Листопадові рефлексії

Новини Матриці. Міністр оборони Великобританії, Майкл Феллон, подав у відставку. Причина – скандал щодо сексуальних домагань. Виявилося, що розпусник, під час вечері в 2002 (!) році, кілька разів поклав руку на коліно якійсь панянці, журналістці з радіо. Безсоромник!
Я переконаний, що сер Елтон Джон, коли залицявся до свого партнера, Девіда Ферніша, так вульгарно себе не поводив. І вони з Девідом виховають двох своїх синів правдивими джентельменами, які ніколи собі не дозволять лапати за коліна працівників засобів масової інформації.

2 листопада 2017 року.

***

«Передайте подяку «батькові Синютці!» – так журналістам кажуть по селах, котрі відвідав львівський губернатор. Учора це почув і вам переповідаю. Вміє Олег Михайлович достукатися до селянських сердець – що пообіцяв, то підлеглих змусить виконати. А загалом, наш губернатор, при потребі, уміє знаходити спільну мову з усіма: опозицією, протестувальниками, мером, пресою, центральною владою, тощо…
Щодо центральної влади. Кожна конспірологічна версія має право на існування. Ось приїжджала перша леді на Львівщину, звісно що не лише для піару, а про щось з губернатором тет-а-тет побалакати. Одразу вночі облава. Так-так, справжнісінька облава, в самісінькому центрі Львова, опівночі – полювання на потенційних призовників у військо (детальніше:https://zaxid.net/nichna_oblava_na_prizovnikiv_u_tsentri_lv…).
Викрадення владою людей, замовні вбивства, буяння криміналітету, нічні облави…          Правільним путьом ідьом, таварісчі…

4 листопада 2017 року.

***

Дао спонукає людей бути в повній гармонії з правителем. Тому вони помиратимуть разом з ним, житимуть разом з ним, і не боятимуться небезпеки. (трактат Сунь Цзи «Мистецтво війни», написаний за 500-200 років до Різдва Христового).
Дао (Дорога)
Дорога, що закінчується пунктом призначення
Не може бути Шляхом Предвічним –
Так мовлене слово
Не може Начальне Слово у собі містить…
(з книги Лао Дзи «Дао Де Дзін»)
«Де кричать, а де співають – де кров іллють, а де горілку п‘ють» – козацьке прислів‘я, записане Пантелеймоном Кулішем.
«Шло глупое, бессмысленное убийство наших солдат. Надо думать, эта селекция русского народа — бомба замедленного действия: она взорвется через несколько поколений, в XXI или XXII веке, когда отобранная и взлелеянная большевиками масса подонков породит новые поколения себе подобных.»
(з книги Миколи Нікуліна «Спогади про війну»)
«Думаєте, що я ПРОТИ МОБІЛІЗАЦІЇ?
Помиляєтесь. Я ДВОМА РУКАМИ ЗА МОБІЛІЗАЦІЮ!
Я за мобілізацію ментів, есбеушників, прокурорів, професійних військових, митників та армії нероб-казнокрадів. Я за мобілізацію професіоналів на ВСІ напрямки державного управління та економіки. Я за мобілізацію територіальних громад, які мають кожна стати бойовим загоном на кшталт загонів швейцарської армії.
Я за те, щоби ті, хто сьогодні повертається з фронту, теж були мобілізовані та змінювали на посадах нинішніх корупціонерів та хибно-компетентних вискочок…
Я проти єдиного – підміни понять. Якщо сьогодні геноцид українського народу називати мобілізацією, то нинішня селекція українців вже не вибухне через кілька поколінь, як сьогодні вибухнула селекція українців та росіян під час Другої світової. Не буде кому вибухати…»
(з мого допису 19 січня 2015 року, написаного у відповідь на звинувачення Миколи Савельєва у критичному ставленні до насильної мобілізації.)

4 листопада 2017 року.

