Лютневі рефлексії

“Йолкі Порошенка”. Щоби не допустити проведення на Майдані мирного мітингу, який організовує Саакашвілі, влада заставила площу такими конструкціями в кольорах українського прапору. Все це було би смішно, коли б не було так сумно. Що папєрєдніки, що нинішні – це дві половинки дупи, в яку чинна система запхала всю країну…

2 лютого 2018 року.

***

Зайшов до хати.
По зомбоящику – ZIK. Буду максимально політкоректним: народ, який підтримує таких мерзенних дегенератів як психічнохворий корупціонер «націоналіст» Мосійчук – вартує того, що з ним відбувається сьогодні і те, що його чекає в найближчому майбутньому. 52 % підтримки Мосійчука в студії – це не діагноз, а вирок.
Я не член партії РНС, у мене є певний спектр політичних симпатій, серед яких Саакашвілі не на першому місці, при всій повазі до його безкомпромісної і часом безрозсудної хоробрості. Більше того, я твердо переконаний – сучасні лідери лохо-електоральних симпатій не здатні змінити систему. Тому катаклізми неминучі.
Але, три ремарки:
1. Якщо останні соціологічні дані хоча б на відсотків 70 є правдивими – наша держава приречена.
2. Націоналісти, котрі підтримують чинний режим і паплюжать тих, хто з ним бореться – це зрадники й посібники ворога. Свідомі чи не свідомі – не так важливо.
3. Країна котиться в прірву диктатури та кровопролиття і зупинити це майже неможливо. Але вина за все, що відбудеться – на клептократах при владі, їхніх сраколизах та агресивних електоральних лохах, готових убивати тих, хто не відповідає їхнім, сформованих ЗМІ, уявленнях.

2 лютого 2018 року.

***

Зустрів знайомго «контрабасиста» (не Дзідзя 🙂 ).
Так ось: через митницю всьо їде як і їхало. Тілько якщо раніше за їдну річ чоловік платив 500 долярів, то нинька платит цілих 700. Важливо! Що той чоловік, що тисячі інших, платили би з приємністю такі ж, а то й більші гроші офіційно в казну.
А теперка вчергове згадайте істерику заслужених порохоботів і припорошених чоколядовою пудрою «патріотів», які дерли з дупи волосся й верещали про клятого грузина, який порушив цноту нашого кордону. Згадайте приватний кордон на Закарпаттю…
А пам’ятаєте бравого бойового генерала-прикордонника, який під камери брехав про замінування кордону, після чого прихильники Міхо кинулися останнього, разом із іншими заручниками брехливої влади, визволяти?
Нині читаю, що піліція офіційно заборонила Міхо-майдан, а жовто-блакитні йолки Порошенка – це, виявляється, інсталяція на честь Небесної сотні! Курва, та чи є дно цинізму в цієї зграї мародерів-клептократів?!
Знаєте, я не прихильник мітингів і маю зовсім інше розуміння зміни системи, але коли таке…
Чи розуміють ці ідіоти, що якщо пролиється кров, то ні армія, ні поліція їх не порятують. І якщо народ вибухне, то навіть їхній бізнес-партнер Путін не допоможе, бо розлючений натовп – це найжорстокіший звір.
До сраки всі їхні закони та пропаганда. Люди, навіть задурені засобами масової ідіотизації, глибоко відчувають засадничу річ: влада бариг, котра розкрадає країну під час війни – НЕ МАЄ права на насильство над народом, який, натомість, має всі підстави для протесту.
Тому диктатура від Порошенка неминуче закінчиться кровопролиттям. Але нинішні можуть і не встигнути втекти на Мальдіви чи Сейшели.
Вихід? Перестати розкрадати й знищувати країну. Але ж вони цього не зможуть зробити – контрабас на четвертому році війни – цьому свідчення. І готові будуть розстрілювати людей, аби тільки залишитись при кориті…

3 лютого 2018 року.

***

Троха корупційної арифметики.
Станом на 31 січня 2018 року на території України загалом перебуває майже 425,4 тис. авто з іноземною реєстрацією (https://www.pravda.com.ua/news/2018/02/4/7170535/).
Загальновідомо, що за в‘їзд на «блєхах» чесним митникам і бравим прикордонникам платиться 500 долярів.
425400 х 500 = 212700000 долярів. Тобто 6 мільярдів грн.
А тепер скажіть но мені: хто породив цю проблему і став вигодонабувачем? Отож…

4 лютого 2018 року.

