Майбутнє людства – версія Матриці

У найближчому майбутньому людство опиниться під кількома рівнями тотального контролю: електронно-візуального, криптовалютно-фінансового, доступу до праці та розваг, роботизовано-поліцейського, біо-технологічного, харчового та ментального. Вся планета невдовзі буде покрита мережею Інтернет. Мегаінтернет упродовж найближчих 10 років матиме 100 млрд під‘єднаних пристроїв з датчиками збору даних. За допомогою цих датчиків можна буде довідатися, що відбувається у світі – будь-де і будь-коли…

Вже станом на сьогодні існують та анонсовані наступні технологічні досягнення у різних сферах:

1. Роботизація господарської діяльності людини та функціонування мілітарних структур (заміна людей роботами):

У Кремневій долині з‘явилися роботи, що доставляють замовникам їжу з ресторанів.

Компанія Lockheed Martin у співпраці з Міністерством оборони США розробила екзоскелет який у кілька разів збільшує витривалість солдат.

У Дубаї продемонстрували британський костюм «Залізної людини», швидкість якого досягає кількасот км/год. Керування здійснюється за допомогою рук.

Четверо студентів Массачусетського технологічного інституту і шеф-повар, власник Michelin, Даніель Блуд, відкрили перший у світі роботизований ресторан.

Робот Atlas ot Boston не лише крутить сальто, а ще й успішно вчиться орієнтуватися на відкритій місцевості. В Disney Research зібрали конкуруючого робота, який теж уміє робити сальто та інші трюки й оцінювати навколишнє середовище за допомогою лазерних сенсорів.

Ілон Маск сказав про таких роботів, що вони невдовзі рухатимуться зі швидкістю майже невловимою для людського ока.

У Південній Кореї вже в 2024 році на службу в армію будуть скеровані солдати-роботи.

Виробник моторолерів Vespa продемонстрував робот-чемодан, який слідує за своїм господарем уникаючи зіткнень з іншими людьми.

Інженери зі Швейцарії опублікували роботу, в якій розповіли про нові ультратонкі та гнучні дроти оснащені електродами, що стануть основою «нервової системи» роботів майбутнього.

На заході під назвою TechCrunch засновник Boston Dynamik анонсував, що його робот-собака SportMini вже на стадії дослідного виробництва

2. Вирощування людських органів, клонування тварин і людей.

Вчені Маастріхського університету (Нідерланди) створили ембріон на основі стволових клітин без використання яйцеклітин і сперматозоїдів.

Вчені з Ньюкаслського університету (Британія) вже виготовили «з нуля» рогівку і наблизилися до створення інших структур людського ока.

Пройшла випробування ультратонка гнучка плівка: нанесена на контактні лінзи вона випромінювала лазерні промені буквально з очей.

Науковці Університету Шеффілда розробили новий метод регенерації клітин нервової тканини, який може врятувати людей від паралічу кінцівок.

Вчені з Базельського університету (Швейцарія) створили штучний кістковий мозок, який працюватиме не гірше справжнього.

У Південній Кореї за 100 тис дол, кожен бажаючийможе замовити клонування свого пса.

Китайські вчені першими у світі змогли клонувати мавп за методом «овечки Доллі», в результаті чого на світ з‘явилися дві яванські макаки з однаковою ДНК.

Генетик і молекулярний хімік Джордж Чьорч заснував стартап Rejuvenate Bio мета якого – це омоложення собак за допомогою генної терапії, щоби з часом цей досвід використовували люди.

Вченим зі США вдалось уперше здійснити пересадку пам‘яті з одного примітивного організму в інший завдяки трансплантації РНК (рибонуклеїнової кислоти) та енграм-нейронів.

3. Урбанізація і транспорт.

Компанія Uber продемонструвала прототип свого літаючого таксі, яке має піднятися в повітря з пасажирами приблизно у 2020 році. Вже є запроектовані стоянки для цього виду транспорту.

Японія збирається створити літаючі машини до 2020 року. Такі автомобілі будуть здійснювати вертикальні зліт-посадку й літати на висоті 150 м зі швидкістю від 100 до 200 км/год.
У Швеції пройшов тестування проект електрофікованої дороги eRoadArlanda, яка дозволяє заряджати транспортні засоби під час руху.

Американський стартап Integrated Roadways розробляє «розумні дороги», які слідкують за автомобілями і у випадку аварії подають сигнал рятівникам.

