Листопадові рефлексії

Переглянув санкційний список Путіна – царь очєнь болєн!
Поряд з цілком достойними людьми, там присутні ті, хто як ніхто заслуговує у Кремля медальку!
Список тут: https://apostrophe.ua/…/rossiya-vvela-sanktsii-prot…/144931…

***

Два пам‘ятники ЗУНР ві Львові – то тілько кавальчик того вар‘ятства шо ся діє в країні.
Надіслали мені знимку, де наш сонцесяйний мало не цьомає песика з притулку. Видите, як хоче Андрійко бути презесом – і з Ніком Вуйчичем знимкуєся, й галицко-волинского лева за лапу гладит, і за песєта дбає. Бігме, не можу собі уявити, шо би зробив львівский хрунь, аби тілько дістатися до того великого корита – мерлому би з вуха випив!
Та не він їден. Он нинька пан Кубів приїхав до Львова – дєкувати Богу ше не губернатором. Чого приперсі матолок? Обвалив гривну тим француватим рефінансом і теперка ся на листопадовім здвигу піарит?! А шо лівівци? Ніц. Готові му сраку вилизувати, бо так звикли. Ходіт до церкви, а там їм ксьондз каже, шо всяка владА від Бога. Тілько не повідає за які гріхи. Та ожив би нинька той Дмитро Вітовський чи Степан Бандера, то би в їдній хвилі розрядили б машинґвера в то всьо політичне куревство, шо повбирало вишиванки й маскуєся під правдивих патрійотів.
То така давня біда Галичини, та шо Галичини – всієї України, і навіт Московскої імперії – чінопочітаніє. То ше Глібов писав:
«На світі вже давно ведеться,
Що нижчий перед вищим гнеться…»
Той шо, шо гнесі, зато до церкви ходит, на тацю добре кладе… Богобоязливий… Про таких наш Тарас добре написав:
«А той, тихий та тверезий,
Богобоязливий,
Як кішечка підкрадеться,
Вижде нещасливий
У тебе час та й запустить
Пазурі в печінки, —
І не благай: не вимолять
Ні діти, ні жінка.
А той, щедрий та розкошний,
Все храми мурує;
Та отечество так любить,
Так за ним бідкує,
Так із його, сердешного,
Кров, як воду, точить!..
А братія мовчить собі,
Витріщивши очі!..»
Видите, як у воду ся дивив. Тілько не Бога ті «щедрі» бояться – Мамона їх бог. І їм глибоко начхати на Україну, Бандеру, ЗУНР і Дмитра Вітовського на додачу.
Ну то й шо: електоральні вівці видят паньство в телєвізій й готове за него голосувати. Бо крадут але шось роблят! Ага. Дослівно почувім то від їдної старшої пані за нашого Андрійка. І нич тому не зарадиш. Пороблено. На смерть.
Ті давні фільозофи були не дурними хлопами, коли казали жи каждий нарід вартує свого правителя. Львівці вартуют Садового, а українці – Порошенка, а потім будут ватрувати «наступного», бо таки вся влада від Бога. Ну а як інакше Бог може напоумити своє стадо, як не покарати го за безпросвітну тупість такими хрунями?
Країна тєжко хвора. То ся шизофренійов називає: де кров іллют, а де горілку п‘ют. І не в тих двох пам‘ятниках проблєма, а в тім, шо святкувати тре перемогу, а з поразки робити висновки, же би не вставати на ті самі граблі. Ми ж, курва, танцюємо на тих граблях гопака, а потім шукаємо «путіна», аби хтось був винен за шишки на дурних головах…

1 листопада 2018 р.

