Листопадові рефлексії (3)

Забудова міст має здійснюватися згідно чинних державних будівельних норм і правил (ДБН), зокрема ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень».
На самому початку документ гласить:
«Основою проектування, планування і забудови міських і сільських поселень повинна бути попередньо розроблювана концепція їх соціально-економічного розвитку, яка забезпечить реалізацію прав і свобод населення відповідно до Конституції України.
Концепція повинна розглядатися на альтернативній основі і до затвердження розглядатися й обговорюватися професіональними та громадськими організаціями, жителями населених пунктів».
Нічого подібного у Львові самонеміч не вродила, в силу захланної некомпетентності. Відтак стратегія одна: забудова кожної вільної ділянки за бабло в кишеню.
Львівці не задумуються, що хибнокомпетентна зграя при владі, грубо порушує Статтю 3 Конституції України, якою, зокрема, життя і здоров‘я людини визнаються найвищою цінністю. Простіше: хаотична висотна забудова і так переущільненого Львова – це причина багатьох хворіб, спричинених її наслідками.
Вже сьогодні, згідно інформації поданої засобом масової ідіотизації самого панамера, Львів є далеко не найчистішим містом:
«Портал Numbeo.com опублікував рейтинг Pollution Index 2018 Mid-Year, до якого увійшли 273 найбрудніші міста світу – до списку потрапили одразу три українських міста.
Український Київ посідає 100 місце у рейтингу з показником 67,55%, Львів опинився на 149 місці (56,08%), а Харків на 151 місці (56,05%).
Найчистішими містами зі списку виявилися столиця Австралії Канберра (13,83%), столиця Нової Зеландії Веллінгтон (13,50%) та столиця Фінляндії Гельсінкі (13,49%)».
(https://24tv.ua/ukrayina_tag1119 – ілюстрація з публікації)
Зверніть увагу – це про Львів нинішній, у якому майже не залишилося промислового виробництва!
Хоча триває зменшення населення в Україні загалом, Львова це не стосується. Житла вже сьогодні будується на додаткових 250-300 тисяч жителів міста. Проте без відповідної інфраструктури. Це не враховуючи мешканців, які тут тимчасово чи постійно перебувають.
Відтак Львів – це потенційний «мільйонник», себто потрапляє в категорію «найзначніших міст». Ось що про містобудівельні особливості розвитку таких міст говорить уже згаданий ДБН:
«Формування планувальних зон у найзначніших містах з населенням понад 1 млн. жителів треба здійснювати шляхом поєднання комплексних сельбищно-виробничих районів з високим ступенем працезбалансованості, сельбищних, промислових районів з формуванням багатофункціональних центрів прикладення праці та обслуговування».
Очевидно, що ця умова не виконується.
Так що – не будувати житла? Звісно, що будувати! Але винятково збалансовано, з урахуванням існуючого переущільнення, недостатнього розвитку транспортної мережі, сформованого історичного середовища, браку зелених насаджень тощо.
Натомість самонемічна зграя, на чолі з сонцесяйним львівцепастиром, наробила за останні 10 років шкоди більшої аніж совєти за кілька десятиліть.
Елементарно – заводи можна перепрофілювати, їх території трансформувати, а бетонні (до речі: з незавжди якісного бетону – згадаєте моє слово) монстрики ім. Садового, заселені невідомо якими «новими львів‘янами», знести вже буде нереально.
Підозрюю, не у Львові єдиному відбувається подібне…

16 листопада 2018 р.

