Квітневі рефлексії (2)

99% людей не мають найменшого уявлення, що саме відбувається в Сирії: хто з ким і за що воює, і чому «раптом» США та Росія, котрі начебто спільно воюють з ІДІЛ, яка проти уряду Сирії, вже готові воювати між собою – Росія на стороні сирійської влади, США – на стороні Вільної сирійської армії, тобто «повстанців».
Але ж участь у цьому збройному конфлікті приймають ще й загони Джебхат ан-Нусра (Аль-Каїда), ліванської Хізболли, ІДІЛу та сирійських курдів. Постійну й епізодичну участь у конфлікті останнім часом приймали США, Ізраїль, Росія, Іран, Туреччина.
Ви уявляєте скільки брехні, дезінформації та провокацій об‘єктивно породжує такий формат учасників?
Ніхто не здатен дати відповіді на питання: чому раптом, респектабельний і прозахідний Асад, раптом перетворився в чудовисько, точнісінько за лівійським сценарієм?
Власне це і є найхаректернішою особливістю латентної фази Третьої світової – Хуцпа. Нахабна й цинічна брехня, котра, привідкривши фрагмент правди, приховує за ним масив брехні. Це коли б вам продемонстрували витончену жіночу ніжку, яка насправді закінчується не ніжною розкішницею, а волохатим прутнем…
Просто ми віримо, що бреше лише Кремль. Це хибна думка. Так званий «Захід», в особі його ЗМІ, бреше не менше. Проте більш витончено. Але не «Захід» анексував Крим і розпалив вогнище війни на Донбасі. Тому симпатії більшості українців на боці противників Асада.
Від чиїх насправді рук гинуть в Сирії мирні мешканці, зокрема діти, і хто застосовує хімічну зброю – ніхто достеменно не знає.
Увірувавші у великого Пу переконані – ці жахіття творять противники Асада. Адепти Трампа не сумніваються, що це урядові сили разом з російськими найманцями знищують мирних мешканців.
Ми не знаємо, і мабуть ніколи не довідаємося правду. Якщо не можемо розібратися зі своїм Майданом – то що вже говорити про сирійський вузол кривавої Хуцпи.
Так ось, упродовж сирійського збройного конфлікту вже загинуло понад пів мільйона людей. За що? Хтось за свою віру в один із міфів, якими послуговуються сторони конфлікту, а хтось просто як заручник ситуації.
На превеликий жаль, сьогодні ми всі заручники ситуації.
Озвучувати загрози та ймовірні сценарії більше не буду – все вже написано, а мене й так уже називають то вісником то співцем Апокаліпсису. Зловтішатися – ну я ж уже кілька років попереджав – не хочу. Бажати мудрості Трампу чи Путіну – немає сенсу – не вони головні гравці…
Тому сподіваюся на Диво й уповаю на Боже милосердя.
Не знаю чи завершувати допис словом «амінь», чи словом «пиздець», перепрошую, тож залишаю …

11 квітня 2018 р.

***

Як раніше Трамп з Ином, так нині Трамп з Путіним продовжують мірятись ядерними піпіськами.
З сайту Президента України видалили петицію проти пропаганди гомосексуалізму і на захист сімейних цінностей, яка набрала 22837 голосів з 25000 необхідних. До закінчення терміну ще залишалося 30 днів.
26 березня у Женеві, в ресторані готелю Four Seasons відбулася двогодинна зустріч Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та екс-глави Адміністрації президента України, бізнес-партнера Порошенка, Бориса Ложкіна. Порошенко уникає коментарів з цього приводу.
Головним імпортером українського озброєння в 2013-2017 роках була Росія – йдеться в доповіді Стокгольмського інституту дослідження проблем миру (SIPRI).
Німецька радіостанція Deutschlandfunk звинуватила Порошенка в розгулі корупції, блокуванні закону про Антикорупційний суд, розтраті державних коштів, а також у тому, що він наживається на війні, зокрема – отримав державні замовлення на належні йому підприємства в сумі 800 тис.євро.
Тільки в минулому році українці отримали 134 офіційні дозволи на придбання землі в Польщі, що становить близько 50% всіх дозволів, що видані іноземцям.
На обслуговування зовнішніх валютних зобов‘язань Україні необхідно залучити впродовж двох років 18 млрд дол.
Герой України, народний депутат, Надія Савченко, продовжує голодування в українській в’язниці та вимагає відео-трансляції перевірки її свідчень на поліграфі.
Підписуйтесь: https://t.me/sytnykinfo

13 квітня 2018 р.

***

Як війна – тре готувати коня.
Повірив шоу-мену Трампу – записавсі на сервіс. Поміняв оливу в двигуні, коробці передач, всі фільтри, зимову ґуму на літну, зробив геометрію коліс, пройшов якесь ТО і шо?
Хто мені поверне 375 долярів?
Трамп, Путін? Видите жи то всьо ошусти. Добре шо машинґвера не купив чи цьовґа. А раптом таки война? То, курва, буду як той комсомолец у пісні:
А вуйко наш був комсомолец
І з вилами кинувсь на цьовґ
А цьовґ той був чисто жилізний
І вуйка до смерти затовк.
Але по-правді ся тішу. Дідько з тими долярами – аби войни не було. Знаєте як м@ск@лі співают:
С нєба звьоздочка упала
Прямо мілому в штани
Пусть би всьо там оторвало
Ліш би нє било вайни…
Аби сь те знали: цьовґ – то є танк, а машинґвер – кулемет.