Turanor PlanetSolar – перший у світі корабель, який обігнув земну кулю використовуючи лише енергію сонця.

Влада США дозволила Apple, Microsoft та Uber використовувати дрони для перевозки їжі та інших комерційних цілей.

Китайський інтернет-рітейлер Alibaba продемонстрував безпілотник, який займеться доставкою посилок.

Компанія Lyft випустила 30 безпілотних автомобілів на вул. Лас-Вегаса.

4. Надпотужні комп’ютери та штучний інтелект.

Департамент енергетики США презентував світові найпотужніший суперкомп‘ютер з піковою продуктивністю 200 квадрильйонів обчислень за секунду.

У 2025 році комп‘ютер який зможе виконувати 10 квадрильйонів операцій за секунду коштуватиме приблизно 1000 доларів.

Американська система штучного інтелекту обіграла 4-х з посеред найсильніших гравців у покер і виграла у них 2 мільйони доларів.

Завдяки генній інженерії та медичним технологіями всі важкі хвороби зможуть виявлятися та лікуватися на ранніх стадіях, складні операції хірурги проводитимуть за допомогою роботів; з часом участь хірургів буде необов‘язковою. Органи на заміну вирощуватимуться або друкуватимуться на 3D принтері.

5. Змішана та віртуальна реальність.

Анонсовано перший у світі фільм під назвою The Moment на сюжет якого буде впливати глядач за допомогою мозгових імпульсів.

Facebook оголосив продаж шлему віртуальної реальності Oculus Go для роботи якого не потрібні дроти, спеціальні сенсори, смартфон чи комп‘ютер

З‘явиться нове покоління інтерфейсів та дисплеїв для масового споживача. Екрани смартфонів, комп‘ютерів і телевізорів відійдуть у минуле, а на їх місце прийдуть окуляри з функцією доповненої реальності.

Компанія Disney спільно з ученими Массачусетського технологічного інституту створили куртку яка може передавати користувачеві фізичні відчуття.

Google працєю над гарнітурою доповненої реальності, яка дає можливість самостійно накладати цифрові об‘єкти на картину реального світу.

6. Контроль та стимуляція поведінки.

У Китаї впроваджується система соціального кредиту (ССК). Вона задумана як система оцінки благонадійності громадян і організацій за різноманітними параметрами з допомогою електронних засобів спостереження і з використанням технологій аналізу великих масивів інформації та баз даних (big data). У 2014 році Державна Рада КНР оприлюднила документ «Про планування розбудови ССК (2014 – 2020 роки)», в якому зазначені наступні, охоплені системою, аспекти поведінки людини: 1) чесність у державних справах; 2) добросовісність у бізнесі; 3) публічна поведінка; 4) історія правопорушень і судових справ.

Міхал Косінські, розробник методики OCEAN, стверджував: 68 лайків у Фейсбуці дозволяють визначити ваш колір шкіри, сексуальну орієнтацію та прихильність до демократів або республіканців; після 150 лайків програма знає вас краще ніж батьки, а після 300 – ніж найближча людина. Така інформація дає змогу не лише мати величезну базу даних на користувачів соцмереж, а й успішно ними маніпулювати.

Китайські компанії для підвищення продуктивності праці вставляють у головні убори працівників чіпи, які відслідковують активність мозку.

7. Криптовалюта.

Завдяки протоколу блокчейн, який здійснює пряму та безпечну цифрову передачу даних, людство поступово перейде на криптовалюту та повністю базготівкові розрахунки.

Венесуела проголосила створення власної криптовалюти.

Невдовзі Китай запустить свою криптовалюту під контролем держави.

Штат Флорида має намір створворити механізм нагляду за криптовалютами.

Другий за велечиною банк Південної Кореї Shinhan Bank – заявив про запуск блокчейн-платформи для зберігання біткойн-гаманців.

В Японії криптовалюти будуть розглядатися в якості фінансового продукту, а не як електронні гроші. Завдяки цьому можна буде відкривати криптовалютні біржеві фонди.

За даними PricewaterhouseCooper (PwC) у 2018 році криптовалюти почали продавати вдвічі частіше.

Пройшла презентація вживлених у тіло людини чіпів, які служать універсальним засобом ідентифікації та платежу.