***

Чому модні філософи та футурологи не кажуть правду?
До прикладу, ось кілька, випадково вибраних тез, з так званої «паризької декларації провідних філософів»:
«Потрібно відродити відчуття духовної величі (а sense of spiritual greatness, Sinn fur geistige Große) і надати йому відповідної ваги, аби наша цивілізація зуміла захистити себе, з одного боку, від зростаючої влади матеріального багатства, а з другого, — від засилля вульгарних масових розваг» (§29). Ми потребуємо відродження моральної культури (§30).»
(https://day.kyiv.ua/…/polity…/pro-spokusy-falshyvoyi-yevropy)
А ось і наші вітчизняні «моральні авторитети», так звана «Група 1-го грудня», зі звернення від 5 жовтня цього року:
«Коаліційна угода 2014 року, яку свого часу вітали як благословенний успіх, має всі шанси стати невдовзі політичним вироком для парламентських партій. Звичайно ж, здобуто багато перемог. Звичайно ж, не один народний депутат гордитиметься важливими здобутками. Проте в підсумку народ говоритиме про найважливіші речі, а до таких, зокрема, безсумнівно належить той болісний факт, що в країні досі не змінено виборче законодавство. Аморальність цієї ситуації очевидна: наші законотворці позбавляють Україну шансів на зміну політичних еліт.»
(http://1-12.org.ua/2017/10/05/4040)
Ці тези теж вибрані тиком пальця – можна було би вибрати більш яскраві, або проаналізувати весь текст, проте, шкода часу.
Європейські філософи можуть як завгодно ностальгувати за колишньою величчю древніх та апелювати до моральної культури. Хижому і хтивому аґентові якоїсь сатанинської секти – це до дупи. І він сяде за кермо вантажівки та спрямує її на натовп розніжених матеріальними благами бюргерів. Тому що таким є елемент глобального плану.
Наші «моральні авторитети» можуть з висоти своїх п‘єдесталів як завгодно розмірковувати про виборче законодавство, в контексті політичних еліт, але це до сраки Коломойському, Фірташу, Пінчуку, Порошенку та іншим доморощеним олігархам, а тим паче, їхнім кураторам. Олігархи, через належні їм ЗМІ, намалюють нових хероїв, на яких електоральне стадо мастурбуватиме замість нинішніх.
Насправді все просто: зряча сила еліти та сліпа сила народу є роз‘єднані. І, як та ж сама ісламізація Європи, це теж не випадковість.
А наші, як і європейські, модні філософи та «загальновизнані» авторитети, просто немають мужності називати речі своїми іменами, так як їх швиденько зроблять непопулярними і обвішають ярликами.
Така правда, шановне товариство. Яку, на разі, маю можливість говорити. А вже не моя справа – буду почутим, чи ні.
Солодких снів і гарного ранку!

5 листопада 2017 року.

 