***

Киньте в мене каменем.
Я не симпатик Юлії Володимирівни, мені Надя Савченко нравиться, але…
Почув щойно її бачення головних економічних проблем України. Коротко.
Ніхто у світі не хоче Україну бачити конкурентом. А ми маємо ресурс і потенціал, рівному якому немає в Європі. До прикладу, лише запасів розвіданого газу вистачає на 20 років власного споживання.
Розвинуті країни світу, а швидше транснаціональні корпорації, як геополітичні гравці, бачать у нас лише сировинний придаток.
Ми в системі зовнішнього управління. Принаймні вже 10 років.
Найважливіший ресурс у світі – інтелектуальний. А він у нас є (правда судячи з результатів виборів, особисто я у цьому троха сумніваюся).
Юля Володимирівна також сказала те (з чого я був неабияк подивований), про що ваш покірний слуга написав ще 5 років тому: НБУ де-факто управляється ззовні!
( прошу пересвідчитись:
http://vgolos.com.ua/…/yak-u-nas-vkraly-natsionalnyj-bank_1… )
Йде процес ліквідації України – тут Юля теж у десяточку. Таке враження, що вона добре засвоїла «примітивну конспірологію» 😉
Все. Можете починати 🙂
P.S. Ще трішки послухав… Тепер я розумію істерію порохоботів на рівні рефлексів: якщо Юля пообіцяє розслідувати злочини чинної влади – багато хто сяде. Надовго. І «прикол» у тому, що пообіцявши – вона не зможе «з‘їхати» прийшовши до влади, інакше їй кінець.
Звідсіля буквально тваринна ненависть, породжена страхом.

***

Вибачте мене за цей невеличкий експеримент.
Уперше провів подібний – присвоївши текст Наді Савченко Хілларі Клінтон. Тобто: начебто процитував пані Клінтонову, а насправді в її уста вклав слова Савченко. Прогнозовано: народ, який реагував на Надю, як типовий порохобот на Юлю, – чемно «пролайкав». Ну, пані Клінтонова – це ж авторітєт, нє…
Тимошенко я процитував майже дослівно. Більше того – спеціально зазначив на початку, що не є її прихильником. Але суть експерименту така ж сама. І результат очікуваний: реакція на саму Юлю, а не на те, що вона сказала.
Мені було цікаво, чи вдасться людям абстрагуватися від того образу Юлі Тимошенко, який сформувався в їхніх головах, і звернути увагу на сказане?
Тут важливо розуміти й розрізняти політичну риторику від проголошення речей насправді важливих, іноді світоглядних. Подібного в Петра Олексійовича, до прикладу, чи в того ж пана Садового, я не чув – там суцільна «пурга». Юля (про це здається писав Чаплига) добре знайома з останньою доповіддю Римського клубу – це відчувається в її оцінках. Хто ще з наших політиків розуміє про що йдеться й оперує подібними концепціями? Отож.
Біда в іншому, що ВСІ політики змушені орієнтуватися на лайкаюче (голосуюче) електоральне стадо, до якого звертатися з новими світоглядними установками – це програшна стратегія на виборах.
Коли б я був у Юлі консультантом, то би заборонив їй згадувати про НБУ. Так – це сміливо. Так – це правда, у нас немає Нацбанку – є філія ФРС, і Порошенко з Ющенком про це знають більше будь-кого. Ви чули від них подібне? А може чули про це від Кравчука, чий підпис стояв на Статуті НБУ, коли той ще був державним? Отож. Але про це не можна заявляти політикові такого рівня відкритим текстом!
Тому віддаю належне Юлі за її хоробрість і те, що можливо хоч сказане нею змусить лоха електорального задуматися – а може воно не зовсім так як «загальноприйнято» вважати?
Думайте, не рефлесуйте. Дратую – видаляйтеся з друзів. Я пишу те, що думаю, а не те, що комусь би хотілося почути. Дякую за розуміння!

2 листопада 2018 р.

