Задушене місто (частина 1-ша)

 

Задушене місто, або як Садовий за десять років знищив Львів більше ніж совєти за кілька десятиліть свого панування, і чому кожна новобудова на сьогодні є незаконною. 

Упродовж 2016 року у місті прийнято в експлуатацію 315 нових житлових будинків на 6265 квартир загальною площею 475,4 тис.м2 , що становило більше половини (55,3%) від загальнообласного обсягу.
Порівняно з 2015 роком обсяги прийняття житла зменшились на 16,9%. Загальна площа однієї новозбудованої квартири у середньому становила 70,9 м2 .
У 2016 році прийнято в дію дошкільний заклад на 160 місць, навчально- реабілітаційний центр на 1,3 тис.м2 загальної площі, амбулаторно-поліклінічні заклади на 56 відвідувань за зміну, меморіальний музейний комплекс на 5,8 тис.м2 , 10 адміністративних та офісних установ, ресторани та бари на 100 посадкових місць, торгові центри, універмаги, магазини торговельною площею 5198 м2 .

У Львові минулоріч з’явилось більше 300 новобудов і лише один дитсадок

Висотним житлом у Львові забудовується все: виробничі території, військові частини, автостоянки, стадіони, парки та сквери. Автонавантажувач і склодзеркальний заводи на Шевченка, Львівприлад на Угорській, Лакофарбовий на Хімічній, Автобусний на Стрийській…

Куди не кинь оком: як чиряки на тілі княжого міста виростають все нові й нові будівлі, як правило дисонуючі з навколишнім середовищем, і часто сумнівної якості. Зате назви які! Житлові комплекси “Америка”, “Сіті”, “Парус Park”, Manhattan, Forum Apartments, Велика Британія, Diplomat Tower, Greenville House, Avalon…

Курва, не Львів, а Гамерика з Европув у їднім фляконі!

Зрештою, можете самі помилуватися на котромусь із сайтів львівських новобудов. До прикладу:
https://novostroyki.lun.ua/uk/новобудови-львова?

Здавалося б: так це добре, місто розвивається! Ні, місто вбивається.
Ця теза потребує значно ширшого обгрунтування, а тема ретельнішого вивчення, але у вашого покірного слуги лише 24 години на день і сім днів на тиждень. Тому, на разі, коротко.

Згідно статистичних даних, лише у 2015-2016 роках, було прийнято в експлуатацію 1047000 кв.м. житла. У 2014р. в обласному центрі (включаючи м.Винники, смт.Брюховичі та смт.Рудно) здано в експлуатацію житлові будинки загальною площею 423,4 тис.м2, що в 1,7 раза більше, ніж попереднього року.
(http://www.lv.ukrstat.gov.ua/ukr/si/press/2015/r040215_13.pdf)

Загалом, упродовж 2012-2016 років, було введено в експлуатацію житла загальною площею 1959613 кв.м
http://database.ukrcensus.gov.ua/statbank_lviv/Dialog/Saveshow.asp

Якщо до цієї цифри додати всі анансовані на сайті львівських новобудов квадратні метри, то сміливо можна константувати появу в місті додаткових трьох мільйонів квадратних метрів житла, з яких левова частина припадає на період українсько-російської війни (це важливо, але про це в наступних публікаціях).

Приблизний розрахунок, виходячи з усередненого показника 20 кв.м. загальної площі на одну людину (взято з кількох ескізних проектів багатоповерхового житла) дає нам цифру поповнення Львова новими мешканцями – 150000 чоловік.

Як пише всезнаюча Вікіпедія: населення Львова станом на 1 січня 2012 року становило 729 842 жителів. Отже, при заселенні всіх новобудов львів’ян стане на 20% більше. Орієнтовно 880 тисяч мешканців.

Що таке 150 тисяч нових львів’ян у співвідношенні до існуючої інфраструктури?
До прикладу: пропускну здатність мережі вулиць, доріг і транспортних пересікань, кількість місць зберігання автомобілів слід визначати, виходячи з рівня автомобілізації на розрахунковий термін, автомобілів на 1000 чол.: 200 – 250 легкових автомобілів. Це означає, що на вулицях Львова має з’явитися ще як мінімум 30000 автівок. Враховуючи скупчення новобудов у “ближньому центрі” та нинішні корки, ви собі уявляєте де їх можна розмістити? А що буде, коли вони всі виїдуть на вулиці міста?

Більше того, генпланом Львова, розробленим у 2008 році, було передбачено побудову цілої мережі багатоповерхових гаражів, для того щоби вирішити існуючу (!) проблему дефіциту парко-місць шляхом їх збільшення з тодішніх 1230 до необхідних 190000 власне у баготорівневих паркінгах. Скільки з того часу таких побудовано? Отож.

А дитячі садочки, школи, заклади охорони здоров’я, соціального забезпечення, спортивні й фізкультурно-оздоровчі установи? В 2016 році, до прикладу, прийнято в дію один дошкільний заклад на 160 місць. Вловлюєте диспропорцію?