***

Доброго ранку, шановні! Перебігши очима вранішню стрічку новин, зобачив щире обурення щодо появи у «непровладних» ЗМІ таких одіозних персонажів попереднього клептократичного режиму гопників, як Портнов і Лукаш. Не відчуваючи жодних симпатій до згаданих осіб, все ж таки не погоджуюся з радикальними закликами на кшталт: заборонити, посадити, розстріляти.
Так не чесно. Річ у тому, що нинішній режим ґанстерів-мародерів є за своєю якістю 100% ідентичним папєрєдньому. Тому, дорогі мої, будьте послідовними: якщо жорстко карати ворогів українського народу, то вже всіх. А якщо слабо, то не заважайте – най павуки пожирають одне одного…

5 лютого 2018 року.

***

Так виглядає, що МВФ бабла не дасть.
Що робитимуть «Переможці «Революції Гідності»?
Те, що роблять і нині – заганятимуть народ у фінансову кабалу та допродуватимуть Україну.
У вересні 2017 року, Україна розмістила під 7,375 % річних єврооблігацій на 3 млрд долярів. Подібна практика продовжуватиметься й цього року. Таке вже було при Януковичу (детальніше тут: http://gordonua.com/…/aslund-ne-dumayu-chto-poroshenko-zhde…)
22,5 мільярди грн. планується отримати від продажі 100 державних підприємств – але це сльози. Натомість державних підприємств майже не залишиться. А відтак, де-факто, і держави. Лише населення з боргами та наглядачі – олігархи з олігархенятами.
«У 2018 році зобов’язання за зовнішнім боргом становлять 3,6 млрд дол: 2,05 млрд дол на повернення тіла кредиту і 1,59 млрд дол на обслуговування відсотків. Ці зобов’язання покриватимуться коштом видаткової частини бюджету і становлять 11,4% видатків. У 2017 році цей показник становив 5,2%.»
(детальніше – https://www.epravda.com.ua/columns/2018/01/18/633149/)
Видимість благополуччя у великих містах є оманливою. Ростимуть ціни на енергоносії та комунальні послуги, а розрив між багатими та бідними зростатиме. Репресивний апарат витискатиме з бізнесу все можливе. ФОПи вже масово закриваються. Активні та працездатні виїжджають – країна втрачає основний ресурс – людський.
Реформи провалюватимуться одна за одною, бо їх запроваджують ті, хто керує корупцією.
Хибнокомпетентність влади зростатиме, а з нею і ризики не лише дефолту, а й техногенних катастроф.
Захід переорієнтується на ставлення до України як до колонії та жертвуватиме її інтересами заради домовленостей з Москвою.
Російський бізнес продовжуватиме експансію в Україну, але у вигляді «західних» компаній та брендів – як це вже відбувається і сьогодні.
Придивлятиметься до України, як сировинного придатку, й Китай…
Тож нагадаю свій допис від 28 січня 2014 року:
«Коротко про “керований хаос”:
Регіональний поділ України:
поляризація регіонів за участю “глобальних” гравців, боротьба містечкових еліт за владу; поділ зон впливу між Росією, США, ЄС та Китаєм в територіальному аспекті та стратегічних галузях промисловості. Китай претендує в першу чергу на АПК. (хінікс пшениці за динар і три хінікса ячменю за динар)
Процеси проходитимуть через криваві сценарії, які вже започатковані, знищення українського етносу та розчинення його в імпортованій робочій силі та військових формуваннях.
Одночасно коломойські-ахметови-пінчуки-боголюбови, та вся їхня челядь, зомбуватимуть народ через свої ЗМІ та пилятимуть бюджет і інвестиції, на фоні тотального зубожіння народу та знищення середнього класу.
Замітьте, пох…й який Президент і який Парламент.»
Ага – це був пост оптимізму. Може накінець дійде до народу, що його насправді очікує. І люди трішки прозріють. Наївний я, еге ж?

5 лютого 2018 року.

***

Так смішно читати: нині найбагатші люди планети втратили понад 100 мільярдів долярів. Цифри в комп’ютері вони втратили – ніщо яке взялося з нічого…
Мова про серйозне падіння цін на фондових біржах, котре порівнюють з початком кризи 2008 року. Це, поки що, квіточки. Невпинний ріст грошової маси традиційно «зв‘язують» новими ринками та війнами. Про це вже писав раніше, і ще повернуся до цієї теми.
Але сьогодні про наших баранів – доля «Переможців «Революції Гідності» (як і питання переходуТретьої світової в ядерну фазу) – в руках банкірів.
Останні високо оцінили вклад Петра Олексійовича у справу побудови Novus Ordo Seclorum, але, за давньою дегенеративною традицією, можуть його зробити офірним цапом.
Зрештою, закони економіки вже не діють давно, а наріжний закон лихварської системи – «всі ресурси в емітентів валюти», в його закритій частині передбачає неминучий крах контролю над емісією або світовий електронний концтабір.
Відтак, на фоні глобальних природних катаклізмів, починають діяти закони Магії…
Живемо в час жахливий і захоплюючий водночас.