***

Йой! То вам вишенька на плєцок, або піґулка віаґри для Садового.
Тілько не знаю: чи то плакати, чи сміятись.
«Садовий звинуватив Тимошекно у нещирості.
“Заява Тимошенко – звичайна технологія, спрямована на те, аби здобути симпатії львів’ян. Хід думок Юлії Володимирівни простий – у Львові треба говорити хороші слова про мера Садового, за якого голосують львів’яни, і Вакарчука, якого люблять як громадського діяча і співака. Жодної щирості тут немає”, – зазначив лідер партії “Самопоміч”.
Він додав, що виборці “хочуть справжніх змін, а не повернення старих схем”.
Раніше Юлія Тимошенко заявила про відкритість до співпраці з партією “Самопоміч”, з політсилою Анатолія Гриценка “Громадянська позиція” і музикантом, громадським діячем Святославом Вакарчуком»
https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/2/7197107/
Видите як то треба вміти – в кілька слів запхати брехні більше, аніж там є букв! Талант Садового – то є «адський треш» у політичній риториці. Бігме.
Юльця була б повною ду…, перепрошую – не зовсім мудрою кобітою, коли би ся погодила на співпрацю зі зацофаним хрунем, який має сидіти в цюпі за корупцію та знищення Львова. Тому си міркую, шо досвідчена пані Тимошенко сказала про співпрацю з Андрійком тілько через своє добре вихованє.
Фразу ввічливості біснуватий Андрійко в тій хвилі використав аби піднєти свій обвислий той-во-во. Рейтинґ. Видите – йому Юля пропонує, а він не хоче! О! Шо то за моцний хлоп – самій Юлі відмовив! І пісяют по капронах Андрійкові фанатки від щєстя – він тілько їх, увесь, цілком, до кінчика хвостика, і жадних Юль!
Далі Андрійко демонструє глибоке пізнання людскої психольоґії від Олька Березюка – хитра й коварна Юлька вирішла завдяки йому, улюбленцеві всіх ним пострижених львівців, нахабно ся попіарити такою непристойною пропозицією! Видите, шо то за чортова баба?! Як посміла в місті, котре збудував Андрійко, упімнути його ім‘я всує! Не боїся ні Бога ні Томоса!
Користуючись оказією, сонцесяйний одразу прифастриґував себе до Вакарчука, в якого рейтинг ше ся рухає догори, зі сподіванням окропитисі благодатним дощем Славкової популярности. Бо ві Львові тілько два правдиві хлопи – він і Славко. Ну, не знались‘те? А видите!
Щирий, завше безмежно щирий Андрійко сказав, жи в Юльці щирості нема. Ніц. То так виглядало, як би стара курва обзивала когось повією. Таке во з висоти свого морального авторитета прорік львівцепастир. Бо всі навколо в гімні, їден він на білім коні вартує гетьманскої булави. Вартує, а-я, і я навіт знаю в яке місце вартує, але не об тім річ.
Наша сонцесяйність у свій високоморальний спіч увіпхала ше тезу, жи тілько він є лицем правдивих змін, а не старосхемна Юльця. Матко Бозка! Я вже виджу засрану сміттєм і забудовану бетонними коробками, посеред яких наголяса танцюють на гробах садоміти, Україну. На даху найвищої коробки, як на Олімпі, сидит на золотім виходку імператор Андрійко, а навколо него літают серафими з херувимами з лицями нардепів від самопомочи та рожевими оголеними дупцями, котрі символізуют їх політичну незайманість і корупційну непорочність!
Чекає нас велике собіпомічне щєстє, а хто в то не вірит – той аґент Кремля…
Ну, зобачимо, чи віаґра в особі пані з косов шось зарадит кволому самонемічному рейтинґу, але Андрійко таки має шанси стати презесом, бо бреше як дихає і вірит у власну правоту більше, аніж однотуровий Петро у Святий Безвіз й Єдинокошерний Томос.
А Місько Фрідман може ся пишати й рапортувати царю Вові, жи достойно виховав наступне поколіннє на служіння вєлікой родінє. Амінь!

***

«Адміністрація Twitter видалила більше 10 тисяч облікових записів, з яких відправлялися повідомлення із закликами не голосувати на проміжних виборах в США» – повідомляють ЗМІ.
Вашого покірного слугу кілька разів АДміністрація Фейсбуку кидала до віртуального карцеру. Одного разу за вживання словосполучення «авторитетний гей» щодо відомого майданного журналіста, котрого полюбляють цитувати умислово убогі.
Спілкування, листування, фінансові розрахунки – електронний світ нас поглинає все більше. Штучний інтелект контролюватиме підопічних цілодобово і знатиме про кожного все.
Віртуальна реальність, даючи можливість швидких комунікацій, все більше вимуровує підвалини електронного концтабору. За «мислезлочин» людину просто ізольовуватимуть від суспільства, як нині вчинила АДміністрація Twitter з противниками чергових виборів без вибору в США.
Тому, розглядаючи мережеве об‘єднання як альтернативу пірамідальним структурам Матриці, варто пам‘ятати про необхідність особистого спілкування та альтернативних електронним засобам комунікації.
Доступ до чистої води й їжі та згуртовані команди озброєних однодумців можуть стати пріоритетами у шкалі цінностей найближчого майбутнього.

