Змінити Систему

Як нам змінити СИСТЕМУ і вижити. Це просто систематизована підбірка публікацій.

“Не вдаючись у довгі філософські викладки спробую накидати практичну схему.
Люди, котрі усвідомлюють себе вільними, розуміючи що Матриця незабаром поглине всіх і вся (їх у тому числі) об’єднуються в мережу, котра виходить за рамки системи. Це схоже на усвідомлену анархію, в якій зароджується природній порядок. Залучивши різні верстви суспільства та активи її учасників, мережа стає самодостатньою як в сенсі політичному так і економічному. Перебуваючи поза системою, вона народжує достойних лідерів. На фоні подальшого згортання Матриці, така мережа стає своєрідним порталом повернення у природне середовище. Природне у всіх аспектах – суспільно-політичному, економічному та духовному…

Це начерк, розтлумачувати довго…

На завершення. Природне народовладдя неможливе без повернення до інших природніх аспектів життя. Але має з’явитись каталізатор системних змін. Таким каталізатором, на мою думку, може стати мережева (анархічна) організація ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ…
(детальніше тут: http://vgolos.com.ua/blogs/vilni_lyudy_abo_anarhiya__maty_poryadku_143678.html)
28.04.2014

“Уявіть собі активних, тверезомислячих, незаангажованих людей, об’єднаних спільними цінностями та баченням майбутнього України, у кожному населеному пункті. Таких людей насправді багато. Тільки вони або зневірені і самотні, або об’єднані в невеличкі клуби за інтересами. Це ті, хто були на Майдані і хто активно та щиро його підтримував. Ті, кого вчергове кинули.

Ми насправді залежні від грошей менше ніж політики залежні від нас. Людина без грошей може прожити, а от політик без електорату мертвий. Все що потрібно – прокинутись і подивитися на світ своїми очима, а не через призму зомбоящика.

Вільною може бути лише людина незалежна від стереотипів. Людиною волі та, котра прокинулась і здатна діяти. Хто спить – нічого робити не може, навіть якщо сновида і вештається ночами.

Ті, хто були на Майдані, були людьми дії. Тут і ховається дідько, тому що діяли в полоні нав’язаних стереотипів. Дія без об’єднавчої ідеї, як і ідея без дії – програш системі, гра за чужими правилами.
(http://vgolos.com.ua/blogs/merezha_vilnyh_lyudey_lyudey_voli_146900.html)
30.05.2014

“Навколо поняття “Мережі” існує багато міфів:
“7. Мережа це масонська ложа.

Так. Це українська масонська ложа відкритого типу, якщо комусь подобаються такі асоціації.

Чим мережа відрізняється від клубу змовників чи самозакоханих інтелектуалів? Своєю природністю, відсутністю пихи та відкритою декларацією кінцевої мети – побудови потужної та самодостатньої Української держави, вільної держави вільних людей…

Знаєте в чому сила такої мережі? Вона відкрита. І знаєте чому це не слабкість в системі тотально замкнено-законспіраваних олігархічно-політичних утворень? Мережа працює в іншій площині, поза межами Матриці. Але це вже іншим разом.”
(http://vgolos.com.ua/blogs/antymerezhevi_mify_147032.html)
31.05.2014

“Все просто, якщо піднятися над стереотипами. Природні люди зі здоровою психікою, для котрих картинка “кохання” хлопа з хлопом викликає лише огиду, не придатні для побудови нового світового порядку в системі Матриці. Простіше – психічно та морально здорова людина не стане біороботом чи гвинтиком техногенної системи…

І ще простіше. Коли людей вирощувати у пробірках та вживлювати їм чіпи від народження – відтворення біороботів дуже зручно поставити на конвеєр…

Всі гроші сконцентровані у творців novus ordo seclorum. На вершинах локальних пірамід (корпорацій, держав, політичних партій) які, за злочинним задумом, мають бути поглинуті однією, їхньою – стоять дегенерати.
Через фільтр належних “творцям” ЗМІ до влади потрапляють підконтрольні.
Тому ми щоразу обираємо “менше зло”, а в рамках системи воно стає щоразу більшим.

