Квітневі рефлексії

1 квітня – брехня всесвітня.

Петро Порошенко націоналізував увесь свій бізнес і повернув приватизовані ним підприємства державі.

Арсеній Яценюк відкрив благодійний фонд для допомоги пораненим в АТО та вніс у нього «чесно зароблений» після «перемоги «Революції Гідності» мільярд доларів.

«Кривавий пастор» Турчинов покаявся за Крим і усамітнився в келії Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Ігор Валерієвич Коломойський повернув у бюджет України вкрадені через Приват мільярди доларів та влаштувався кантором у Дніпровську синагогу.

Гройсман відмовився від посади Прем‘єра та поступив у Вінницький національний аграрний університет вивчати економіку.

Верховна Рада саморозпустилася і депутати поклялися на Біблії, Торі та Корані більше ніколи в житті не брехати…

Правда смішно, що все це смішно…

Підписуйтесь: https://t.me/sytnykinfo

1 квітня 2018 року.

***

Трапився на очі черговий опус одного доволі нікчемного персонажа так званої «української політики». Одразу згадалося Шевченкове «славних прадідів великих правнуки погані».
Чи має моральне право взагалі щось писати про політику людина, яка наплювала на пам‘ять свого батька та вірно служить системі (не важно в чиїй особі – вчора Януковича, нині Порошенка), котра його батька й знищила?
Це все одно, коли б стара курва з борделю приходила до церкви читати недільне казанє й повчати парафіян не скакати в гречку.
Так ось, наша курва політичная умно просторікує про те, як «здулися» без фінансування: незаконно викинутий з країни Саакашвілі та за терористичні бесіди кинута до цюпи Савченко. І дві з гаком тисячі лайків!
Окрім порції проплаченого яду в адресу двох згаданих політиків, вся суть допису зводиться до банальної істини, що політика без грошей не робиться.
Відтак, у «неформатних» політиків, які СПРАВДІ загрожують системі, грошей завжди значно менше ніж у провладних мародерів, фейкової опозиції та подібних автору згаданого інтелектуального пуку – курвів політичних.
Але проблема навіть не в тому, що СИСТЕМА інформаційно-медійно (а часто й фізично) знищує всіх, хто їй реально загрожує, а в тому, що спіч людини, котра продала пам‘ять свого батька, схвалюють ті, в чиїх дітей і внуків ця система забирає майбутнє.
Про «лайки» певної категорії населення, котра вірить у чоколядове майбутнє та поклоняється Святому Безвізу за крихти з бюджетного пирога, мова не йде – тут усе логічно. А решта посполитого люду?
Що тим обдуреним і окраденим людям зробив злого особистий ворог Путіна – Михайло Саакашвілі, чи надто категорична й прямолінійна Надія Савченко? Це вони розкрадають бюджет і знищують державу з середини, прикриваючись війною, котра у них вже й не АТО, а казна що?
Ні. Але електорат вважає доконаним фактом алко-фантазії неосвіченого сейшельського відпочивальника, який без жодної серйозної правової бази звинуватив екс-президента Грузії у співпраці з бізнес-партнером свого кума, а Героя України в тому, що її бесіди про знищення паразитів є реальною підготовкою самого процесу їх ліквідації.
Ось це сформоване олігархічними ЗМІ електоральне переконання і є насправді вироком державі.
Дилема та ж сама, коли вмикаєш радіо в автівці – мусиш слухати або рагулів, або москалів. Тож коли їду за кермом – люблю співати, і так ніхто не чує, а мені таки легше…

2 квітня 2018 року.

***

Саакашвілі стверджує, що Порошенко закінчить гірше ніж Янукович. Важко не погодитись.

У Верховній Раді тривають торги за «Антикорупційний суд» – і хочеться, і колеться, і мамка не велить.

Віра Савченко написала листа про допомогу до Трампа. На сторінці Надії Савченко у Фейсбуці оприлюднено «Концепцію зміни політичної системи України»

Гасло маріупольських футбольних фанів «”Чемодан, вокзал, Мальдіви” трансформувалося в побоїще з поліцією на очах у Порошенка.