***

Якийсь я тупий.
От маємо нині в Україні московське православіє та дві незалежні автокефалії, які нещодавно, ще у 2012 році, не визнавав ні московський Кіріло, ні стамбульський Варфоломей.
Тепрека будемо мати замість двох автокефалій одну, але вже підпорядковану так званому Вселенському патріархату, «першому серед рівних» православних церков, частина яких, під впливом «чекістів у рясах», новостворену начебто шляхом об‘єднання «єдину українську автокефальну церкву» – не визнають.
Значна, як мінімум, частина нинішніх «вірних московського патріархату», в ньому й залишиться.
Таким чином «православний світ» України буде поділено між, умовно, «чекістами» й «масонами».
Сподіваюся всі розуміють, що не йдеться про жодну духовність, а винятково про певні ідеології, провідниками яких є більшість нинішніх релігійних інституцій (може й усі, але не знаю – тому не стверджую категорично).
Така ситуація лише поглибить розкол у суспільстві, яке продовжують розпинати між двома псевдо-полюсами: «русскім міром» і «західною демократією».
Частина Українського народу буде тяжіти до «русскава міра», з його начебто «традиційними християнськими цінностями», а частина до «цінностей», з якими, серед нинішніх християнських конфесій, «бореться» хіба «істінноє православіє», засуджуючи, на словах, усіляку содомію з толерастією.
Відтак, замість двох умовно незалежних але не визнаних світовим православієм автокефалій та московського патріархату, матимемо частково визнану автокефалію під егідою так званого Вселенського патріархату й ту ж саму московську церкву, котра ся нікуди не діне, бо свобода віросповідання ґарантована Конституцією.
Най так і буде – нич не маю проти. Тим паче, що маємо ще чималеньку кількість греко-католиків, римо-католиків і кілька християнських спільнот, яких «традиційні церкви» називають сектантами.
Тільки, тупий, не розумію: в чому тут «незалежність українського православія», «перемога» та «об‘єднання»?
Може не розумію тому, що на відміну від симпатиків згаданих псевдо-полюсів, мені однаково ся не подобають: «західні» цінності, з їх «гомодиктатурою» й «толерастією», та «русскій мір», з його тоталітарно-імперською суттю? А вам що ся подобає, дорогі мої?

***

Ага, нагадав собі! Вночі, коли прочитав, що Рабінович не буде ся балатувати в презеси, мені встрелила до голови така думка: а може то він ся поступає місцем куму самого царя?
Медведчук, враховуючи продовження тренду «розділяй та володарюй», є прекрасною креатурою для завершення поділу України на частини та/або проведення Петра Олексійовича на другий термін.
Хоча царський кум є традиційним сірим кардиналом, але ж якогось біса подався у політраду кошерної партії «Лехаїм!». Мураєв відплив у бік, Рабінови ся усунув. Хто там ще, в тім проекті? Фукс? Того вже не розкрутять і фамілія надто характерна.
А для проекту «Третьої Хазарії» чи «Небесного Єрусалиму» – Віктор Володимирович на роль топ-менеґера цілком надається. Демонізація в політиці – то не є найгірше. Дональдом доведено. Чомусь пана Медведчука підозріло не включають у соцопитування.
Тож зроблю конспірологічне припущення.
Оскільки ЗМІ здатні намалювати будь-який образ і від імені однієї особи донести до різних середовищ буквально взаємовиключні меседжі, то йде процес вивчення й водночас формування електорального попиту.
Пригадуєте може, писав‘ ім про Міхала Косінського, який розробив технологію, котра дала змогу Трампу перемогти на виборах зокрема шляхом маніпуляції фейсбучною спільнотою?
Той талановитий поляк застерігає про можливості маніпуляцій за допомогою Біґ-дата, тобто наборів даних величезного об’єму та складності, що потребують специфічних інструментів їх аналізу. Аналіз таких даних досліджує психометрія – підрозділ психології, завдяки якому, зокрема, аналізуючи ваші «лайки» у Фейсбуці, можа про вас дізнатися більше аніж знаєте ви самі та ваші рідні.
Так ось – нинішні соцопитування та неустанна робота з аналізом соцмереж психометричними методами, мають на меті проектування «ідеального кандидата», який зможе забезпечити домовленості геополітичних гравців.
Щоби такий кандидат не палився раніше ніж потрібно, а також вистрелив надпотужно – його тримають як козирного туза в рукаві. А коли виймуть – ніц вже тому не вийде зарадити. Буде пізно. Хоча правила гри можуть змінювати у будь-яку мить і фальшиві козирі у всіх гравців заготовані, а це вже призведе до биття писків (Третього Майдану або зовнішнього вторгнення).
Якщо домовленостей ще не досягнуто, то готуватимуть одразу кількох «ідеальних», приймаючи рішення у процесі перемовин. Таким чином матимемо приємність спостерігати грандіозне шоу. Звісно, його мета – зробити нас вчергове ідіотами. Але бути ними чи ні – то лише наш вибір.