***

Третя світова відновить соціальну справедливість – мільйонери горітимуть у тотальному всеспаленні вкупі з бомжами…

«Чу́дище о́бло, озо́рно, огро́мно, стозе́вно и ла́яй».
Це про лохо-електорат, який баранячою поведінкою та спотвореним Хуцпою світоглядом благословляє своє взаємознищення.
Тіштеся життю, поки воно не перетворилося у пекло гарячої фази Третьої світової та не тиражуйте ненависть.

***

– Знаєш, Юра, наша держава – це базар. Ну, ринок. Купляють-продають усе, і один одного. Бруд, злочинність, брехня; найголовніше – гроші, а не порядність і совість…
Десь так кілька днів тому мені сказав один справжній полковник…

14 квітня 2018 року.

***

Це так потішно, що люди не читають більше кількох речень. Мені їден колєґа, фаховий журналіст каже: не пиши більше абзаца! Відповідаю: маю то в дупі – прочитає хтось чи ні.
Звісно, можна написати коротко: скоро всім п#здець, перепрошую, і всьо пропало. Або навпаки: всьо прекрасно, заграніца паможет і матимемо суцільний Рошен зі Святим Безвізом, та 144 рехформи на додачу.
Тільки маю внутрішню потребу поділитися тим, що розумію, бачу й відчуваю. І не просто поділитися, а ще й аргументувати.
Тому скажу вкотре, на цей раз без аргументації: «русскій мір» та «демократичний захід» – це дві половинки дволикого Ануса між які нас запхали.
Так, ми впродовж кількох віків відчули на власній шкірі всі «принади» імперських амбіцій Москви. Але не варто забувати, що Україну Московія ділила з Річчю Посполитою, а за Гітлером і Сталіним добре проглядаються «хитрі писки» західних банкірів.
Розділяй та володарюй – це їхній давній принцип.
Розмовляв нині з однією старшою пані, екс-львів‘янкою, котра вже 28 років проживає в Москві, людиною вельми начитаною та інтелігентною. Прийшли до висновку, що загалом те що коїться в нас – те ж саме і в Росії. Пані має доступ до ріжних придворних пліток і знає добре кремлівську «кухню».
Так ось – московська інтеліґенція, в тому числі щирі імперці-державники, Путіна не люблять, а уряд ненавидять. Підтримка вождя люмпеном, прикоритниками та увірувавшими – точнісінько така ж як у нас.
«Мы любим свою Родину, но не это государство воров и разбойников» – по-суті це те ж саме, що пишу сам: люблю свою країну, але ненавиджу систему, яка її вбиває.
Імперія завжди знищує той народ з яким себе ідентифікує. А люмпенізація Росії така ж як і в нас. Одна лише, відмінна від наших спільних, проблема в росіян, вдало підмічена кимось із відомих людей (нагадайте якщо знаєте): кожен російський демократ закінчується на українському питанні.
Тому ідеологічна політика щодо Росії має грунтуватися на:
а) роз‘ясненні імперської суті держави притомним росіянам;
б) діалог та дискусії фахівців щодо всіх тем, які взяли на озброєння політики-маніпулятори;
в) твердій позиції щодо неприпустимості змінювати усталені після Другої світової кордони – це і анексія Криму, і окупаційна політика на Донбасі.
Така політика може бути ефективною, лише коли в Україні при владі буде правдива національна еліта, а не зграя бариг-клептократів, які за своєю внутрішньою суттю є «губернаторами Малоросії». І немає жодного значення – чи ці губернії будуть у складі Московії, чи колоніями «Заходу».
Гарного та мирного усім тижня!

16 квітня 2018 р.

***

27 річний Северіон Дангадзе, якого звинувачують у «держперевороті» за гроші бізнес-партнера Петра Порошенка, пана Курченка, перебуває в одиночці Лук’янівського СІЗО, у підвалі без вікон.
Надія Савченко пройшла поліграф. Результатів ще немає.
Президент анонсував «надання Томосу про Єдину Помісну Українську Церкву Вселенським Патріархом Варфоломієм» … до 1030-річчя святкування Хрещення Русі-України».
УПЦ (МП): «немає підстав для визнання Вселенським патріархом іншої української церкви».
«Співзасновник OCCRP Дрю Салліван: Порошенко – корумпований бізнесмен, навколо якого багато небезпечних людей» + «Міністр фінансів Данилюк: у разі створення Антикорупційного суду, Україна може отримати $2 млрд від МВФ вже в травні» = Порошенкові потрібен підконтрольний Антикорупційний суд.
Нардеп-утікач Олександр Онищенко готує презентацію книги «Петро П‘ятий. Правдива історія про українського диктатора», в якій обіцяє багато правди про корупційні дії Порошенка.
Депутат від БПП Сергій Березенко запропонував ВРУ терміново прийняти закон про трансплантацію органів. Євроінтегруватимемося по частинах?
Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак: «Україна увійшла у п’ятірку лідерів за кількістю смертей через забруднене повітря».
Шкіряк курить план Авакова по Донбасу.
Трамп поки що відмовився від плану додаткових економічних санкцій щодо Росії – мабуть не хоче популяризації «золотого дощу» з московської сауни.
Патріот Росії з «Єдиної Росії», Дмітрій Петровський, зняв відео як він топче ногами свій IPad. Чекаємо ритуального спалювання долярів. Фальшивих.
В Росії Telegram заборонили. Підписуємось: https://t.me/sytnykinfo