***

Порошенко, Президент України, держави, в якій згідно Конституції, гарантом виконання якої і є Президент, «церква і релігійні організації відокремлені від держави», де «жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова», підписав з Константинопольським патріархом Варфоломієм договір про створення окремої української церкви.
Це прекрасно!

3 листопада 2018 р.

***

Недільне казанє про скалку в чужім оці й бельок у власнім.
Поки зраня смакувавім добров в‘єтнамськов кавов з кумовим медом, то включив си 24-й канал (на 5-м рекляма ся крутила).
На сонцесяйнім аналі якийсь молодий хлопака стібавсі з політиків, які нинька називаються «опозиційними» – Рабіновича, Мураєва, Добкіна, Вілкула та єнших. Казав, жи зле ті нардепи працюют, бо мало ходят до парляменту.
Видите, я взагалі не зовсім розумію, на холєри тим панам туда ходити, коли обранці голосуют так, як попередньо ся домовили смотрящі по фракциях. А домовляютси нинька без «опозиціонерів». Нема ґешефту – то чого там сидіти? Ви ж не думаєте, шо депутати сидят у салі Верховної Ради за тіво копійки, жи їм держава платит? Нє? Ну, дєкувати Богу.
Але не об тім ся говоре, бо львівский мер ходи до праці ше менше ніж ті француваті депутати! Певні вже від початку року райзує країнов і світами. Навіт у Вашингтонский обком літав на согласованіє. Там согласували і нинька Андрійко ся не боїт Петрика, жи той візьме го за яя і посади до цюпи. Ну, ви ж не думаєте, жи медіа-магнат Садовий ходи в Ратушу за ту потішну мерску зарплату? Нє? Ну дєкувати Богу.
А ше той журналіста на 24-м глузував з ріжних кандидатів у президенти, казав – жи не мают програм. А шоби обісрати всіх, крім львівского корупційно-непорочного мера – свого хазяїна, політиків, то увімкнув сильно соціялістичного Шарікова. Іллюша згадав усіх: і Пороха який зґеноцидив 10 мільйонів, і «кокс» Саакашвілі, і «очко» Ляшка. Даля я вимкнув телєвізора, бо каву допив, і вона з печеньком могла би ся вернути назад, коли би ше ті откровенія послухав. Певні, жи Авакова Іллюша не згадував – навіт дурний пес знає, жи не вільно кусати руку котра тобі мнєсо дає.
Але знову не о тім річ. Видите, назвати «програмов» то самонемічне писанє, котре висит у них на сайті, аж ніяк не можна. Бо партія Садового всьо «відстоюватиме». Всьо добре. Аби то «добре» боронити від всього «злого». Бігме – почитайте самі. Пртія сплошного «відстою».
Набожний Андрійко зле читав Біблію, Євангеліє від Матвія, де ся пише:
«І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш?
Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці?
Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого».
Видите, зле читав і не добре своїх медійних пахолків научав, бо не гоже такому державному мужу вишукувати скалки в чужих очах, не виймаючи бельків зі своїх. І найперше має Андрійко возвиситися над ницим політикумом своєю правдою та духом, натхненним божественним промислом порятунку Вкраїни. Амінь!

***

Коли хорому тре піґулку аспірину, а йому дают пургену – то має хтось о тім казати! Тому й пишу про Томос, Безвіз і 144 рехформи.