А скільки потрібно додаткових легень для міста, аби забезпечити мешканців більш-менш придатним для дихання повітрям? А скільки транспортних розв’язок? А робочих місць?
Де, працюватимуть, чим займатимуться нові члени львівської громади?

Так, погоджуюся, що не всі квартири придбають (хоча сьогодні попит не зменшується), не всіх їх заселять, бо багато людей з переляку перед нинішньою зачисткою банківської системи вкладають заощадження в житлову нерухомість, але й ви погодьтеся – снігова лавина перенаселення Львова тільки почала набирати об’єму та швидкості, а транспортна проблема вже стала критичною.

Як і сміттєва. А сміття теж додасться пропорційно…

Питання оптимального співвідношення кількості мешканців населених пунктів до їхніх інфраструктурних показників регламентуються містобудівними нормами. Зокрема ДБН (державні будівельні норми) 360-92 “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень”.

Читаємо:

“Основою проектування, планування і забудови міських і сільських поселень повинна бути попередньо розроблювана концепція їх соціально-економічного розвитку, яка забезпечить реалізацію прав і свобод населення відповідно до Конституції України.
Концепція повинна розглядатися на альтернативній основі і до затвердження розглядатися й обговорюватися професіональними та громадськими організаціями, жителями населених пунктів.”

Стаття 3 Конституції України гласить:

“Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.”

Скажіть будь-ласка, а створення людям у місці їхнього компактного проживання нестерпних умов, коли вони нон-стоп стоятимуть у корках і вдихатимуть смог – це не порушення Конституції? А чи є правом львів’янина користування в рідному місті автівкою?
Дурне запитання? А спробуйте припаркуватися в центрі й поблизу і ви зрозумієте, що це право вже частково порушене. А швидка допомога, яка не встигає до хворого – це скоро стане нормою?

Давайте ще кинемо оком на містубудівні норми:

“При забудові вільних територій їх функціонально-планувальна і архітектурно- просторова організація, поверховість житлових будинків приймаються відповідно до архітектурно-планувальних особливостей і вимог забудови міста з урахуванням санітарно- гігієнічних, протипожежних, демографічних, архітектурно-композиційних та інших вимог, рівня інженерного обладнання, місцевих умов будівництва.”

Хочу зазначити, що як мінімум половину поверхів в існуючих новобудовах потрібно знести через порушення вищезгаданих вимог. Окрім транспортних проблем – грубо порушуються норми інсоляції та пожежної безпеки, непропорційно збільшується навантаження на інженерні системи міста (теплопостачання, енергопостачання, водопостачання та водовідведення), спотворюється силует міста, тощо. Більше того, норми регламентують і наявність мінімального “життєвого” простору на прибудинкових територіях:

Будете поруч із новобудовами – киньте оком…

“Розрахункову щільність населення на території житлового району рекомендується приймати від 110 – 170 люд./га (малі міста) до 190 – 220 люд./га (найзначніші міста) відповідно для зон міста різної містобудівної цінності (периферійної і центральної).
Щільність населення житлового кварталу з повним комплексом установ і підприємств місцевого значення слід приймати відповідно до щільності більших структурних елементів у межах 180 – 450 люд./га.”

Треба доказувати, що ця норма у Львові тотально порушується? Добре, згодом повернуся до цієї теми.

“При будівництві житлових та громадських будинків в існуючих житлових кварталах необхідно передбачати забезпечення нормальних умов експлуатації існуючої забудови.
Для поліпшення умов інсоляції в переущільнених районах можливе знесення затінюючих або затінюваних будинків чи їхніх частин, розущільнення забудови, її оздоровленню повинні сприяти також винесення або перепрофілювання малих промислових підприємств або окремих цехів, баз, складів та інших об’єктів, не властивих сельбищній території.”

Можливе знесення!!! Та ви погляньте як в переущільнених районах виростають багатоповерхові покручі й зрозумієте, що самонемічна влада навіть не думає, що робити з панельними будинками, термін експлуатації яких добіг або швидко добігає кінця! Ви розумієте, що це міна сповільненої дії?
“При розміщенні 9 – 16-поверхових житлових будинків суміжно з кварталами садибної забудови, що зберігається, відстань між садибним будинком і довгими сторонами багатоповерхового будинку приймається не меншою за висоту будинку, що зводиться.”

Розкажіть про це хоча б мешканцям “осібняків”, над якими височіє “Парус” на вулиці Липинського…

Це були начерки. Вже неоноразово писав і стверджую – Садовий знищує Львів. Я поки що залишу для наступних публікацій питання: хто поселяється в новозбудованих мільйонах квадратів, як забудовуються стадіони, парки та сквери, які кошти недоотриує громада міста і багато інших.

А ви поки що подумайте – в якому місті ми хочемо жити і яким його залишити нащадкам. Якщо, звісно, хочемо…

На головному фото: місто-фортеця Коулун (Гонконг) в яку перетворює Львів самонемічна влада.

Залишити відповідь