***

Рефлексії
Кліматичні зміни вкрали весну – зима перейшла в літо.
Диякон Московського патріархату хоче зробити в Україні єдину православну церкву під егідою Константинополя – це політична мудрість. Ага, порохоботствую.
Шаную віру людей та їх право на вибір Церкви, але не люблю фальшиву попівщину заради бабла і політичних впливів.
Знайомі виїжджають у Канаду. В чоловіка високооплачувана робота в ай-ті сфері, будинок під Києвом. Невідомість їх менше лякає ніж наша реальність. Сумно…
Львів перестає бути Меккою секс-туризму. Наші «галі балувані» і гарячі «онури» освоюють бідніші терени України з доступнішими дівчатами. Коли 17 травня розпочнеться Рамадан, турки посунуть в Україну – на відстані понад 1000 км від батьківщини посту можна не дотримуватися, та й ціни у нас удвічі дешевші. Про турків почув від товариша, який з ними товаришує…
Знайома львів‘янка, котра багато років проживає у Москві, стверджує, що москвичі на загал не люблять Путіна, а його реальна підтримка в суспільстві не більше 50%. Проблеми в росіян аналогічні нашим: тотальна корупція, очолювана владою, брехливі політики-збоченьці, знищення вітчизняної промисловості, зубожіння населення (тих, хто не при кориті). Каже, що її пенсія з 500 долярів стала 250 – з московськими цінами – це як наша «мінімалка», а може й нижча. Поїзд з Москви їхав повний – багато заробітчан, зокрема «нєфтяніків» з Франківщини.
До речі – в Москві діє «львівське товариство», засноване колишніми львів‘янами.
Товариш, підполковник міліції на пенсії, по телефону:
– Пригадую Донецьку область у 1977 році. Село Устимівка – тепер частина Донецька. Школярами там були. Вразила мова – така гарна українська, якої в школі навчали. Бо в нас на Хмельниччині суржик. Правда на Кіровоградщині ще гірше. Десь так говорять: «Вчєра надрался, всьо нічєво, але сьогодні голова болить». Але коли звертаєшся українською – нею ж відповідають.
– Українська має бути обов’язковою – це не обговорюється. Але треба було то раніше робити. Сьогодні не варто перетискати – країна й так розколота. Знайомий професор приїхав з АТО, казав що 75% наших вояків російськомовні, але українці, патріоти…
– Пригадую, як на початку 90-х потрапив у Києві на матч «Динамо» зі «Спартаком» – київські російськомовні вболівальники скандували: «Бєй маскалєй!».
– Голосувати буду все-таки за Юлю. Порох – мудак (за Мальдіви).
– Я Януковича не переварював, але він ще був нормальний дядько – простих людей не чіпав. А той тільки пиздИть і пИздить. Йому плюй в очі – каже дощ іде. Біля мене вже навколо один «Рошен». А «Ленінська кузня» – державний завод, замовлення для армії… Скільки то людині треба, долари в очах – як у тому мультіку. Цікаво куди буде тікати. Мій товариш каже – поїде в Ізраїль, бо Ізраїль економічних злочинців не видає. Ізраїль х…й клав на то всьо.
– Колись чув історію, як у 1939 році прийшли м@скалі. Голова сільради, якого вони поставили, вимахувався – партія – то партія – сьо. Аж якось бричка його просто в калюжі зламалася. Кричить до якогось селянина – допоможи! А той йому у відповідь – най тебе партія рятує!
– Телевізор – всіляка х-ня, ефір засрали, жодної аналітики, хіба 95-й квартал часом дивлюся – підсирають потрохи…
– Пішов у поліклініку. Вибирай собі лікара – кажуть. А як приходить молодий спеціаліст – то хто ж його знає, хто до нього піде? Побачив ту морду Супрун, послухав (кривляється в трубку)…

17 квітня 2018 р.

***

Об‘єднання Церков як яблуко розбрату.
Щодо піар-компанії Порошенка по «створенню єдиної помісної православної церкви».
Нагадаю один із пунктів спільного звернення Патріарха Кірілла та Папи Франциска за результатами їхньої зустрічі у лютому 2016 року:
«26. Мы скорбим о противостоянии на Украине, унесшем уже множество жизней, причинившем бесчисленные страдания мирным жителям, ввергнувшем общество в глубокий экономический и гуманитарный кризис. Призываем все стороны конфликта к благоразумию, общественной солидарности и деятельному миротворчеству. Призываем наши Церкви на Украине трудиться для достижения общественного согласия, воздерживаться от участия в противоборстве и не поддерживать дальнейшее развитие конфликт».
Отже, цілком ймовірно, що католики та прихильники УПЦ МП не вельми будуть раді намірам Петра Олексійовича та Константинопольського патріарха Варфоломія створити в Україні єдину православну церкву на базі УАПЦ та УПЦ Київського патріархату.
Не думаю, що греко-католики підуть проти Папи й призовуть своїх вірян стати прихожанами «єдиної православної церкви». Прогнозованою є реакція Московського патріархату. Відтак, процес об‘єднання перетвориться у ще один елемент протистояння всередині суспільства.
Я розумію, що диякону УПЦ Московського патріархату, Петру, хочеться стати «папою» всія України та поєднати в одній особі Президента, Головнокомандувача та Патріарха всія Рошену, але це не так просто. Тому піар-хід є цікавим, а наслідки можуть бути черговим внеском у сценарій остаточного розвалу держави…
P.S. Нагадаю, що Папа і Кірілл днями прийняли спільну заяву по Сирії, в якій константували, що світ підійшов до крайньої межі, а жахи світових воєн минулого століття й близько не стояли до наслідків нової світової війни сьогодні. Також вони звернулися до всіх світових лідерів усвідомити свою відповідальність перед людьми та Богом…

19 квітня 2018 р.