Повторюся, третя світова війна вже йде – це війна дегенератів зі здоровими людьми. Найбільший кайф для верховних дегенератів – це не встромитися в задницю якогось свого миловидного помічника, а спостерігати як здорові люди винищують одні одних. Що зараз і відбувається…”
(http://vgolos.com.ua/blogs/merezhevi_asotsiatsii_147317.html)
03.06.2014
“Так для відновлення природного народовладдя сьогодні потрібно використовувати політичні партії. Не всі. Лише ті, котрі ще не замаралися у брудних політичних іграх та не обросли корупційними інтересами і зобов’язаннями. Для цього повинен бути реальний механізм контролю та впливу, який не можуть забезпечити ні масмедійні люстратори на службі в олігархів, ні малочисельні ГО або клуби за інтересами.

Таким механізмом може стати лише загальноукраїнська Мережа вільних людей.

Чому Мережа, а не структурована організація? Будь-яка структурована організація лідерського типу буде абсорбована діючою системою. Більше того, в таких організаціях неминуче відбудеться конфлікт лідерів та узурпація влади одним із них або “малою групою”. Як відбувається така узурпація і як цього уникнути в динамічній мережі, яка об’єднає справжніх лідерів, дослідив львів’янин Тарас Плахтій. Його праці рекомендую знайти в інтернеті.

Що означає “вільних людей”, або, як зазначав у попередніх публікаціях – “людей волі”? Вільною є людина котра позбулася нав’язаних суспільству, через олігархічні ЗМІ, стереотипів. Людиною ВОЛІ є той, хто має внутрішнє переконання діяти, а не споглядати як все котиться в прірву, або приймати участь у процесах як статистична одиниця чи гарматне м’ясо.

Лише вільні люди здатні сотворити Мережу, яка охопить ту критичну масу людей, що необхідна для заміни охлократичної системи на природне народовладдя. Лише всеукраїнська Мережа вільних людей може втримати у своїх руках такий інструмент як політична партія, та не дати йому перетворитися на чергове знаряддя укріплення олігархічної влади. Лише спільними зусиллями та взаємодією людей із цих трьох середовищ можна врятувати країну та уникнути чергових багаточисленних жертв.”
http://www.vgolos.com.ua/blogs/tergromada_merezha_partiya_149872.html?print
01.07.2014

Що таке “зміна системи”, про що нам так багато намагаються розповідати. В мене є своє уявлення, яке можу запропонувати до обговорення:
http://vgolos.com.ua/blogs/zmina_systemy_tezy_pro_golovne_150999.html
13 липня 2014
“Це, що я щойно вчергове написав, має заготований ярлик – конспірологія або теорія змови. Але й конспірологія та теорії змови фінансуються тими ж виродками, щоби мати на поготові чергову димову завісу, та можливість очорнити будь-яку загрозливу для них особу та інформацію. Клубок брехні, напівправди, прихованої правди та відверто нахабної й цинічної брехні – це хуцпа і всі ЗМІ свідомо та несвідомо її продукують.
Управління здійснюється безструктурно – інформацією, трендами та табуйованими темами. Протистояти цьому може лише здоровий глузд та мережева взаємодія вільних людей…
Ціль дегенератів, нагадую – абсолютна влада та побудова їхнього світового порядку на віки.
Боротися з ними в існуючій системі нереально, адже вони завжди контролюють всі полюси, між якими інформаційна машина розпинає людський мозок.
Здоровий глузд можливий лише тоді, коли серце спокійне і розум не розшарпаний інформацією. Тому перманентно-постійна напруженість підтримується по всій земній кульці. Там, де напруги немає, є удаване благополуччя кредитного рабства.
Але, для ДОБРОВІЛЬНОГО (це найголовніша диявольська фішка!) приходу стада у novus ordo seclorum потрібен світовий хаос і Мошіах… Початок епохи тотального хаосу ми вже маємо. Хто думає, що Третя світова не може відбутися – просто себе обманює, тому що аргументів така думка жодних немає…
Не ляльководи-лихварі стріляють одні одних на дуелях, не клани Ротшільдів і Рокфеллерів сходяться у чистім полі стінка на стінку… Ні, це ми з вами, засліплені ненавистю, зомбовані полярними міфами, свято переконані у власній правоті – відгодовуємо у метафізичному просторі кривавого монстра, який неминуче матеріалізується у мільйонах трупів…
Коли проріджене до “золотого мільярда” стадо буде хотіти лише одного – стабільності та порядку, ВІН прийде. Наступить епоха Антихриста, вирощеного нами самими.
Кінець? Ні. Вихід завжди є.
І знову все просто – думайте своїм розумом, любіть ближніх, живіть своїм життям, будьте вільними і сильними. Ворогів прощайте. Не можете простити – без гніву убивайте. Мечем Карми може стати будь хто…
І вірте у те, що Природа сама відновить рівновагу, якщо й ви самі станите природними. Бо всі складнощі від лихого. А найскладніша – людина проста, як писав Василь Симоненко.
Ну і на завершення ще одна геніальна фраза цього поета, з цього ж вірша:
БО У СВІТІ ТОЙ НАЙМУДРІШИЙ, ХТО НАЙБІЛЬШЕ ЛЮБИТЬ ЖИТТЯ!”
19 липня 2014
(http://yurko.info/про-мудрість/)