17 листопада 2018 р.

***

Фейсбук нагадує минулорічні дописи з моїми негативними прогнозами й апокаліптичними «страшилками». Намагаюся бути самокритичним – тож задумався: може справді помиляюся, «зраду» розганяю, лякаю нарід надурно?
Таки ні. Всі тренди в силі. І «Третій майдан» у форматі громадянської війни, і знищення України, і Перехід через холокост Третьої світової.
Проте Бозя нас поки що любить і дає діточкам немудрим шанс одуматися й вижити. Хто знає, а може кліматичні катаклізми – це попередження дегенератам: в часі Третьої світової не відсидяться у своїх бункерах і не встигнуть звалити в Космос на нью-ноєвому ковчезі…

***

Знаєте, є порохоботи, а є порохо-ідіоти. Останні, в намаганні лизнути так аби хазяїн помітив, часто видають просто безсмертні перли:
«… та коррупция, которая сохраняется при нынешней власти (на порядок ниже, чем до 2014), является, во многом, вынужденной – главным образом, потому, что власти приходится воровать, дабы на эти деньги хоть отчасти информационно и организационно противостоять атаке объединённых путинско-олигархических информационных войск».
Що цікаво: у мене з тим паном є багато спільних друзів, але тішить, що жоден з них цьому ментальному висеру не лайкнув. Хоча «лайків» 1,3 тисячі. Ну і як ви збираєтесь порятувати державу з такою кількістю ідіотів?

18 листопада 2018 р.

***

За рахунок підняття ціни на газ уряд планує отримати 9 млрд грн. Майже за таку ж суму Порошенко продав Тигіпкові свою «Кузню».

20 листопада 2018 р.

***

Якщо провести націоналізацію прихватизованого з конфіскацією краденого, то не потрібно ні ціни на газ підвищувати, ні кредити брати.
Малообразованим ідіотам, стороннікам капіталізма, хочу нагадати, що реприватизацію залізниці та металургійної галузі провели в Британії, і повторно приватизували лише тоді, коли держава до цього дозріла.
Першим пунктом моєї «Президентської програми» буде:
1. Перегляд народним трибуналом усіх результатів приватизації стратегічних підприємств…
***
Олігархи можуть спати спокійно – таке їм не загрожує як і мені президенство. Адже народ є достойним свого правителя, а я не претендую на щось більше, аніж на лаври примітивного конспіролога – глашатая Переходу. Хоча, як і каждий порядний міський божевільний, – Програму маю:)

20 листопада 2018 р.

***

Зрідка вибираюся на враннішню каву до центру. Сьогодні забрів у Glory Cafe до “Жоржа”. Кава з тістечком понад 100 грн. Автівку припаркував за 50 грн на три години (паркомат здачі не дає). Чуюся як в Европі й маю “безвіз” у дупі…
А все решта – як і було за старих добрих часів. За сусідніми столиками матом спілкуються валютчики, періодично комурковим телєфоном узгоджуючи курси валют. Кілька пар стиха перемовляються про щось своє, інтимне, а решта самотніх відвідувачів уткнулися замість книг і записників у свої ґаджети – технічний прогрес вносить власні корективи в атмосферу львівських кав’ярень…