***

Порошенко Путіна влаштовував з самого початку?
«Щось я не чув від російської пропаганди особливих акцентів на нелегітимності травневих президентських виборів. Так собі, репліки.
Це означає, що або їм все одно, хто буде президентом, або мають впевненість у тому, що вибори не відбудуться. В першому випадку все одно, бо державного утворення Україна в геополітичних планах немає або серед реальних претендентів обоє їх влаштовують» – це я написав рівно 4 роки тому, 21 квітня.
А взагалі державні діячі дрібнішають. Цими днями відзначають дні народження двох людей, за допомогою яких верховні дегенерати добряче перекроїли світ та взяли під контроль значну частину Євразії. Це дурниці, що загинули десятки мільйонів. У нинішній Третій світовій рахунок може піти на сотні. Мільйонів, звісно.
Добрий дєдушка Лєнін на лівацькій шнязі підбурив вєлікій русскій народ проти розбещеного боярства та підточеного чужою стратегією царату. Об‘єктивно ми мали би тішитися, що ненависну імперію, з її «петрами» й «катеринами», котрі знищували козацтво й українство загалом, було зруйновано. Але в результаті отримали імперію ще більш кровожерливу та демонічну.
Обдарований та одержимий месіанством Адольф, виступив у «хрестовий похід» проти «Імперії Зла» і «визволив» Україну від польського та совіцького іга, насаджуючи імперське іго Третього Рейху – псевдоарійської імперії, в якій правдиві нащадки арійців були б людьми третього сорту.
Талановитий юдейський письменник Ленні Бреннер, назвав усі ці революційно-воєнні події XX століття «боротьбою за душу єврейського народу». Дослідник Ніколас Хаґґер, у своїй книзі «Синдикат», виявив вигодонабувачів усіх цих соціально-політичних катаклізмів. Ними виявилися фінансово-промислові групи заклятих друзів – Ротшільдів&Рокфеллерів, які у 2012 році символічно об‘єднали всої капітали (може це й мали на увазі древні майя під кінцем світу, пишучи свій календар? – тонкий конспірологічний гумор).
Справжній патріот, якого не вельми люблять ура-патріоти, отаман Бульба-Боровець, в часі Другої світової з усіх сил намагався вибороти самостійну Україну, користаючи протистоянням двох імперій та послабленням регіонального окупанта – Речі Посполитої, поглинутої Третім Рейхом. Але така Україна ідеологам і фінансистам Другої світової не була потрібна. Як не потрібна незалежна українська держава сьогодні.
Тому нині верховним дегенератам до шмиги що Порошенко, що Путін. У них довготривалі стратегії. Кого вони принесуть у жертву – ще питання. Цілком імовірно, що з Вови зроблять новітнього Адольфа-Сталіна в одній особі. Шоколадний Петрик увійде в історію черговим символом гробара держави, як деякі лідери епохи УНР, або символом «боротьби з агресором – ініціатором Третьої Світової. Як буде вигідно – так і намалюють.
Ймовірно розклад буде іншим. Путін повстане проти «світового зла» і вкупі з Китаєм спопелить його в холокості (всеспаленні) Третьої світової, внаслідок чого ми отримаємо Новий світовий порядок на віки, а Порошенко буде згаданий як один із нікчемних правителів, поставлених світовою закулісою для боротьби зі Святою Руссю, котра з братнім китайським народом повалила владу клятих буржуїв і збудувала комунізм. Воєнний, звісно…
У будь-якому розкладі Порошенко влаштовує Путіна, бо вони політичні брати різного масштабу. Молодший барига, а старший чекіст. Обидвоє на службі «старших пацанів», які використовуючи, часом і на темно, таких історичних монстрів як Лєнін чи Гітлєр, вперто, залишаючи за собою десятки мільйонів взаємно убієнних за полярну міфологію, вибудовують свою єдину імперію. Просто верховні дегенерати експерементують із суспільно-політичним форматом Novis Ordo Seclorum намагаючись поєднати воєнний комунізм з олігархічним капіталізмом.

21 квітня 2018 р.

***

В Саудівській Аравії біля президентського палацу вибухи та стрілянина – чергове багаття Третьої світової розпалено чи багато шуму з нічого?
В Угорщині тисячі людей протестували проти контролю влади над ЗМІ, тобто проти чинного прем‘єра Віктора Орбана.
«Система МВФ побудована на егоїзмі і тому розвалюється. Криза світу визначена егоїзмом світу» -написав у Твіттері кабаліст Міхаель Лайтман.
На Донбасі знову загострення ситуації. Плівки Онищенка?
«Керівництво та командування цією операцією покладено на ЗСУ. За всіма параметрами, ті події, які відбуваються зараз на Донбасі, більше підпадають під класифікацію військової операції. Це не АТО, бо це занадто вузьке поняття. Тепер, в рамках операції Об’єднаних сил, може бути кілька локальних АТО», – заявив спікер Генштабу ЗСУ. А впродовж 4-х років не було помітно, що АТО – це надто вузьке поняття?
Більше 2540 цивільних осіб загинуло і 9000 отримали поранення в результаті бойових дій на сході України впродовж 4-х років – з доповіді координатора ООН по Україні.
Україну лякають скороченням населення на 36% упродовж понад 80 років, тобто до 2100 року. Це при тому, що приблизно на такий відсоток населення України зменшилося за неповних 30 років.
Акція протесту проти незаконного ув‘язнення Надії Савченко запланована 22 квітня о 12:00 на Майдані Незалежності.
Китай продовжує збільшувати контроль за інтернетом.
У Москві остаточно закрили Бібліотеку української літератури.
Приєднуйтесь до каналу: https://t.me/sytnykinfo

***

Не вважаю себе письменником, хоча видав дві власні книги публіцистики та впорядкував книгу спогадів Романа Яремкевича, друга “Вчителя”. Але привітати всіх зі Всесвітнім днем книги маю повне право! Пам’ятайте – ті хто читають книги керують тими, хто дивиться телевізор.