Додатково слід звернути увагу на такий тренд:

Один із криптовалютних топ-менеджерів заснував блокчейн-релігію «0xΩ» — «Zero Ex Omega». Свій проект він описує як спосіб «стимулювати розум», щоби в кінцевому результаті прийти до колективної свідомості. Після цього взаємодія індивідуума з релігійною структурою підіймається до групової участі у колективній свідомості, а структура сама по собі стає Богом. Проект передбачає власну символіку, зокрема електронні ікони. На сьогодні вже є один образ – нагвал з головою doge (інтернет-мем з собакою породи сіба-іну), беретом, татуюванням, безконечним хвостом та емблемою Етеріума. Етеріум (ще називають ефіром) – це платформа на якій можна створювати практично будь-які децентралізовані онлайн-сервіси на базі блокчейна, що працюватимуть за смарт-контрактами.

Для обраних, у разі подальших катаклізмів на планеті, передбачається можливість перебування за її межами:

Вчені NASA завершили наземні випробування компактного ядерного реактора, який може забезпечувати електрикою космічні колонії.

NASA та Ізраїльське космічне агенство (ISA) підписали угоду на проведення випробувань нової антирадіаційної камізельки AstroRad під час першої місії на Місяць.

Ілон Маск презентував фінальний дизайн космічного корабля Grew Dragon, який має відправити на МКС (міжнародну космічну станцію) 2,5 тони вантажу та 4-х чоловік.

Керівник компаній Amazon і Blue Origin Джеф Безос повідомив, що в планах підконтрольних йому компаній є створення колонії на Місяці.

В Китаї почалось будівництво нової міжнародної космічної станції, запуск якої планується на 2022 рік, а в 2016 році було запущено перший у світі супутник під назвою «Мо-цзи» для передачі на Землю квантової інформації.

Синтетична та генномодифікована їжа стає контрольованим корпораціями ресурсом, який витісняє та у майбутньому зробить недоступною для більшості населення планети здорову їжу:

З 1996 по 2012 роки площі відведені під ГМО зросли у 100 разів. Найчастіше ГМО трапляються в хлібі, кондитерських виробах, консервах, дитячому харчуванні та м‘ясних продуктах (ковбаса, пельмені, напівфабрикати). Останні містять соєвий білок, а 70% сої є генетично модифіковано.

Кілька стартапів виготовляють збагачені молочні коктейлі, що начебто здатні замінити повністю органічну їжу. Так виробник харчової суміші Soylent стверджує, що його коктейлі містять усі необхідні тілу елементи, а місячний раціон на одну людину в 2014 році обходився у 255 дол США.

Компанія Memphis Meats виготовляє м‘ясо з телятини, клітини якої вирощені в лабораторії. Сировиною послуговує кров теляток в утробі корови, але виробники обіцяють невдовзі віднайти іншу сировину. Перший гамбургер з такої телятини у 2013 році коштував 325000 дол США, а в 2015 році було задекларовану ціну в 11 дол.

У Південній Кореї продемонстрували 3D-принтер для виготовлення їжі.

Загрози:

Концентрація ресурсів у руках Синдикату – пулу банків і корпорацій, все зростаючий його вплив на державні утворення, разом із розвитком інтернету та новітніх технологій, фактично призведуть до узалежнення всього населення планети від волі малої групи людей, які заради досягнення своїх цілей залюбки використовують такі механізми як війни та революції.

Дефіцит робочих місць (заміна людей роботами), повний контроль над фінансами та способом їх отримання (оцінка праці), формування поведінкових «стандартів» та світоглядних установок потрібних Синдикату, концентрація населення у великих містах і мегаполісах, відсутність приватності, скасування соціальних гарантій або їх узалежнення від відповідності «стандартам», обмеження вільного доступу до ресурсів (дефіцит їжі та питної води), контроль з боку штучного інтелекту – все це загрожує людству тотальною деспотією у техногенній системі, або Матриці, іншими словами – гібридній реальності. У християнській термінології – це царство Сатани.

Результатом буде виродження людства та поступова його заміна біороботами – своєрідними «зомбі», контрольованими сумішшю штучного розуму та електронної релігії. У випадку неминучих при такому сценарії розвитку природніх катаклізмів, «обрані» скористаються космічним «Ноєвим ковчегом», залишивши «нижчих істот» на поталу стихіям під контролем певним чином запрограмованих «гауляйтерів» нового світового порядку.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь