Земля, Томос і ґаз.

Землю у тубільного населення все-таки заберуть, ціну на газ піднімуть, а за це, на додаток до Безвізу, нададуть Томос.

Процитую офіційного «листа про наміри» адресованого пані Крістін Лагард, директору-розпоряднику Міжнародного валютного фонду, 2 березня 2017 року:
«Ми підтверджуємо свої зобов’язання стосовно реалізації політики та виконання завдань економічної програми, що підтримується в межах угоди з МВФ про Механізм розширеного фінансування (EFF). Ми також надаємо виклад подальших етапів політики на виконання цих завдань в Меморандумі про економічну і фінансову політику (МЕФП) від 27 лютого та 21 липня 2015 року та 1 вересня 2016 року, що додається».

Підписано цей лист: Петром Порошенком, Президентом України; Володимиром Гройсманом, Прем’єр-міністром; Олександром Данилюком, Міністром фінансів; Валерією Гонтаревою, Головою Національного банку України.

До листа прикріплено документ під назвою «Україна: Меморандум про економічну і фінансову політику», в якому є розділ «Земельна реформа», де зазначено наступне:

«Для сприяння реалізації потенціалу зростання в Україні залишається важливою лібералізація ринку землі, в тому числі продаж земель сільськогосподарського призначення. З цією метою ми створили робочу групу за участі відповідних міністерств, які, у співпраці зі Світовим банком, розроблять законопроект для того, щоб відкрити ринок землі та дозволити продаж землі за належних запобіжних заходів. Затвердження Верховною Радою закону про обіг земель сільськогосподарського призначення очікується до кінця травня 2017 р. (зміна і новий граничний термін для виконання структурного маяка, який залишається з кінця вересня2016 року), що дозволить діючому мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення втратити силу з кінця 2017 року, таким чином, дозволяючи продаж землі, що знаходиться в державній та приватний власності, одразу ж після цього. Ми також запустимо кампанію з інформування громадськості аби роз’яснити переваги цієї реформи».
В кінці документа є таблиця, в якій зазначено стан виконання зобов‘язань України перед МВФ. У ній – пункт під назвою «Подання до Верховної Ради Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення» (МЕФП за вересень 2016 р., п. 38d)», навпроти зазначено: статус зобов‘язання – «Не виконано».

Зважаючи на те, що лохоелекторат ще не втратив кінцево інстинкт самозбереження, вирішили з легалізацією позбавлення Українського народу його останнього активу – землі, зачекати. Тим паче, вона вже й так де-факто у власності агропромислових холдингів.

Зазначу, що діюча влада та «нові лиця», в особі Садового з Демальянсом та Славка Вакарчука, публічно підтримують так званий «обіг земель сільськогосподарського призначення», фінішем якого стане відчуження землі від селянина й остаточний кінець України. Кого не навчив досвід «приватизації», внаслідок якої кожен із нас щоденно платить українським і російським олігархам за світло, газ, бензин, зв‘язок тощо, тому пояснювати – у чиїх масних рученятах опиниться наша земля – немає жодного сенсу.

Аналогічно намарно згадувати і про Конституцію, згідно якої «земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу».

Якщо народ радісно сприймає звістку про пряме порушення Конституції Президентом, то вже смішно й апелювати до цього документу. Те, що демонстративне й відверте нехтування Конституцією України по суті заперечує існування держави Україна, теж нікого не хвилює.

Ба, більше того, народ радісно вітатиме Томос, суть якого – зміна кінцевого бенефіціара в отриманні зібраних з народу грошей за посередництво у спілкуванні з Богом, бо це наше «остаточне прощавай» імперії, і водночас дружно сплачуватиме кошти за мобільний зв‘язок Михайлові Фрідману – олігарху з близького оточення гаспадіна Путіна.

Щоби зачаровані «армією, мовою, вірою» зрозуміли, що це не примітивно-конспірологічні припущення, процитую положення Меморандуму, згідно якого ціна вітчизнаного, належного Українському народові на правах власності газу, досягне ціни російського, який ми купляємо через європейські фірми-посередники:

«Для утримання тарифів на рівні повного відшкодування вартості, ми вже переглянули Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (Постанова Кабінету Міністрів No 758), щоб ввести тимчасовий механізм автоматичного коригування роздрібних тарифів на газ і опалення на піврічній основі…».

Цією Постановою Кабміну затверджено «Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)».

Положенням установлено, «що граничні роздрібні ціни на природний газ для побутових споживачів, релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності), ціни, за якими Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” постачає природний газ виробникам теплової енергії з метою надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню та для виробництва теплової енергії для релігійних організацій, визначених Положенням, затвердженим пунктом 1 цієї постанови, переглядаються кожного півріччя (1 жовтня та 1 квітня)».

Першочергова ціль Положення: «створення повноцінного ринку природного газу, заснованого на засадах вільної конкуренції, та з дотриманням принципів пропорційності, прозорості та недискримінації».

Згідно п.12 Положення:
«Роздрібні ціни на природний газ для побутових споживачів та релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності) розраховуються за такою формулою:
Цр = (Цопт+Вп+Тт+Тр) х Кпдв (гривень за 1000 куб. метрів)
».
Цопт – це ціна імпортованого природного газу на німецькому газовому хабі (NCG) плюс витати на транспортування (Тт+Тр) та регульована максимальна торгова націнка (Вп) і плюс ПДВ (Кпдв).

В Меморандумі чітко зазначено: «Тимчасовий механізм коригування діятиме, допоки тарифи не буде повністю лібералізовано. Ми також щопівроку коригуватимемо ціни на газ внутрішнього видобутку, починаючи з 1 квітня 2017 р. з тим, аби залишався паритет між його ціною і ціною імпортованого газу».

Кому ліньки було вникати в формули, поясню на-хлопський розум: поки пересічний українець не почне платити за газ ціну еквівалентну «імпортованому газу», доти МВФ триматиме наших казнокрадів за горлянку, шантажуючи їх ненаданням чергово траншу на проїдання та погашення вже існуючих боргів.

Мету цього цілком неконституційного «ринкового механізму» добрі дядечки з МВФ не приховують, що зазначено у згаданому вище Положенні, яке «застосовується у прозорий і недискримінаційний спосіб та не повинне обмежувати права суб’єктів господарювання, що створені відповідно до законодавства інших держав – сторін Енергетичного Співтовариства, зокрема право на здійснення постачання природного газу споживачам за умови дотримання вимог законодавства».

Простіше: нас продали з газового рабства московського у газове рабство транснаціональних корпорацій. Разом із землею. Раби ж радіють Безвізу й Томосу. Амінь.

Залишити відповідь