***

Часом так багато хочеться сказати, що залишається тільки промовчати.
Навіщо тут розпинаюся? Той, хто навіть погоджується з міркуваннями примітивного конспіролога, рідко коли насмілиться ці думки розповсюджувати. Коли ж розповсюдить – то, як правило, далі жодної реакції немає.
Натомість явна «брєдятіна» (перепрошую – «нісенітниці» надто делікатне слово) від якого «пономаря», чи 100% Хуцпа від котрогось із «портнікових» – тиражується мережею. Не подумайте – у тих словах немає ні краплини заздрощів. Швидше – розпач та зневіра. Коли бачу тисячі «лайків» під деякими інтелектуальними випорожненнями – вити хочеться. Люди, ви направду не відчуваєте, куди це все прямує?
Прекрасно розумію, що пишу не для широкої аудиторії. Тому байдуже на «лайки». Приємно але байдуже. Дуже добре бачу, коли «лайкають» про людське око, не читаючи. Це найбільш образливо – ти вкладаєш душу, а тобі статистична «вподобайка». Хоча й це не проблема. Насправді проблема в «лайкаючому стаді». Це, бл@дь, перепрошую, реально страшно…
Страшно, бо ми сотворці тієї реальності, що нас очікує завтра. Коли думки й наміри натовпу скеровують у тренди, котрі ведуть людство до самознищення, то…
Добре, добре… Далі можете не читати. Насправді все прекрасно: 144 реформи, безвіз, томос, армія, мова, віра, евроінтеграція, гендеризація, 3‘14дарастизація…
Дехто думає: той Ситник або латентний м@скаль, або таємний адепт «русскава міра». Насправді, коли б мешкав на Донбасі, то писав би зовсім інше, бо там нарід і зомбований по-іншому. Тому коли пишу, що Святий Безвіз і Єдинокошерний Томос – гімна варті, то зовсім не маю на увазі, що «русскій мір» і «московский пархіатхат» – то є шось добре. Ні – то тілько інша половинка дволикого ануса Мамони.
Ніколи не страждав браком логіки й намагаюся висловлюватись максимально чітко. Але коли написав про цілком правильні тези пані Тимошенко, зазначивши, що не є симпатиком Юлі, тим самим водночас і запропонувавши предмет дискурсу й спровокувавши реакцію на особу політика, – то жахнувся наслідкам…
Ви справді думаєте, що Юля – це корінь зла, і причина всіх проблем? Не помітили, як вам цю думку сформували? Це не значить, що Юля «біла й пухнаста», але…
Ви точно впевнені, що Надя Савченко – це найбільший посібник ворога і терорист, який заслуговує ув‘язнення в статусі народного депутата? Точно? Ви добре послухали ту білогарячкову маячню, котру ніс у Верховній Раді Герпрокурор?
У мене багато подібних запитань але вони немають сенсу – розумним і пояснювати не треба, а «зачарованим» – то як мерлому припарка…
Пригадуєте може, колись написав: кожне «путін-х#йло» закінчується «герої не вмирають». Мало смертей? Видно таки мало, прости Господи… З Майдану попереджував – чим усе закінчиться… І воно все йде до того кінця…
Нині мені просто фізично боляче – нах…, вибачте, навіщо це все?
Коли народ йде баранячим стадом під ніж різника, рефлексуючи немов песики Павлова на інформаційні подразники – то хто я такий, аби собі думати, що можу той процес зупинити? Так, зацофаний провінційний блогер, самоназваний примітивний конспіролог, який, проїдаючи все зароблене роками бізнесової діяльності, вирішив порятувати світ! До сраки! Самозакоханий дурень, який тішиться жменці однодумців…
Найгірше – це відчуття, що ти нав‘язуєшся зі своєю писаниною. І тоді запитуєш себе: якого дідька? Най ся діє Воля Божа…
Не знаю, навіщо й зараз то пишу. Так, думки вголос. Мабуть засадничо неправильно розтуляти писок чи сідати за клавіатуру, коли тебе не просять…
Мушу над тим подумати…

4 листопада 2018 р.