Луценко – Ситник – Холодницький. Жертва відома, а хто кому «рабінович» – на разі ні.

«Приват» подав позов на 3 млрд дол до PricewaterhouseCoopers за невиявлення великими аудиторами операції шахрайства у банку, що призвело до його націоналізації.

Боря Грєбєнщіков заявив, що охоче виступить у Криму та на окупованій території Донбасу. «Тєбя там встрєтіт аґнєґрівий лєв…»

Трамп нечебто запросив Путіна у Вашингтон і привітав з перемогою на виборах.

Турчинов зробив припущення, що сьогодні люди б попросили у Христа доброї їжі, грошей на халяву, швидкого лікування хворіб, імпортного пійла, а можливо «жахнути» з міномету по парламенту, щоб подивитись, як лежатимуть у кривавих калюжах чоловіки та жінки з депутатськими значками? Як-не-як якась розвага…»

Новини з https://t.me/sytnykinfo

2 квітня 2018 року.

***

А взагалі політикою займаються від внутрішнього неспокою. Тільки в одних – це дискомфорт від існуючої системи і вони наївно сподіваються її змінити здолавши ліву руку правою, а інші просто вибрали собі «ремесло».
Найгірше – це дегенерати, цинічні заробітчани, люди з відхиленнями, які себе через політику самостверджують, компенсуючи дитячі комплекси й образи. Тому серед політиків так багато збоченьців.
Колись «водили козу» по центру з одним поважним і вельми поінформованим киянином. На наївне запитання третього, з нами присутнього колєґи – чи то правда, що у ВР багато пупарасів, столичний львів‘янин відповів – певно більша половина…
Теорію дегенерології розробив Григорій Клімов, якого звикло затаврували конспірологом й антисемітом. Але редагуючи книгу спогадів Романа Яремкевича, друга «Вчителя», я наткнувся на цілий ряд фактів нелюдського катування в‘язнів тюрем Львівщини першими совєтами.
Не буду вам наніч того цитувати, але подібні звірства були що в тюрмі на Лонцького, що в Бібрці, що в Щирцю.
Хто хоче полоскотати собі нерви – прочитайте біографію почесної революціонерки Рози Землячки (Залкінд).
Керуючись власними спостереженнями, спогадами та досвідом можу цілком підтвердити теорію Клімова.
Тому вчергове дозволю собі цитату з його творів, у авторському перекладі:
“Чи готують мікроби змову для вбивства здорового організму? Чи мають віруси план атаки та знищення його захисних систем? 
Я не думаю щоби у мікробів з вірусами була якась всесвітня змова проти здорових людей. 
Вони руйнують та вбивають за своєю природою. Нічого іншого вони просто не здатні робити. Природа їх така.
 Але, якщо хтось буде розставляти контейнери з мікробами чуми в стратегічно важливих місцях – на станціях метро, на вокзалах, в аеропортах (щоби заразити та згубити якмога більше людей), у них є якийсь план?
 Якщо хтось розставляє дегенератів на стратегічно важливі посади в пресі, на телебаченні, в системі освіти, в армії, у церкві – у них є якийсь план? 
Дайте ВИ мені відповідь на це питання…”
Детальніше розжовувати не буду, хіба при особистому спілкуванні, або вже в книжці, як Бог дасть…
Будьмо уважні!

3 квітня 2018 року.

***

Путін анонсував масове розсекречення архівних документів ФСБ. Український істеблішмент завмер в очікуванні.

Українські чиновники задекларували майже 8 млн грн виграшів у лотарею. Ото пре!

«ОККО-контракт» Віталія Антонова, який є кумом Віталія Хомутінніка, виграє тендер за тендером на поставку пального державним структурам. 11 АЗС під брендом ОККО успішно працюють у Криму.

