Жовтневі рефлексії

«Пузир всього» – все частіше так характеризують світову лихварську систему, яка продовжує агонізувати.
До прикладу, зовнішній борг США перевалив за 21,5 трильйона долярів. Тільки в червні 2017 року він наближався до 20 трильйонів!
Вся «складна» фінансова система – це звичайнісінький лохотрон, глобальне МММ. Все просто: коли один світовий центр випускає гроші в кредит – це неминуче веде до узурпації цим центром усіх ресурсів планети зі встановленням єдиного страшного СУДу (Світового Уряду Дегенератів).
Якщо цього не станеться – картковий будиночок «усі всім винні» розвалиться, похоронивши під своїми уламками світову економіку…
Найголовніше питання сьогодення – чи вдасться «перезавантажити борг» без Третьої світової і чи Природа не внесе свої корективи, «відновивши рівновагу», тобто «анулювавши» наслідки екологічного злочину людства перед нею…

01.10.2018 р.

***

Судячи зі стрічки новин, до когорти кандидатів у президенти невдовзі приєднаються найбільші вороги Кремля – воскреслий журналіст Бабченко та найрадикальніший і найчесніший націоналіст Мосійчук. Але то всьо без шансів. Україні потрібен Дзідзьо. Надобраніч.

***

Сьогодні День народження видатного мислителя та політика сучасності – Махатми Ґанді.
Кілька моїх улюблених цитат:
Бог є любов – це єдина істина котру я повністю визнаю.
Знайди ціль – ресурси знайдуться.
Спочатку вони тебе не помічають, потім сміються над тобою, далі воюють з тобою, а потім ти перемагаєш.
Яка різниця для мертвих, сиріт та безхатченків, заради чого чиняться беззаконня та руїна – заради тоталітаризму чи заради священної демократії та лібералізму?
Принцип “око за око” залишить увесь світ сліпим.
Слабкі ніколи не прощають. Прощати – властивість сильних.
Я знаю лише одного тирана – це тихий голос совісті.
Перемагай ненависть любов’ю, неправду – правдою, насильство – терпінням.
Світ достатньо великий щоби задовільнити потреби кожного, але надто малий щоби вдовільнити людську жадібність.
Якщо хочеш змін у майбутньому – сам стань цією зміною сьогодні.
Без моєї згоди ніхто не може мені нашкодити.
Людина – це витвір власних думок.

02.10.2018 р.

***

Нарешті! Люциперовий Анджейко 1-й, самонемічний львівцепастир і хрунь сонцесяйний Галичини, публічно заявив, що йде у презеси всія, понадгрижуваної його хазяями, України.
Яке то щєстє! Теперка го на робочім місці не буде 90% часу, а не 70% як нині – нарід у ратуші троха передихне. А ми будемо в скорім часі мати нове сміттєве шоу та ше багато єнших несподзянок.
Але матолок не відає – його кар‘єра вже ся скінчила, а зараз то тілько інерція…

03.10.2018 р.

***

За «мовним законом», «Слава Україні!» та війною зі «112 Україна» та «NewsONE» (зверніть увагу – «Інтер» не чіпають) хибнокомпетентна зграя тихонько ухвалила продовження дії прекрасного закону про особливості місцевого самоврядування в ОРДЛО.
Закону, в якому сєпари названі «учасниками подій» на Донбасі й не підлягають кримінальному переслідуванню, закону, в якому передбачається прикордонна співпраця з Росією та фактично встановлюється статус російської мови як основної на території нинішніх ЛНР/ДНР.
Звісно, все це після виборів, які, згідно цього ж Закону, мали відбутися ще в грудні 2014 року.
Цей закон є прямою співпрацею з Кремлем на умовах останнього.

***

Американський Сенат прйняв резолюцію щодо Голодомору, в якій зазначено, що він пам‘ятає та готовий відзначити 85-ту річницю Голодомору 1932-1933 років; засуджує систематичні порушення прав людини, включаючи свободу самовираження та свободу слова, українського народу радянським урядом;
визнає висновки Комісії щодо Голодомору в Україні, подані до Конгресу 22 квітня 1988 року, в тому числі про те, що Йосип Сталін та його соратники здійснювали геноцид проти українців у 1932-1933 роках;
заохочує до розповсюдження світом інформації щодо Голодомору 1932-1933 рр.;
підтримує постійні зусилля народу України щодо забезпечення демократичних принципів, вільної ринкової економіки та повної поваги до прав людини, з тим щоб Україна могла реалізувати свій потенціал, як важливий стратегічний партнер Сполучених Штатів у цьому регіоні світу.
У США вже 11 штатів визнало Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу.
При всій свої перезторозі до США, яким насправді начхати на інтереси інших держав, визнання Голодомору актом геноциду – це позитивний сигнал. Тепер хотілося б, щоби Сенат США дав об‘єктивну оцінку тому, що коїться в Україні сьогодні. Бо якщо нинішній геноцид буде продовжуватися, то ще через 85 років, Сенат США (звісно, я не вірю, що через 85 років цей орган існуватиме, але припустім…) зможе прийняти резолюцію: фінансовий геноцид українців 2014-20… рр. увінчався успіхом і тепер держави Україна вже не існує…

04.10.2018 р.