“Країна знаходиться у точці біфуркації. Зміни неминучі. Системна криза, війна, часткова втрата територіальної цілісності – це наслідки відсутності стратегії розвитку України як держави.

Більше того. Ми опинилися в епіцентрі геополітичних процесів, у яких виступаємо об’єктом – елементом чужих сценаріїв. Так звана “політична еліта” України не здатна стати суб’єктом цих процесів, оскільки сформована певними олігархічними кланами і за своєю суттю є збіговиськом маргіналів та лицедіїв.

У точці біфуркації природньо виникають різні вектори (можливості) подальшого розвитку, але їх різнонаправленість неминуче призведе до хаосу. У суспільно-політичному житті ці вектори ототожнюються з різноманітними активними групами людей (середовищами), які виробляють власні, часом схожі, а часом і протилежні концепції та візії майбутнього. На сьогодні ці середовища є розрізненими та практично не комунікують між собою. Відповідно є слабкими та не можуть допомогти суспільству перейти на вищий, якісно інший рівень організації.”
(http://vgolos.com.ua/blogs/kontseptsiya_zminy_systemy_tezy_do_novoyi_ukrayinskoyi_ideologiyi_158078.html)
24.09.2014

Ідеологія змін отримала символічну назву “Дерево Життя”:
“Тези до об’єднавчої загальноукраїнської ідеології мережі ГО та вільних людей (далі – Мережа), які є синтезом думок автора та ідей народжених співпрацею «вільних людей» у форматі динамічної мережі, об’єднані символом «Дерева Життя»:
Мережа, за своєю суттю, є добровільним та рівноправним об’єднанням громадських організацій, спільнот та людей, котрі мають за мету змінити охлократичну, кланово-олігархічну, антиконституційну та злочинну систему влади, нав’язану громадянам України внутрішніми та зовнішніми олігархічними утвореннями, з метою захоплення ресурсів держави та/або отриманням над ними контролю для особистого збагачення.
Замінити існуючу, прогнилу та агонізуючу систему, пропонується на систему природних народовладдя та економіки, котрі є результатом усвідомленої взаємодії вільних людей. Символом природної спільноти вільних людей, який водночас містить у собі багаторівневу, глибинну символіку, є «Дерево Життя».
(http://vgolos.com.ua/blogs/derevo_zhyttya_2__166990.html)
22.12.2014

Про те що робити і як робити, систематизовано тут:

Що робити і як робити


2 липня 2015

Ну а щоби розуміти, навіщо це пишу і що насправді відбувається в світі, опрацьований мною текст 115-літньої давнини:

ПЛАН ЗАХОПЛЕННЯ ЛЮДСТВА

Залишити відповідь