General Electric (GE) вироблятиме локомотиви для потреб “Укрзалізниці” на Крюківському вагонобудівному заводі у місті Кременчук – міністр Омелян. Нікого нічого не дивує?

З відео Шарія довідався, що депутат Береза, таки Бляхер, а його помічник – педофіл.

Верховна Ради показала Президенту «фак» щодо відміни е-декларування антикорупційних діячів.

Гройсман продовжує «децентралізацію», котра насправді є централізацією.

Ляшко: «Заборона пальмової олії поверне корову у село». А що поверне людей?

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я рекомендував парламенту звільнити Уляну Супрун. Пізне прозріння чи перехоплення фінансових потоків?

Холодницького цькують за антисемітизм?

Керівник британської науково-технічної лабораторії в Портон-Дауні, сказав, що вони не змогли довести російського походження «Новічка»

3 квітня 2018 року.

***

Колони автомобілів виїжджають у пункті контролю Мамалига (Чернівецька обл.) за шлагбаум у напрямку Кишинева й одразу розвертаються та в‘їжджають назад в Україну. Так фіктивно оформляють транзит.

Холдинг Олега Дерипаски, «Група ГАЗ», успішно продовжує поставляти для потреб української армії двигуни Ярославського моторного заводу, якими комплектуються наші КрАЗи (бази для РСЗО, тягачі для танків, систем ППО тощо).

Аваков знає, що Порошенко йому не начальник і купляє нові катери для водної поліції. Бо порядок на воді – то наше всьо.

Порошенко з Ахметовим за допомогою Rothschild SA на схемі «Роттердам +» заробили сотні мільйонів доларів.

Соратник Ющенка, міністр юстиції в урядах Тимошенко та Зварича, став нардепом від БПП.

НАБУ перевіряє, чи фінансував Каддафі Юлію Тимошенко на суму 4 млн євро. Хм… а якщо фінансував, то чим він гірший від будь-кого з українських олігархів, які фінансують всі парламентські партії за рахунок обкрадених українців.

Оптиміст Коломойський подав у Печерський суд позов до НБУ про захист честі, гідності та ділової репутації.

Стратегія деолігархізації, запропонована народним депутатом Юрієм Дерев’янком (№2573) ще три роки тому, так нардепів і не зацікавили. Ну де ж ви бачили бджіл які проти меду?

Рева знайшов вирішення проблеми дефіциту коштів у Пенсійному фонді – діти мають платити аліменти на утримання батьків.

Щоразу коли у ВРУ відкриває рот Льоша Ганчарєнко, мільйони українців зітхають: ех Надя, Надя…

МЗС Британії видалило твіт у якому стверджувалося про російське походження “Новічка”

Держдеп заявив, що США і Росія можуть замінити дипломатів, висланих минулого тижня, на інших і стверджують – це стандартна практика

Іран, Турція та Росія налаштовані продовжувати співпрацю з метою осьаточної ліквідації ІДІЛ та інших терористичних угрупувань в Сирії – спільна заява лідерів трьох країн. Трамп заявив, що США “не зупиняться доки ІДІЛ не зникне” але вважає що на часі повернення американських військ додому.

4 квітня 2018 року.