23 квітня 2018 р.

***

Доволі уважно слідкував останнім часом за паном Онищенком. Навіть підписався на його Інстаграм. Не буду зараз давати психологічних характеристик – то не моє. Звісно, що кожен хоче виглядати ліпше, та й хто ж без гріха?
Тим паче – НЕ ІСНУЄ великого бізнеса без кримінала. Як екс-топ-менеґер та підприємець з 20-ти літнім стажем у минулім життю -заявляю це офіційно.
Ухиляння від драконівських податків (так звана «оптимізація»), відверті й завуальовані хабарі, відкати, шахрайство з фінансовими ресурсами та багато іншого – це реалії. На Заході те ж саме, лише у більш витончений спосіб.
Але зараз про інше: читаючи інтерв‘ю Олександра Онищенка популярній німецькій газеті – йому вірю. Вірю, бо знаю як працює система з середини, й про це пишу вже 6 років.
Про те, що НІЧОГО у нас не зміниться на краще – волав ще під час Майдану. А про причини кінця політичної кар‘єри Порошенка – у день його виборів. Всі записи у відкритому доступі. Можливо я й помилився – але це винятково через добру думку про наш український нарід і наївну віру, що аж так відверто плювати на могили Небесної Сотні не будуть…
Зараз Петро Олексійович з кумом мають гризти землю й молити «кураторів» про гарантії особистої безпеки. Ні, нам від зміни влади за рішенням кураторів легше не буде. Офірні цапи – на те й офірні цапи. Це ми. Але ще маємо шанс прозріти. Особисто в це вже не вірю. Вірю лише в Диво.
А інтерв‘ю пана Онищенка рекомендую. Особливо прихильникам однотурового щастя та адептам Святого Безвізу. Треба бути або повними дурнями, або завершеними падлюками, щоби не розуміти, що такий талановитий бізнесово-владний корупціонер як Порошенко, просто не може не очолити корупцію.
Ага. Ще одно – передайте може якось Петру Олексійовичу, що він теоретично ще може переграти всіх «зломом Маятника», але шлях диктатури – це вже не просто політичний кінець, а таки фізичний.
Елементарно – навіть крутий барига не може бути в Україні «Піночетом», а куратори його залюбки принесуть у жертву аби випустати пар з лохо-електорату і поставити смотрящим якогось ідейного стенфордського хлопчика.
Що кумедно – своїм публічним дрейфом у бік «заходу» Петро Олексійович посадив себе на значно гіршу «розтяжку» ніж Віктор Фьодоровіч. Війна та кров – це сакральні речі які дещо по-іншому формують реальність. Амінь.
https://strana.ua/…/137349-perevod-stati-die-welt-s-otkrove…

24 квітня 2018 р.

***

Ну, звісно, що всі в курсі: за кілька днів у нас завершується АТО! І починається ООС – операція об‘єднаних сил під егідою ЗСУ.
Ця зміна перебачена так званим «Законом про реінтеграцію Донбасу» (Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях») в якому Росія названа «агресором».
Хочу нагадати, що вищезгаданий закон голосували водночас з продовженням на рік дії іншого закону – «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», згідно якого:
«Держава гарантує відповідно до закону недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб – учасників подій на території Донецької, Луганської областей.
Органам влади та їх посадовим (службовим) особам, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності забороняється дискримінація, переслідування та притягнення до відповідальності осіб з приводу подій, що мали місце у Донецькій, Луганській областях».
В котексті «Росії – агресора» хочеться процитувати ще Статтю 8 цього ж Закону:
«Органи виконавчої влади сприяють розвитку в окремих районах Донецької та Луганської областей транскордонного співробітництва, спрямованого на вирішення спільних проблем розвитку, посилення та поглиблення добросусідських відносин між територіальними громадами, органами місцевого самоврядування окремих районів з адміністративно-територіальними одиницями Російської Федерації на основі угод про прикордонне співробітництво, що укладаються територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади України та територіальними громадами у межах компетенції, встановленої законом».
У вас не виникає жодного внутрішнього дискомфорту?
Підписуйтесь, аби ніц цікавого не проґавити: https://t.me/sytnykinfo

***

Нині знову стрічка ряснить звільненням тієї вчительки зі «Свободи», котра щось написала про Гітлєра.
Курва, яке то львівство є фальшиве! Скільки поважних людей міста було в компартії, працювало сексотами і по-нині тримают партійний білєт десь за образами? Га? Не знаєте?
До курвої мами таких!
То за що ви бештаєте ту вчительку? За її прихильність до певної ідеології? А чим була ліпша марксистско-лєнінска? Чи то може Гітлєр виморив Голодомором кілька мільйонів українців?
Нє, не люблю Адольфа. На загал не люблю тих, хто заради ідеї відправляє людей на смерть. Як не люблю імперій.
А чим, перепрошую, ліпші ті, хто славить нині «Переможців «Революції Гідності» – ту провладну зграю мародерів-клептократів, котрі, прикриваючись війною та волаючи «путіннападе!», дограбовують розтерзану країну?
А чому б тоді не звільнити пана Порошенка, котрий назвав пана Пілсудского спільним героєм для Польщі та України?
А знаєте, що пан Пілсудський очолював бойове крило Польської партії соціалістичної (ППС) і по-суті був таким собі маленьким фюрером?
Особливо гидко, коли щодо необачної вчительки моралізує сонцесяйний львівцепастир, який поклоняється Мамоні. Фу!

