекрасно! Підозрюю, що коли б в Україні, пан Ющенко змусив би публічно (!) платити в якийсь благодійний фонд бізнесменів, чиї капітали мають компартійне походження, то народ би його вже канонізував! Сподіваюся, що ніхто не сумнівається, звідкіля в родини Шеварнадзе взялося таке бабло? Щоби закрити тему Шеварнадзе, відстороненого від влади в результаті «революції троянд» у 2003 році (коротка біографія пана Шеварнадзе за цим посиланням: https://ria.ru/spravka/20140707/1015018413.html) та його родини, скажу лише, що Шеварнадзе в останні роки життя був гарячим прихильником «Грузинської мрії», політичної партії Грузії, заснованої 19 квітня 2012 року бізнесменом Бідзіна Іванішвілі, російсько-грузинським олігархом, акціонером Газпрому, і головним опонентом Саакашвілі.

Щодо самого відео «штурму Храму», то український коп Георгій Шеварнадзе, взяв його з ним же й нещодавно створеного сайту https://miho.net.ua. Вочевидь, пан Шеварнадзе веде цей сайт у вільний від роботи час і винятково для блага обдурених хитрими грузинами українців. Ось і саме відео, яке путінопорохоботи супроводжують яскравими коментарами, чесно заробляючи собі почесні звання та преміальні кошти: https://miho.net.ua/content/штурм-церкви.

Правда, гарна картинка?

Якого ж такого панотця так жорстко захоплювали грузинські правоохоронці? Постраждалим від рук «псів Саакашвілі» виявився піп-розкольник, з риторикою близькою до догналітів, позбавлений сану та відлучений від Грузинської православної церкви ще в 1995 році, лідер секти «василістів», Василій Мкалашвілі. Секта Василія прославилася своєю непримиренною боротьбою з іншою сектою – свідків Єгови. Як стверджують останні, з жовтня 1999 року по серпень 2001 року, було 80 випадків нападів «свідків Василя» на «свідків Єгови», в яких постраждало понад 1000 адептів останнього. 4 червня 2003 року, рішенням суду, отець Василій отримав вирок – три місяці попереднього ув‘язнення. Рішення суду виконувати відмовився й був оголошеним в розшук. 12 березня 2004 року він був затриманий під час спецоперації, коли 70 його прихильників заблокували храм, у якому правив відлучений від церкви піп. Нагадаю, що засудженим Мкалашвілі був ще при Шеварнадзе, а Саакашвілі став президентом 25 січня 2004 року, тобто всього за півтора місяця перед цими подіями.

Детальніше про лідера «василістів», який, цілком можливо, є далеко й не найгіршим представником православія, за цим посиланням:
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Мкалавишвили,_Василий

Нещодавно вже був подібний інфо-вкид, про побиття кривавим Міхо опозиціонерів, які вимагали його відставки в травні 2011 року. Писав про це:
Тоді, в результаті жорсткого розгону демонстрантів отримали поранення 37 чоловік. Натомість загинуло двоє поліцейських, одного з яких задавила автівка когось із лідерів опозиції.
Цей мітинг організувала й очолила Ніно Бурджанадзе.
Хто ж ця дама? Народилася вона в Кутаїсі, в 1964 році. Батько Ніно, серйозний партійний бос, друг Шеварнадзе, а після розвалу СРСР – успішний бізнесмен. Навчалася пані Бурджанадзе в МГУ. Весною 2003 року, разом із Саакашвілі та Жванією, була лідером «революції троянд», в результаті якої татового друга Шеварнадзе відсторонили від влади.
Двічі було в.о. Президента Грузії. Після війни Грузії з Росією у 2008 році, пані Бурджанадзе перейшла до Саакашвілі в опозицію, фактично зайнявши проросійську позицію.
Тепер увага! В квітні 2015 року, лідер грузинського «Демократичного руху», Ніно Бурджанадзе, заявила: КРИМ Є ЧАСТИНОЮ РОСІЇ І НІКОЛИ НЕ СТАНЕ ЧАСТИНОЮ УКРАЇНИ.
Отже, нешановні порохоботи, закликають нині пана Порошенка, розігнати силою мітинг особистого ворога Путіна, за те, що той колись розігнав мітинг, очолюваний подружкою Путіна. Це прекрасно!
Звісно, бити мирних демонстрантів – це не добре.
Але, коли грузини-поліцейські побили кількох мітингувальників (не забувайте – двоє їхніх колег загинуло), які були явними представниками проросійських сил, після війни з Росією, то чи не є це певним оправданням їхнім жорстким діям?
Тим паче, не думаю, що Саакашвілі давав вказівку бити людей. Швидш за все, поліцаї це зробили з великої «любові» до Росії.
13 грудня 2017 року.

Грудневі рефлексії (2)

Мені цікаво, це лише НЕлюбов до Саакашвілі, об‘єднує Путіна, Порошенка, Авакова та родину визначного діяча ЦК КПРС, пана Шеварнадзе, чи все-таки причини їхнього «однакомислія» є дещо глибшими? А ви як міркуєте?

Залишити відповідь