***

Дорогі мої друзі, шаную людей віруючих, але не ображайтесь – як не відповідав на листівки з «вербною неділею» так і не відповідатиму на ріжні писанки й «кулічі» в меседжері.
Вони як пластикові квіти на цвинтарі – покійнику не потрібні, а екологію псують.
Тим паче, чому це хтось вирішив, що я святкую «православну» паску, а не «католицьку» і взагалі, що я не буддист. А може я хитро замаскований юдей під маскою антисеміта? Або рідновір і славлю Дажбога серед спалених галицькими хрунями Замарстинівських пагорбів?
У цих порозісланих картинках на відчіпне немає енергії. Бриньк, – і ти заглядаєш у ґаджет, може щось важливе. А там «пластикові квіти». Навіщо? В 90% – це фальш. Це така ж фальш як ходіння в церкву щоби ніц не подумали. Віруєш – іди молися, а не дивися хто прийшов, у чому одягнений і скільки на тацю поклав.
Вчора краєм вуха почув на базарі: – а в нашім під‘їзді я одна до церкви ходжу. І стільки суму було в старечому голосі…
Але ж проблема не в людях, бо вони які були – такі й залишилися, а питання до церковних ієрархів. Ба, навіть не до них, а до Церкви, яка перетворилася з релігійної у фінансово-політичну інституцію. Чого вартує лише готель з рестораном, який попи збудували в першій санітарній зоні Нафтусі! А політична агітація за гроші? А… Добре, не буду при святі.
Я вірю в Бога, як у Духовну сутність,Космічний розум, вселенську Любов і Гармонію (кожен під цими визначеннями щось своє розуміє). Вірю в духовну ієрархію на тонких планах Буття. Вірю, що час від часу з‘являються Велети Духу, Провидці й Пророки, але не вірю в «нужденні казки ж#дівські». Вірю в силу щирої молитви, але не в псалми з «богом Ізраїля». Вірю в добрих і мудрих людей, але бачу результати виборів і тоді мене шляк трафляє як у хронічних корках мого рідного, пограбованого й знищеного набожним сонцесяйним львівцепастором рідного Львова!
Добре знаю, що марно сперечатися з віруючими. Хтось вірить у Бога Єдиного, хтось у Рідних Богів, хтось у Сина Божого, пророка Магомета, а хтось у Святий Безвіз і солодке рошенівське майбутнє. То чим їхня віра є гірша моєї? Отож. Все відносно, а відтак не суддя нікому, хоча ідіоти й замахують.
Друзі, давайте не замахувати один одного! Я ж не пишу свою маячню на ваших сторінках і не присилаю вам у приват покемонів чи ікону Путіна. Навіть коли б вірив, що останній Мошіах, а перші то його посланці – все одно б не посилав. Тож будьмо взаємно ввічливі та не забуваймо, що надмірна серйозність є вірною ознакою глупоти.
Веселих свят усім щиро віруючим!

6 квітня 2018 року.

***

Передсвяткове.
Арсен Аваков : «Підрозділи МВС готуються до деокупації Донбасу. Ми розуміємо, що звільнення території та відновлення контролю над східним кордоном буде поліцейською операцією з залученням миротворчих сил, а не військовою». Порошенко: «Формат АТО буде переведено у відповідний воєнний формат під керівництвом генерала Наєва, якого призначено моїм указом».
– У нас внаслідок шизофренії права рука вже не знає, що робить ліва?

«Україна планує синхронізувати із США санкції проти олігархів Росії» – Порошенко.
– А коли плануються санкції проти олігархів України?

Arsen Avakov:
«З делегацією Американської Ради з питань зовнішньої політики (AFPC) – аналітичним центром при Конгресі США – відверто обговорили стан і перспективи України в умовах військової агресії РФ, ефективність міжнародних санкцій та співпраці у сфері безпеки».
– Аваков у нас міністр чого?

Порошенко: «понад 1 мільйон українців вже скористалися 4G зв‘язком».
– Це просто нечувана перемога! Особливо зважаючи на те, що весь мобільний зв‘язок належить російський «Альфа-груп».

«Приборкання корупції в Україні подвоїть зростання ВВП» – євродепутати.
– А її викорінення удесятерить?

«Терапевт, який матиме 2 тисячі пацієнтів, оплачуватиме комунальні послуги, послуги медсестри і податки, зможе заробляти від 15 до 25 тисяч гривень кожного місяця» – Супрун.
«Лікар первинної ланки медичної допомоги максимально зможе заробляти до 100 тисяч гривень на місяць» – Супрун.
– Обидві цитати від 05.04.2018 р.

«Міністерство економічного розвитку і торгівлі України прогнозує, що подорожчання комунальних послуг складе від 10% до 22% на рік, до 2021 року.«
– Олігархи довели міністерству свої бізнес-плани?