***

Скинули мені відео чоловіка в балаклаві й темних окулярах, який скликає народ 18.11.18 на площу перед Михайлівським собором. Бігло прослухав.
Ну, не те, що не вірю людям, які ховають обличчя за маскою (хоча після Грішина-Семенченка щоразу остерігаєшся когнитівного дисонансу), а писав і настоював ще з перших днів Майдану, що кожному, хто закликає на Майдан, як на «революцію», потрібно задати прості запитання:
– яка чітка мета (змінити уряд, захопити золотий унітаз, всіх розстріляти тощо)
– які засоби реалізації (стояти, скакати, співати, стріляти тощо)
– яка стратегія після досягнення мети Майдану.
Останнє – найважливіше. Одна з причин, що пишу – коли б прислухалися до того, що кричав (це був таки крик) під час Майдану, – не було б ні «Небесної сотні», ні втраченого Криму, ні «небесних легіонів» на Донбасі.
Не вимахуюсь – всі дописи у вільному доступі – можете перечитати. По-кожному готовий публічно відповісти.
Тому вийти попротестувати – будь-ласка. Навіть жорстко – зграю злочинців-мародерів потрібно тримати в тонусі. Але не приведи Боже – жодних «ліваруцій», як обзивали дешеві писучі повії протести Міхо.
Революція – це зміна системи. На сьогодні від ЖОДНОГО політика я не почув ні розуміння системи, ні механізму її зміни. Найважливіще – ніхто не формулює «ідеальне майбутнє», тобто не малює ескіз тієї системи, яку маємо вибудувати взамін нинішньої охлократичної (олігархічно-охлократичної).
Пишу так, тому що маю не тільки бачення нинішнього стану речей (ситуації тут і зараз), а й бачення «ідеального майбутнього» та стратегії його досягнення (без жодного олігархічного бабла). Знову ж таки – все у відкритому доступі, жодних секретів, а кожну тезу готовий публічно захищати.
Так, не все пропрацьовано детально, але це й не обов‘язково – суть зміни системи – колективна участь у цьому процесі критичної кількості людей (якої немає).
Тому й продовжую писати. Раптом з‘явиться. А ні то ні.
Або система кінцево задушить країну (не державу з напівлегітимною владою) та Український народ (мене тішить коли редактори виправляють «український» – з маленької букви, бо пишу про конституційне поняття), або провокатори ще раз подвигнуть нарід на справедливий протест, який вже закінчиться кривавою вакханалією по всій країні.
Моя справа застерігати й пропонувати. Нічого очолювати не збираюся. Дискутую лише щодо написаного раніше, повторюся – кожну тезу готовий публічно відстоювати. Ага, кудись обиратися теж не буду.
Дякую за розуміння.

5 листопада 2018 р.

***

Як то всьо ся скоро міняє!
Не заглядав дві години до Інтернету, а тутка вже була ціла ґранда, й ся скінчила. Так як би хто пукнув, а вітер розвіяв – то я про відставку Генпрокурора. Вже не раз уповідав – переможци революциї, котрої не було, підут зі влади тілько лежачи і вперед ногами! А голосуванє 38 наївних депутапупсиків за відставку – то вам знак, жи влада в країні є на мертво узурпована.

6 листопада 2018 р.

***

Згідно офіційних статистичних даних, у 2010 році на Львівщині прийнято в експлуатацію – 641995 кв м житла, 2011 р – 722727 кв м, у 2012 р – 731442 кв м, 2013 р – 675125 кв м, 2014 р – 954428 кв м, 2015 р – 1164701 кв м, 2016 р – 859164 кв м, 2017 р – 958924 кв м. Отже, з 2010 по 2017 рік загалом житловий фонд Львівщини поповнився на більш ніж 6 млн 700 тис кв м житла, з якого понад 50% припадає на Львів – приблизно 3500 тис кв м.
За січень-червень 2018 року, у Львові прийнято в експлуатацію 220381 кв м житла, що дещо перевищує динаміку попередніх років. Враховуючи кількість виданих дозволів на проектування та будівництво, а також наявність новобудов у місті, можна сміливо прогнозувати що станом на 2020 рік житловий фонд міста збільшиться щонайменше на 5 млн кв м від показників 2008 року.
Якщо розрахунково прийняти 20 кв м житла на особу, то при заселенні вже сьогодні розпочатих і запроектованих новобудов населення міста зросте на 250000 мешканців. Так, це не відбудеться за два-три роки, але рано чи пізно ці помешкання заселять. Ким? Де будуть працювати нові члени львівської громади, в які дитячі садочки ходитимуть їхні діти?
Щільність населення міста в 2010 році становила приблизно 42 особи/га. До прикладу, в Києві це 35 осіб/га, Кракові – 23 особи/га, Дніпрі – 24 особи/га. Але в центральній частині Львова цей показник сягає 189 осіб/га! (М. Назарук, Львів на початку XXI століття, Видавництво Старого Лева, 2015, ст. 021)
Площа Львова 182 кв км – це 18200 га. Це означає, що щільність населення становитиме мінімум 55 осіб/га! Враховуючи величезну кількість тих, хто мешкає за містом але щоденно приїжджає до Львова, а також не львів‘ян, які тут працюють і постійно мешкають, – реальні цифри переущільнення є суттєво більшими!.
Заглиблюючись у тему – жахаюсь. Андрій Іванович розраховує на Третю світову, котра все спише, чи пограбувавши та знищивши Львів збирається звідсіля утекти?
На знимці: черговий, 100% незаконний через переущільнення, «садо-монстрик»!
P.S. Мені соромно за своїх колег-архітекторів, які, добре знаючи цю ситуацію, заліпили собі очі зеленими папірцями…

7 листопада 2018 р.