6 лютого 2018 року.

***

Мовчання не завжди вказує на мудрість, а смайлики як дезодоранти – не здатні приховати несвіжі думки.
Дуже багато хитрих і мовчазних, але й це не допоможе –
звикла система координат викривлена.
Немає сенсу перейматися тим, що не годен змінити, а тим паче – заздрити тим, хто, начебто, може. Насправді – може кожен, чий світогляд не спотворений.
Внутрішній світ рано чи пізно проривається назовні – тому краса не підвладна часу, а юні дурепи не збуджують.
Ціннішим від розуму є почуття міри й такту. Мудрі бувають брутальними, а дурні просто пхають усюди свою «значимість».
Фейсбук – це територія домінуючої самотності на тлі нереалізованості.
Лайкання статусним хруням – визнання власної нікчемності.
Погоня за лайками – різновид ментальної мастурбації.
Коментар заради популярності себе коханого – вірна ознака поганого тону.
Якщо в самотності немає самодостатності – то до мудрості ще далеко.
Чітко формулювати власні бажання – це значно економити час, найперше самому собі – ілюзії можуть тривати дуже довго.
Жити своїм життям важко – на кожному з нас проекції чиїхось очікувань. Вони як криві дзеркала – не дають побачити себе справжнього.
Краще Богу подякувати, ніж просити – вдячних більше люблять аніж попрошайок.
Тішся тим що маєш і розберися у власних бажаннях – часом не потрібно нікуди йти, бо все з тобою.
Альфа-самці, які зупиняються у внутрішньому розвитку, стають «старіками Козлодоєвами».
Професіонал ніколи не займає зайвого часу – навіть якщо це кілер.
Коли ти просто хочеш випити – навіщо шукати приводів і виправдань? Так у всьому, бо себе не обдуриш, мудрий зрозуміє, а дурням і пояснювати нічого.
Ті, хто маніпулюють вами через почуття вини – найбільш підступні.
Добрі люди не лізуть в очі – їх потрібно видивлятися…
Так, опівнічним вітром навіяло… Надобраніч, бо сон – то велике благо, а також джерело сили та мудрості.

7 лютого 2018 року.

***

Коли я був маленький, співали Софія Ротару і Йоська Кобзон. Вони співають і по-нині. Та й не так вже суттєво за десятки років змінилися. Сьогодні, шоби розвантажити мізки, увімкнув дурний бойовик. В головних ролях Він Дізель (51 рік) і Донні Єн (відомий як персонаж – Іп Ман, 54 роки). Ці хлопці в прекрасній формі й дадуть фору багатьом молодим…
Наші політики теж перейшли в розряд акторів-довгожителів і не сходять з екранів. Таке враження, що нових талантів просто неіснує…
Що це: секрет фармацевтичної молодості, старіння й деградація людства, чи телеефіри вже окуповані біороботами та голограмами?

11 лютого 2018 року .

***

Прослухав інтерв‘ю Віктора Шишкіна в передачі Остапа Дроздова.
Ця влада неминуче впаде, бо вона побудоване не лише на брехні, а й на повністю нелегітимних юридичних конструкціях. Це означає, що з нею не будуть співпрацювати професіонали. Ті ж, які співпрацюють (жити за щось потрібно) – стануть опорою при зміні системи, особливо на перехідному етапі, якщо, звісно, народу не бракне мудрості. Інакше – кривавий хаос. Ось такі думки виникли у мене після прослуховування.
Остапові за це подяка – небагато нині людей, котрі наважуються говорити правду, і ще менше, хто готовий їм надавати медійні майданчики.
Отже, Віктор Шишкін стверджує, що відбулася деградація влади, а народ є інертним. Порошенко – це злочинець, зокрема зрадник Батьківщини і колаборант.
«Сьогодні я можу пред‘явити пану Порошенку 9 статей кримінального кодексу за злочини впродовж останніх 3-х років.» – це каже екс-генпрокурор і екс-суддя Конституційного Суду України!
Порятунок Віктор Шишкін, як і ваш покірний слуга, бачить у «намаганні сказазати людям правду»:
– Або береш автомат і гранату, або береш книгу і йдеш в народ.
«Мінський договорняк показує всю гниль системи, яку очолює Порошенко» – і про це теж пишу вже кілька років. Але не читаєте мене, то й не треба – послухайте краще, що говорить людина-професіонал!
Цікава думка: недопуск прихожан інших конфесій в церкви належні московському патріархату – це сатанізм. У жодної іншої конфесії такого немає.
«Немає на Донбасі жодних бойовиків – є російські військові та колаборанти» – це в тему називати речі своїми іменами…
Зрештою, рекомендую, послухайте самі:

12 лютого 2018 року.

***

12 лютого 2018 року.