***

З новин:
«Петро Порошенко задекларував 60 мільйонів гривень, які протягом останніх днів надійшли на його рахунки як фізичної особи від фонду “Прайм Ессетс Капітал”, який управляє активами президента»
Одно из главных новшеств декабря — плановое повышение социальных стандартов. … В рамках индексации также пересмотрят и общий прожиточный минимум. Сейчас он составляет 1777 грн, а через несколько дней его повысят до 1853 грн. К нему привязаны налоговые льготы и некоторые выплаты.
Тобто дивіденди, отримані Петром Олексійовичем, у 33764,77 рази перевищують прожитковий мінімум українця.
Нагадаю, що днями президент продав за 840000000 грн (300 млн. долярів) свій завод, «Кузню на Рибальському»
(більше тут: http://yurko.info/кузня-на-рибальському/)
Як добре, що в Україні такий заможний президент – жоден Путін його купити не зможе.
Я тілько, тово, не можу второпати: хто управляє активами Президента. Сам Петро Олексійович стверджував, що активи Roshen йому не підконтрольні, ними керує “сліпий траст” Ротшільдів.
Натомість Вікіпедія пише, що фондові «Прайм Ессетс Капітал» (власник Петро Олексійович Порошенко, директор Олексій Іванович Порошенко) належать:
ПАТ «Автомобільна корпорація „Богдан Моторс“»
ТОВ «Укрпромінвест-Агро»
ПАТ «Продовольча компанія „Поділля“»
ТОВ «Група Агропродінвест»
ТОВ «ПК „Зоря Поділля“»
ТОВ «Агрофірма Дніпроагролан»
ТОВ «Мас-Агро»
ТОВ Агрофірма «Іванківці»
ТОВ «Пісківський завод скловиробів»
5 канал
ТОВ «ТРК „Експрес-Інформ“»
ТОВ «Телерадіокомпанія ТРТ-ТБ»
Телекомпанія ТРТ в м. Трускавець Львівської області
«Твоє радіо» в м. Дрогобич Львівської області
ТОВ «Телерадіокомпанія „Пілот-Україна“»
ПІІФТОВ «Телерадіокомпанія „НБМ“»
Радіо «Ніко-FM»
ПАТ «Севастопольський морський завод»
ПАТ «Завод „Кузня на Рибальському“»
ТОВ «Фірма „Екран“»
Міжнародний інвестиційний банк
ПАТ «Спортивно-оздоровчий комплекс „Монітор“»
Спортклуб «5 елемент» в Києві
ПАТ «Страхова компанія „Країна“»
ТОВ «Асоціація „Крохмалопродукт“»
ПАТ «Інтеркорн Корн Просессінг Індастрі»
ПАТ «Дніпровський Крохмалепатоковий Комбінат»
ТОВ «Центрально-Європейська кондитерська компанія»
ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика»
ПАТ «Київська кондитерська фабрика „Рошен“»
ПАТ «Маріупольська кондитерська фабрика „Рошен“»
ПАТ «Кременчуцька кондитерська фабрика „Рошен“»
Липецька кондитерська фабрика (Росія)
Клайпедська кондитерська фабрика (Литва)
Bonbonetti Choco Kft. (Угорщина)
Тобто Публічне акціонерне товариство «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал», власником якого є Петро Олексійович, а директором його тато, керує активами Порошенка. Що ж тоді Петро Олексійович передав Ротшільдам в управління? Якщо тільки частку Roshen, то чи можна вважати, що у нього немає іншого бізнесу, з огляду на 60 млн дивідендів?
Стаття 103 Конституції України не забороняє Президентові бути власником бізнесу:
«Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об’єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку».
Так що формально порушень немає. Але навіщо тоді оті казочки про сліпі трасти? Чи може передача частини активів Ротшільдам – це запорука лояльності власника активів до його геополітичних господарів?

23 листопада 2018 р.