***

Ще вибори й не почалися, а народ уже в стадії загострення через своїх політичних улюбленців.
Ось-ось перейдуть від поливання брудом у соцмережах до биття писків у реалі. Жодного сенсу в цьому немає.
Лише позаполітичне мережеве об‘єднання тверезомислячих може запобігти кінцевому знищенню країни та ліквідації Українського народу як явища.
Це велика брехня, казочка для лохоелекторату, – що влада досягається політичними методами.
Влада – це об‘єднання людей навколо ідеї. Політика світоглядні ідеї підмінила симулякром ідеологій. Така модель вигідна владі грошей, яка знищує все, що може їй загрожувати. Тому гроші й об‘єднують лохоелекторат навколо фальшивих ідей, носіями яких є різні телеекранні дрочуни, себто «політичні лідери».
Якщо люди об‘єднаються навколо ідеї зміни системи, ігноруючи політику як механізм досягнення влади – магічна сила грошей та зомбоящика розтане наче сніг по весні.
Просто варто пам‘ятати суть слів. Влада – в Ладу. Лад, гармонія – це зовсім інша система цінностей аніж сила, насильство. З усвідомлення простих речей розпочинаються складні зміни…
Тому спрямування соціальної енергії на взаємопоборювання через різні політичні уподобання – це шлях до … нікуди. Тобто відомо куди, але не хочеться такий серйозний допис завершувати нецензурним словом. Шануймося!

***

– Куме, чулис‘ те, жи порохоботи порівнюют Порошенка з Мойсейом?
– Чув‘ім.
– І шо?
– Він навіть їм десят заповідей передав…
Петро промовляв всі слова оці, кажучи: Я Ротшільд, Бог твій, що вивів тебе з московского краю, з дому рабства, заповідаю народу Свому:
1. Най не буде в тебе інших богів окрім Мене, і праведника Петра, намісника Мого на цій, Богом приватизованій, землі!
2. Не вклоняйся іншим Богам, бо Я, Ротшільд, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто кріпко держися Моїх заповідей, і хто зраня снідає ліґумінами від Рошену й не пукає.
3. Не взивай задурно ім‘я Ротшільда, Бога твого, а тілько згідно встановленої праведником Петром такси.
4. Пам‘ятай святий день однотурового пришестя святкувати. Шість днів працюй і роби всю працю свою на підприємствах Моїх і Рошену. День сьомий, суботу, посвяти молитвам для Ротшільда, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день фінансував Ротшільд небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив; тому поблагословив Ротшільд день суботній, а праведник Петро освятив його Кошерним Томосом.
5. Шануй «Переможців «Революції гідності», в особі праведника Петра, понад батьків своїх і люби їх понад дітисок своїх.
6. Не вбивай нікого, окрім ворогів праведника Петра та Ротшільда, Бога твого.
7. Не чужолож на халяву. Каждий гріх має бути сплачений згідно затверджених тарифів у Приватбанк відступника Бєні, праведником Петром для мене рошенізований.
8. Не кради ні в Мене, ані в Рошену, а грабуй тілько тих, хто не увірував у Ротшільда, Бого твого, праведника Петра, його Святий Безвіз, Кошерний Томос і 144 реформи.
9. Не свідчи ложно на ближнього свого, а пиши доноси Службі Божій України тілько на ворогів Моїх і праведника Петра.
10. Не пожадай на халяву ані дому ближнього свого, ані його жони, ані рабів його, ані худоби його, бо то всьо належит Мені й може бути придбане шляхом попередньої оплати через Приватбанк Мій. Амінь!

8 листопада 2018 р.

 

 

Залишити відповідь