***

О, вже хтів спати і зобачив: «Міськрада Львова просить міністра освіти на науки Лілію Гриневич зробити християнську етику обов’язковим предметом у школі».
Це прекрасно! Залишилося тільки відмінити статтю 35 Конституції України:
«Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.
Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров’я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова…»
За одно пропоную канонізувати Андрія Івановича, закидувати камінням тих, хто не ходить щонеділі до церкви і спалювати відьом на площі Ринок. Амінь!

25 квітня 2018 р.

***

Щодо «християнської етики» в школі, єдиної помісної церкви та прочая «духовності». Христос сказав фарисеям: «Ви, фарисеї, очищаєте келих і миску ззовні, хоча всередині ви сповнені жадібності і зла. Нерозумні! Хіба той, хто створив зовнішнє, не створив і внутрішнє?» (Луки 11:39, 40).
Коли депутати Львівської міськради, які НЕ спромоглися дати гідної оцінки сонцесяйному хруню після трагедії на сміттєзвалищі у Грибовичах і перевитрат сотень мільйонів гривень з міського бюджету на мандри львівського сміття, ратують за впровадження у школі християнської етики – то верне як від «аромату» підземної Полтви.
Коли людина, котра очолює корупцію в Україні, говорить про «єдину церкву» – то одразу згадую, що «благими намірами шлях у пекло вимощений». Бо ці наміри мають в сраці всіляку духовність, як і наміри львівських депутатів.
І давайте бути щирими й послідовними – відмінимо Конституцію взагалі, якщо ми так легко через неї переступаємо.
Я пригадую фарисейство в часи СРСР – предмет «марксистсько-ленінська етика». Думаю, що пояснювати різницю між тим, що було написано в підручниках, і реаліями «совкового» життя не потрібно.
Що нині є Церква? Це на 90% бізнесово-політична організація. Коли попи у Трускавці, в 1-й санітарній зоні строгого режиму «Нафтусі» збудували готель і ресторан – то яке це має відношення до «християнської етики»?
Коли на Франківщині, в церкві, агітували за самонемічного кандидата – місцевого менеґера бензинового магната Антонова, кума славетного регіонала Хомутінніка, бо той дав 300 долярів – то є приклад для виховання майбутніх поколінь?
Може почати з того, щоби відмінити в Церкві обов‘язкові платежі за хрестини, вінчання й поховання? Христос начебто виганяв торгівців з Храму, чи того «християнська етика» не вчить?
Одразу зазначу – особисто є противником всіляких гендерів, ліберастів і толерастів, які вікнами Овертона нам впихають ріжну гидоту. Але насильна псевдо-християнизація – це зворотній бік гендеризації. Власне так працює «закон Маятника», але то трохи інша тема, яку треба окремо тлумачити…
Освіта має формувати в дитини природнє світобачення, поняття суспільних законів, широту мислення та вивчення свого коріння – культури й традиції. А наше коріння є значно глибшим насильної християнизації Русі…
Цікаво – на уроках «християнської етики» передбачається вивчення біографії братовбивці та власника гарему – «святого» кагана Володимира? Бо то якраз файно би ся поєднувало з гендерною тематикою…

***

Отримав у «Приват»:
«Я не розумію: Ви так маскувалися християнином чи то є така властивість у людей міняти маски?»
Onufria Melnyk
«Там у Вас в коментарях пишуть, що церковники видурюють в людей гроші. Ви висилали на мою карточку для хворих. Дайте номер своєї карточки – я Вам поверну ті гроші. Мені дуже неприємно після Ваших дописів та коментарів. Не терплю лицемірства. Чому ж ви, коментуючі проти християнства, не відречетеся від свого хрещення та не визнаєте публічно свого відречення, а отак підло пишите дописи та коментарі?»
Оскільки дописи у «приват» мають властивість обговорюватися поза спиною (Боже упаси – не натякаю персонально, лише пишу з чим стикався), а також враховуючи публічні коментарі пані Онуфрії, то хочу сказати наступне:
1. Абсурдно будучи хрещеним «маскуватися християнином», але своє ставлення до релігії та віри (на загал позитивне) й до «попівщини» в сенсі лицемір‘я та користі – ніколи не приховував. Зрештою, як і всі свої погляди, якими тут ділюся.
2. Категорично проти порушення Конституції у всіх проявах, зокрема в частині стосунків церкви й держави. Тому насадження дітям як юдо-християнських догматів так і гендерної толерастії – вважаю шкідливим.
3. Мені не подобоється «монополія» на Бога. Бог повсюдно і в серці. А поклонятися «нужденним казкам ж#дівським» чи ні – це вибір кожного зокрема. Тому для мене чесний і добрий атеїст є значно більшим християнином аніж, до прикладу, ті попи котрі збудували готель з рестораном у першій санітарній зоні «Нафтусі» в Трускавці.
4. Гроші на хворих і на допомогу періодично віддаю але ніколи про це не пишу. Тому, на мою думку, не по-християнськи цим дорікати та гонорово повертати допомогу. Я передав її нужденним, а не на потреби церкви. Щодо «видурювання в людей грошей», то якщо комусь нужденному який панотець безплатно щось вчинив: похрестив, поховав чи обвінчав – низько схиляю перед таким священником голову у глибокій шані. Просто мені такі випадки не відомі, а зворотні – так. Коли ховав тещу (Царство їй Небесне) і дав священнику гроші, то у відповідь почув що то замало. Суму не пам‘ятаю – то вже багато літ минуло.
5. Мені теж неприємне лицемірство, особливо перед Богом; і найбільше тих людей, які себе вважають посередниками між звиклими посполитими та тим Богом, якого намалювали книжники. Якщо чиєсь розуміння Бога відрізняється від канонічного – то це не значить, що людина безбожник. Бог не належить до культу чи конфесії.
6. Як назвати вимогу «зречення від хрещення» через те, що людина не погоджується з домінуючими постулатами юдо-християнства? Вказувати на лицемірство тих, хто служить Богу – це гріх? Чи може який піп-содоміт є недоторканний, як народний депутат? Це у нас монополія на Бога на кшталт «московського патріархату», адепти якого не визнають християнами прихильників інших конфесій? А яка у нас конфесія найкошерніша, перепрошую?
7. Бог один – шляхів до нього багато. І вважати «сатаністами», до прикладу, буддистів – це навіть не гординя, а щось гірше. Тож най кожен молиться тому Богу, який у нього в серці. І най кожен ходить у той Храм, де йому добре на душі. І най пізнання та віра не підміняються мертвими догмами та фарисейством. Міряння та суперечки «чий Бог ліший» вже призвели до мільйонів загиблих. Християнство – це Любов до ближнього. Бо в кожній живій істоті є Бог. А якщо служителям культу «Бог Ізраїлю» є важнішим ніж Бог у ближньому – то це лише їхній пріоритет.
З пошаною до правдиво віруючих у Бога та до тих, хто чинить Добро незалежно від міфології, в котру вірять оточуючі, і якої дотримується сам добродій.