***

Періодично так пролітає у стрічці щось на кшталт «лучшиє люді города», чи ше якісь тусовки з медальками.
Знаю. Участвовав. І за медальки платив. Ага.
Теперка смішно й сумно. Дорослі дядьки й тітки придумують якусь статусну фігню, називають себе чи то «жюрі», чи то якимись «радами», ну, щоби посолідніше. Потім збирають з багатих лохів гроші, роблять забаву, хвалять одне одного і нагороджують цяцьками з грамотами.
І все заради кількох знимок у фейсбуці, а за додаткову плату – в глянці.
Найвеселіше – то збіговиська масоненят. Ну, може виділи – то коли у фраках з метеликами і білих пєрчатках. Сихівські маґістри з лєвандовскімі дамами. О! Воланд би ся тішив.
А скільки у нас графйов і баронів за 300 долярів від Короля Ореста! Бігме – даїшники у 90-х в черзі стояли!
Та шо дивуватися з посполитих, коли у нас бомонд увесь – то члени ордена якогось св. Станіслава!
У високопрєвосходітєльствах замєчєни: Кравчук, Деркач, Пустовойтенко, Азаров…
Від великого до смішного один крок. Але між ними межа. Нє-нє, не та «межа року», котру святкують львівські масоненята порушуючи XXIII Ландмарку таємничости, а безконечна межа між правдивою аристократією та її плебейським мавпуванням.

***

Раз США, та інші «західні партнери», визнають Крим українським, то давайте його їм і продамо. За 1 трильйон долярів. Най си далі розбирают з м@ск@лями. Тілько гроші не в бюджет, а каждому на рахунок, персонально. Правда файна тема для референдуму?

05.10.2018 р.

***

Здавалося б: а чому не проговорити про «вищі матерії», якусь духовність, фільозофію, ну, на крайній випадок, про економіку? Бо як не політика, то примітивна конспірологія + всілякі апокаліптичні ужастіки.
Знаєте, скажу вам так: практично всі вам відомі експерти й авторитети обслуговують політиків. А політики обслуговують гроші. Точніше: тренди, які вигідні світовій фінансовій системі й нею задаються.
Тому й пишу те, що пишу…
А все цінне у слові мовленому й писаному – це те, що йде з середини. Голос душі, який не потребує словоблудства розуму. Світоглядну концепцію можна побачити в речах буденних і висловити простими словами. Навіть натяком…

06.10.2018 р.

***

Нинішній «Томос» у виконанні Порошенка – це, зокрема, наслідок зустрічі Папи та Кірілла на Кубі в лютому 2016 року.

07.10.2018 р.

***

І знову «Нібіру». Цього разу загадкові космічно-атмосферні явища бачило надто багато людей (один із прикладів тут: https://glavred.info/…/10017209-poyavilos-foto-vzryva-nibir…) але офіційних версій науковців поки що немає.
Натомість гуляє нетом думка, що Нібіру потрапила у гравітаційну пастку Юпітера, розлетілася на шматки, і тепер ці уламки мають знищити спочатку Марс, а згодом і Землю.
Ну, я ж писав, що минулі вибори президента й парламенту – то певно останні. Зрештою Чмихов помилився тоді лише на 3 роки… Курва, книжку не встигну видати…
Треба щось начаклувати поки не пізно, а я всьо позабував!

08.10.2018 р.

***

Ну вже лягав спати… Але мушу прокоментувати цей всплєск разума:
«…Степан Полторак. По словам министра обороны, за последние два года из бюджета на укрепление арсеналов было выделено 400-500 млн гривен.
«Даже если мы будем выделять в год по 500 миллионов, на строительство всех арсеналов и баз нужно 15 лет. Это если идеально будут работать застройщики, а тут есть проблемы», — сказал он.
Он рассказал, что после инцидентов на военных складах в Балаклее и Калиновке начались работы по строительству новых заглубленных хранилищ для вооружения и боеприпасов. Три основных крупных арсенала, где сейчас проводится работа — Святоха, Калиновка и Богдановка. На первом уже готовы четыре железобетонных хранилища, а также укреплен периметр».
https://m.antikor.com.ua/…/263439-poltorak_na_ukreplenie_uk…
Звісно, якщо стрільна детонують самі по собі чи від підземних поштовхів – нич не зарадиш. А так достатньо сітки з колючим дротом, доброго освітлення, персоналу з гідною зарплатою (виділено ж 400-500 млн!!!), відеонагляду та «німця з автоматом».
Але п#здити, перепрошую, шалене бабло, себто «дерибанити» бюджет, на «стінах Яценюка», «заглиблених залізобетонних сховищах» і «периметрах» за «натівськими стандартами» – куди зручніше.
Мирних усім снів і доброго ранку!

11.10.2018 р.

