Кінець держави Україна

Поки народ постить фоточки з відпочинку, Московія накопичує війська на кордоні, депутати роз’їхалися по закордонах, оголосили припинення державності України.

Держава без своєї економіки – це колонія. Ми всі – тубільці. І до сраки, хто переможе на наступних виборах, якщо вони все-таки відбудуться. Наглядачів призначать, будьте певні.

Це я про фінальну приватизація. Нагадаю, що у дуже капіталістичній Америці, 20% підприємств є державними. У Франції цей показник складає 40%. У нас вже залишилося тільки 10%.

Справа навіть не в аеропортах і цирках.

Кінцево доприватизовують обленерго і ми приречені платити непомірні тарифи жменці олігархів та Росії – нагадаю, путінська VS Energy контролює 9 обленерго.
Свого “ефективного власника” (курва, як вже дістали ці медійні штампи для розумово відсталих!) знайдуть геологічні підприємства (ага народ – х#й вам, а не надра!), біологічні фабрики, експертні центри, рибні господарства, підприємства космічної галузі, оборонки (ага, в часі війни, чудесно!), комбінати хлібопродуктів (нічого жерти дешевий хліб), десятки підприємств агропромислового комплексу, сотні різноманітних проектних інститутів (у Львові це Містопроект, Укрзахідпроектреставрація та інші), заводів і фабрик, всі морські порти, тощо…
(Детальніше тут: http://me.gov.ua/Documents/Download?id=edfd2801-0e66-40bf-9e7d-7ab6f60ad15c)

Після чого фінальним акордом стане ЗЕМЛЯ. І … все.

Де-факто відбудеться наступне: ЗА ВКРАДЕНІ ГРОШІ ПРИВАТИЗУЮТЬ, А ГРОШІ З ПРИВАТИЗАЦІЇ РОЗКРАДУТЬ.

Це кінець державності малята. З чим вас і вітаю.

За вікном шаленіє гроза…

Вона попереджує – мирно ця вакханалія не закінчиться…

***

Відповідь на коментарі до публікації “Кінець держави Україна”

Я намагаюся писати те, в чому переконаний, а коли сумніваюся, то це зазначаю, чітко усвідомлюючи що все відносно, а мої знання та досвід є обмеженими.

Проте, маю дві вищі (архітектура й економіка) й одну додаткову середню (оцінка нерухомості) освіти, а також чималий практичний досвід. Кінець СРСР я застав на посаді заступника начальника відділу капітального будівництва в НДІ побутової радіоелектронної апаратури, а в так званій бізнесовій діяльності пройшов шлях від банального гендлю на базарі в Польщі до керівника і власника низки підприємств які займалися виробництвом, торгівлею нафтопродуктами, наданням юридичних послуг, консалтингом, девелопментом (останній проект – “Технопарк ЛЗТА, з чисельністю понад 1000 працівників) та ще купою всього іншого. Знаю особисто кількох наших топ-політиків та олігархів і спілкувався з багатьма розумними людьми, за що вдячний Долі. Прочитав не одну сотню книжок і дві навіть написав (чим і продовжую займатися). Це не самореклама, вибачте, це обгрунтування мого права на висловлювання щодо економічних та політичних процесів, які відбуваються сьогодні в нашій країні.

З діда-прадіда я українець, львів’янин, проте не люблю люмпен-патріотів, які, на загал, є недалеким і продажним, а отже руйнівним елементом державності. Не менш погане в мене ставлення до холуїв нинішньої влади мародерів-клептократів, хоча практично в кожній, на загал відомій політичній партії, є розумні та порядні люди, серед яких і мої близькі друзі та приятелі. Отже, мої різкі й критичні оцінки стосуються політичних процесів й окремих демагогів, які нагадують старих курвів, що вдають незайманок, а не політиків як таких. Хоча до останніх і є претензії в частині фаховості.

Тому ще раз стверджую: Де-факто відбудеться наступне: ЗА ВКРАДЕНІ ГРОШІ ПРИВАТИЗУЮТЬ, А ГРОШІ З ПРИВАТИЗАЦІЇ РОЗКРАДУТЬ. Власне цим і займається олігархічно-охлократична система від початку свого формування, розпочатого тотальним пограбуванням українців так званою, великою й малою, приватизацією.

Різним недовченим адептам “ринкової економіки”, а також молодим людям, зіпсутим сучасною економічною освітю, котрі начиталися “мудрих книжок”, хочу сказати наступне: живіть власним розумом, а почуте й прочитане сприймайте лише крізь призму здорового глузду.

Багато хто пригадує оди приватизації на початку позиченої нам Незалежності. Тоді нам усім вбили в голови мантру про “ефективного приватного власника”. Це повна фігня. Не вірите мені, поїдьте в Сінгапур, в якому процвітає державний капіталізм. Ага, держава може бути такою ж ефективною як і корпорація. Хоча й державний капіталізм не є панацеєю, але це окрема тема.

Про те, як нас здурили приватизацію, рекомендую прочитати в книжці Ольги Яремків “Обкрадена Україна”. Як наслідок – маємо нинішній “тарифний геноцид”. Приватизація землі? І хто ж її скупить? Ми ж любимо ставити в приклад Ізраїль, а там 93% землі в державній власності.

Ефективність нашої прихватизованої економіки можна просто проілюструвати валовим внутрішнім продуктом, який у 2012 році становив 176,6 мільярда доларів. До прикладу, мережа Wal-Mart Stores продала в 2014 році товарів на суму 476,3 мільярда доларів. Тільки ми все позичаємо гроші, а ця мережа гіпермаркетів 16 мільярдів заробила.

Ці цифри не дають реальної картини, тому що вся економічна система є побудованою на лихварській економіці, яка повністю спотворює світобачення. Але й це окрема тема!

Багато хто з дратівливих громадян любить коментувати на кшталт: то тільки говорять, а сам що зробив і т.д.

Що зробив? Та багато чого наробив, дасть Бог дожити до мемуарів – напишу.
Останніми роками пишу. Пишу, курва, як порядний тижневик. Але не за гроші й не задля політичної кар’єри. Хочу жити у своїй країні вільною людиною, а не рабом нового світового порядку. Намагаюся простимулювати людей розпочати процес мислення власною головою. Застерігаю від того, куди ми котимося й чого очікувати за чужинецькими сценаріями. Нікому нічого не винен, тож не подумайте, що виправдовуюся – просто відповідаю на коментарі.

Вкотре хочу сказати тим, кого мучить “а що робити?” Нічого особливого. Жити СВОЇМ життям, а не життям телеекранних дрочунів, думати власною головою, а не випорожненнями теле-аналів, реагувати згідно ситуації, об’єднуватися з однодумцями та допомагати ближнім. Цього цілком достатньо.

25.07.2017 р.

Залишити відповідь