***

«Про останні удари “серця” свідчить порожня казна та гарячкові спроби латати бюджетні дірки переставляючи латку з однієї на іншу. Коли настане власне останній удар вже не так важливо, сучасна медицина може довго утримувати тіло на штучних стимуляторах. Агонія може завершитись і клінічною смерттю, а після того тіло можуть повернути до життя…
Тіло тілом, ащо ж душа – нація? Адже відомі випадки коли після клінічної смерті в тіло поверталася інша душа. Може для цього чужого приходу нас і вводять цілеспрямовано у стан агонії?»
Це написано ще перед Майданом (http://vgolos.com.ua/blogs/agoniya_ukrainy_122866.html), коли процес розвалу України був уже запущеним і мені вдалося цей тренд «вловити».
Сьогодні ми живемо на отих «штучних стимуляторах». Ба, деякі елементи «тіла» себе незле почувають. Особливо розкошують паразити – їх щедро підгодовують різні «емвеефи», щоби вони остаточно умертвили державний організм. Вже відмер Крим, вражений гангреною Донбас, фурункули корупції рясно вкрили виснажену плоть…
Рік минув з е-декларування – публічної демонстрації народу, що він є бидло, щодня нові корупційні скандали, фронт перемістився в тил – скоро «АТО» буде по всій країні. Бажаючих іти до війська все менше – народ починає вловлювати «суть війни». Це можна продовжувати й продовжувати…
Знову ж таки, впродовж усього Майдану, й опісля, намагався достукатись: існуючі тренди ведуть до повної втрати державності та розвалу країни.
Найгірше: нав’язана нам дилема – це »безконечний жах» і «жахливий кінець».
Не маю ні часу, ні бажання, детально аналізувати нинішню ситуацію – багато букв ніхто не читає. Суть передам коротко: напівтруп держави Україна, можуть тримати на штучних стимуляторах тривалий час, і процес вмирання проходитиме майже непомітно, або організм загонізує Третім Майданом і помре. Перший сценарій може ще довго тліти в стані нинішньої шизофренії, але швидш за все завершиться диктатурою. Чи припорошеною, чи, внаслідок путчу, якоюсь іншою – немає значення. Про другий написав ще 28 травня 2014 року, в однойменній статті «Третій Майдан», і дуже тішуся, що по-нині цей сценарій ще не реалізувався у форматі повномасштабної громадянської війни.
Проте, якщо відкинути всі нав‘язані ЗМІ стереотипи, стає очевидною одна засаднича річ: в країні відсутні будь-які позитивні тренди.
Продовжуючи аналогію з людським організмом, скажу так: напомповане стимуляторами тіло, густо вкрите чиряками та роз‘їджене паразитами, що ззовні, що зсередини, переконали, що йде процес одужання. Насправді йде процес умирання. І власне від усвідомлення цієї гіркої правди, можна й розпочати правдиве оздоровлення. Проте, розум нації отруєний, і не чує кволого голосу душі. І душа потроху покидає тіло…
Ви думаєте, що «зомбі» – це вигадка? Помиляєтесь. Коли в біороботів, з інформаційним лайном у мізках, перетворюється більшість населення, то «зомбі» стає вся країна.

6 листопада 2017 року.

***

Мы на горе всем буржуям
Мировой пожар раздуем,
Мировой пожар в крови —
Господи, благослови!
(Блок, поема «Дванадцять»)

Цього разу «революційна» стратегія куди вишуканіша. Ідеї Маркса-Лєніна-Троцького про «світову революцію» набули дещо іншого забарвлення. Мова йде про керований хаос – всесвітній спектакль. Моделі (СРСР, Китай, КНДР, тощо) вивчені досконало, висновки зроблені. Ніякого посткапіталізму не буде. Новий світовий порядок – це електронний концтабір під гаслами нео-комунізму. Але спочатку – »міравой пажар», тотальний Холокост. Для цього намагатимуться синхронізувати активацію «закладок» по всьому світу. Тільки одночасний хаос по всій планеті і втрата будь-яких орієнтирів пробудять у людей прагнення до «твердої руки» в світовому масштабі. Гроші втратять всіляку цінність – при тотальній диктатурі вони стануть найпершим елементом контролю в руках АДміністрації. До того ж 100% електронним – криптовалюту підробити буде неможливо. Жодної демократії. Покарання на розсуд власника. Сьогодні – це «бан» у Фейсбуці, завтра – електронний карцер. Право власності стане священним, коли власність остаточно зосередиться в руках жменьки виродків, яких людство вважатиме рятівниками. На чолі з Вождем-Антихристом-Мошіахом…
Нинішні багатії та злидарі стануть однаково безпомічними – всі життєвонеобхідні ресурси (їжа, вода, природні, енергетичні) будуть в руках «мамонообраних». Вхід у клуб останніх – це відмова від людської подоби…
……………………………………………………….………….…………………..
Так-так, – скажете, – нагнітає придурок, знову страшить…
Та до сраки. Моя справа застерегти…
Згадайте Голодомор, коли українські селяни, на своїй, Богом даній землі, їли своїх дітей, коли брат убивав брата через різні ідеологічні уподобання. Прочитайте про закатованих у нелюдський спосіб в‘язнів тюрми на Лонцького, Бригідок, та інших, про вирвані очі, здерту пасмами шкіру, живцем зварених у котлах, як адвокат Кульчицький у Бібрці. Почитайте про ГУЛАГ. Можете Солженіцина, а можете Варлама Шаламова, чи Вернона Кресса (Петера Деманта)…
……………………………………………………………………………………………
Ви даремно думаєте, що цього більше не може повторитися. Історія заходить на черговий виток спіралі, а царство Сатани має бути прийнято людьми добровільно…