26 квітня 2018 р.

***

Символи та знаки.
Нє, я не про голу сраку, бо Львів і не таке видів. Хоча те що Львову повна дупа – пишу вже кілька літ. Скоро місто стоятиме в їднім великім корку і це таки буде повна задниця, на відміну від тієї що на знимці.
Але дивіться як то символічно – хлоп не стає навколішки перед сивочолим Левом-Львовом, а нахиляється начебто в очікуванні ангельсько-анального задоволення. Чолом до оперного й задом до пам’ятника Шевченку.
Над оголеною гузницею турко-турісто (судячи з колєґи татуйованого, котрий поруч тримає два напої) схилився грішний янгол і наносить на п‘яту точку якийсь символ. На перший погляд – це якір, яким турецьких «онурів» сонцесяйний хоче навіки припнути до міста. А можливо це руна «Тейваз» у перевернутому положенні, котра символізує втрату енергії, яку з бідолашного турка висмоктало місто Гріха та хтиві «роксоляни».
Янгол увесь у чорному і на роликах – як і пасує грішному сотворінню. Але має акцент – червоного каптурика, що натякає на його особливу місію – посланця Денниці.
За сакральним дійством стривожено-хтиво споглядає другий турісто – його еротичні фантазії перескакують з оголених сідниць товариша та стрункі ноги грішного янгола. В руках чоловік стискає дві пластикові ємності з прохолоджуючим напоєм: Бодун – це теж символ. Гірке похмілля очікує не лише алко-туристів, а всіх львівців, яким за гріхи Бог послав сонцесяйного львівцепастира.
Поруч проходить представник тубільного населення. Це видно по його напруженій поставі та осудливому погляду. Ймовірно чоловік є правдивим греко-катилоком і поспішає на Службу Божу до гарнізонного храму, а весь його образ вказує на безсилля Церкви перед содомією та засиллям гріха.
На заднім пляні торгові будиночки як символ того, що львівські бариги давно прогнали Христа з центральної частини міста і віддали її Мамоні.
Праворуч від шедеврів дерев‘яної архітектури епохи Андрія Сонцесяйного відбувається інше дійство. Теж творче але у класичному форматі, що символізує прихильність львів‘ян до традиційних цінностей.
На передньому плані ліворуч – збірний образ Спостерігача. Він просто фіксує це на ґаджет з метою підвищення свого статусу в соцмережах. Амінь!
За символічну знимку дякую Ігору Зінкевичу.

28 квітня 2018 р.

***

Ми або спроможемося на власне трактування своєї історії та збережемо національну гідність, або щезнемо з карти світу як держава.
Три знакові події. Одразу 50-ть з гаком американських сенаторів стурбувалися антисемітизмом в Україні; у Львові пройшов марш у вишиванках на честь річниці дивізії «Галичина»; проігноровано на державному рівні річницю операції «Вісла».
Ви собі уявляєте, щоби в Ізраїлі промовчали з нагоди якоїсь дати Холокосту? І я ні. А ось наш дорогий президент жодним словом (принаймні на своєму сайті та у Твіттері) не обмовився про річницю початку етнічної чистки, яку СРСР спільно з Польщею розпочали 29 квітня 1947 року на Лемківщині, Надсянні, Підляшші та Холмщині.
Українців насильно виселили зі своїх споконвічних земель, а всіх, зокрема підрозділи УПА, хто чинив спротив цій нарузі, було нещадно знищено. Це був один з елементів геноциду СРСР щодо українців.
Так у нас яка влада, дорогі мої, українська? Порівняйте її реакцію на річницю операції «Вісла» та урочистості, до прикладу, щодо Бабиного Яру. Отож.
Гітлерівська Німеччина воювала що з совітами, що з поляками. Вона воювала за Вільну Україну? Звісно що ні. Це була боротьба імперій, за спинами яких стирчали хитрі писки вигодонабувачів у двох світових війнах минулого століття. Те, що на якомусь етапі німці були ситуативними союзниками у боротьбі з радянською імперією та припинили польській гніт над місцевим населенням, змінивши його своїм окупаційним порядком – жодним чином не робить їх союзниками в історичному аспекті. Третьому Рейху була непотрібна незалежна українська держава, а тих, хто необачно проголосив у червні 1941 року її створення (зокрема Бандеру та Стецька) німецька влада швидко поарештовувала та повідправляла в концтабори.
Так поясніть мені вчорашній марш у Львові на честь дивізії «Галичина», в котрій українці на користь Третього Рейху вбивали українців котрі воювали на користь СРСР? Так, це була трагедія, як є трагедією кожна братовбивча війна, але свічок пам‘яті я не помітив. Тим паче, що створення цього німецького підрозділу відзначали ті ж самі люди, котрі регулярно кладуть квіти до пам‘ятнику Бандері.
Мабуть нинішнім патріотам все таки варто робити більш виважені та обгрунтовані історичні оцінки, так як такими дійствами вони не лише створюють потрібні картинки Москві, але й провокують усіляких дегенеративних заокеанських сенаторів тикати нам своїм фейковим «антисемітизмом».
Щодо останніх ідіотів, які фактично звинуватили уряд Гройсмана в антисемітизмі – це значно глибша тема, яка своєю нечуваною брехнею, зведеною в ранг світової політики, та трагізмом пронизує дві інші згадані події та історію загалом. Про це багато мною вже написано, але така тема є дещо складнішою #голоїсракивцентріЛьвова, тому далі розвивати її не буду.