***

«На знак увічнення пам’яті жертв Голодомору я підтримав ініціативу про надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці, Республіці Судан, Демократичній Республіці Конго. Відповідний Указ Президента України уже підписано», — повідомив Порошенко.
Допомагати злиденним – це прекрасно. Серйозно. Але диявол ховається у деталях. Або в контесті. Так ось, президент-олігарх найбіднішої країни Європи, чиї статки ростуть на тлі зубожіння народу та ґешефтної війни, який тільки но отримав 60 мільйонів гривень дивідендів з бізнесу і продав за 8,4 мільярда гривень ним колись прихватизований за копійки завод, надає гуманітарну допомогу бідолахам в Африці за рахунок власних злиденних мешканців.
Так, у нас, поки що, з голоду не вмирають. Але вже до того не далеко: реально в багатьох вибір полягає між тим – чи платити за комуналку, чи купляти ліки. Тому, як на мене, такі «благородні» жести президента за рахунок власних громадян – викликають огиду. Не меншу ніж його таємничі зустрічі з Медведчукомі та бізнес на «армії, мові та вірі».
Нагадаю, що в дербюджеті на 2019 рік закладено 1 мільярд грн для фонду олігарха Порошенка (знову ж таки – буде добрим за наші гроші); 700, здається, мільйонів на фонд його дружини, Марини Порошенко, 2 мільярди на ДУСю, себто на «єдиний орган з матеріально-технічного, соціально-побутового, лікувально-профілактичного забезпечення діяльності Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб зарубіжних країн», і ще троха на мажоритарний округ Льошика, дражайшого сина нашого Президента.
Припорошених ідіотів, які захочуть наводити аргументи щодо власних пожертв Петра Олексійовича на армію, прошу ся стримати, і я не буду згадувати як і скільки він заробив на війні та на пограбуванні України загалом. Нехай це вже зробить трибунал…
Ось такі морально-етичні якості не лише Петра Олексійовича, а й усього нашого політикуму – оцініть, з огляду на війну та зубожіння людей, хоча б вартість білбордів з передвиборчою агітацією тих, хто вчергове хоче «ощасливити» українців. Підозрюю, що на сьогодні вона певно вже сягнула сотень мільйонів долярів…
Але ж електорат готовий голосувати й далі – то хто нам винен?

25 листопада 2018 р.

***

Білборди як ікони під@р@сів.

***

Трішки «перемоги» вам у ленту:
«Петро Порошенко:
На Синоді Вселенського Патріархату ухвалене історичне рішення про створення Автокефальної Української Церкви. Схвалено текст Томосу про створення цієї церкви і прийнято рішення про скликання об‘єднавчого Собору»
А тепер троха «зради»:
В рішенні Синоду записано:
В контексті принятого раніше рішення Вселенського патріархату надати автокефалію Українській церкві, і в очікуванні видачі Патріаршого і Синодального Томоса, святий і священний Синод підготував статут Української церкви.
Так як ніц не тямлю в анґліцком, то прошу мені, матолку необразованому, розтлумачити: то є зрадлива перемога чи переможна зрада?

***

Я вам уповім як вирішити проблєму з Томосом.
Не дєкуйте сильно.
Маємо брати приклад з розвинених держав.
У Британії Королева є Главою Анґліканскої Церкви.
То шоби ті попи си не пересварили і не спаскудили нам Томоса, пропоную Петра Олексійовича зробити Главою Українскої Церкви!
По-перше, наш дорогий презес має навіть церковне звання диякона, правда то московского патріархату, але Бог їден у християн, нє?
По-друге він і так святий, бо в него віруют більше аніж у якого св. Євстратія з Печерської Лаври!
По-третє, більше ніхто не посміє ображати увірувавших у святість Порошенка й обзивати їх порохоботами, бо то будут такі самі віряни як пурєдні греко-католики!
Скажете – в анґліків церква вкупі з державою, а в нас нє?
Та хто би то на такі дурниці зважав у часі воєнного стану, коли ворог готуєся до сухопутного вторгнення!
Заради мира та єдности всіх українців треба хутко збирати парлямент, змінити ст.35 Конституції, жеби м@ск@ль не нєвкав, і писати листа Вселенскому партіарху, аби нагло дописали в тім Статуті Українскої Церкви її Главу – Петра Порошенка!
А відтак, звання презеса має переходити спадково – до старшого сина. Буде файно, як у «Величнім століттю». Сам видів!
Путін пукне від злости, бігме!

29 листопада 2018 р.

***

Сьогодні поблизу Буенос-Айреса трапився землетрус – на саміті G20 тремтіли люстри. Сподіваюся панове учасники натяк зрозуміли.

30 листопада 2018 р.

 

 

Залишити відповідь