7 листопада 2017 року.

***

Оця мила картинка (і відповідний текст під нею), розміщена на сайті Державної міграційної служби України, є підтвердженням того, що «злитий» у мережу протокол засідання РНБО, в якому наш дорогий Петро Олексієвич закликає до розміщення 20000 мігрантів, першочергово на теренах Західної України, вочевидь не фейковий.


«Декларацією принципів толерантності ООН від 16 листопада 1995 року, визначається, що толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті і переконань. Саме етнічна толерантність є важливим індикатором прихильності українського суспільства до демократичних цінностей та євроінтеграційного вектору, важливим завданням державної політики.
Сьогодні в Україні проживає менш як три тисячі біженців. Основна Їхня потреба полягає в тому, щоб у новому безпечному середовищі мати можливість побудувати нове життя. На тлі складнощів з отриманням необхідних документів та реалізацією своїх прав, найбільшою проблемою біженців залишається повноцінна інтеграції в українське суспільство.
Саме міфи та стереотипи найбільше заважають біженцям стати частиною та повноправними членами суспільства. Найбільш ефективним методом спростування міфів щодо біженців, яких наразі існує чи не більше, ніж самих біженців у нашій країні, є постійна робота із суспільством і незалежне інформування про кількість і становище біженців в Україні.
Кампанія буде проводитися в рамках проекту «перетворюючи Україну в більш толерантне місце для біженців та шукачів притулку», що здійснюється за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина.
Заздалегідь вдячні»
(https://dmsu.gov.ua/news/dms/vidkritij-list.html)

8 листопада 2017 року.

***

Хороший приклад:
Влада Саудівської Аравії планує поповнити бюджет країни на 800 млрд.долярів, конфіскувавши бабло у бізнесменів і принців, яких суд визнає винними у корупційних правопорушеннях.
Про це написала американська газета The Wall Street Journal.
Де ж би нам узять якого «Піночета», або хоч «Вашингтона», з новим і правильним законом…

8 листопада 2017 року.

***

«Ємен — переважно аграрна країна. На сільське господарство і добувну промисловість у 1990-х роках припадало 68,4%» – з Вікіпедії.
«Ємен опинився на межі найбільшого впродовж останніх десятирічь голоду. Він загрожує “мільйонними жертвами”, якщо постачання допомоги до цієї країни не відновиться, заявив чільний представник ООН.»
(http://www.bbc.com/ukrainian/news-41925868)
Всі ваші гроші, джипи, понти, і навіть зброя, є гімна вартими, якщо немає що їсти, а життєві ресурси контролюватимуть корпорації, захищені арміями.
Ще гірше, коли немає що пити, а питної води стає все менше…
Ні долярами, ні, тим паче, криптовалютою, ситі не будете. Тому, насправді, все складне є простим. Земля нагодує та напоїть – тож віддавати її нікому не можна…
Я вчора намагався на одній передачі донести просту думку: всі ці рехформи нічого не вирішують, якщо немає цілісного бачення. Себто стратегії. У нас немає інших «якорів», аніж Конституція. І її потрібно виконувати, а не змінювати. Зокрема щодо реалізації народовладдя, власності народу на землю та природні ресурси, законодавче оформлення територіальних громад, тощо…
Якщо не знайдеться критична маса населення, котра це зрозуміє, то наступні покоління (при умові, що нам «пощастить» і «проскочимо») ми прирікаємо на вимирання і вічне рабство. Оця вся риторика про реформи, зміну виборчої системи, демократію, наукові досягнення, які порятують – це Хуцпа. Це такі самі байки, які розповідали українським селянам перед тим, як їх виморили голодом…
Є ще варіант, озвучений Стівеном Хокінгом – покинути Землю та освоювати інші планети…