***

В контексті попереднього допису. Всю суть реформ, усіх, і в тому числі медичної, можу проілюструвати словами одного мента зі славетного міста Чорноморська, які він мені сказав ще влітку 2017 р., у відповідь на запитання: «що змінилося насправді, стало ліпше чи гірше?» Чоловік чесно відповів: якісно – нічого, просто замість одних проблем з‘явилися інші…
Така доля, в кращому випадку, всіх реформ, тому що не будується комунізм в окремому селі. Система всі благі починання зводить до спільного знаменника. Тому пофіг, хто які проводить реформи і хто стане наступним президентом, якщо доля ще нам подарує можливість провести ці вибори. Тобто вибори насправді до дупи – мова про те, щоби на цей час у країні вже не палали нові вогнища війни.
Нагадую, як і нинішнє АТО/ООС подальше загострення конфліктів стає вигідним чинній владі – їм відступати нікуди: Росія, як папєрєдніків, не прийме, на «заході», коли почнуть доводити до логічного завершення кримінальні справи за корупцію, не сховаєшся. Ну, хіба Ізраїль…
Так що нагадаю ще один давній але актуальний прогноз: у Петра Олексієвича завжди є козир у рукаві – особливий правовий режим воєнного стану. А тоді консервація влади й диктатура на невизначений період, яка неминуче призведе до кривавої міжусобиці або зовнішнього вторгнення…
Ще одне спостереження, так би мовити «конспірологічна версія»: як Януковича «розвели» з євроінтеграцією, так і Порошенка можуть кинути з обіцянками підтримки проти відкритої московської агресії. Те, що зараз відбувається, можна змалювати таким чином: наша влада як той дресирований пес – дразнить голодного ведмедя, повіривши, що господар пристрелить звіра, коли той вилізе з берлоги. Але пес не знає, що господар може його й згодувати звіру, або в нього просто патрони відсиріли…

13.10.2018 р.

***

Покров Богородиці – це захист світу жіночим началом, Богинею Матір‘ю. Давній архетип, який безпосередньо пов‘язаний із землею. Мати – Сира Земля. Вона опора, від неї сила. Хіба можна Матір продавати?
Україна стане колискою нового природнього світоустрою. Мова не про державу, а про «структурну психологію народу», тобто егрегор у визначенні французького письменника та масона, Сержа Ютена. Можна Україну вважати і духом-охоронцем світу, в іншому тлумаченні егрегора.
Перехід від світоустрою побудованого на лихварській системі до природовідповідного, починається зі змін у світогляді кожного зокрема. Іншими словами – оновлене людство передбачає світогляд якісно відмінний від сучасного.
Перехід не буде мирним. Війна виродків проти людства ведеться на умовних семи рівнях: фізичному, генетичному, фінансовому, ідеологічному, історичному, світоглядному та духовному. Перший і останній поєднані. Тат твам асі – то ти єси.
Теорія змови має право на існування в сенсі узгодження інтересів світових лихварів. Але справжня змова – це спонукання людства до прийняття ним антиприродної системи, іншими словами – Царства Сатани.
Релігія – це спосіб пізнання божественного начала в світі. Поняття Бога не охоплюється людським розумом, тому він різний у багатьох культурах і традиціях. Кожна релігія – це ріка, що впадає в океан.
Спотворена реальність формується контентом ЗМІ. Себто реальністю є те, що нам показують, на чому зосереджують увагу. Куди увага – туди й енергія. Перемикаючи увагу на справді важливе, на усвідомлення себе – виходимо з Матриці.
Інформаційно-техногенна система майбутнього Нового Світового Порядку, або Матриця – це підміна природнього штучним. Бездушна система ніколи не запанує над світом, оскільки вступить у протиріччя з Природою і знищить сама себе.
Політика – це породження лихварської системи, і з нею ж відімре як атавізм. На зміну владі в сенсі насилля, прийде Лад.
Все починається від самоусвідомлення. Себе, своїх бажань, думок, мотивації… Всі духовні практики – це усвідомлений вихід у метафізичний простір, де шум розуму не перешкоджає чути голос Бога. Перший крок до самоусвідомлення – це почуття гумору, іронія та відмова від пафосу.

***

Звісно, краще би було промовчати… Але… ну не можу, тому так во, полегонько. Намьокамі. Переглянув я славословія попами нашого дорогого президента…
І чомусь згадався анеґдот про Брєжнєва на пляжі. Старенький такий анеґдот, з часів «застою». Як в українськім Криму Леонід Ілліч після доброго обіду задрімали на пляжі, спиною до сонечка. Знаєте? Ні?
Ну, як песик підбіг і почав генерального секретара ззаду вилизувати. А той крізь сон пробурмотів: таварісчі, ну ето уж слішком…
Перепрошую, ні нинішнє велике свято, ні віра тут ні до чого. Не кепкую і не святотатствую. Просто поділився асоціацією – замшілою московщиною потягнуло від тих хвалебних од і славословій батюшкі-царя служителями культу…

14.10.2018 р.

 

Залишити відповідь