Кому Охлобистін доктор?

Кому Охлобистін дохтор – тому й Гонтарєва банкір.

«Кому Зеленський Президент, тому й Охлобистін лікар» – це нова фішка, запущена креативними працівниками «мінстеця» й підхоплена порохоботами, а іноді навіть цілком притомними людьми. Перша реакція – згадується приказка: «на городі бузина, а в Києві дядько».

Що характерно: розганяють цю нісенітницю люди, які свого часу не менш щиро вважали губернатора Коломойського українським патріотом, ж#добандерівцем, і вірили, що той платитиме по 10 штук баксів за кожного «зеленого чоловічка». Ба, вони й по нині переконані, що Бєня є ворогом царя Вови.

Насправді за акції свого російського банку, який на той час уже знаходився у процесі санації, цей «ворог Путіна» отримав 6 млрд руб (майже 200 млн дол), хоча просив лише 4,7 млрд. Що цікаво: дещо раніше на підтримку ліквідності Бєніного банку Росія виділила 12 млрд рубл (близько 400 млн дол), які були успішно виведені до початку процедури санації. Нічого вам не нагадує?

Власне у цілком аналогічний спосіб були виведені кошти з «Привату». Увесь той час, поки «приватівці» цинічно розпилювали гроші вкладників і рефінансування, отримане від НБУ, ні сам Нацбанк, ні уповноважена структура, котру, як і в часи Януковича очолює любитель молоденьких хлопчиків та гарного життя, цього вперто не помічали. А мали б, оскільки вже у 2014 році «Приват» був системоутворюючим банком.

Кредити та аванси клієнтам, згідно звітності Приватбанку за 2015 рік, становили 189 мільярдів гривень. Кошти клієнтів – 178 мільярдів. В першому кварталі 2016 року, фінансове дітище Коломойського&Боголюбова посідало перше місце в Україні по залученню коштів фізичних осіб:
* гривневі кошти фізичних осіб – 66,1 млрд. грн.
* валютні кошти фізичних осіб – 3,1 млрд. дол. США в еквіваленті.

Фактично всі клієнтські кошти з «Привату» було … вкрадено. Схема така ж як у Росії – видача гривневих (в рублях у Росії) кредитів «своїм» структурам із подальшим їх перетворенням у тверду валюту, що поповнювала рахунки кіпрських офшорів.

До речі, нагадаю, що денонсацію угоди з Кіпром щодо офшорів успішно зірвала самонемічна «пріма» – Ганнуся Гопко. Згодом N 1 у виборчому списку Садового стала улюбленицею провладних телеканалів, а тема денонсації угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування, завдяки якій через банківську систему України виводилися в цю офшорну зону мільярди доларів щорічно, тихенько заглохла в полум‘ї боротьби за европейські цінності, Безвіз та 144 реформи президента.

Різка зупинка катастрофічного росту курсу долара в лютому 2015 року, не була пов‘язана з жодними економічними чинниками. Пригадуєте, як моментально курс долара з майже 40 грн впав до 26? Просто постановою НБУ N ‪124 ‬від 23 лютого 2015 р. запроваджувалося фактично «ручне» регулювання виводу валюти за кордон. Тому без сприяння (мовчазної згоди) НБУ, мільярди доларів з «Приватбанку» аж ніяк не могли б опинитися на рахунках офшорних компаній групи «Приват».