9 листопада 2017 року.

***

А давайте троха позитиву в лєнту. Ну, як в Алєжки Пономаря.
Заграніца нам паможет – єврОПейський суд зняв санкції та визнав білим і пухнастим смотрящєго всія України, пана Іванющєнко. Закон їден для всіх – смотрящі нє винятки.
Глобальні євреї Президентом нам призначають Вакарчука. Інакше на план Маршала бабла не дадуть. Славко, є патріот і ліберал – він гарно співає за продаж української землі.
Не лише Рошен, а навіть Оксфорд і Кембрідж довіряють гроші офшорам!
США дадуть троха долярів і «летальну зброю». Це чудесно, шо летальну. Ще би троха дали літальної, гусеничної, стріляльної та пливальної.
Вслід за Порошенком, Трамп благословив боротьбу з корупцією в Саудівській Аравії. Багаті теж плачуть. Особливо принци.
Трамп починає любити Китай більше Путіна. Про це вони можуть посперечатися у В‘єтнамі.
Сирія проголосила перемогу над ІДІЛ.
Каталонських сепаратистів залишили під вартою.
Польща розпочала гібридну війну на західних теренах – то може українці почнуть повертатися, щоби дружно підтримати 144 реформи Президента? А може створять партизанські загони в тилу нового ворога?
МВФ ся тіше. Парлямент дав старт Гройсману на «велику приватизацію». Голосували всі дружно: БПП, Нродний фронт інавіть Самопоміч з Ляшком. Теперка зажиємо!
І без того Маршала.
Танічка Чорновол стверджує, що НАБУ хоче повернути біглому депутату Оніщенку 156,8 мільйонів долярів, в обмін на компромат щодо «верхівки держави», зокрема на її колегу Пашинского.
НАБУ стверджує, що 156,8 мільйона долярів кудись пропали з Ощадбанку. Сторони мають різні внрсії походження цих грошей – одні кажуть, що то гроші конфісковані в Януковича, інші, що це кошти самого Онищенка… Хранітє дєньгі в Ощадной касє, тавагіщі!
Пані генпрокуророва по-секрету вповіла, шо вчора прийнятий в першім читанні проект Виборчого кодексу, на думку Президента, є … застарілим! Тре мінєти…
Парлямент Франції позбавив Марі Ле Пен депутатської недоторканності за пост у Твіттері, в якому прихильниця Путіна опублікувала знимки зі сценами насильства з боку ІДІЛ.
Партнер пана Коломойського, пан Боголюбов, вимагає відшкодувати йому втрати від націоналізації «Привату», як … іноземному інвестору, себто громадянину Великобританії.
Як бачимо, дорогі друзі, демократія та право долають нові рубежі, як в Україні так і в цілім світі. Звісно, що є деякі непорозуміння, спровоковані підступними діями ФСБ, Моссад, ЦРУ, МІ6 та розвідки Ватикану. Але світ впевнено рухається у світле майбутнє. Майте звечора добрий сон, а зраня файну каву «Пономаріо»!
Якщо вам ся подобають добрі новини, то цей проект ви можете підтримати зробивши яку добру справу для ближнього. До прикладу, для мене. Тілько гроші на карточку «Привата» про всяк випадок не перераховуйте, бо Гєна, як правдивий британец, може їх відібрати.

9 листопада 2017 року.

 

Залишити відповідь