Медведчук&Рабіновіч. Лехаїм!

Віктор Медведчук вступив у партію Вадіма Рабіновича – це прекрасно!
Ось і перші «знаки» у добу «Вогняного змія» та найдовшого у столітті місячного затемнення.

Але, почнемо з Сирії.
Ізраїльські ЗМІ, після демонстративно-символічного візиту Прем’єра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу до Путіна на парад «вєлікой побєди», змінили свою риторику щодо Росії. Ба, більше того – ви зауважили як щезли зі світової преси розбомблені «московськими окупантами» сирійські діти? Сьогодні тональність повідомлень змінилася: «Війська Асада підійшли до кордону Ізраїлю: Кунейтра знову під контролем Сирії. Ісламська держава не здається сирійській армії, посилюючи напругу в Ізраїлі. Координація з російськими силами в Сирії проходить зараз особливо інтенсивно. ЦАХАЛ надав Росії фото з радарів…».

Отже, ми помітили, що питання Сирії віддали «на відкуп» Росії. Чудово. За що віддали?
За Україну?

Медведчук – це серйозний гравець і не лише кум Путіна, а ще й його альтер-его. Перегляньте сайт «Український вибір» – там чітко прослідковуються нотки антиглобалізму та … антисемітизму. Ага, точнісінько як у риториці «русскава міра». Ба, більше того, цитую з їхнього сайту:
«Движение продвигает идеи, задекларированные в Манифесте: реальное народовластие, принятие Закона «О всеукраинском и местном референдумах по народной инициативе», переход к федеративному устройству государства, борьба с коррупцией, двойное гражданство, запрет на продажу земель сельхозназначения, смена вектора внешнеэкономической интеграции, восстановление торгово-экономического сотрудничества с РФ и странами СНГ, что соответствует интересам национальной экономики».

Народовладдя, заборона на продажу землі… Не нагадує вам риторику вашого покірного слуги? Отож. Таке явище називаю «догналіти проти сланцевого газу». Пригадуєте екзальтованих жіночок у хустках, які вийшли під ЛОДА, нанизивши на дрючки курячі тушки? Це вони так протестували проти сланцевого газу й «прозоро» натякали на тушок-депутатів, які позорно погодили його видобуток на Львівщині. У будь-якої адекватної людини, яка не вникала в тонкощі питання (а таких 99%) – це видовище викликало б наступну реакцію: якщо такі неадекватні фанатики проти сланцевого газу та европейських цінностей – то я точно за!

Коли минулого чи позаминулого року ми (в форматі симпатиків «конституційних територіальних громад») приїхали в Івано-Франківськ на День Конституції поговорити про територіальні громади як підвалини народовладдя, то були зустрінуті підбуреними дітьми (буквально – з вигляду старшокласники!) на чолі зі старшими маніпуляторами, котрі готові були натовкти поважним дядькам (себто нам) пики – бо то «медведчуківці»! Сподіваюся, що мої читачі аналогії зрозуміли…

Друга тема, яку успішно юзає Медведчук – це мир на Донбасі. Мир, шляхом реінтеграції в «русскій мір». Чи прийме такий курс Україна після тисяч ритуально ібієнних в гібридно-ґешефтній війні? Запитання риторичне. Але частина України, вражена вірусом «русскава міра», прийме. Тому що важко придумати щось ефективніше для розповсюдження ненависті до всього українського аніж чинна влада тупорилих хрунів у вишиванках, які дірвалися до корита та знищують Україну в часі війни, паралельно носячи квіти до пам‘ятників Бандери.

У частини населення країни вже чітко сформовані асоціативні ланцюжки: Майдан – це американський сценарій – жодної «Революції Гідності» не відбулося – зміна влади є незаконною – чинна влада є нелегітимною – у владі мародери-клептократи – війна є громадянською – Порошенко – це «Мілошевич», а Путін – миротворець, якого сам Папа Римський нагородив відповідною відзнакою… Ага, мої читачі й тут упізнають риторику з блогу http://yurko.info.

То що, ваш покірний слуга, як про мене розповсюджують чутки деякі «друзі»: конспіролог, антисеміт, прихильник «русскава міра», агент Путіна та соратник Медведчука? Та не партеся – я ж повноправний представник Рокфеллерів на цих теренах на противагу знахабнілим Ротшільдам. Що, не знали?! Вам це ще розкажуть…

Отже, оцініть красу гри! Однією рукою нас заганяють як жертовне ягнятко у лоно «західного світу», з його веселковими цінностями та «гомодиктатурою» (словечко позичив у догналітів) капіталу, а іншою пригортають до серця «старшого брата», з його антиглобалізмом, лайт-антисемітизмом та істінним православієм на чолі з олігархом і представником сексуальних меншин. Мізки пересічного українця вибухають: він однаково ненавидить що м@ск@ля-окупанта, що евро-содоміта, а вибір йому нав‘язують між одним та другим!

О! Майстри хуцпи прекрасно володіють мистецтвом «розділяй та володарюй»!

Позиції Медведчука є традиційно сильними на Західній Україні і партія Рабіновича, названа на честь популярного юдейського тосту «Лехаїм!», не лише здобуде тут свій електорат, але й посилить радикалізацію настроїв і поляризацію між прихильниками «миру за будь-яку ціну» та сторонниками «війни до будь-якого кінця». Останні, зазвичай, воюють у Фейсбуці та піаряться на смертях «героїв, які не вмирають»…

Все це дійство символічно об‘єднують … Менори!

Золота (чи то 37, чи то 50 кг чистого золота), яку Рабінович подарував Ізраїлю за чесно зороблені в Україні гроші, будівля з одноіменною назвою – світовий хабадівський центр у Дніпрі, та ханукальний дев‘ятисвічник, який головний ребе Росії Берл Лазар подарував Володимиру Путіну ще у 2009 році, на що останній відповів: «Эта менора будет освещать Кремль!»…

На знимці: Менора з чистого золота подарована Рабіновичем Ізраїлю.

Нагадаю, що у 2017 році головним рабином Сімферополя став син Берл Лазара; делегат Криму на всесвітньому з‘їзді хабадівців був офіційно делегований як представник Росії; Іванка Трамп прийняла іудаїзм і є прихожанкою Хабаду на ім‘я Яель Кушнер.

Як завжди – написав більше ніж міг і менше ніж хотів, а висновки кожен зробить собі сам. Пам‘ятайте – світом керують символи та знаки…

На знимці: повне місячне затемнення 28 липня 2018 року.

Залишити відповідь