Взагалі падіння курсу національної валюти, котре «рефінансом» у розмірі 101 млрд грн (це приблизно 10 млрд дол по тодішньому середньозваженому курсу) започаткував Кубів, а продовжила Гонтарєва – це 100% переділ банківського ринку, погоджений з «кураторами» від «ротшільдів». Освіжу в пам‘яті читачів дані про перший «транш», який практично весь успішно не повернутий у банківську систему України:
Перелік банків, які отримали рефінансування від Нацбанку (у гривнях):
Приватбанк – 15 млрд 355 млн,
Ощадбанк – 26 млрд 634 млн,
Дельта банк (Лагун) – 9 млрд 243 млн,
Брокбізнесбанк (Курченко) – 2 млрд 954 млн,
ВіЕйБі банк (Бахматюк) – 1 млрд 937 млн,
Фінанси і Кредит (Жеваго) – 5 млрд 249 млн,
Надра (Фірташ) – 8 млрд 182 млн,
Златобанк – 766 млн,
Райфайзен банк Аваль – 900 млн,
Київська Русь – 909 млн,
Фінансова ініціатива – 2 млрд 517 млн,
Імексбанк – 3 млрд 200 млн,
ВБР (банк Януковича) – 565 млн,
Хрещатик – 360 млн,
Укрсоцбанк – 540 млн,
ПУМБ – 1 млрд 341 млн,
Форум – 472 млн,
Південний – 383 млн,
ВТБ банк (російський) – 223 млн,
Укргазбанк – 6 млрд 440 млн,
Альфа банк (російський) – 109 млн,
Укрсиббанк – 100 млн,
Промінвестбанк (російський) – 1 млрд 560 млн,
Укрексімбанк – 8 млрд 232 млн,
Родовід банк – 2 млрд 918 млн,
Фідобанк (Арбузов) – 585 млн.
Загалом – 101 млрд 674 млн грн.

Чи могла ця вакханалія відбуватися без відома Петра Олексійовича? Моя відповідь: категоричне «ні». Порошенко багато років очолював Раду НБУ й добре знав, що саме відбувається. Ба, він цілком щиро говорив, що курс 12 грн за долар є завищеним і його потрібно повернути хоча б до 9-ти. Проте це не входило в плани кураторів…

Сьогодні журналісти «Схем» накопали вивід 2 мільярдів Януковича в кеш, через банк Порошенка. Деталі схеми легко відшукаєте в інтернеті – вона проста як борщ. Але це лише крапля в морі. Монополізація банківської системи та поділ її між погодженими «ротшільдами» гравцями – це одна з цілей організаторів «Революції Гідності». Виконуючи волю «ротшільдів», нинішні сподіваються на прихильність господарів. Даремно. Хоча нині Гонтарєву й забрали до Льондону, передавати передовий досвід пограбування тубільного населення, за її життя не дам і ламаного евро-цента. Надто багато знає «баба Лєра». Але якщо заради «випуску пари», щоби задобрити лохо-електорат перед його остаточним закабаленням шляхом «відкриття ринку землі», хазяї «Переможців «Революції Гідності» вирішать принести Петра в жертву, то «самогубств» і «нещасних випадків» буде куди більше, аніж при папєрєдніках.

Так що Бєнін «слуга народу» – тут ні до чого. Він такий самий пішак у грі, як і сам Бєня, публічно наказаний «старшими пацанами» за некошерну поведінку. Найсмішніше – ті хто в курсі, читаючи це – знають, що так воно і є. А окрадені й обдурені далі будуть рефлексувати перепостами доктора Бикова та геніального банкіра Гонтарєвої.

До речі, україноненависник і монархіст Охлобистін у медицині може й не зле розбиратися, принаймні не гірше від пані Супрун. І не лише через «наблатикання» під час зйомок «Інтернів» – у нього папа був військовим лікарем, учасником Другої світової, іспанської, фінської та корейської воєн, полковником медичної служби. Ну, син троха придурком виріс, але то таке.

Проте родинне коріння пані Сатановської (вана ж Гонтарева, кличка «Гольд») ви в інтернеті не розшукаєте. Але, як стверджують деякі журналіти: «найстаріша газета Ізраїлю «Хааретц» вже віднесла Валерію Олексіївну до числа 100 найвпливовіших ж#дівок нинішнього часу. Рабинович та Коломойський називають «нашу хитру сестру Гольд» не інакше як «золота жінка».

Залишити відповідь