29 квітня 2018 р.

***

«Україні потрібен Піночет». Вперше цю фразу я почув від Наді Савченко, яку нині, у званні Героя України, влада «Переможців «Революції Гідності» добиває у СІЗО за те, що начебто нардеп України замислила страшний злочин: обвалити мінометним вогнем купол Верховної Ради, одночасно закидавши гранатами урядову ложу, а потім добивати бідолашок котрі вижили з автомата.
Як і «справа Курченка-Саакашвілі», в якій, нагадаю, динамітом мали бути обрушені стіни Верховної Ради, «справа Савченко» є не більше ніж плодом білої гарячки прокурорсько-есбеушних мізків. Якщо б у першому чи другому випадку були реально заплановані теракти – в цюпі вже мало б сидіти кілька десятків людей. Це елементарно – такі дійства здійснюються ОЗГ, а не месниками-одинаками. А хибнокомпетентним силовикам пред‘явити нічого, тобто нікого – ми маємо справу з банальною провокацією спецлужб, а вся вина Савченко в тому, що вона недооцінила тупу силу каральної машини, якій не потрібні докази підготовки злочину – вона судить за наміри.
Власне це така ж помилка яку допустив у юнацькі роки мій Автор – Роман Яремкевич, друг «Вчитель», який пізно зрозумів, що тодішнім чекістам (як і нинішнім) достатньо твого наміру, навіть якщо він був мрією. Вчергове згадалася цитата з книги про війну, яку в Росії палко ненавидять, пітерського професора мистецтвознавства Миколи Нікуліна:
«Тривало ідіотське, позбавлене всілякого сенсу вбивство наших солдатів. Можна вважати, що ця селекці російського народу – бомба сповільненої дії: вона вибухне через декілька поколінь, в ХХІ чи ХХІІ столітті, коли відібрана та виплекана більшовиками маса покидьків породить нові покоління собі подібних«.
(Микола Нікулін “Спогади про війну”)
Так ось, маса покидьків породила ці покоління, котрі, з одного боку, нині керують Україною, а з іншого – готові знищити все, що не вкладається в їхнє рабське мислення. Одні призначають винних (читай – крайніх), інші їм аплодують або мовчки з цим годяться.
Лякає насправді не стільки загальнонародна істерія в підтримку Савченко, як тупа байдужість коли її сьогодні знищує 100% ідентичний путінському режим, але вже на Батьківщині. Електоральним лохам спочатку намалювали героя, а потім його змаргіналізували та знищили. Надя це розуміла і навіть попереджала, що так і буде. Але насправді то є страшно: кероване ЗМІ стадо, яке носить горде ім‘я «Електорат».
«Піночет» у цій системі, та при такому рівні лохо-електоральної свідомості, мусить бути надзвичайно хитрим і цинічним баригою, а не бойовим генералом. Останній неминуче стане жертвою натовпу внаслідок олігархічних інтриг. Або повинен прийти той, хто усвідомлено піде на смерть, попередньо знищивши кубло злочинців, які подібно вампірам висмоктали всю кров з українського народу.
Тому, як і під час тієї давнішої розмови з Надією Савченко, нині й далі залишаюся при своїй думці: Україна не здатна народити ні Піночета, ні Кармелюка, ні Довбуша. Не спроможна навіть на Богдана Хмельницького. Тому маємо однотурове щастя та загальнодержавну шизофренію, котра підтверджується всіма соцологічними опитуваннями.
Ми далі впевнено рухаємося до кривавого розвалу країни, про що застерігаю ще з Майдану. В Україні триває геноцид українського народу та перетворення її в окремі квазі-державні утворення. Зміна рил біля корита вже нічого не дасть. У випадку чергових/позачергових виборів, ті поодинокі, котрі здатні будуть вивести країну з прірви, знову опиняться в меншості.
А «Піночета» нам при потребі намалюють, як намалювали вже не одного хероя новітньої історії. Це не «зрада» і «всьо пропало», а константація факту. Воістину, кожен народ є достойним свого правителя, а вся влада від Бога. Як кара за людську тупість, пиху та злочинну толерантність…

30 квітня 2018 р.

Залишити відповідь