«Феномен Вакарчука і Зеленського. На якого президента чекають українці…» (з УП)
– українці чекають на Піночета…

«Убити Мосійчука, щоб завоювати Україну…»
– Ідіотів які вірять у цю версію, завойовувати вже не потрібно.

«Щорічно в Україні помирає на 200 тисяч людей більше, ніж народжується» – лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко.
– А скільки людей з України виїхало і скільки залишилося?

Поки посполиті українці їстимуть пасочки, Герой України голодуватиме у в‘язниці. Українській.
Веселих свят!
Не забувайте підписатися на канал: https://t.me/sytnykinfo

6 квітня 2018 р.

***

Благодатний вогонь, який за словами вірменського священника Самуїла Агояна з‘являється від лампади з лоєм, традиційно зійшов на радість віруючим.

Конспірологи вважають Ілона Маска і Марка Цукерберга прибульцями, представниками вищої касти рептилоїдів, чиє завдання – підкорити світ.

«Штучний інтелект може стати безсмертним диктатором» – лякає рептилоїдний Маск землян.

В пояснювальній записці до нового санкційного списку, Мінфін США офіційно назвав ім‘я дочки Путіна – це Катермна Тихонова, екс-дружини бізнесмена Кірілла Шамалова.

Порошенко: «Впевнений, на нашій землі запанує мир. Війна закінчиться нашою перемогою, адже правда – за нами!»

Марина Порошенко, разом зі своїми дітьми, провели майстер-клас з розпису «великодніх яєць» для «дітей з особливими освітніми потребами».

5 квітня Китай розпочав грандіозні військово-морські навчання, в яких задіяно понад 40 кораблів.

Японія відновлює підрозділи морської піхоти через напруженість у стосунках з Китаєм.

Іранський релігійний проповідник Ахмат-Авів попередив, що у «Хізбалли» тепер є потужна зброя, яка може змести з лиця землі Хайфу і Тель-Авів.

Французький бізнесмен, президент Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH) Бернар Арно став найбагатшим чоловіком Європи зі статком 70,7 млрд дол.

7 квітня 2018 року.

***

Громадянська війна в Сирії на грані переростання в Третю світову. США, Британія, Франція та Ізраїль – з однієї сторони; Росія, Туреччина, Іран – з іншої. Китай очікує.
Росія скупчує війська на кордоні з Україною. США скеровують до берегів Сирії ударну флотилію на чолі з атомним авіаносцем «Гаррі Трумен». Україну можуть зробити розмінною монетою, в тому числі поділити.
Орбан виграв вибори на фішці захисту країни від «ісламської навали». Закарпатців на вибори возили автобусами.
Американський спецпркурор Мюллер розслідує пожертвування Пінчука в фонд Трампа, а ФБР провело обшук в офісі адвоката Трампа – Майкла Коена.
Екс-голова Всесвітнього конгресу українців Аскольд Лозинський добивається в американського конгресу санкцій проти Луценка.
Акції російських олігархів подешевіли на 14 млрд дол внаслідок обвалу фондового ринку.
Питання миротворців на Донбасі Меркель обговорила з Путіним перед зустріччю з Порошенком. Подібно, що ні з першим ні з другим ні про що конкретно не домовились.
Це стосується й «Північного потоку-2».
Порошенко заявив, що готує санкції проти російських олігархів, зокрема проти Дерипаски, якому «Рибка» явно пішла не на фарт. Зрештою як і Дерипаска «Рибці», якій світить тюрма в Таїланді.
Путін підписав закон про заборону ГМО в Росії.
Ляшко всюди «світиться» зі своєю Розітою – передвиборчі перегони в Україні набирають обертів.
Світ занурюється у цивілізаційні сутінки…

10 квітня 2018 року.

На знимці: зруйнований костел Марії Мгдалени в с. Вовків Львівської обл.

 

Залишити відповідь