***

Було би смішно, коли б не було так сумно…
Я вдячний таким політикам як Надя Савченко, Михайло Саакашвілі, і навіть Юлі Тимошенко, за те, що вони як лакмусовий папірець проявили всю гнилу суть суспільства та конкретну розумову обмеженість деяких його представників.
Ба, вдячний навіть сонцесяйному львівцепастиру за те, що він розвіяв ілюзії щодо значної частини мешканців Львова, яка насправді є агресивним стадом рагулькуватих львівців.
Звісно, що ніколи не зачаровувався політиками, хоча завше мене вернуло від їхнього популізму.
Але – пропозиція таки задовільняє попит.
Уважно погортавши стрічку новин і переглянувши реакцію фейсбучної спільноти, переконався, що винні не лише політики. Як мені сказав колись гендиректор одного центрального телеканалу: ми показуємо те, що подобається людям…
До прикладу, людям подобається, коли зрадники Батьківщини, одягнувши вишиванки кладуть квіти до пам‘ятника Бандері – і телєвізор це показує…
Людям ліньки напружувати мізки та розвиватися – інтелектуально-пізнавальні передачі десь причаїлися на спеціалізованих каналах, а культуру замінили ширпотребом для дебілів.
Люди навіть розівчилися розуміти «прямий текст». Коли ти наводиш приклад Саакашвілі, то рефлексуюче стадо тебе автоматично зараховує до його прихильників, хоча щоразу наголошуєш – не состою і не у всьому підтримую.
Ви що, думаєте – частка притомних і щирих патріотів у його партії є менша ніж у тих, яким ви симпатизуєте?
Чи ви справді думаєте, що патріоти можуть підтримувати режим, який знищує Україну? Звісно можуть – це добре оплачується…
Люди втратили здатність відсіювати зерна від полови. Саакашвілі – популіст? Звісно. А Порошенко, Ляшко, Рабінович і прочая – ні? А до чого тут Саакашвілі, коли в країні розтоптано не лише закон, а навіть здоровий глузд?
Зряча сила еліти знищена, сліпа сила народу скерована не в те русло…
Ті сіонські мудрагелі добре знали, коли писали про це більше як сотню літ тому…
Але все ж таки потрібно доносити до людей альтернативну точку зору, поки є ще хоч невеликий шанс уникнути подальшого розвитку кривавого сюжету…
І вкотре прошу – не погоджуйтеся зі мною ні в чому, а просто думайте власною головою, а не випорожненнями теле-аналів…

13 лютого 2018 року.

***

Два слова про Донбас і нас.
Кого цікавить не лише Донбас, а й правда про те, як «відмінили» вже підписані мирні угоди, себто «Мінськ-1» -послухайте генерала Думанського з 42 по 49 хв:

Часом потрібно взяти паузу, припинити суєту і звернутися всередину. Це стосується не лише людей, але й держав.
Ми не зможемо перемогти, коли війну використовують для торгів і мародерства. Навіть якщо торги геополітичні, а мародерство полягає в розкраданні бюджету.
У нас є ОДИН-ЄДИНИЙ шанс стати суб‘єктом геополітики – це зміна СИСТЕМИ. Найперша зміна має відбутися в головах. Зміна системи – НЕ В ПОЛІТИЧНОМУ ФОРМАТІ. Не ведіться на черговий лохотрон…
Перемагає той хто знає: коли потрібно діяти, а коли спостерігати. Політика вимагає дії. Контроль за нею – спостереження. Уваги. Неуважний народ – приречений.
Не встановивши Лад у країні, ми втратимо не лише Крим, Донбас і державність, яка вже сьогодні є умовною, – ми загубимо майбутнє своїх дітей.
Нинішня влада приречена – її або знесуть зсередини, або злиють ззовні. Питання – хто візьме на себе відповідальність? Не заглядайте в соцопитування – без варіантів. Самі, лише самі…
Світ переформатовується. Але людям видно ще мало лиха, аби вони почали самі шукати вихід. Тому патерналізм домінуватиме поки Біда не навчить.
Починати потрібно з Просвіти.
Як? Витратити трішки свого часу, щоби поділитися з ближнім чимось важливим і корисним, що пропустили через своє серце й розум, а не перепощувати бездумно інфо-лайно та рефлексії на гімновкиди засобів масової ідіотизації населення…
Навівши Лад усередині – переможемо ззовні. Тільки перемога – це зовсім не те, що собі уявляють мастурбатори Смерті.
………………………………………………………………………
Завтра 29-та сатанинська доба і завершення року Півня (одного з циклів), тож будьмо уважні!
………………………………………………………………………
Що? Якого святого Валентина? Про цю імпортну дурню, яка перетворює кохання в бізнес – навіть не пишіть.

13 лютого 2018 року.

 

 

 

Залишити відповідь